Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Lalinac kod Nisa timetable

tuesday, 22.10.2019.
04:50 05:15 (00:25)
Bus stationOkretnica - trafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:50
Nis, Sivara
arr. 04:52
dep. 04:52
1 km
Nis, Feroks
arr. 04:53
dep. 04:53
1.5 km
arr. 04:55
dep. 04:55
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 04:57
dep. 04:57
2.9 km
Nis, KM dom
arr. 05:03
dep. 05:03
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 05:06
dep. 05:06
6.9 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 05:07
dep. 05:07
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 05:12
dep. 05:12
8.6 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 05:13
dep. 05:13
10 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 05:14
dep. 05:14
10.6 km
Lalinac kod Nisa, Raskrsnica
arr. 05:15
dep. 05:15
11.1 km
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
arr. 05:15
11.4 km
05:30 05:55 (00:25)
Bus stationOkretnica - trafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Nis, Sivara
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Nis, Feroks
arr. 05:33
dep. 05:33
1.5 km
arr. 05:35
dep. 05:35
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 05:37
dep. 05:37
2.9 km
Nis, KM dom
arr. 05:43
dep. 05:43
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 05:46
dep. 05:46
6.9 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 05:47
dep. 05:47
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 05:52
dep. 05:52
8.6 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 05:53
dep. 05:53
10 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 05:54
dep. 05:54
10.6 km
Lalinac kod Nisa, Raskrsnica
arr. 05:55
dep. 05:55
11.1 km
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
arr. 05:55
11.4 km
06:00 06:25 (00:25)
Bus stationOkretnica - trafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
Nis, Sivara
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
arr. 06:05
dep. 06:05
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 06:07
dep. 06:07
2.9 km
Nis, KM dom
arr. 06:13
dep. 06:13
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 06:16
dep. 06:16
6.9 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 06:17
dep. 06:17
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 06:22
dep. 06:22
8.6 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 06:24
dep. 06:24
10.6 km
Lalinac kod Nisa, Raskrsnica
arr. 06:25
dep. 06:25
11.1 km
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
arr. 06:25
11.4 km
06:30 06:55 (00:25)
Bus stationOkretnica - trafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
Nis, Sivara
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Nis, Feroks
arr. 06:33
dep. 06:33
1.5 km
arr. 06:35
dep. 06:35
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 06:37
dep. 06:37
2.9 km
Nis, KM dom
arr. 06:43
dep. 06:43
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 06:46
dep. 06:46
6.9 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 06:47
dep. 06:47
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 06:52
dep. 06:52
8.6 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:53
dep. 06:53
10 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 06:54
dep. 06:54
10.6 km
Lalinac kod Nisa, Raskrsnica
arr. 06:55
dep. 06:55
11.1 km
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
arr. 06:55
11.4 km
07:15 07:40 (00:25)
Bus stationOkretnica - trafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:15
Nis, Sivara
arr. 07:17
dep. 07:17
1 km
Nis, Feroks
arr. 07:18
dep. 07:18
1.5 km
arr. 07:20
dep. 07:20
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 07:22
dep. 07:22
2.9 km
Nis, KM dom
arr. 07:28
dep. 07:28
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 07:31
dep. 07:31
6.9 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 07:32
dep. 07:32
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 07:37
dep. 07:37
8.6 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 07:38
dep. 07:38
10 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 07:39
dep. 07:39
10.6 km
Lalinac kod Nisa, Raskrsnica
arr. 07:40
dep. 07:40
11.1 km
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
arr. 07:40
11.4 km
09:30 09:55 (00:25)
Bus stationOkretnica - trafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:30
Nis, Sivara
arr. 09:32
dep. 09:32
1 km
Nis, Feroks
arr. 09:33
dep. 09:33
1.5 km
arr. 09:35
dep. 09:35
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 09:37
dep. 09:37
2.9 km
Nis, KM dom
arr. 09:43
dep. 09:43
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 09:46
dep. 09:46
6.9 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 09:47
dep. 09:47
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 09:52
dep. 09:52
8.6 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 09:53
dep. 09:53
10 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 09:54
dep. 09:54
10.6 km
Lalinac kod Nisa, Raskrsnica
arr. 09:55
dep. 09:55
11.1 km
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
arr. 09:55
11.4 km
11:30 11:55 (00:25)
Bus stationOkretnica - trafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
Nis, Sivara
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Nis, Feroks
arr. 11:33
dep. 11:33
1.5 km
arr. 11:35
dep. 11:35
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 11:37
dep. 11:37
2.9 km
Nis, KM dom
arr. 11:43
dep. 11:43
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 11:46
dep. 11:46
6.9 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 11:47
dep. 11:47
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 11:52
dep. 11:52
8.6 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 11:53
dep. 11:53
10 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 11:54
dep. 11:54
10.6 km
Lalinac kod Nisa, Raskrsnica
arr. 11:55
dep. 11:55
11.1 km
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
arr. 11:55
11.4 km
12:30 12:55 (00:25)
Bus stationOkretnica - trafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
Nis, Sivara
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Nis, Feroks
arr. 12:33
dep. 12:33
1.5 km
arr. 12:35
dep. 12:35
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 12:37
dep. 12:37
2.9 km
Nis, KM dom
arr. 12:43
dep. 12:43
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 12:46
dep. 12:46
6.9 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 12:47
dep. 12:47
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 12:52
dep. 12:52
8.6 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 12:53
dep. 12:53
10 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 12:54
dep. 12:54
10.6 km
Lalinac kod Nisa, Raskrsnica
arr. 12:55
dep. 12:55
11.1 km
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
arr. 12:55
11.4 km
13:30 13:55 (00:25)
Bus stationOkretnica - trafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:30
Nis, Sivara
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Nis, Feroks
arr. 13:33
dep. 13:33
1.5 km
arr. 13:35
dep. 13:35
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 13:37
dep. 13:37
2.9 km
Nis, KM dom
arr. 13:43
dep. 13:43
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 13:46
dep. 13:46
6.9 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 13:47
dep. 13:47
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 13:52
dep. 13:52
8.6 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 13:53
dep. 13:53
10 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 13:54
dep. 13:54
10.6 km
Lalinac kod Nisa, Raskrsnica
arr. 13:55
dep. 13:55
11.1 km
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
arr. 13:55
11.4 km
14:10 14:35 (00:25)
Bus stationOkretnica - trafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
Nis, Sivara
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Nis, Feroks
arr. 14:13
dep. 14:13
1.5 km
arr. 14:15
dep. 14:15
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 14:17
dep. 14:17
2.9 km
Nis, KM dom
arr. 14:23
dep. 14:23
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 14:26
dep. 14:26
6.9 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 14:32
dep. 14:32
8.6 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 14:33
dep. 14:33
10 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 14:34
dep. 14:34
10.6 km
Lalinac kod Nisa, Raskrsnica
arr. 14:35
dep. 14:35
11.1 km
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
arr. 14:35
11.4 km
15:00 15:25 (00:25)
Bus stationOkretnica - trafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
Nis, Sivara
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 15:03
dep. 15:03
1.5 km
arr. 15:05
dep. 15:05
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 15:07
dep. 15:07
2.9 km
Nis, KM dom
arr. 15:13
dep. 15:13
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 15:16
dep. 15:16
6.9 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 15:17
dep. 15:17
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 15:22
dep. 15:22
8.6 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 15:23
dep. 15:23
10 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
10.6 km
Lalinac kod Nisa, Raskrsnica
arr. 15:25
dep. 15:25
11.1 km
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
arr. 15:25
11.4 km
15:30 15:55 (00:25)
Bus stationOkretnica - trafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:30
Nis, Sivara
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Nis, Feroks
arr. 15:33
dep. 15:33
1.5 km
arr. 15:35
dep. 15:35
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 15:37
dep. 15:37
2.9 km
Nis, KM dom
arr. 15:43
dep. 15:43
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 15:46
dep. 15:46
6.9 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 15:47
dep. 15:47
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 15:52
dep. 15:52
8.6 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 15:53
dep. 15:53
10 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 15:54
dep. 15:54
10.6 km
Lalinac kod Nisa, Raskrsnica
arr. 15:55
dep. 15:55
11.1 km
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
arr. 15:55
11.4 km
17:30 17:55 (00:25)
Bus stationOkretnica - trafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Nis, Sivara
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Nis, Feroks
arr. 17:33
dep. 17:33
1.5 km
arr. 17:35
dep. 17:35
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 17:37
dep. 17:37
2.9 km
Nis, KM dom
arr. 17:43
dep. 17:43
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 17:46
dep. 17:46
6.9 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 17:47
dep. 17:47
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 17:52
dep. 17:52
8.6 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 17:53
dep. 17:53
10 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 17:54
dep. 17:54
10.6 km
Lalinac kod Nisa, Raskrsnica
arr. 17:55
dep. 17:55
11.1 km
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
arr. 17:55
11.4 km
19:00 19:25 (00:25)
Bus stationOkretnica - trafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:00
Nis, Sivara
arr. 19:02
dep. 19:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 19:03
dep. 19:03
1.5 km
arr. 19:05
dep. 19:05
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 19:07
dep. 19:07
2.9 km
Nis, KM dom
arr. 19:13
dep. 19:13
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 19:16
dep. 19:16
6.9 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 19:17
dep. 19:17
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 19:22
dep. 19:22
8.6 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 19:23
dep. 19:23
10 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 19:24
dep. 19:24
10.6 km
Lalinac kod Nisa, Raskrsnica
arr. 19:25
dep. 19:25
11.1 km
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
arr. 19:25
11.4 km
20:15 20:40 (00:25)
Bus stationOkretnica - trafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:15
Nis, Sivara
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Nis, Feroks
arr. 20:18
dep. 20:18
1.5 km
arr. 20:20
dep. 20:20
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 20:22
dep. 20:22
2.9 km
Nis, KM dom
arr. 20:28
dep. 20:28
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 20:31
dep. 20:31
6.9 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 20:32
dep. 20:32
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 20:37
dep. 20:37
8.6 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 20:38
dep. 20:38
10 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 20:39
dep. 20:39
10.6 km
Lalinac kod Nisa, Raskrsnica
arr. 20:40
dep. 20:40
11.1 km
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
arr. 20:40
11.4 km
21:30 21:55 (00:25)
Bus stationOkretnica - trafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:30
Nis, Sivara
arr. 21:32
dep. 21:32
1 km
Nis, Feroks
arr. 21:33
dep. 21:33
1.5 km
arr. 21:35
dep. 21:35
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 21:37
dep. 21:37
2.9 km
Nis, KM dom
arr. 21:43
dep. 21:43
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 21:46
dep. 21:46
6.9 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 21:47
dep. 21:47
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 21:52
dep. 21:52
8.6 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 21:53
dep. 21:53
10 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 21:54
dep. 21:54
10.6 km
Lalinac kod Nisa, Raskrsnica
arr. 21:55
dep. 21:55
11.1 km
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
arr. 21:55
11.4 km
23:30 23:55 (00:25)
Bus stationOkretnica - trafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Sivara
arr. 23:32
dep. 23:32
1 km
Nis, Feroks
arr. 23:33
dep. 23:33
1.5 km
arr. 23:35
dep. 23:35
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 23:37
dep. 23:37
2.9 km
Nis, KM dom
arr. 23:43
dep. 23:43
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 23:46
dep. 23:46
6.9 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 23:47
dep. 23:47
7.8 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 23:52
dep. 23:52
8.6 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 23:53
dep. 23:53
10 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 23:54
dep. 23:54
10.6 km
Lalinac kod Nisa, Raskrsnica
arr. 23:55
dep. 23:55
11.1 km
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
arr. 23:55
11.4 km

Naselja Nis i Lalinac kod Nisa su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.