Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Lebane timetable

monday, 19.11.2018.
06:20 08:05 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:20
Nis, Biljur
arr. 06:26
dep. 06:26
1.5 km
arr. 06:29
dep. 06:29
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:34
dep. 06:34
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 06:42
dep. 06:42
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:45
dep. 06:45
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:47
dep. 06:47
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 06:49
dep. 06:49
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
18.4 km
Kocane
arr. 06:55
dep. 06:55
19.2 km
Pukovac, I
arr. 06:57
dep. 06:57
20.9 km
Pukovac, II
arr. 06:58
dep. 06:58
21.8 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:02
dep. 07:02
24.6 km
Kutles
arr. 07:05
dep. 07:05
26.4 km
Sarlince, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
29 km
Meda kod Leskovca
arr. 07:11
dep. 07:11
30.2 km
Donje Brijanje
arr. 07:14
dep. 07:14
32.3 km
Gornje Brijanje
arr. 07:17
dep. 07:17
34 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 07:20
dep. 07:20
35.9 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
36.7 km
Kacabac
arr. 07:26
dep. 07:26
40 km
Lapotince, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
42.8 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 07:31
dep. 07:31
43.5 km
Bojnik, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:40
46 km
Bojnik, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
47 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 07:44
dep. 07:44
47.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 07:48
dep. 07:48
50 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 07:53
dep. 07:53
53.5 km
Goli Rid, Mijat
arr. 07:56
dep. 07:56
55.5 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 08:01
dep. 08:01
58.3 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 08:02
dep. 08:02
58.8 km
Lebane, Center
arr. 08:05
59.7 km
11:00 13:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
Nis, Biljur
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
arr. 11:05
dep. 11:05
4 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
4.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 11:12
dep. 11:12
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
10 km
Malosiste, Anče
arr. 11:22
dep. 11:22
12 km
Malosiste, Center
arr. 11:24
dep. 11:24
12.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 11:28
dep. 11:28
15 km
Orljane, Majdan
arr. 11:30
dep. 11:30
16 km
Doljevac, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
18 km
Kocane, Intersection
arr. 11:33
dep. 11:33
19 km
Kocane
arr. 11:34
dep. 11:34
20 km
Pukovac
arr. 11:36
dep. 11:36
22 km
Brestovac kod Leskovca, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
24 km
Kutles
arr. 11:41
dep. 11:41
27 km
Sarlince, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
29 km
Meda kod Leskovca
arr. 11:44
dep. 11:44
30 km
Donje Brijanje
arr. 11:47
dep. 11:47
33 km
Gornje Brijanje
arr. 11:49
dep. 11:49
35 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 11:53
dep. 11:53
36 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 11:55
dep. 11:55
37 km
Kacabac
arr. 11:58
dep. 11:58
40 km
Lapotince, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
43 km
Bojnik, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:35
48 km
Bojnik, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
49 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 12:39
dep. 12:39
49.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 12:43
dep. 12:43
52 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 12:48
dep. 12:48
55.5 km
Goli Rid, Mijat
arr. 12:51
dep. 12:51
57.5 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 12:56
dep. 12:56
60.3 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 12:57
dep. 12:57
60.8 km
Lebane, Center
arr. 13:00
61.7 km
13:10 15:05 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:10
arr. 13:17
dep. 13:17
2.2 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:30
dep. 13:30
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:35
dep. 13:35
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:37
dep. 13:37
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
23.5 km
Kocane
arr. 13:41
dep. 13:41
24.3 km
Pukovac, I
arr. 13:43
dep. 13:43
26 km
Pukovac, II
arr. 13:44
dep. 13:44
26.9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:48
dep. 13:48
29.7 km
Kutles
arr. 13:52
dep. 13:52
31.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
34.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 13:59
dep. 13:59
35.3 km
Donje Brijanje
arr. 14:03
dep. 14:03
37.4 km
Gornje Brijanje
arr. 14:07
dep. 14:07
39.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 14:11
dep. 14:11
41 km
Stubla kod Bojnika
arr. 14:14
dep. 14:14
41.8 km
Kacabac
arr. 14:19
dep. 14:19
45.1 km
Lapotince, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
47.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 14:26
dep. 14:26
48.6 km
Bojnik, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:35
51.1 km
Bojnik, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
52.1 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 14:40
dep. 14:40
52.8 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 14:45
dep. 14:45
55.1 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 14:52
dep. 14:52
58.6 km
Goli Rid, Mijat
arr. 14:56
dep. 14:56
60.6 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 15:01
dep. 15:01
63.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 15:02
dep. 15:02
63.9 km
Lebane, Center
arr. 15:05
64.8 km
14:00 15:50 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
45 km
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
58 km
Lebane, Center
arr. 15:50
68 km
16:10 17:30 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:10
Leskovac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
45 km
Lebane, Center
arr. 17:30
66 km
16:20 18:05 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:20
arr. 16:27
dep. 16:27
2.2 km
arr. 16:32
dep. 16:32
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 16:37
dep. 16:37
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 16:41
dep. 16:41
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 16:42
dep. 16:42
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 16:49
dep. 16:49
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 16:51
dep. 16:51
21.3 km
Doljevac, P.
arr. 16:52
dep. 16:52
22.2 km
Kocane, Intersection
arr. 16:54
dep. 16:54
23.5 km
Kocane
arr. 16:56
dep. 16:56
24.3 km
Pukovac, I
arr. 16:59
dep. 16:59
26 km
Pukovac, II
arr. 17:01
dep. 17:01
26.9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
29.7 km
Kutles
arr. 17:08
dep. 17:08
31.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
34.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:13
dep. 17:13
35.3 km
Donje Brijanje
arr. 17:16
dep. 17:16
37.4 km
Gornje Brijanje
arr. 17:18
dep. 17:18
39.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 17:21
dep. 17:21
41 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
41.8 km
Kacabac
arr. 17:27
dep. 17:27
45.1 km
Lapotince
arr. 17:30
dep. 17:30
47.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 17:31
dep. 17:31
48.6 km
Bojnik, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:40
51.1 km
Bojnik, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
52.1 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 17:44
dep. 17:44
52.8 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 17:48
dep. 17:48
55.1 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 17:53
dep. 17:53
58.6 km
Goli Rid, Mijat
arr. 17:56
dep. 17:56
60.6 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 18:01
dep. 18:01
63.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 18:02
dep. 18:02
63.9 km
Lebane, Center
arr. 18:05
64.8 km
17:15 18:39 (01:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:15
arr. 17:22
dep. 17:22
2.2 km
Kutles
arr. 17:49
dep. 17:49
33.7 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
36.3 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:54
dep. 17:54
37.5 km
Donje Brijanje
arr. 17:56
dep. 17:56
39.6 km
Gornje Brijanje
arr. 17:58
dep. 17:58
41.3 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:00
dep. 18:00
43.2 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
44 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
47.3 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
52.1 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
54.5 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
55.5 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 18:19
dep. 18:19
56.2 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 18:23
dep. 18:23
58.5 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 18:28
dep. 18:28
62 km
Goli Rid, Mijat
arr. 18:31
dep. 18:31
64 km
Lebane, Groblje
arr. 18:35
dep. 18:35
66.8 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 18:36
dep. 18:36
67.3 km
Lebane, Center
arr. 18:39
68.2 km
18:15 19:55 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:15
arr. 18:22
dep. 18:22
2.2 km
arr. 18:27
dep. 18:27
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 18:32
dep. 18:32
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 18:36
dep. 18:36
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 18:37
dep. 18:37
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 18:44
dep. 18:44
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 18:46
dep. 18:46
21.3 km
Doljevac, P.
arr. 18:47
dep. 18:47
22.2 km
Kocane, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
23.5 km
Kocane
arr. 18:51
dep. 18:51
24.3 km
Pukovac, I
arr. 18:54
dep. 18:54
26 km
Pukovac, II
arr. 18:56
dep. 18:56
26.9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
29.7 km
Kutles
arr. 19:03
dep. 19:03
31.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
34.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 19:08
dep. 19:08
35.3 km
Donje Brijanje
arr. 19:11
dep. 19:11
37.4 km
Gornje Brijanje
arr. 19:13
dep. 19:13
39.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 19:16
dep. 19:16
41 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
41.8 km
Kacabac
arr. 19:22
dep. 19:22
45.1 km
Lapotince
arr. 19:25
dep. 19:25
47.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 19:26
dep. 19:26
48.6 km
Bojnik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
51.1 km
Bojnik, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
52.1 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 19:34
dep. 19:34
52.8 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 19:38
dep. 19:38
55.1 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 19:43
dep. 19:43
58.6 km
Goli Rid, Mijat
arr. 19:46
dep. 19:46
60.6 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 19:50
dep. 19:50
63.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 19:52
dep. 19:52
63.9 km
Lebane, Center
arr. 19:55
64.8 km
19:25 21:10 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:25
arr. 19:30
dep. 19:30
1 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:35
48 km
Lebane, Center
arr. 21:10
71 km
21:05 22:51 (01:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:05
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
45 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
47.2 km
Lebane, Center
arr. 22:51
67.6 km

Naselja Nis i Lebane su međusobno udaljena ~66 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 21:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.