Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Krusevac timetable

friday, 27.05.2022.
05:30 07:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
31 km
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
43 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
50 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
54 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
67.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
71.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
76.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
91 km
07:25 08:45 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:25
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
31 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
66 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
85 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
91 km
07:37 09:05 (01:28)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:37
Nis, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
32 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
71 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 09:00
dep. 09:00
76 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:05
92 km
10:30 12:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
31 km
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
54 km
Pojate, O - Trajal
arr. 11:35
dep. 11:35
68 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
70 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 11:45
dep. 11:45
75 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
91 km
11:45 14:35 (02:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:45
arr. 11:50
dep. 11:50
2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Merosina, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
17 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 12:25
dep. 12:25
25 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 12:33
dep. 12:33
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:40
dep. 12:40
33 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
41 km
Bresnicic, Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
45 km
Beloljin, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
48 km
Beloljin, Krivo brdo
arr. 13:05
dep. 13:05
54 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 13:10
dep. 13:10
56 km
Blace, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
60 km
Prebreza, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
67 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 13:35
dep. 13:35
71 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
76 km
arr. 13:50
dep. 13:50
79 km
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
arr. 13:55
dep. 13:55
83 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 14:00
dep. 14:00
87 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
91.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 14:10
dep. 14:10
95 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:17
dep. 14:17
99 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:35
110 km
13:00 14:45 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
Draževac kod Aleksinca
arr. 13:20
dep. 13:20
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
31 km
Aleksinacki Rudnik, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
33 km
Boboviste, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
40 km
Rutevac, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
43 km
Vukasinovac, I
arr. 13:55
dep. 13:55
47 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 13:58
dep. 13:58
50 km
Praskovce, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
53 km
arr. 14:10
dep. 14:10
55 km
arr. 14:12
dep. 14:12
56 km
Djunis, 2 - ZD - Skola
arr. 14:14
dep. 14:14
57 km
Djunis, 1 - ZD
arr. 14:16
dep. 14:16
58 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
60 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 14:20
dep. 14:20
61 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:22
dep. 14:22
62 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 14:28
dep. 14:28
65 km
Gaglovo, ZD
arr. 14:32
dep. 14:32
67.5 km
Kapidzija, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
71 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:40
dep. 14:40
72.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
75 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
76 km
13:15 14:35 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:15
Pojate, O - Trajal
arr. 14:15
dep. 14:15
66 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:35
80 km
14:30 16:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
10 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 14:53
dep. 14:53
23 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
30 km
Pojate
arr. 15:30
dep. 15:30
64 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
68 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:40
dep. 15:40
73 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:00
89 km
15:15 17:00 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
Aleksinac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
30 km
Cicevac, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
71 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
89 km
16:00 17:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
21 km
Pojate
arr. 17:00
dep. 17:00
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
63 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 17:20
dep. 17:20
73 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
79 km
16:30 18:15 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 16:50
dep. 16:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
31 km
Aleksinacki Rudnik, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
33 km
Boboviste, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
40 km
Rutevac, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
43 km
Vukasinovac, I
arr. 17:25
dep. 17:25
47 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 17:28
dep. 17:28
50 km
Jasenje kod Aleksinca, Center
arr. 17:32
dep. 17:32
51 km
Praskovce, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
53 km
arr. 17:40
dep. 17:40
55 km
arr. 17:42
dep. 17:42
56 km
Djunis, 2 - ZD - Skola
arr. 17:44
dep. 17:44
57 km
Djunis, 1 - ZD
arr. 17:46
dep. 17:46
58 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:48
dep. 17:48
60 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 17:50
dep. 17:50
61 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:52
dep. 17:52
62 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 17:58
dep. 17:58
65 km
Gaglovo, ZD
arr. 18:02
dep. 18:02
67.5 km
Kapidzija, 2
arr. 18:07
dep. 18:07
71 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 18:10
dep. 18:10
72.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:13
dep. 18:13
75 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:15
76 km
17:30 18:58 (01:28)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
69 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
72 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:45
dep. 18:45
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
91 km
18:00 19:45 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
Draževac kod Aleksinca
arr. 18:20
dep. 18:20
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
31 km
Aleksinacki Rudnik, Intersection
arr. 18:38
dep. 18:38
33 km
Boboviste, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
40 km
Rutevac, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
43 km
Vukasinovac, I
arr. 18:55
dep. 18:55
47 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 18:58
dep. 18:58
50 km
Praskovce, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
53 km
arr. 19:10
dep. 19:10
55 km
arr. 19:12
dep. 19:12
56 km
Djunis, 2 - ZD - Skola
arr. 19:14
dep. 19:14
57 km
Djunis, 1 - ZD
arr. 19:16
dep. 19:16
58 km
Kaonik, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
60 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 19:20
dep. 19:20
61 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 19:22
dep. 19:22
62 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
65 km
Gaglovo, ZD
arr. 19:32
dep. 19:32
67.5 km
Kapidzija, 2
arr. 19:37
dep. 19:37
71 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:40
dep. 19:40
72.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:43
dep. 19:43
75 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:45
76 km

Naselja Nis i Krusevac su međusobno udaljena ~87 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 02h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 9 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Krusevac iznosi od 9,20 EUR do 9,20 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.