Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Lapovo Selo timetable

tuesday, 25.01.2022.
03:10 06:01 (02:51)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 03:10
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 03:18
dep. 03:19
3 km
Trupale, Railway station
arr. 03:27
dep. 03:28
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 03:31
dep. 03:31
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 03:34
dep. 03:34
15 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 03:36
dep. 03:36
18 km
Grejac, Railway station
arr. 03:40
dep. 03:41
21 km
Tesica, Railway station
arr. 03:45
dep. 03:45
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 03:48
dep. 03:48
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 03:50
dep. 03:50
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 03:54
dep. 03:55
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 03:59
dep. 04:00
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 04:03
dep. 04:03
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 04:06
dep. 04:07
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 04:10
dep. 04:10
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 04:13
dep. 04:13
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 04:15
dep. 04:15
49 km
Djunis, Railway station
arr. 04:19
dep. 04:20
54 km
Trubarevo, Railway station - Staro Trubarevo
arr. 04:23
dep. 04:23
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 04:25
dep. 04:25
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 04:29
dep. 04:29
64 km
Stalac, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:45
75 km
Lucina, Railway station
arr. 04:49
dep. 04:49
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:52
dep. 04:53
80 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 04:58
dep. 04:58
86 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 05:01
dep. 05:01
89 km
Paracin, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:10
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 05:16
dep. 05:17
106 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 05:22
dep. 05:22
115 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:28
120 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 05:34
dep. 05:34
125 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 05:38
dep. 05:38
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 05:44
dep. 05:45
137 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:53
141 km
Brzan, Railway station
arr. 05:56
dep. 05:56
142 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 06:01
149 km
05:30 07:55 (02:25)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 05:30
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 06:00
dep. 06:01
32 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 06:10
dep. 06:10
42 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 06:27
dep. 06:28
64 km
Stalac, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:46
75 km
Cicevac, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:52
80 km
Paracin, Railway station
arr. 07:06
dep. 07:07
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:14
106 km
Jagodina, Railway station
arr. 07:22
dep. 07:23
120 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 07:55
149 km
07:30 10:21 (02:51)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 07:30
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 07:38
dep. 07:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:54
15 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 07:56
dep. 07:56
18 km
Grejac, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
21 km
Tesica, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:05
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:08
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:10
dep. 08:10
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:14
dep. 08:15
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:20
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:23
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:26
dep. 08:27
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:30
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:33
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:35
49 km
Djunis, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:40
54 km
Trubarevo, Railway station - Staro Trubarevo
arr. 08:43
dep. 08:43
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:45
dep. 08:45
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:49
64 km
Stalac, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
75 km
Lucina, Railway station
arr. 09:09
dep. 09:09
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
80 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:18
86 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 09:21
dep. 09:21
89 km
Paracin, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:30
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:36
dep. 09:37
106 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 09:42
dep. 09:42
115 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
120 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 09:54
dep. 09:54
125 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 09:58
dep. 09:58
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:04
dep. 10:05
137 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:13
dep. 10:13
141 km
Brzan, Railway station
arr. 10:16
dep. 10:16
142 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 10:21
149 km
12:25 15:18 (02:53)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 12:25
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 12:33
dep. 12:34
3 km
Trupale, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:43
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:46
dep. 12:46
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:49
15 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 12:51
dep. 12:51
18 km
Grejac, Railway station
arr. 12:55
dep. 12:56
21 km
Tesica, Railway station
arr. 13:00
dep. 13:00
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:03
dep. 13:03
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 13:05
dep. 13:05
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 13:09
dep. 13:10
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 13:14
dep. 13:15
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:18
dep. 13:18
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:21
dep. 13:22
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:25
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 13:28
dep. 13:28
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:30
dep. 13:30
49 km
Djunis, Railway station
arr. 13:34
dep. 13:35
54 km
Trubarevo, Railway station - Staro Trubarevo
arr. 13:38
dep. 13:39
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 13:41
dep. 13:41
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 13:45
dep. 13:46
64 km
Stalac, Railway station
arr. 14:01
dep. 14:02
75 km
Lucina, Railway station
arr. 14:06
dep. 14:06
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 14:09
dep. 14:10
80 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 14:15
dep. 14:15
86 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 14:18
dep. 14:18
89 km
Paracin, Railway station
arr. 14:26
dep. 14:27
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 14:33
dep. 14:34
106 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 14:39
dep. 14:39
115 km
Jagodina, Railway station
arr. 14:44
dep. 14:45
120 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 14:51
dep. 14:51
125 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 14:55
dep. 14:55
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:01
dep. 15:02
137 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:10
dep. 15:10
141 km
Brzan, Railway station
arr. 15:13
dep. 15:13
142 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 15:18
149 km
15:52 18:42 (02:50)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 15:52
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 16:00
dep. 16:01
3 km
Trupale, Railway station
arr. 16:09
dep. 16:09
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:12
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:15
15 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 16:17
dep. 16:17
18 km
Grejac, Railway station
arr. 16:21
dep. 16:21
21 km
Tesica, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:28
dep. 16:28
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:30
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 16:34
dep. 16:35
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:43
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:46
dep. 16:46
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:49
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:52
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:54
49 km
Djunis, Railway station
arr. 16:58
dep. 16:59
54 km
Trubarevo, Railway station - Staro Trubarevo
arr. 17:01
dep. 17:01
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:03
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:07
64 km
Stalac, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:28
75 km
Lucina, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:32
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:35
dep. 17:35
80 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:40
dep. 17:40
86 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 17:43
dep. 17:43
89 km
Paracin, Railway station
arr. 17:51
dep. 17:52
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:58
106 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 18:03
dep. 18:03
115 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:09
120 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:15
dep. 18:15
125 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:19
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:25
dep. 18:26
137 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:34
141 km
Brzan, Railway station
arr. 18:37
dep. 18:37
142 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 18:42
149 km
17:20 19:45 (02:25)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 17:20
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 17:50
dep. 17:51
32 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:00
42 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:18
64 km
Stalac, Railway station
arr. 18:35
dep. 18:36
75 km
Cicevac, Railway station
arr. 18:41
dep. 18:42
80 km
Paracin, Railway station
arr. 18:56
dep. 18:57
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
106 km
Jagodina, Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
120 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 19:45
149 km
19:55 22:48 (02:53)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 19:55
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 20:03
dep. 20:04
3 km
Trupale, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:13
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:16
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:19
dep. 20:19
15 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 20:21
dep. 20:21
18 km
Grejac, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:26
21 km
Tesica, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:30
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:33
dep. 20:33
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:35
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:39
dep. 20:40
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:44
dep. 20:45
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:48
dep. 20:48
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:51
dep. 20:52
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 20:55
dep. 20:55
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 20:58
dep. 20:58
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 21:00
dep. 21:00
49 km
Djunis, Railway station
arr. 21:04
dep. 21:05
54 km
Trubarevo, Railway station - Staro Trubarevo
arr. 21:08
dep. 21:09
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 21:11
dep. 21:11
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:15
dep. 21:16
64 km
Stalac, Railway station
arr. 21:31
dep. 21:32
75 km
Lucina, Railway station
arr. 21:36
dep. 21:36
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 21:39
dep. 21:40
80 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 21:45
dep. 21:45
86 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 21:48
dep. 21:48
89 km
Paracin, Railway station
arr. 21:56
dep. 21:57
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:04
106 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 22:09
dep. 22:09
115 km
Jagodina, Railway station
arr. 22:14
dep. 22:15
120 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:21
125 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 22:25
dep. 22:25
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 22:31
dep. 22:32
137 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 22:40
dep. 22:40
141 km
Brzan, Railway station
arr. 22:43
dep. 22:43
142 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 22:48
149 km

Naselja Nis i Lapovo Selo su međusobno udaljena ~149 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 02h i 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 03:10 h, dok je poslednji polazak u 19:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.