Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Nis - Kosovska Mitrovica timetable

friday, 17.08.2018.
11:30 16:55 (05:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
Brus, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
92 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 14:40
dep. 14:40
123 km
Josanicka Banja
arr. 15:00
dep. 15:00
138 km
Biljanovac
arr. 15:15
dep. 15:15
148 km
Baljevac kod Raske
arr. 15:23
dep. 15:23
153 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:30
dep. 15:30
158 km
Kosovska Mitrovica
arr. 16:55
223 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
11:30 16:55 (05:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
Brus, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
92 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 14:40
dep. 14:40
123 km
Josanicka Banja
arr. 15:00
dep. 15:00
138 km
Biljanovac
arr. 15:15
dep. 15:15
148 km
Baljevac kod Raske
arr. 15:23
dep. 15:23
153 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:30
dep. 15:30
158 km
Kosovska Mitrovica
arr. 16:55
223 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
11:30 16:55 (05:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
Brus, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
92 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 14:40
dep. 14:40
123 km
Josanicka Banja
arr. 15:00
dep. 15:00
138 km
Biljanovac
arr. 15:15
dep. 15:15
148 km
Baljevac kod Raske
arr. 15:23
dep. 15:23
153 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:30
dep. 15:30
158 km
Kosovska Mitrovica
arr. 16:55
223 km
 
Departures on: monday, 20.08.2018.
11:30 16:55 (05:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
Brus, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
92 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 14:40
dep. 14:40
123 km
Josanicka Banja
arr. 15:00
dep. 15:00
138 km
Biljanovac
arr. 15:15
dep. 15:15
148 km
Baljevac kod Raske
arr. 15:23
dep. 15:23
153 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:30
dep. 15:30
158 km
Kosovska Mitrovica
arr. 16:55
223 km
 
Departures on: tuesday, 21.08.2018.
11:30 16:55 (05:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
Brus, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
92 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 14:40
dep. 14:40
123 km
Josanicka Banja
arr. 15:00
dep. 15:00
138 km
Biljanovac
arr. 15:15
dep. 15:15
148 km
Baljevac kod Raske
arr. 15:23
dep. 15:23
153 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:30
dep. 15:30
158 km
Kosovska Mitrovica
arr. 16:55
223 km
 
Departures on: wednesday, 22.08.2018.
11:30 16:55 (05:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
Brus, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
92 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 14:40
dep. 14:40
123 km
Josanicka Banja
arr. 15:00
dep. 15:00
138 km
Biljanovac
arr. 15:15
dep. 15:15
148 km
Baljevac kod Raske
arr. 15:23
dep. 15:23
153 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:30
dep. 15:30
158 km
Kosovska Mitrovica
arr. 16:55
223 km
 
Departures on: thursday, 23.08.2018.
11:30 16:55 (05:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
Brus, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
92 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 14:40
dep. 14:40
123 km
Josanicka Banja
arr. 15:00
dep. 15:00
138 km
Biljanovac
arr. 15:15
dep. 15:15
148 km
Baljevac kod Raske
arr. 15:23
dep. 15:23
153 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:30
dep. 15:30
158 km
Kosovska Mitrovica
arr. 16:55
223 km

Naselja Nis i Kosovska Mitrovica su međusobno udaljena ~223 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 25min., a najduže 05h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 11:30 h, dok je poslednji polazak u 11:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.