Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Lepaja timetable

friday, 23.08.2019.
12:30 13:17 (00:47)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:37
dep. 12:37
2.2 km
arr. 12:39
dep. 12:39
3.6 km
arr. 12:42
dep. 12:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:45
dep. 12:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 12:48
dep. 12:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:51
dep. 12:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:52
dep. 12:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:54
dep. 12:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 12:55
dep. 12:55
13.5 km
Merosina
arr. 12:58
dep. 12:58
15.9 km
Balicevac, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
18 km
Balicevac, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
18.5 km
Balicevac, Skola
arr. 13:07
dep. 13:07
19.3 km
Lepaja, Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
21.7 km
Lepaja, Izlaz
arr. 13:17
22.5 km
14:00 14:39 (00:39)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
arr. 14:07
dep. 14:07
2.2 km
arr. 14:09
dep. 14:09
3.6 km
arr. 14:12
dep. 14:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 14:15
dep. 14:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 14:18
dep. 14:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 14:21
dep. 14:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 14:22
dep. 14:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 14:23
dep. 14:23
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 14:24
dep. 14:24
13.5 km
Merosina
arr. 14:27
dep. 14:27
15.9 km
Balicevac, Ulaz
arr. 14:31
dep. 14:31
18 km
Balicevac, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
18.5 km
Balicevac, Skola
arr. 14:34
dep. 14:34
19.3 km
Lepaja, Dom
arr. 14:39
21.7 km
Nis - Lepaja timetable
Departures on: saturday, 24.08.2019.
14:00 14:39 (00:39)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
arr. 14:07
dep. 14:07
2.2 km
arr. 14:09
dep. 14:09
3.6 km
arr. 14:12
dep. 14:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 14:15
dep. 14:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 14:18
dep. 14:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 14:21
dep. 14:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 14:22
dep. 14:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 14:23
dep. 14:23
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 14:24
dep. 14:24
13.5 km
Merosina
arr. 14:27
dep. 14:27
15.9 km
Balicevac, Ulaz
arr. 14:31
dep. 14:31
18 km
Balicevac, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
18.5 km
Balicevac, Skola
arr. 14:34
dep. 14:34
19.3 km
Lepaja, Dom
arr. 14:39
21.7 km
Nis - Lepaja timetable
Departures on: sunday, 25.08.2019.
15:30 16:26 (00:56)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:37
dep. 15:37
2.2 km
arr. 15:39
dep. 15:39
3.6 km
arr. 15:42
dep. 15:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 15:45
dep. 15:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 15:48
dep. 15:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:51
dep. 15:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:52
dep. 15:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:53
dep. 15:53
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 16:03
dep. 16:03
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 16:01
dep. 16:01
17.1 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:11
dep. 16:11
22.4 km
Merosina
arr. 16:14
dep. 16:14
24.8 km
Balicevac, Ulaz
arr. 16:18
dep. 16:18
26.9 km
Balicevac, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
27.4 km
Balicevac, Skola
arr. 16:21
dep. 16:21
28.2 km
Lepaja, Dom
arr. 16:26
30.6 km
Nis - Lepaja timetable
Departures on: monday, 26.08.2019.
12:30 13:17 (00:47)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:37
dep. 12:37
2.2 km
arr. 12:39
dep. 12:39
3.6 km
arr. 12:42
dep. 12:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:45
dep. 12:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 12:48
dep. 12:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:51
dep. 12:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:52
dep. 12:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:54
dep. 12:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 12:55
dep. 12:55
13.5 km
Merosina
arr. 12:58
dep. 12:58
15.9 km
Balicevac, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
18 km
Balicevac, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
18.5 km
Balicevac, Skola
arr. 13:07
dep. 13:07
19.3 km
Lepaja, Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
21.7 km
Lepaja, Izlaz
arr. 13:17
22.5 km
14:00 14:39 (00:39)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
arr. 14:07
dep. 14:07
2.2 km
arr. 14:09
dep. 14:09
3.6 km
arr. 14:12
dep. 14:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 14:15
dep. 14:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 14:18
dep. 14:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 14:21
dep. 14:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 14:22
dep. 14:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 14:23
dep. 14:23
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 14:24
dep. 14:24
13.5 km
Merosina
arr. 14:27
dep. 14:27
15.9 km
Balicevac, Ulaz
arr. 14:31
dep. 14:31
18 km
Balicevac, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
18.5 km
Balicevac, Skola
arr. 14:34
dep. 14:34
19.3 km
Lepaja, Dom
arr. 14:39
21.7 km
Nis - Lepaja timetable
Departures on: tuesday, 27.08.2019.
12:30 13:17 (00:47)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:37
dep. 12:37
2.2 km
arr. 12:39
dep. 12:39
3.6 km
arr. 12:42
dep. 12:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:45
dep. 12:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 12:48
dep. 12:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:51
dep. 12:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:52
dep. 12:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:54
dep. 12:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 12:55
dep. 12:55
13.5 km
Merosina
arr. 12:58
dep. 12:58
15.9 km
Balicevac, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
18 km
Balicevac, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
18.5 km
Balicevac, Skola
arr. 13:07
dep. 13:07
19.3 km
Lepaja, Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
21.7 km
Lepaja, Izlaz
arr. 13:17
22.5 km
14:00 14:39 (00:39)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
arr. 14:07
dep. 14:07
2.2 km
arr. 14:09
dep. 14:09
3.6 km
arr. 14:12
dep. 14:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 14:15
dep. 14:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 14:18
dep. 14:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 14:21
dep. 14:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 14:22
dep. 14:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 14:23
dep. 14:23
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 14:24
dep. 14:24
13.5 km
Merosina
arr. 14:27
dep. 14:27
15.9 km
Balicevac, Ulaz
arr. 14:31
dep. 14:31
18 km
Balicevac, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
18.5 km
Balicevac, Skola
arr. 14:34
dep. 14:34
19.3 km
Lepaja, Dom
arr. 14:39
21.7 km

Naselja Nis i Lepaja su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 39min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 12:30 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.