Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Nis - Kursumlija timetable

saturday, 11.07.2020.
04:00 05:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:00
arr. 04:05
dep. 04:05
2 km
Merosina, Center
arr. 04:20
dep. 04:20
17 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 04:30
dep. 04:30
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 04:37
dep. 04:37
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
dep. 04:48
32 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
41 km
Bresnicic, Intersection
arr. 05:00
dep. 05:00
45 km
Kondzelj, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
46 km
Beloljin, Center
arr. 05:05
dep. 05:05
48 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 05:09
dep. 05:09
51 km
Barlovo, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
57 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 05:25
65 km
09:00 10:50 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
arr. 09:05
dep. 09:05
2 km
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Merosina, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
23 km
Nova Bozurna
arr. 09:38
dep. 09:38
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:42
dep. 09:42
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
dep. 10:03
32 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
41 km
Bresnicic, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
45 km
Kondzelj, Center
arr. 10:22
dep. 10:22
46 km
Beloljin, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
48 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
51 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 10:33
dep. 10:33
53 km
Barlovo, Intersection
arr. 10:38
dep. 10:38
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 10:43
dep. 10:43
60 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 10:50
65 km
12:15 13:35 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
arr. 12:20
dep. 12:20
2 km
Merosina, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
17 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 12:45
dep. 12:45
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 12:52
dep. 12:52
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:58
dep. 12:58
32 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 13:06
dep. 13:06
41 km
Bresnicic, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
45 km
Kondzelj, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
46 km
Beloljin, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
48 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
51 km
Barlovo, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
57 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 13:35
65 km
15:00 16:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Merosina, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
17 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:42
dep. 15:42
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:53
dep. 15:53
32 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
41 km
Beloljin, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
48 km
Kursumlija, Bus station
arr. 16:30
65 km
18:00 19:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Merosina, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
17 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 18:30
dep. 18:30
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 18:37
dep. 18:37
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:48
dep. 18:48
32 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 18:56
dep. 18:56
41 km
Bresnicic, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
45 km
Kondzelj, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
46 km
Beloljin, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
48 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
51 km
Barlovo, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
57 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 19:25
65 km
Nis - Kursumlija timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
04:00 05:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:00
arr. 04:05
dep. 04:05
2 km
Merosina, Center
arr. 04:20
dep. 04:20
17 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 04:30
dep. 04:30
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 04:37
dep. 04:37
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
dep. 04:48
32 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
41 km
Bresnicic, Intersection
arr. 05:00
dep. 05:00
45 km
Kondzelj, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
46 km
Beloljin, Center
arr. 05:05
dep. 05:05
48 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 05:09
dep. 05:09
51 km
Barlovo, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
57 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 05:25
65 km
09:00 10:50 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
arr. 09:05
dep. 09:05
2 km
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Merosina, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
23 km
Nova Bozurna
arr. 09:38
dep. 09:38
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:42
dep. 09:42
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
dep. 10:03
32 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
41 km
Bresnicic, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
45 km
Kondzelj, Center
arr. 10:22
dep. 10:22
46 km
Beloljin, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
48 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
51 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 10:33
dep. 10:33
53 km
Barlovo, Intersection
arr. 10:38
dep. 10:38
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 10:43
dep. 10:43
60 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 10:50
65 km
12:15 13:35 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
arr. 12:20
dep. 12:20
2 km
Merosina, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
17 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 12:45
dep. 12:45
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 12:52
dep. 12:52
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:58
dep. 12:58
32 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 13:06
dep. 13:06
41 km
Bresnicic, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
45 km
Kondzelj, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
46 km
Beloljin, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
48 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
51 km
Barlovo, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
57 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 13:35
65 km
12:45 14:20 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:45
arr. 12:49
dep. 12:49
2 km
arr. 12:52
dep. 12:52
4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 12:54
dep. 12:54
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:05
dep. 13:05
14 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:06
dep. 13:06
15 km
Merosina, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
23 km
Nova Bozurna
arr. 13:23
dep. 13:23
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:27
dep. 13:27
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:35
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:38
dep. 13:38
32 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:41
dep. 13:41
35 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
41 km
Bresnicic, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
45 km
Kondzelj, Center
arr. 13:54
dep. 13:54
46 km
Beloljin, Center
arr. 13:56
dep. 13:56
48 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
51 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 14:04
dep. 14:04
53 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 14:05
dep. 14:05
54 km
Barlovo, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 14:13
dep. 14:13
60 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
62 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 14:18
dep. 14:18
64 km
Kursumlija, Bus station
arr. 14:20
65 km
15:00 16:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Merosina, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
17 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:42
dep. 15:42
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:53
dep. 15:53
32 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
41 km
Beloljin, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
48 km
Kursumlija, Bus station
arr. 16:30
65 km
18:00 19:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Merosina, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
17 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 18:30
dep. 18:30
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 18:37
dep. 18:37
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:48
dep. 18:48
32 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 18:56
dep. 18:56
41 km
Bresnicic, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
45 km
Kondzelj, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
46 km
Beloljin, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
48 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
51 km
Barlovo, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
57 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 19:25
65 km

Naselja Nis i Kursumlija su međusobno udaljena ~65 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.