Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Nis - Kursumlija timetable

monday, 20.08.2018.
03:30 06:22 (02:52)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:30
Donje Medurovo, Railway station
arr. 03:39
dep. 03:40
7 km
Capljinac, Railway station
arr. 03:48
dep. 03:49
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 03:52
dep. 03:53
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 03:57
dep. 03:58
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 04:05
dep. 04:06
23 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 04:16
dep. 04:17
27 km
arr. 04:26
dep. 04:27
32 km
Lukomir, Railway station
arr. 04:38
dep. 04:39
37 km
Podina, Railway station
arr. 04:43
dep. 04:44
38 km
Prokuplje, Railway station
arr. 04:55
dep. 05:02
44 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 05:06
dep. 05:07
46 km
Bresnicic, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:24
59 km
Beloljin, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
62 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 05:34
dep. 05:35
64 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 05:39
dep. 05:40
68 km
Barlovo, Railway station
arr. 05:46
dep. 05:47
72 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:58
78 km
Kursumlija, Railway station
arr. 06:05
dep. 06:15
82 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 06:22
85 km
04:00 05:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:00
arr. 04:05
dep. 04:05
2 km
Merosina
arr. 04:20
dep. 04:20
17 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 04:30
dep. 04:30
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 04:37
dep. 04:37
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
dep. 04:48
32 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 04:56
dep. 04:56
41 km
Bresnicic
arr. 05:00
dep. 05:00
45 km
Kondzelj
arr. 05:02
dep. 05:02
46 km
Beloljin
arr. 05:05
dep. 05:05
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 05:09
dep. 05:09
51 km
Barlovo
arr. 05:17
dep. 05:17
57 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 05:22
dep. 05:22
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 05:25
65 km
04:45 06:20 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:45
arr. 04:50
dep. 04:50
2 km
arr. 04:53
dep. 04:53
4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 04:55
dep. 04:55
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:00
dep. 05:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 05:05
dep. 05:05
14 km
Merosina
arr. 05:10
dep. 05:10
17 km
Jug Bogdanovac
arr. 05:20
dep. 05:20
23 km
Nova Bozurna
arr. 05:23
dep. 05:23
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 05:27
dep. 05:27
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:33
dep. 05:33
32 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 05:45
dep. 05:45
41 km
Bresnicic
arr. 05:50
dep. 05:50
45 km
Kondzelj
arr. 05:52
dep. 05:52
46 km
Beloljin
arr. 05:55
dep. 05:55
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 06:00
dep. 06:00
51 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 06:03
dep. 06:03
53 km
Barlovo
arr. 06:08
dep. 06:08
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 06:13
dep. 06:13
60 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 06:15
dep. 06:15
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:20
65 km
05:30 07:10 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
arr. 05:37
dep. 05:37
2.2 km
arr. 05:39
dep. 05:39
3.6 km
arr. 05:42
dep. 05:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 05:45
dep. 05:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 05:48
dep. 05:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:52
dep. 05:52
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:53
dep. 05:53
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:54
dep. 05:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 05:55
dep. 05:55
13.5 km
Merosina
arr. 05:58
dep. 05:58
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 06:10
dep. 06:10
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:12
dep. 06:12
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:16
dep. 06:16
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:24
dep. 06:24
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:27
dep. 06:27
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:28
dep. 06:28
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:32
dep. 06:32
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:35
dep. 06:35
40 km
Bresnicic
arr. 06:39
dep. 06:39
43 km
Kondzelj
arr. 06:41
dep. 06:41
44.5 km
Beloljin
arr. 06:44
dep. 06:44
46.9 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 06:47
dep. 06:47
49.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 06:51
dep. 06:51
51.4 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 06:53
dep. 06:53
53 km
Barlovo
arr. 06:57
dep. 06:57
55.8 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 07:00
dep. 07:00
58 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 07:03
dep. 07:03
60.3 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 07:05
dep. 07:05
61.8 km
Kursumlija, Bus station
arr. 07:10
64.6 km
06:00 07:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:07
dep. 06:07
2.2 km
Merosina
arr. 06:28
dep. 06:28
20.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:46
dep. 06:46
33.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
35 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:54
dep. 06:54
36.4 km
Kursumlija, Bus station
arr. 07:40
69.4 km
06:00 07:50 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:07
dep. 06:07
2.2 km
arr. 06:09
dep. 06:09
3.6 km
arr. 06:12
dep. 06:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 06:15
dep. 06:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 06:18
dep. 06:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 06:22
dep. 06:22
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 06:23
dep. 06:23
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 06:24
dep. 06:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 06:25
dep. 06:25
13.5 km
Merosina
arr. 06:28
dep. 06:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 06:37
dep. 06:37
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 06:40
dep. 06:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:42
dep. 06:42
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:46
dep. 06:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:04
dep. 07:04
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:07
dep. 07:07
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:08
dep. 07:08
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:12
dep. 07:12
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:15
dep. 07:15
40 km
Bresnicic
arr. 07:19
dep. 07:19
43 km
Kondzelj
arr. 07:21
dep. 07:21
44.5 km
Beloljin
arr. 07:24
dep. 07:24
46.9 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 07:27
dep. 07:27
49.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 07:31
dep. 07:31
51.4 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 07:33
dep. 07:33
53 km
Barlovo
arr. 07:37
dep. 07:37
55.8 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 07:40
dep. 07:40
58 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 07:43
dep. 07:43
60.3 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 07:45
dep. 07:45
61.8 km
Kursumlija, Bus station
arr. 07:50
64.6 km
07:30 09:08 (01:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
0 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Merosina
arr. 07:55
dep. 07:55
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 08:05
dep. 08:05
23 km
Nova Bozurna
arr. 08:08
dep. 08:08
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 08:12
dep. 08:12
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:23
dep. 08:23
32 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 08:25
dep. 08:25
35 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 08:33
dep. 08:33
41 km
Bresnicic
arr. 08:38
dep. 08:38
45 km
Kondzelj
arr. 08:40
dep. 08:40
46 km
Beloljin
arr. 08:42
dep. 08:42
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 08:46
dep. 08:46
51 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 08:49
dep. 08:49
53 km
Plocnik kod Prokuplja, Groblje
arr. 08:50
dep. 08:50
55 km
Barlovo
arr. 08:54
dep. 08:54
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 08:58
dep. 08:58
60 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:00
dep. 09:00
62 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 09:03
dep. 09:03
64 km
Kursumlija, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
65 km
Kursumlija, Veljkovici
arr. 09:07
dep. 09:07
66.4 km
Kursumlija, Strelci
arr. 09:08
67.4 km
07:35 10:25 (02:50)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:35
Donje Medurovo, Railway station
arr. 07:44
dep. 07:45
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 07:50
dep. 07:51
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:55
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 07:58
dep. 07:59
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 08:03
dep. 08:04
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 08:11
dep. 08:12
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:17
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:24
27 km
arr. 08:33
dep. 08:34
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 08:46
dep. 08:47
37 km
Podina, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
38 km
Babin Potok, Railway station
arr. 08:57
dep. 08:58
41 km
Prokuplje, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
44 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 09:09
dep. 09:10
46 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 09:20
dep. 09:21
56 km
Bresnicic, Railway station
arr. 09:26
dep. 09:27
59 km
Beloljin, Railway station
arr. 09:32
dep. 09:33
62 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 09:37
dep. 09:38
64 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:43
68 km
Barlovo, Railway station
arr. 09:49
dep. 09:50
72 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:00
dep. 10:01
78 km
Kursumlija, Railway station
arr. 10:08
dep. 10:18
82 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 10:25
85 km
09:00 10:50 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
arr. 09:05
dep. 09:05
2 km
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 09:10
dep. 09:10
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
10 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
Merosina
arr. 09:25
dep. 09:25
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
23 km
Nova Bozurna
arr. 09:38
dep. 09:38
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:42
dep. 09:42
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
dep. 10:03
32 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 10:15
dep. 10:15
41 km
Bresnicic
arr. 10:20
dep. 10:20
45 km
Kondzelj
arr. 10:22
dep. 10:22
46 km
Beloljin
arr. 10:25
dep. 10:25
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 10:30
dep. 10:30
51 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 10:33
dep. 10:33
53 km
Barlovo
arr. 10:38
dep. 10:38
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 10:43
dep. 10:43
60 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 10:45
dep. 10:45
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 10:50
65 km
11:00 12:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:07
dep. 11:07
2.2 km
arr. 11:09
dep. 11:09
3.6 km
arr. 11:12
dep. 11:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 11:15
dep. 11:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 11:18
dep. 11:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 11:22
dep. 11:22
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 11:23
dep. 11:23
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 11:24
dep. 11:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 11:25
dep. 11:25
13.5 km
Merosina
arr. 11:28
dep. 11:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 11:36
dep. 11:36
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 11:37
dep. 11:37
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 11:40
dep. 11:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 11:42
dep. 11:42
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 11:46
dep. 11:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:55
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 11:59
dep. 11:59
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:03
dep. 12:03
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:07
dep. 12:07
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:10
dep. 12:10
40 km
Bresnicic
arr. 12:14
dep. 12:14
43 km
Kondzelj
arr. 12:16
dep. 12:16
44.5 km
Beloljin
arr. 12:19
dep. 12:19
46.9 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 12:22
dep. 12:22
49.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 12:26
dep. 12:26
51.4 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 12:28
dep. 12:28
53 km
Barlovo
arr. 12:32
dep. 12:32
55.8 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 12:35
dep. 12:35
58 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 12:38
dep. 12:38
60.3 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 12:40
dep. 12:40
61.8 km
Kursumlija, Bus station
arr. 12:45
64.6 km
12:00 13:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:00
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:12
dep. 12:12
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
10 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:24
dep. 12:24
12 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:28
dep. 12:28
14 km
Merosina
arr. 12:34
dep. 12:34
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
Nova Bozurna
arr. 12:44
dep. 12:44
26 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 12:48
dep. 12:48
30 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:49
dep. 12:49
30.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:55
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:57
dep. 12:57
31.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:59
dep. 12:59
34 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:01
dep. 13:01
35 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 13:03
dep. 13:03
36 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:10
dep. 13:10
41 km
Bresnicic
arr. 13:16
dep. 13:16
45 km
Kondzelj
arr. 13:20
dep. 13:20
46 km
Beloljin
arr. 13:24
dep. 13:24
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 13:28
dep. 13:28
51 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 13:31
dep. 13:31
53 km
Barlovo
arr. 13:35
dep. 13:35
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 13:38
dep. 13:38
61 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 13:39
dep. 13:39
62 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
64 km
Kursumlija, Bus station
arr. 13:45
65 km
12:15 13:35 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
arr. 12:20
dep. 12:20
2 km
Merosina
arr. 12:35
dep. 12:35
17 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 12:52
dep. 12:52
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:58
dep. 12:58
32 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:06
dep. 13:06
41 km
Bresnicic
arr. 13:10
dep. 13:10
45 km
Kondzelj
arr. 13:12
dep. 13:12
46 km
Beloljin
arr. 13:15
dep. 13:15
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 13:19
dep. 13:19
51 km
Barlovo
arr. 13:27
dep. 13:27
57 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 13:32
dep. 13:32
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 13:35
65 km
12:45 14:20 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:45
arr. 12:49
dep. 12:49
2 km
arr. 12:52
dep. 12:52
4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:54
dep. 12:54
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:05
dep. 13:05
14 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:06
dep. 13:06
15 km
Merosina
arr. 13:09
dep. 13:09
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
23 km
Nova Bozurna
arr. 13:23
dep. 13:23
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:27
dep. 13:27
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:35
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:38
dep. 13:38
32 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:41
dep. 13:41
35 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:48
dep. 13:48
41 km
Bresnicic
arr. 13:53
dep. 13:53
45 km
Kondzelj
arr. 13:54
dep. 13:54
46 km
Beloljin
arr. 13:56
dep. 13:56
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 14:01
dep. 14:01
51 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 14:04
dep. 14:04
53 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 14:05
dep. 14:05
54 km
Barlovo
arr. 14:09
dep. 14:09
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 14:13
dep. 14:13
60 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 14:15
dep. 14:15
62 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 14:27
dep. 14:27
66 km
Kursumlija, Bus station
arr. 14:20
65 km
13:30 15:25 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:30
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
arr. 13:36
dep. 13:36
4 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:38
dep. 13:38
11 km
Belotinac, A.
arr. 13:41
dep. 13:41
13 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:44
dep. 13:44
15 km
Malosiste, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
17 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:54
dep. 13:54
20 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:55
dep. 13:55
21 km
Doljevac, P.
arr. 13:57
dep. 13:57
23 km
Kocane, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
24 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 14:03
dep. 14:03
26 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
28 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 14:10
dep. 14:10
30 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 14:11
dep. 14:11
31 km
Zitorada, EI
arr. 14:13
dep. 14:13
33 km
Zitorada, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
35 km
Recica kod Zitoradje
arr. 14:19
dep. 14:19
36 km
Lukomir
arr. 14:21
dep. 14:21
38 km
Podina, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
40 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 14:25
dep. 14:25
41 km
Berilje, II
arr. 14:29
dep. 14:29
43 km
Berilje, I
arr. 14:30
dep. 14:30
44 km
Rastovnica
arr. 14:32
dep. 14:32
45 km
Prokuplje, Garić
arr. 14:33
dep. 14:33
46 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
47 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:37
dep. 14:37
48 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
50 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:41
dep. 14:41
51 km
Gubetin, Baza
arr. 14:42
dep. 14:42
52 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 14:44
dep. 14:44
54 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 14:50
dep. 14:50
57 km
Bresnicic
arr. 14:56
dep. 14:56
60 km
Kondzelj
arr. 14:58
dep. 14:58
61 km
Beloljin
arr. 15:01
dep. 15:01
64 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 15:05
dep. 15:05
67 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 15:08
dep. 15:08
69 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 15:09
dep. 15:09
70 km
Barlovo
arr. 15:10
dep. 15:10
73 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 15:18
dep. 15:18
76 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 15:21
dep. 15:21
78 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 15:23
dep. 15:23
79 km
Kursumlija, Bus station
arr. 15:25
82 km
14:30 16:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 14:50
dep. 14:50
14 km
Merosina
arr. 14:55
dep. 14:55
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
23 km
Nova Bozurna
arr. 15:08
dep. 15:08
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:12
dep. 15:12
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:20
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:23
dep. 15:23
32 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:25
dep. 15:25
35 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 15:33
dep. 15:33
41 km
Bresnicic
arr. 15:38
dep. 15:38
45 km
Kondzelj
arr. 15:40
dep. 15:40
46 km
Beloljin
arr. 15:42
dep. 15:42
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 15:46
dep. 15:46
51 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 15:49
dep. 15:49
53 km
Plocnik kod Prokuplja, Groblje
arr. 15:50
dep. 15:50
54 km
Barlovo
arr. 15:54
dep. 15:54
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 15:58
dep. 15:58
60 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 16:00
dep. 16:00
62 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 16:03
dep. 16:03
64 km
Kursumlija, Bus station
arr. 16:05
65 km
15:00 16:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Merosina
arr. 15:25
dep. 15:25
17 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:42
dep. 15:42
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:53
dep. 15:53
32 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:00
dep. 16:00
41 km
Beloljin
arr. 16:10
dep. 16:10
48 km
Kursumlija, Bus station
arr. 16:30
65 km
16:30 18:10 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:30
arr. 16:37
dep. 16:37
2.2 km
arr. 16:39
dep. 16:39
3.6 km
arr. 16:42
dep. 16:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 16:45
dep. 16:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 16:48
dep. 16:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:52
dep. 16:52
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:53
dep. 16:53
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:54
dep. 16:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:55
dep. 16:55
13.5 km
Merosina
arr. 16:58
dep. 16:58
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 17:07
dep. 17:07
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 17:10
dep. 17:10
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 17:12
dep. 17:12
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 17:16
dep. 17:16
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:24
dep. 17:24
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 17:27
dep. 17:27
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 17:28
dep. 17:28
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 17:32
dep. 17:32
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 17:35
dep. 17:35
40 km
Bresnicic
arr. 17:39
dep. 17:39
43 km
Kondzelj
arr. 17:41
dep. 17:41
44.5 km
Beloljin
arr. 17:44
dep. 17:44
46.9 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 17:47
dep. 17:47
49.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 17:51
dep. 17:51
51.4 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 17:53
dep. 17:53
53 km
Barlovo
arr. 17:57
dep. 17:57
55.8 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 18:00
dep. 18:00
58 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 18:03
dep. 18:03
60.3 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 18:05
dep. 18:05
61.8 km
Kursumlija, Bus station
arr. 18:10
64.6 km
17:40 19:35 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:40
arr. 17:43
dep. 17:43
2 km
arr. 17:46
dep. 17:46
4 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 17:48
dep. 17:48
11 km
Belotinac, A.
arr. 17:51
dep. 17:51
13 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 17:54
dep. 17:54
15 km
Malosiste, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
17 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 18:04
dep. 18:04
20 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 18:05
dep. 18:05
21 km
Doljevac, P.
arr. 18:07
dep. 18:07
23 km
Kocane, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
24 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 18:13
dep. 18:13
26 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 18:16
dep. 18:16
28 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 18:20
dep. 18:20
30 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 18:21
dep. 18:21
31 km
Zitorada, EI
arr. 18:23
dep. 18:23
33 km
Zitorada, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
35 km
Recica kod Zitoradje
arr. 18:26
dep. 18:26
36 km
Lukomir
arr. 18:29
dep. 18:29
38 km
Podina, Intersection
arr. 18:32
dep. 18:32
40 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 18:34
dep. 18:34
41 km
Berilje, II
arr. 18:38
dep. 18:38
43 km
Berilje, I
arr. 18:39
dep. 18:39
44 km
Rastovnica
arr. 18:40
dep. 18:40
45 km
Prokuplje, Garić
arr. 18:42
dep. 18:42
46 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:45
47 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:47
dep. 18:47
48 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 18:49
dep. 18:49
50 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 18:51
dep. 18:51
51 km
Gubetin, Baza
arr. 18:52
dep. 18:52
52 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 18:54
dep. 18:54
54 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 19:00
dep. 19:00
57 km
Bresnicic
arr. 19:06
dep. 19:06
60 km
Kondzelj
arr. 19:08
dep. 19:08
61 km
Beloljin
arr. 19:11
dep. 19:11
64 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 19:15
dep. 19:15
67 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 19:18
dep. 19:18
69 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 19:19
dep. 19:19
70 km
Barlovo
arr. 19:20
dep. 19:20
73 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 19:28
dep. 19:28
76 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 19:31
dep. 19:31
78 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 19:33
dep. 19:33
79 km
Kursumlija, Bus station
arr. 19:35
82 km
18:00 19:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Merosina
arr. 18:20
dep. 18:20
17 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 18:37
dep. 18:37
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:48
dep. 18:48
32 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 18:56
dep. 18:56
41 km
Bresnicic
arr. 19:00
dep. 19:00
45 km
Kondzelj
arr. 19:02
dep. 19:02
46 km
Beloljin
arr. 19:05
dep. 19:05
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 19:09
dep. 19:09
51 km
Barlovo
arr. 19:17
dep. 19:17
57 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 19:22
dep. 19:22
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 19:25
65 km
20:00 21:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
arr. 20:10
dep. 20:10
4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 20:12
dep. 20:12
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 20:20
dep. 20:20
10 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 20:24
dep. 20:24
12 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 20:28
dep. 20:28
14 km
Merosina
arr. 20:34
dep. 20:34
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
23 km
Nova Bozurna
arr. 20:44
dep. 20:44
26 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 20:48
dep. 20:48
30 km
Prokuplje, Jadran
arr. 20:49
dep. 20:49
30.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 20:57
dep. 20:57
31.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 20:59
dep. 20:59
34 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 21:01
dep. 21:01
35 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 21:03
dep. 21:03
36 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 21:10
dep. 21:10
41 km
Bresnicic
arr. 21:16
dep. 21:16
45 km
Kondzelj
arr. 21:20
dep. 21:20
46 km
Beloljin
arr. 21:24
dep. 21:24
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 21:28
dep. 21:28
51 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 21:31
dep. 21:31
53 km
Barlovo
arr. 21:35
dep. 21:35
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 21:38
dep. 21:38
61 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 21:39
dep. 21:39
62 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 21:41
dep. 21:41
64 km
Kursumlija, Bus station
arr. 21:45
65 km
21:00 23:05 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:00
arr. 21:07
dep. 21:07
2.2 km
arr. 21:09
dep. 21:09
3.6 km
arr. 21:12
dep. 21:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 21:15
dep. 21:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 21:18
dep. 21:18
0 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 21:20
dep. 21:20
0 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 21:21
dep. 21:21
0 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 21:22
dep. 21:22
0 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 21:24
dep. 21:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 21:25
dep. 21:25
13.5 km
Merosina
arr. 21:28
dep. 21:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 21:36
dep. 21:36
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
23.3 km
Nova Bozurna
arr. 21:40
dep. 21:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 21:42
dep. 21:42
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 21:46
dep. 21:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:19
dep. 22:19
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 22:22
dep. 22:22
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 22:24
dep. 22:24
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 22:28
dep. 22:28
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 22:31
dep. 22:31
40 km
Bresnicic
arr. 22:35
dep. 22:35
43 km
Kondzelj
arr. 22:38
dep. 22:38
44.5 km
Beloljin
arr. 22:41
dep. 22:41
46.9 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 22:44
dep. 22:44
49.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 22:47
dep. 22:47
51.4 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 22:49
dep. 22:49
53 km
Barlovo
arr. 22:52
dep. 22:52
55.8 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 22:55
dep. 22:55
58 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 22:58
dep. 22:58
60.3 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 23:00
dep. 23:00
61.8 km
Kursumlija, Bus station
arr. 23:05
64.6 km

Naselja Nis i Kursumlija su međusobno udaljena ~69 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 02h i 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 03:30 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.