Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Kravlje timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:35 07:45 (01:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:35
Nis, DIN 1
arr. 06:39
dep. 06:39
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:46
dep. 06:46
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 06:49
dep. 06:49
2.6 km
arr. 06:51
dep. 06:51
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 06:52
dep. 06:52
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 06:55
dep. 06:55
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 06:56
dep. 06:56
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 06:57
dep. 06:57
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 06:58
dep. 06:58
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 07:02
dep. 07:02
8.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:04
dep. 07:04
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 07:08
dep. 07:08
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:12
dep. 07:12
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:16
dep. 07:16
11.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 07:20
dep. 07:20
11.9 km
Bercinac, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
12.7 km
Bercinac, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
13.3 km
Paljina, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
14.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 07:27
dep. 07:27
16.7 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 07:28
dep. 07:28
17.2 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 07:29
dep. 07:29
17.8 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 07:30
dep. 07:30
18.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
18.7 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 07:32
dep. 07:32
20.8 km
Vele Polje, Skola
arr. 07:33
dep. 07:33
21.4 km
Vele Polje, Selo
arr. 07:34
dep. 07:34
21.9 km
Vele Polje, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
22.3 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 07:36
dep. 07:36
23.4 km
Paligrace, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
23.9 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 07:38
dep. 07:38
24.2 km
Topilo (Vele Polje), Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
27.5 km
Kravlje, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
31.6 km
Kravlje, Center
arr. 07:45
32 km
07:30 08:40 (01:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
Nis, DIN 1
arr. 07:34
dep. 07:34
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:41
dep. 07:41
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 07:44
dep. 07:44
2.6 km
arr. 07:46
dep. 07:46
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 07:47
dep. 07:47
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 07:50
dep. 07:50
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 07:51
dep. 07:51
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 07:52
dep. 07:52
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 07:53
dep. 07:53
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 07:57
dep. 07:57
8.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:59
dep. 07:59
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 08:03
dep. 08:03
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:07
dep. 08:07
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 08:11
dep. 08:11
11.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 08:15
dep. 08:15
11.9 km
Bercinac, Ulaz
arr. 08:17
dep. 08:17
12.7 km
Bercinac, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
13.3 km
Paljina, Intersection
arr. 08:21
dep. 08:21
14.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
16.7 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 08:23
dep. 08:23
17.2 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 08:24
dep. 08:24
17.8 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 08:25
dep. 08:25
18.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
18.7 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 08:27
dep. 08:27
20.8 km
Vele Polje, Skola
arr. 08:28
dep. 08:28
21.4 km
Vele Polje, Selo
arr. 08:29
dep. 08:29
21.9 km
Vele Polje, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
22.3 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 08:31
dep. 08:31
23.4 km
Paligrace, Center
arr. 08:32
dep. 08:32
23.9 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 08:33
dep. 08:33
24.2 km
Topilo (Vele Polje), Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
27.5 km
Kravlje, Ulaz
arr. 08:37
dep. 08:37
31.6 km
Kravlje, Center
arr. 08:40
32 km
10:15 11:25 (01:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:15
Nis, DIN 1
arr. 10:19
dep. 10:19
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 10:26
dep. 10:26
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 10:29
dep. 10:29
2.6 km
arr. 10:31
dep. 10:31
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 10:32
dep. 10:32
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 10:35
dep. 10:35
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 10:36
dep. 10:36
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 10:37
dep. 10:37
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 10:38
dep. 10:38
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 10:42
dep. 10:42
8.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 10:44
dep. 10:44
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 10:48
dep. 10:48
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 10:52
dep. 10:52
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 10:56
dep. 10:56
11.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 11:00
dep. 11:00
11.9 km
Bercinac, Ulaz
arr. 11:02
dep. 11:02
12.7 km
Bercinac, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
13.3 km
Paljina, Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
14.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
16.7 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 11:08
dep. 11:08
17.2 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 11:09
dep. 11:09
17.8 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 11:10
dep. 11:10
18.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
18.7 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 11:12
dep. 11:12
20.8 km
Vele Polje, Skola
arr. 11:13
dep. 11:13
21.4 km
Vele Polje, Selo
arr. 11:14
dep. 11:14
21.9 km
Vele Polje, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
22.3 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 11:16
dep. 11:16
23.4 km
Paligrace, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
23.9 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 11:18
dep. 11:18
24.2 km
Topilo (Vele Polje), Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
27.5 km
Kravlje, Ulaz
arr. 11:22
dep. 11:22
31.6 km
Kravlje, Center
arr. 11:25
32 km
12:10 13:20 (01:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:10
Nis, DIN 1
arr. 12:14
dep. 12:14
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:21
dep. 12:21
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 12:24
dep. 12:24
2.6 km
arr. 12:26
dep. 12:26
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 12:27
dep. 12:27
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 12:30
dep. 12:30
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 12:31
dep. 12:31
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 12:32
dep. 12:32
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 12:33
dep. 12:33
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 12:37
dep. 12:37
8.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:39
dep. 12:39
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 12:43
dep. 12:43
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:47
dep. 12:47
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:51
dep. 12:51
11.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 12:55
dep. 12:55
11.9 km
Bercinac, Ulaz
arr. 12:57
dep. 12:57
12.7 km
Bercinac, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
13.3 km
Paljina, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
14.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
16.7 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 13:03
dep. 13:03
17.2 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 13:04
dep. 13:04
17.8 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 13:05
dep. 13:05
18.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 13:06
dep. 13:06
18.7 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 13:07
dep. 13:07
20.8 km
Vele Polje, Skola
arr. 13:08
dep. 13:08
21.4 km
Vele Polje, Selo
arr. 13:09
dep. 13:09
21.9 km
Vele Polje, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
22.3 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 13:11
dep. 13:11
23.4 km
Paligrace, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
23.9 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 13:13
dep. 13:13
24.2 km
Topilo (Vele Polje), Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
27.5 km
Kravlje, Ulaz
arr. 13:17
dep. 13:17
31.6 km
Kravlje, Center
arr. 13:20
32 km
15:30 16:40 (01:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:30
Nis, DIN 1
arr. 15:34
dep. 15:34
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:41
dep. 15:41
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 15:44
dep. 15:44
2.6 km
arr. 15:46
dep. 15:46
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:47
dep. 15:47
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 15:50
dep. 15:50
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 15:51
dep. 15:51
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 15:52
dep. 15:52
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 15:53
dep. 15:53
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 15:57
dep. 15:57
8.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 15:59
dep. 15:59
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 16:03
dep. 16:03
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:07
dep. 16:07
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:11
dep. 16:11
11.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 16:15
dep. 16:15
11.9 km
Bercinac, Ulaz
arr. 16:17
dep. 16:17
12.7 km
Bercinac, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
13.3 km
Paljina, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
14.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 16:22
dep. 16:22
16.7 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 16:23
dep. 16:23
17.2 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 16:24
dep. 16:24
17.8 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 16:25
dep. 16:25
18.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
18.7 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 16:27
dep. 16:27
20.8 km
Vele Polje, Skola
arr. 16:28
dep. 16:28
21.4 km
Vele Polje, Selo
arr. 16:29
dep. 16:29
21.9 km
Vele Polje, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
22.3 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 16:31
dep. 16:31
23.4 km
Paligrace, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
23.9 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 16:33
dep. 16:33
24.2 km
Topilo (Vele Polje), Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
27.5 km
Kravlje, Ulaz
arr. 16:37
dep. 16:37
31.6 km
Kravlje, Center
arr. 16:40
32 km
18:00 19:10 (01:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
Nis, DIN 1
arr. 18:04
dep. 18:04
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 18:11
dep. 18:11
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 18:14
dep. 18:14
2.6 km
arr. 18:16
dep. 18:16
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 18:17
dep. 18:17
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 18:20
dep. 18:20
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 18:21
dep. 18:21
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 18:22
dep. 18:22
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 18:23
dep. 18:23
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 18:27
dep. 18:27
8.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 18:29
dep. 18:29
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 18:37
dep. 18:37
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 18:41
dep. 18:41
11.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 18:45
dep. 18:45
11.9 km
Bercinac, Ulaz
arr. 18:47
dep. 18:47
12.7 km
Bercinac, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
13.3 km
Paljina, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
14.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
16.7 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 18:53
dep. 18:53
17.2 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 18:54
dep. 18:54
17.8 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 18:55
dep. 18:55
18.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
18.7 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 18:57
dep. 18:57
20.8 km
Vele Polje, Skola
arr. 18:58
dep. 18:58
21.4 km
Vele Polje, Selo
arr. 18:59
dep. 18:59
21.9 km
Vele Polje, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
22.3 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 19:01
dep. 19:01
23.4 km
Paligrace, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
23.9 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 19:03
dep. 19:03
24.2 km
Topilo (Vele Polje), Intersection
arr. 19:05
dep. 19:05
27.5 km
Kravlje, Ulaz
arr. 19:07
dep. 19:07
31.6 km
Kravlje, Center
arr. 19:10
32 km
20:30 21:40 (01:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:30
Nis, DIN 1
arr. 20:34
dep. 20:34
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 20:41
dep. 20:41
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 20:44
dep. 20:44
2.6 km
arr. 20:46
dep. 20:46
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 20:47
dep. 20:47
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:49
dep. 20:49
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 20:50
dep. 20:50
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 20:51
dep. 20:51
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 20:52
dep. 20:52
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 20:53
dep. 20:53
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 20:57
dep. 20:57
8.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:59
dep. 20:59
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 21:03
dep. 21:03
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 21:07
dep. 21:07
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 21:11
dep. 21:11
11.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 21:15
dep. 21:15
11.9 km
Bercinac, Ulaz
arr. 21:17
dep. 21:17
12.7 km
Bercinac, Center
arr. 21:20
dep. 21:20
13.3 km
Paljina, Intersection
arr. 21:21
dep. 21:21
14.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 21:22
dep. 21:22
16.7 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 21:23
dep. 21:23
17.2 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 21:24
dep. 21:24
17.8 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 21:25
dep. 21:25
18.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
18.7 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 21:27
dep. 21:27
20.8 km
Vele Polje, Skola
arr. 21:28
dep. 21:28
21.4 km
Vele Polje, Selo
arr. 21:29
dep. 21:29
21.9 km
Vele Polje, Intersection
arr. 21:30
dep. 21:30
22.3 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 21:31
dep. 21:31
23.4 km
Paligrace, Center
arr. 21:32
dep. 21:32
23.9 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 21:33
dep. 21:33
24.2 km
Topilo (Vele Polje), Intersection
arr. 21:35
dep. 21:35
27.5 km
Kravlje, Ulaz
arr. 21:37
dep. 21:37
31.6 km
Kravlje, Center
arr. 21:40
32 km
23:30 00:40 (01:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, DIN 1
arr. 23:34
dep. 23:34
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 23:41
dep. 23:41
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 23:44
dep. 23:44
2.6 km
arr. 23:46
dep. 23:46
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 23:47
dep. 23:47
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 23:50
dep. 23:50
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 23:51
dep. 23:51
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 23:52
dep. 23:52
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 23:53
dep. 23:53
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 23:57
dep. 23:57
8.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 23:59
dep. 23:59
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 00:03
dep. 00:03
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 00:07
dep. 00:07
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 00:11
dep. 00:11
11.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 00:15
dep. 00:15
11.9 km
Bercinac, Ulaz
arr. 00:17
dep. 00:17
12.7 km
Bercinac, Center
arr. 00:20
dep. 00:20
13.3 km
Paljina, Intersection
arr. 00:21
dep. 00:21
14.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 00:22
dep. 00:22
16.7 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 00:23
dep. 00:23
17.2 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 00:24
dep. 00:24
17.8 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 00:25
dep. 00:25
18.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 00:26
dep. 00:26
18.7 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 00:27
dep. 00:27
20.8 km
Vele Polje, Skola
arr. 00:28
dep. 00:28
21.4 km
Vele Polje, Selo
arr. 00:29
dep. 00:29
21.9 km
Vele Polje, Intersection
arr. 00:30
dep. 00:30
22.3 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 00:31
dep. 00:31
23.4 km
Paligrace, Center
arr. 00:32
dep. 00:32
23.9 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 00:33
dep. 00:33
24.2 km
Topilo (Vele Polje), Intersection
arr. 00:35
dep. 00:35
27.5 km
Kravlje, Ulaz
arr. 00:37
dep. 00:37
31.6 km
Kravlje, Center
arr. 00:40
32 km

Naselja Nis i Kravlje su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:35 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.