Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Knez Selo timetable

saturday, 16.02.2019.
05:40 06:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 05:43
dep. 05:43
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 05:45
dep. 05:45
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 05:48
dep. 05:48
3.6 km
arr. 05:50
dep. 05:50
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 05:51
dep. 05:51
4.6 km
arr. 05:52
dep. 05:52
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 05:54
dep. 05:54
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 05:56
dep. 05:56
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 06:00
dep. 06:00
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 06:02
dep. 06:02
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 06:05
dep. 06:05
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 06:12
dep. 06:12
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 06:15
12.9 km
07:00 07:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
Nis, Jagodin Mala
arr. 07:03
dep. 07:03
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 07:05
dep. 07:05
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 07:08
dep. 07:08
3.6 km
arr. 07:10
dep. 07:10
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 07:11
dep. 07:11
4.6 km
arr. 07:12
dep. 07:12
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 07:14
dep. 07:14
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 07:16
dep. 07:16
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 07:20
dep. 07:20
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 07:22
dep. 07:22
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 07:25
dep. 07:25
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 07:32
dep. 07:32
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 07:35
12.9 km
08:50 09:25 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:50
Nis, Jagodin Mala
arr. 08:53
dep. 08:53
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 08:55
dep. 08:55
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 08:58
dep. 08:58
3.6 km
arr. 09:00
dep. 09:00
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 09:01
dep. 09:01
4.6 km
arr. 09:02
dep. 09:02
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 09:04
dep. 09:04
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 09:06
dep. 09:06
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 09:08
dep. 09:08
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 09:10
dep. 09:10
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 09:12
dep. 09:12
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 09:15
dep. 09:15
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 09:22
dep. 09:22
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 09:25
12.9 km
11:05 11:40 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:05
Nis, Jagodin Mala
arr. 11:08
dep. 11:08
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 11:10
dep. 11:10
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 11:13
dep. 11:13
3.6 km
arr. 11:15
dep. 11:15
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 11:16
dep. 11:16
4.6 km
arr. 11:17
dep. 11:17
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 11:19
dep. 11:19
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 11:21
dep. 11:21
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 11:23
dep. 11:23
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 11:25
dep. 11:25
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 11:27
dep. 11:27
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 11:30
dep. 11:30
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 11:37
dep. 11:37
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 11:40
12.9 km
12:25 13:00 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:25
Nis, Jagodin Mala
arr. 12:28
dep. 12:28
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 12:30
dep. 12:30
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 12:33
dep. 12:33
3.6 km
arr. 12:35
dep. 12:35
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 12:36
dep. 12:36
4.6 km
arr. 12:37
dep. 12:37
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 12:39
dep. 12:39
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 12:41
dep. 12:41
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 12:45
dep. 12:45
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 12:47
dep. 12:47
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 12:50
dep. 12:50
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 12:57
dep. 12:57
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 13:00
12.9 km
13:50 14:25 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:50
Nis, Jagodin Mala
arr. 13:53
dep. 13:53
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 13:55
dep. 13:55
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 13:58
dep. 13:58
3.6 km
arr. 14:00
dep. 14:00
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 14:01
dep. 14:01
4.6 km
arr. 14:02
dep. 14:02
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 14:04
dep. 14:04
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 14:06
dep. 14:06
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 14:10
dep. 14:10
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 14:12
dep. 14:12
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 14:15
dep. 14:15
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 14:22
dep. 14:22
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 14:25
12.9 km
15:25 16:00 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:25
Nis, Jagodin Mala
arr. 15:28
dep. 15:28
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 15:30
dep. 15:30
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 15:33
dep. 15:33
3.6 km
arr. 15:35
dep. 15:35
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 15:36
dep. 15:36
4.6 km
arr. 15:37
dep. 15:37
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 15:39
dep. 15:39
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 15:41
dep. 15:41
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 15:45
dep. 15:45
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 15:47
dep. 15:47
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 15:50
dep. 15:50
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 15:57
dep. 15:57
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 16:00
12.9 km
16:45 17:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:45
Nis, Jagodin Mala
arr. 16:48
dep. 16:48
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 16:50
dep. 16:50
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 16:53
dep. 16:53
3.6 km
arr. 16:55
dep. 16:55
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 16:56
dep. 16:56
4.6 km
arr. 16:57
dep. 16:57
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 16:59
dep. 16:59
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 17:01
dep. 17:01
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 17:05
dep. 17:05
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 17:07
dep. 17:07
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 17:10
dep. 17:10
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 17:17
dep. 17:17
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 17:20
12.9 km
18:05 18:40 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:05
Nis, Jagodin Mala
arr. 18:08
dep. 18:08
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 18:10
dep. 18:10
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 18:13
dep. 18:13
3.6 km
arr. 18:15
dep. 18:15
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 18:16
dep. 18:16
4.6 km
arr. 18:17
dep. 18:17
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 18:19
dep. 18:19
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 18:21
dep. 18:21
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 18:25
dep. 18:25
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 18:27
dep. 18:27
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 18:30
dep. 18:30
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 18:37
dep. 18:37
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 18:40
12.9 km
19:40 20:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 19:43
dep. 19:43
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 19:45
dep. 19:45
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 19:48
dep. 19:48
3.6 km
arr. 19:50
dep. 19:50
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 19:51
dep. 19:51
4.6 km
arr. 19:52
dep. 19:52
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 19:54
dep. 19:54
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 19:56
dep. 19:56
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 19:58
dep. 19:58
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 20:00
dep. 20:00
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 20:02
dep. 20:02
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 20:05
dep. 20:05
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 20:12
dep. 20:12
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 20:15
12.9 km
21:00 21:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:00
Nis, Jagodin Mala
arr. 21:03
dep. 21:03
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 21:05
dep. 21:05
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 21:08
dep. 21:08
3.6 km
arr. 21:10
dep. 21:10
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 21:11
dep. 21:11
4.6 km
arr. 21:12
dep. 21:12
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 21:14
dep. 21:14
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 21:16
dep. 21:16
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 21:18
dep. 21:18
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 21:20
dep. 21:20
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 21:22
dep. 21:22
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 21:25
dep. 21:25
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 21:32
dep. 21:32
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 21:35
12.9 km
23:00 23:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:00
Nis, Jagodin Mala
arr. 23:03
dep. 23:03
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 23:05
dep. 23:05
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 23:08
dep. 23:08
3.6 km
arr. 23:10
dep. 23:10
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 23:11
dep. 23:11
4.6 km
arr. 23:12
dep. 23:12
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 23:14
dep. 23:14
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 23:16
dep. 23:16
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 23:18
dep. 23:18
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 23:20
dep. 23:20
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 23:22
dep. 23:22
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 23:25
dep. 23:25
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 23:32
dep. 23:32
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 23:35
12.9 km

Naselja Nis i Knez Selo su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.