Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Kostadinovac timetable

friday, 19.07.2019.
05:55 07:02 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:55
Nis, Biljur
arr. 05:58
dep. 05:58
2 km
arr. 06:00
dep. 06:00
3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
10 km
Malosiste, Anče
arr. 06:17
dep. 06:17
11 km
Malosiste, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:21
dep. 06:21
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:23
dep. 06:23
15 km
Orljane, Majdan
arr. 06:25
dep. 06:25
16 km
Orljane
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Mekis
arr. 06:30
dep. 06:30
19 km
Drzanovac
arr. 06:33
dep. 06:33
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 06:35
dep. 06:35
22 km
Pejkovac
arr. 06:41
dep. 06:41
25 km
Dakus
arr. 06:44
dep. 06:44
27 km
Bucic
arr. 06:49
dep. 06:49
29 km
Donja Rasovaca
arr. 06:54
dep. 06:54
31 km
Gornja Rasovaca
arr. 06:58
dep. 06:58
32 km
Kostadinovac
arr. 07:02
33 km
07:30 08:31 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
Nis, Biljur
arr. 07:36
dep. 07:36
1.5 km
arr. 07:39
dep. 07:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 07:44
dep. 07:44
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 07:53
dep. 07:53
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 07:56
dep. 07:56
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 07:58
dep. 07:58
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 08:00
dep. 08:00
15.8 km
Orljane
arr. 08:02
dep. 08:02
16.8 km
Mekis
arr. 08:06
dep. 08:06
19.1 km
Drzanovac
arr. 08:10
dep. 08:10
21.1 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 08:12
dep. 08:12
22.4 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 08:15
dep. 08:15
23.9 km
Pejkovac
arr. 08:18
dep. 08:18
25.4 km
Dakus
arr. 08:20
dep. 08:20
26.4 km
Bucic
arr. 08:24
dep. 08:24
28.9 km
Donja Rasovaca
arr. 08:26
dep. 08:26
30 km
Gornja Rasovaca
arr. 08:29
dep. 08:29
31.3 km
Kostadinovac
arr. 08:31
32.1 km
09:20 10:21 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:20
Nis, Biljur
arr. 09:26
dep. 09:26
1.5 km
arr. 09:29
dep. 09:29
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 09:31
dep. 09:31
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 09:34
dep. 09:34
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 09:39
dep. 09:39
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 09:43
dep. 09:43
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 09:46
dep. 09:46
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 09:48
dep. 09:48
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 09:50
dep. 09:50
15.8 km
Orljane
arr. 09:52
dep. 09:52
16.8 km
Mekis
arr. 09:56
dep. 09:56
19.1 km
Drzanovac
arr. 10:00
dep. 10:00
21.1 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 10:02
dep. 10:02
22.4 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 10:05
dep. 10:05
23.9 km
Pejkovac
arr. 10:08
dep. 10:08
25.4 km
Dakus
arr. 10:10
dep. 10:10
26.4 km
Bucic
arr. 10:14
dep. 10:14
28.9 km
Donja Rasovaca
arr. 10:16
dep. 10:16
30 km
Gornja Rasovaca
arr. 10:19
dep. 10:19
31.3 km
Kostadinovac
arr. 10:21
32.1 km
11:15 12:22 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:15
Nis, Biljur
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
arr. 11:20
dep. 11:20
3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 11:27
dep. 11:27
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 11:33
dep. 11:33
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
10 km
Malosiste, Anče
arr. 11:37
dep. 11:37
11 km
Malosiste, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 11:41
dep. 11:41
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 11:43
dep. 11:43
15 km
Orljane, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
16 km
Orljane, Majdan
arr. 11:47
dep. 11:47
17 km
Mekis
arr. 11:50
dep. 11:50
19 km
Drzanovac
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 11:55
dep. 11:55
22 km
Pejkovac
arr. 12:01
dep. 12:01
25 km
Dakus
arr. 12:04
dep. 12:04
27 km
Bucic
arr. 12:09
dep. 12:09
29 km
Donja Rasovaca
arr. 12:14
dep. 12:14
31 km
Gornja Rasovaca
arr. 12:18
dep. 12:18
32 km
Kostadinovac
arr. 12:22
33 km
13:40 14:47 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:40
Nis, Biljur
arr. 13:43
dep. 13:43
2 km
arr. 13:45
dep. 13:45
3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
10 km
Malosiste, Anče
arr. 14:02
dep. 14:02
11 km
Malosiste, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 14:06
dep. 14:06
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 14:08
dep. 14:08
15 km
Orljane, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
16 km
Orljane, Majdan
arr. 14:12
dep. 14:12
17 km
Mekis
arr. 14:15
dep. 14:15
19 km
Drzanovac
arr. 14:18
dep. 14:18
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 14:20
dep. 14:20
22 km
Pejkovac
arr. 14:26
dep. 14:26
25 km
Dakus
arr. 14:29
dep. 14:29
27 km
Bucic
arr. 14:34
dep. 14:34
29 km
Donja Rasovaca
arr. 14:39
dep. 14:39
31 km
Gornja Rasovaca
arr. 14:43
dep. 14:43
32 km
Kostadinovac
arr. 14:47
33 km
15:40 16:41 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
Nis, Biljur
arr. 15:46
dep. 15:46
1.5 km
arr. 15:49
dep. 15:49
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 15:54
dep. 15:54
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:03
dep. 16:03
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:06
dep. 16:06
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:08
dep. 16:08
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:10
dep. 16:10
15.8 km
Orljane
arr. 16:12
dep. 16:12
16.8 km
Mekis
arr. 16:16
dep. 16:16
19.1 km
Drzanovac
arr. 16:20
dep. 16:20
21.1 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 16:22
dep. 16:22
22.4 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 16:25
dep. 16:25
23.9 km
Pejkovac
arr. 16:28
dep. 16:28
25.4 km
Dakus
arr. 16:30
dep. 16:30
26.4 km
Bucic
arr. 16:34
dep. 16:34
28.9 km
Donja Rasovaca
arr. 16:36
dep. 16:36
30 km
Gornja Rasovaca
arr. 16:39
dep. 16:39
31.3 km
Kostadinovac
arr. 16:41
32.1 km
17:00 18:01 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
Nis, Biljur
arr. 17:06
dep. 17:06
1.5 km
arr. 17:09
dep. 17:09
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 17:14
dep. 17:14
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 17:23
dep. 17:23
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 17:26
dep. 17:26
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 17:28
dep. 17:28
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 17:30
dep. 17:30
15.8 km
Orljane
arr. 17:32
dep. 17:32
16.8 km
Mekis
arr. 17:36
dep. 17:36
19.1 km
Drzanovac
arr. 17:40
dep. 17:40
21.1 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 17:42
dep. 17:42
22.4 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 17:45
dep. 17:45
23.9 km
Pejkovac
arr. 17:48
dep. 17:48
25.4 km
Dakus
arr. 17:50
dep. 17:50
26.4 km
Bucic, Trafo
arr. 17:54
dep. 17:54
28.9 km
Donja Rasovaca, Mesna
arr. 17:56
dep. 17:56
30 km
Gornja Rasovaca, Iza mosta
arr. 17:59
dep. 17:59
31.3 km
Kostadinovac, Prodavnica
arr. 18:01
32.1 km
19:30 20:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:30
Nis, Biljur
arr. 19:36
dep. 19:36
1.5 km
arr. 19:39
dep. 19:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 19:44
dep. 19:44
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 19:48
dep. 19:48
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 19:52
dep. 19:52
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 19:55
dep. 19:55
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 19:57
dep. 19:57
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 19:59
dep. 19:59
15.8 km
Orljane
arr. 20:01
dep. 20:01
16.8 km
Mekis
arr. 20:05
dep. 20:05
19.1 km
Drzanovac
arr. 20:09
dep. 20:09
21.1 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 20:11
dep. 20:11
22.4 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 20:14
dep. 20:14
23.9 km
Pejkovac
arr. 20:17
dep. 20:17
25.4 km
Dakus
arr. 20:19
dep. 20:19
26.4 km
Bucic, Trafo
arr. 20:23
dep. 20:23
28.9 km
Donja Rasovaca, Mesna
arr. 20:25
dep. 20:25
30 km
Gornja Rasovaca, Iza mosta
arr. 20:28
dep. 20:28
31.3 km
Kostadinovac, Prodavnica
arr. 20:30
32.1 km

Naselja Nis i Kostadinovac su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 07min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.