Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Krusevac timetable

thursday, 23.05.2019.
05:30 07:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
31 km
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
43 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
50 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
54 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
67.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
71.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
76.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
91 km
07:25 08:45 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:25
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
31 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
66 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
85 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
91 km
07:37 09:05 (01:28)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:37
Nis, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
32 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
71 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 09:00
dep. 09:00
76 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:05
92 km
08:15 09:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:15
Aleksinac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
31 km
Razanj, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
91 km
10:30 12:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
31 km
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
91 km
11:45 14:35 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:45
arr. 11:50
dep. 11:50
2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Merosina
arr. 12:10
dep. 12:10
17 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 12:33
dep. 12:33
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:40
dep. 12:40
33 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:50
dep. 12:50
41 km
Bresnicic
arr. 12:53
dep. 12:53
45 km
Beloljin
arr. 13:00
dep. 13:00
48 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 13:05
dep. 13:05
54 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 13:10
dep. 13:10
56 km
Blace, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
60 km
Prebreza
arr. 13:30
dep. 13:30
67 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 13:35
dep. 13:35
71 km
Ravni kod Brusa
arr. 13:45
dep. 13:45
76 km
Zlatari
arr. 13:50
dep. 13:50
79 km
Celije kod Krusevca
arr. 13:55
dep. 13:55
83 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:00
dep. 14:00
87 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
91.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 14:10
dep. 14:10
95 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:17
dep. 14:17
99 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:35
110 km
13:00 14:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
Draževac kod Aleksinca
arr. 13:20
dep. 13:20
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
31 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:38
dep. 13:38
33 km
Boboviste, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
-45 km
Rutevac, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
-45 km
Vukasinovac
arr. 13:55
dep. 13:55
47 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 13:58
dep. 13:58
-45 km
Praskovce
arr. 14:05
dep. 14:05
53 km
Djunis, 4
arr. 14:10
dep. 14:10
55 km
Djunis, 3
arr. 14:12
dep. 14:12
56 km
Djunis, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
57 km
Djunis, 1
arr. 14:16
dep. 14:16
58 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
60 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 14:20
dep. 14:20
-45 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:22
dep. 14:22
62 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 14:28
dep. 14:28
-45 km
Gaglovo, ZD
arr. 14:32
dep. 14:32
-45 km
Kapidzija, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
-45 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:40
dep. 14:40
-45 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
-45 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
76 km
14:30 16:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
10 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Moravski Bujmir
arr. 14:53
dep. 14:53
23 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
30 km
Pojate
arr. 15:30
dep. 15:30
64 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
68 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:40
dep. 15:40
73 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:00
89 km
15:15 17:15 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
Aleksinac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
30 km
Cicevac, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
71 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
89 km
16:00 17:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
21 km
Pojate
arr. 17:00
dep. 17:00
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
63 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 17:20
dep. 17:20
73 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
79 km
16:30 18:15 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 16:50
dep. 16:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
31 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 17:08
dep. 17:08
33 km
Boboviste, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
0 km
Rutevac, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
0 km
Vukasinovac
arr. 17:25
dep. 17:25
47 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 17:28
dep. 17:28
0 km
Jasenje kod Aleksinca, Center
arr. 17:32
dep. 17:32
0 km
Praskovce
arr. 17:35
dep. 17:35
53 km
Djunis, 4
arr. 17:40
dep. 17:40
55 km
Djunis, 3
arr. 17:42
dep. 17:42
56 km
Djunis, 2
arr. 17:44
dep. 17:44
57 km
Djunis, 1
arr. 17:46
dep. 17:46
58 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:48
dep. 17:48
60 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 17:50
dep. 17:50
0 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:52
dep. 17:52
62 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 17:58
dep. 17:58
0 km
Gaglovo, ZD
arr. 18:02
dep. 18:02
0 km
Kapidzija, 2
arr. 18:07
dep. 18:07
0 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 18:10
dep. 18:10
0 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:13
dep. 18:13
0 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:15
76 km
17:30 18:58 (01:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
69 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
72 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:45
dep. 18:45
0 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
91 km

Naselja Nis i Krusevac su međusobno udaljena ~89 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 02h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Krusevac iznosi od 5,61 EUR do 5,61 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.