Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Leskovac timetable

thursday, 22.04.2021.
02:50 03:42 (00:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 02:50
Leskovac, Bus station
arr. 03:42
45 km
05:45 06:35 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:45
arr. 05:47
dep. 05:47
2 km
arr. 05:50
dep. 05:50
4 km
arr. 05:55
dep. 05:55
6 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 05:59
dep. 05:59
7 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 06:01
dep. 06:01
9 km
Malosiste, Centar 2
arr. 06:05
dep. 06:05
12 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 06:06
dep. 06:06
15 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 06:07
dep. 06:07
16 km
Kocane, Petlja Doljevac
arr. 06:09
dep. 06:09
17 km
Kocane, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
18 km
Kocane, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
19 km
Kocane, Izlaz
arr. 06:13
dep. 06:13
19 km
Pukovac, Mak
arr. 06:14
dep. 06:14
20 km
Pukovac, I - ulaz
arr. 06:15
dep. 06:15
20.5 km
Pukovac, II - centar
arr. 06:17
dep. 06:17
26.9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
29.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:35
45 km
05:52 07:07 (01:15)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 05:52
Donje Medurovo, Railway station
arr. 06:01
dep. 06:06
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 06:11
dep. 06:12
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:16
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:20
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 06:25
dep. 06:26
20 km
Kocane, Railway station
arr. 06:29
dep. 06:30
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 06:34
dep. 06:35
24 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 06:39
dep. 06:40
27 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 06:44
dep. 06:45
30 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:52
36 km
Zivkovo, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:57
39 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:01
40 km
Leskovac, Railway station
arr. 07:07
49 km
06:15 07:25 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:15
arr. 06:17
dep. 06:17
2 km
Nis, Pumpa
arr. 06:19
dep. 06:19
4 km
Nis, K. Dom
arr. 06:21
dep. 06:21
6 km
arr. 06:23
dep. 06:23
8 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 06:25
dep. 06:25
10 km
Malosiste, Anče
arr. 06:32
dep. 06:32
16 km
Kocane, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
23 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:46
dep. 06:46
27 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
34 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 07:02
dep. 07:02
37 km
Zivkovo, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
40 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
41 km
Zaluznje, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
43 km
arr. 07:22
dep. 07:22
47 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:23
dep. 07:23
48 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:25
50 km
07:05 08:16 (01:11)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 07:05
Donje Medurovo, Railway station
arr. 07:14
dep. 07:15
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 07:20
dep. 07:21
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 07:24
dep. 07:25
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 07:28
dep. 07:29
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 07:34
dep. 07:35
20 km
Kocane, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 07:43
dep. 07:44
24 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
27 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
30 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
36 km
Zivkovo, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:06
39 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 08:09
dep. 08:10
40 km
Leskovac, Railway station
arr. 08:16
49 km
07:30 08:40 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
arr. 07:34
dep. 07:34
3 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
29 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
31 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 08:23
dep. 08:23
36 km
Zivkovo, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
39 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 08:28
dep. 08:28
41 km
Zaluznje, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
42 km
arr. 08:37
dep. 08:37
47 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:38
dep. 08:38
48 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:40
50 km
08:30 09:25 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Bus station
arr. 09:25
45 km
08:45 09:25 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:45
Leskovac, Bus station
arr. 09:25
45 km
10:00 11:10 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:00
arr. 10:02
dep. 10:02
2 km
arr. 10:08
dep. 10:08
5.7 km
arr. 10:11
dep. 10:11
6 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 10:11
dep. 10:11
7 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 10:14
dep. 10:14
9 km
Malosiste, Centar 2
arr. 10:19
dep. 10:19
12 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 10:24
dep. 10:24
15 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 10:25
dep. 10:25
16 km
Kocane, Petlja Doljevac
arr. 10:27
dep. 10:27
17 km
Kocane, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
19 km
Kocane, Center
arr. 10:31
dep. 10:31
20 km
Kocane, Izlaz
arr. 10:35
dep. 10:35
21 km
Pukovac, Mak
arr. 10:36
dep. 10:36
21.5 km
Pukovac, I - ulaz
arr. 10:37
dep. 10:37
22 km
Pukovac, II - centar
arr. 10:38
dep. 10:38
23 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:41
dep. 10:41
24 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
27 km
Pecenjevce, 3 - Raskrsnica
arr. 10:49
dep. 10:49
31 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 10:50
dep. 10:50
32 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 10:51
dep. 10:51
33 km
arr. 10:54
dep. 10:54
35 km
Zivkovo, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
36 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
41 km
Zaluznje, Intersection
arr. 10:58
dep. 10:58
43 km
arr. 11:03
dep. 11:03
46 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:06
dep. 11:06
49 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:10
51 km
10:00 11:10 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:00
arr. 10:02
dep. 10:02
2 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 10:11
dep. 10:11
7 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 10:14
dep. 10:14
9 km
Malosiste, Center
arr. 10:19
dep. 10:19
12 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 10:24
dep. 10:24
15 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 10:25
dep. 10:25
16 km
Kocane, Petlja Doljevac
arr. 10:27
dep. 10:27
17 km
Kocane, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
19 km
Kocane, Center
arr. 10:31
dep. 10:31
20 km
Pukovac, I - ulaz
arr. 10:35
dep. 10:35
22 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:38
dep. 10:38
24 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 10:41
dep. 10:41
27 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 10:46
dep. 10:46
32 km
Zivkovo, Intersection
arr. 10:50
dep. 10:50
36 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
41 km
Zaluznje, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
43 km
arr. 11:01
dep. 11:01
46 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:06
dep. 11:06
49 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:10
51 km
10:10 11:00 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:10
arr. 10:15
dep. 10:15
1 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
44 km
10:40 11:32 (00:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:40
Leskovac, Bus station
arr. 11:32
45 km
10:50 12:05 (01:15)
Bus stationNaselje Podrum
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:50
arr. 10:55
dep. 10:55
1 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:55
48 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 12:05
-235 km
11:15 12:25 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:15
arr. 11:17
dep. 11:17
1 km
Nis, Pumpa
arr. 11:19
dep. 11:19
2 km
Nis, K. Dom
arr. 11:21
dep. 11:21
3 km
arr. 11:23
dep. 11:23
5 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 11:25
dep. 11:25
7 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 11:30
dep. 11:30
9 km
Malosiste, Anče
arr. 11:32
dep. 11:32
11.5 km
Kocane, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
20 km
Pukovac, I - ulaz
arr. 11:50
dep. 11:50
22 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
24 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 11:59
dep. 11:59
27 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 12:02
dep. 12:02
30.5 km
Zivkovo, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
37 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
38 km
Zaluznje, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
41 km
arr. 12:22
dep. 12:22
44 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:23
dep. 12:23
45 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:25
47 km
11:45 12:56 (01:11)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 11:45
Donje Medurovo, Railway station
arr. 11:54
dep. 11:55
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 12:00
dep. 12:01
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:05
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 12:08
dep. 12:09
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 12:14
dep. 12:15
20 km
Kocane, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:19
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
24 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 12:28
dep. 12:29
27 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 12:33
dep. 12:34
30 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 12:40
dep. 12:41
36 km
Zivkovo, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:46
39 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:50
40 km
Leskovac, Railway station
arr. 12:56
49 km
12:05 12:55 (00:50)
Jastrebac - MIN KopeksBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:05
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:55
47 km
12:30 13:10 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:10
42 km
12:45 13:55 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:45
arr. 12:47
dep. 12:47
1 km
Nis, Pumpa
arr. 12:49
dep. 12:49
3 km
Nis, K. Dom
arr. 12:51
dep. 12:51
5 km
arr. 12:53
dep. 12:53
7 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 12:59
dep. 12:59
13 km
Malosiste, Anče
arr. 13:02
dep. 13:02
15 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 13:05
dep. 13:05
17 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 13:07
dep. 13:07
18 km
Kocane, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
22 km
Kocane, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
23 km
Pukovac, I - ulaz
arr. 13:20
dep. 13:20
26 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
29 km
Lipovica kod Vlasotinca
arr. 13:29
dep. 13:29
32 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 13:32
dep. 13:32
36 km
Zivkovo, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
38 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
40 km
Zaluznje, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
42 km
arr. 13:52
dep. 13:52
47 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 13:53
dep. 13:53
48 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:55
50 km
13:00 14:10 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
arr. 13:02
dep. 13:02
2 km
arr. 13:04
dep. 13:04
3 km
arr. 13:08
dep. 13:08
5 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 13:11
dep. 13:11
7 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 13:14
dep. 13:14
9 km
Malosiste, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
11 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 13:24
dep. 13:24
15 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Kocane, Petlja Doljevac
arr. 13:27
dep. 13:27
17 km
Kocane, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Kocane, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
20 km
Pukovac, I - ulaz
arr. 13:35
dep. 13:35
22 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:38
24 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
27 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 13:46
dep. 13:46
32 km
Zivkovo, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
36 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
41 km
Zaluznje, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
43 km
arr. 14:01
dep. 14:01
46 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:06
dep. 14:06
49 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:10
51 km
14:00 14:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
45 km
14:00 15:10 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
arr. 14:02
dep. 14:02
2 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 14:11
dep. 14:11
7 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 14:14
dep. 14:14
9 km
Malosiste, Centar 2
arr. 14:19
dep. 14:19
12 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 14:24
dep. 14:24
15 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 14:25
dep. 14:25
16 km
Kocane, Petlja Doljevac
arr. 14:27
dep. 14:27
17 km
Kocane, Intersection
arr. 14:29
dep. 14:29
19 km
Kocane, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
20 km
Pukovac, I - ulaz
arr. 14:35
dep. 14:35
22 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
24 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
27 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 14:46
dep. 14:46
32 km
Zivkovo, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
36 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
41 km
Zaluznje, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
43 km
arr. 15:01
dep. 15:01
46 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:06
dep. 15:06
49 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:10
51 km
14:30 15:20 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:35
dep. 14:35
1 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:20
45 km
15:15 16:25 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
9 km
Malosiste, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 15:39
dep. 15:39
15 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 15:40
dep. 15:40
16 km
Kocane, Petlja Doljevac
arr. 15:42
dep. 15:42
17 km
Kocane, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
19 km
Kocane, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
20 km
Pukovac, I - ulaz
arr. 15:50
dep. 15:50
22 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:53
dep. 15:53
24 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
27 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 16:01
dep. 16:01
32 km
Zivkovo, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
36 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
41 km
Zaluznje, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
43 km
arr. 16:16
dep. 16:16
46 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 16:21
dep. 16:21
49 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:25
51 km
15:25 16:17 (00:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:25
Leskovac, Bus station
arr. 16:17
45 km
15:40 16:51 (01:11)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 15:40
Donje Medurovo, Railway station
arr. 15:49
dep. 15:50
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 15:55
dep. 15:56
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 15:59
dep. 16:00
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 16:09
dep. 16:10
20 km
Kocane, Railway station
arr. 16:13
dep. 16:14
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
24 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
27 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 16:28
dep. 16:29
30 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 16:35
dep. 16:36
36 km
Zivkovo, Railway station
arr. 16:40
dep. 16:41
39 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 16:44
dep. 16:45
40 km
Leskovac, Railway station
arr. 16:51
49 km
16:00 17:10 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
arr. 16:02
dep. 16:02
2 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 16:11
dep. 16:11
7 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 16:14
dep. 16:14
9 km
Malosiste, Centar 2
arr. 16:19
dep. 16:19
12 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 16:24
dep. 16:24
15 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 16:25
dep. 16:25
16 km
Kocane, Petlja Doljevac
arr. 16:27
dep. 16:27
17 km
Kocane, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
19 km
Kocane, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
20 km
Pukovac, I - ulaz
arr. 16:35
dep. 16:35
22 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 16:38
dep. 16:38
24 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
27 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 16:46
dep. 16:46
32 km
Zivkovo, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
36 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
41 km
Zaluznje, Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
43 km
arr. 17:01
dep. 17:01
46 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 17:06
dep. 17:06
49 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:10
51 km
16:10 17:00 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:10
Leskovac, Bus station
arr. 17:00
45 km
16:25 17:15 (00:50)
Obilicev venac - Biljur- pijacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
arr. 17:15
48 km
16:55 17:45 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:55
arr. 17:00
dep. 17:00
1 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:45
44 km
17:00 18:10 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:02
dep. 17:02
2 km
arr. 17:04
dep. 17:04
5.7 km
arr. 17:08
dep. 17:08
6 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 17:11
dep. 17:11
7 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 17:14
dep. 17:14
9 km
Malosiste, Centar 2
arr. 17:19
dep. 17:19
12 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 17:24
dep. 17:24
15 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 17:25
dep. 17:25
16 km
Kocane, Petlja Doljevac
arr. 17:27
dep. 17:27
17 km
Kocane, Intersection
arr. 17:29
dep. 17:29
19 km
Kocane, Center
arr. 17:31
dep. 17:31
20 km
Kocane, Izlaz
arr. 17:32
dep. 17:32
20.6 km
Pukovac, Mak
arr. 17:33
dep. 17:33
21.4 km
Pukovac, I - ulaz
arr. 17:34
dep. 17:34
22 km
Pukovac, II - centar
arr. 17:35
dep. 17:35
23 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 17:38
dep. 17:38
24 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
27 km
Pecenjevce, 3 - Raskrsnica
arr. 17:45
dep. 17:45
31 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 17:46
dep. 17:46
32 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 17:47
dep. 17:47
33 km
arr. 17:50
dep. 17:50
35 km
Zivkovo, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
36 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
41 km
Zaluznje, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
43 km
arr. 18:02
dep. 18:02
46 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:06
dep. 18:06
49 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:10
51 km
17:15 18:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:15
Leskovac, Bus station
arr. 18:00
45 km
17:45 18:37 (00:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:45
Leskovac, Bus station
arr. 18:37
45 km
18:10 19:00 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:10
arr. 18:15
dep. 18:15
1 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
51 km
18:45 19:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:45
Leskovac, Bus station
arr. 19:30
45 km
19:14 19:54 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:14
Leskovac, Bus station
arr. 19:54
45 km
19:25 20:15 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:25
arr. 19:30
dep. 19:30
1 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:15
48 km
19:25 20:20 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:25
arr. 19:30
dep. 19:30
1 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:20
44 km
19:35 20:46 (01:11)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 19:35
Donje Medurovo, Railway station
arr. 19:44
dep. 19:45
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 19:50
dep. 19:51
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
20 km
Kocane, Railway station
arr. 20:08
dep. 20:09
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 20:13
dep. 20:14
24 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:19
27 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 20:23
dep. 20:24
30 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:31
36 km
Zivkovo, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:36
39 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:40
40 km
Leskovac, Railway station
arr. 20:46
49 km
20:00 21:10 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
arr. 20:02
dep. 20:02
2 km
arr. 20:04
dep. 20:04
5 km
arr. 20:08
dep. 20:08
6 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 20:12
dep. 20:12
7 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 20:14
dep. 20:14
9 km
Malosiste, Center
arr. 20:16
dep. 20:16
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 20:19
dep. 20:19
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 20:23
dep. 20:23
14 km
Orljane, Majdan
arr. 20:27
dep. 20:27
15 km
Doljevac, Center
arr. 20:30
dep. 20:30
16 km
Kocane, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
19 km
Kocane, Center
arr. 20:34
dep. 20:34
20 km
Kocane, Izlaz
arr. 20:35
dep. 20:35
20.6 km
Pukovac, Mak
arr. 20:36
dep. 20:36
21.2 km
Pukovac, I - ulaz
arr. 20:37
dep. 20:37
22 km
Pukovac, II - centar
arr. 20:38
dep. 20:38
23 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 20:41
dep. 20:41
24 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
27 km
Pecenjevce, 3 - Raskrsnica
arr. 20:48
dep. 20:48
31 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 20:49
dep. 20:49
32 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 20:50
dep. 20:50
33 km
arr. 20:53
dep. 20:53
35 km
Zivkovo, Intersection
arr. 20:55
dep. 20:55
36 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 20:58
dep. 20:58
41 km
Zaluznje, Intersection
arr. 21:00
dep. 21:00
43 km
arr. 21:05
dep. 21:05
46 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 21:06
dep. 21:06
49 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:10
51 km
21:05 21:50 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:05
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
45 km
22:00 22:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:00
arr. 22:05
dep. 22:05
1 km
Leskovac, Bus station
arr. 22:50
44 km
Nis - Leskovac timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
00:00 00:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 00:00
arr. 00:05
dep. 00:05
2 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:40
43 km
02:50 03:42 (00:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 02:50
Leskovac, Bus station
arr. 03:42
45 km

Naselja Nis i Leskovac su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 11 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 00:00 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Leskovac iznosi od 3,33 EUR do 3,39 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.