Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Knez Selo timetable

monday, 19.11.2018.
05:00 05:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:00
Nis, Jagodin Mala
arr. 05:03
dep. 05:03
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 05:05
dep. 05:05
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 05:08
dep. 05:08
3.6 km
arr. 05:10
dep. 05:10
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 05:11
dep. 05:11
4.6 km
arr. 05:12
dep. 05:12
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 05:14
dep. 05:14
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 05:16
dep. 05:16
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 05:20
dep. 05:20
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 05:22
dep. 05:22
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 05:25
dep. 05:25
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 05:32
dep. 05:32
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 05:35
12.9 km
05:35 06:10 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:35
Nis, Jagodin Mala
arr. 05:38
dep. 05:38
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 05:40
dep. 05:40
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 05:43
dep. 05:43
3.6 km
arr. 05:45
dep. 05:45
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 05:46
dep. 05:46
4.6 km
arr. 05:47
dep. 05:47
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 05:49
dep. 05:49
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 05:51
dep. 05:51
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 05:53
dep. 05:53
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 05:55
dep. 05:55
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 05:57
dep. 05:57
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 06:00
dep. 06:00
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 06:07
dep. 06:07
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 06:10
12.9 km
06:20 06:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:20
Nis, Jagodin Mala
arr. 06:23
dep. 06:23
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 06:25
dep. 06:25
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 06:28
dep. 06:28
3.6 km
arr. 06:30
dep. 06:30
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 06:31
dep. 06:31
4.6 km
arr. 06:32
dep. 06:32
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 06:34
dep. 06:34
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 06:36
dep. 06:36
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 06:40
dep. 06:40
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 06:42
dep. 06:42
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 06:45
dep. 06:45
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 06:52
dep. 06:52
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 06:55
12.9 km
07:00 07:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
Nis, Jagodin Mala
arr. 07:03
dep. 07:03
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 07:05
dep. 07:05
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 07:08
dep. 07:08
3.6 km
arr. 07:10
dep. 07:10
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 07:11
dep. 07:11
4.6 km
arr. 07:12
dep. 07:12
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 07:14
dep. 07:14
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 07:16
dep. 07:16
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 07:20
dep. 07:20
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 07:22
dep. 07:22
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 07:25
dep. 07:25
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 07:32
dep. 07:32
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 07:35
12.9 km
07:40 08:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 07:43
dep. 07:43
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 07:45
dep. 07:45
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 07:48
dep. 07:48
3.6 km
arr. 07:50
dep. 07:50
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 07:51
dep. 07:51
4.6 km
arr. 07:52
dep. 07:52
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 07:54
dep. 07:54
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 07:56
dep. 07:56
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 08:00
dep. 08:00
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 08:02
dep. 08:02
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 08:05
dep. 08:05
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 08:12
dep. 08:12
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 08:15
12.9 km
08:20 08:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:20
Nis, Jagodin Mala
arr. 08:23
dep. 08:23
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 08:25
dep. 08:25
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 08:28
dep. 08:28
3.6 km
arr. 08:30
dep. 08:30
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 08:31
dep. 08:31
4.6 km
arr. 08:32
dep. 08:32
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 08:34
dep. 08:34
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 08:36
dep. 08:36
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 08:38
dep. 08:38
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 08:40
dep. 08:40
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 08:42
dep. 08:42
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 08:45
dep. 08:45
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 08:52
dep. 08:52
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 08:55
12.9 km
09:30 10:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:30
Nis, Jagodin Mala
arr. 09:33
dep. 09:33
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 09:35
dep. 09:35
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 09:38
dep. 09:38
3.6 km
arr. 09:40
dep. 09:40
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 09:41
dep. 09:41
4.6 km
arr. 09:42
dep. 09:42
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 09:44
dep. 09:44
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 09:46
dep. 09:46
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 09:48
dep. 09:48
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 09:50
dep. 09:50
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 09:52
dep. 09:52
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 09:55
dep. 09:55
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 10:02
dep. 10:02
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 10:05
12.9 km
10:40 11:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 10:43
dep. 10:43
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 10:45
dep. 10:45
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 10:48
dep. 10:48
3.6 km
arr. 10:50
dep. 10:50
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 10:51
dep. 10:51
4.6 km
arr. 10:52
dep. 10:52
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 10:54
dep. 10:54
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 10:56
dep. 10:56
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 10:58
dep. 10:58
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 11:00
dep. 11:00
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 11:02
dep. 11:02
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 11:05
dep. 11:05
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 11:12
dep. 11:12
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 11:15
12.9 km
12:00 12:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:00
Nis, Jagodin Mala
arr. 12:03
dep. 12:03
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 12:05
dep. 12:05
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 12:08
dep. 12:08
3.6 km
arr. 12:10
dep. 12:10
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 12:11
dep. 12:11
4.6 km
arr. 12:12
dep. 12:12
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 12:14
dep. 12:14
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 12:16
dep. 12:16
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 12:20
dep. 12:20
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 12:22
dep. 12:22
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 12:25
dep. 12:25
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 12:32
dep. 12:32
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 12:35
12.9 km
12:40 13:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 12:43
dep. 12:43
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 12:45
dep. 12:45
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 12:48
dep. 12:48
3.6 km
arr. 12:50
dep. 12:50
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 12:51
dep. 12:51
4.6 km
arr. 12:52
dep. 12:52
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 12:54
dep. 12:54
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 12:56
dep. 12:56
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 12:58
dep. 12:58
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 13:00
dep. 13:00
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 13:02
dep. 13:02
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 13:05
dep. 13:05
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 13:12
dep. 13:12
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 13:15
12.9 km
13:20 13:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:20
Nis, Jagodin Mala
arr. 13:23
dep. 13:23
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 13:25
dep. 13:25
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 13:28
dep. 13:28
3.6 km
arr. 13:30
dep. 13:30
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 13:31
dep. 13:31
4.6 km
arr. 13:32
dep. 13:32
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 13:34
dep. 13:34
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 13:36
dep. 13:36
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 13:40
dep. 13:40
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 13:42
dep. 13:42
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 13:45
dep. 13:45
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 13:52
dep. 13:52
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 13:55
12.9 km
14:00 14:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
Nis, Jagodin Mala
arr. 14:03
dep. 14:03
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 14:05
dep. 14:05
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 14:08
dep. 14:08
3.6 km
arr. 14:10
dep. 14:10
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 14:11
dep. 14:11
4.6 km
arr. 14:12
dep. 14:12
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 14:14
dep. 14:14
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 14:16
dep. 14:16
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 14:20
dep. 14:20
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 14:22
dep. 14:22
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 14:25
dep. 14:25
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 14:32
dep. 14:32
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 14:35
12.9 km
14:40 15:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 14:43
dep. 14:43
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 14:45
dep. 14:45
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 14:48
dep. 14:48
3.6 km
arr. 14:50
dep. 14:50
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 14:51
dep. 14:51
4.6 km
arr. 14:52
dep. 14:52
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 14:54
dep. 14:54
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 14:56
dep. 14:56
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 15:00
dep. 15:00
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 15:02
dep. 15:02
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 15:05
dep. 15:05
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 15:12
dep. 15:12
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 15:15
12.9 km
15:05 15:40 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:05
Nis, Jagodin Mala
arr. 15:08
dep. 15:08
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 15:10
dep. 15:10
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 15:13
dep. 15:13
3.6 km
arr. 15:15
dep. 15:15
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 15:16
dep. 15:16
4.6 km
arr. 15:17
dep. 15:17
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 15:19
dep. 15:19
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 15:21
dep. 15:21
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 15:23
dep. 15:23
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 15:25
dep. 15:25
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 15:27
dep. 15:27
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 15:30
dep. 15:30
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 15:37
dep. 15:37
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 15:40
12.9 km
15:30 16:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:30
Nis, Jagodin Mala
arr. 15:33
dep. 15:33
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 15:35
dep. 15:35
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 15:38
dep. 15:38
3.6 km
arr. 15:40
dep. 15:40
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 15:41
dep. 15:41
4.6 km
arr. 15:42
dep. 15:42
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 15:44
dep. 15:44
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 15:46
dep. 15:46
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 15:48
dep. 15:48
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 15:50
dep. 15:50
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 15:52
dep. 15:52
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 15:55
dep. 15:55
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 16:02
dep. 16:02
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 16:05
12.9 km
16:00 16:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Nis, Jagodin Mala
arr. 16:03
dep. 16:03
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 16:05
dep. 16:05
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 16:08
dep. 16:08
3.6 km
arr. 16:10
dep. 16:10
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 16:11
dep. 16:11
4.6 km
arr. 16:12
dep. 16:12
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 16:14
dep. 16:14
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 16:16
dep. 16:16
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 16:20
dep. 16:20
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 16:22
dep. 16:22
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 16:25
dep. 16:25
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 16:32
dep. 16:32
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 16:35
12.9 km
17:00 17:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
Nis, Jagodin Mala
arr. 17:03
dep. 17:03
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 17:05
dep. 17:05
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 17:08
dep. 17:08
3.6 km
arr. 17:10
dep. 17:10
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 17:11
dep. 17:11
4.6 km
arr. 17:12
dep. 17:12
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 17:14
dep. 17:14
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 17:16
dep. 17:16
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 17:18
dep. 17:18
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 17:20
dep. 17:20
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 17:22
dep. 17:22
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 17:25
dep. 17:25
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 17:32
dep. 17:32
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 17:35
12.9 km
18:30 19:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:30
Nis, Jagodin Mala
arr. 18:33
dep. 18:33
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 18:35
dep. 18:35
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 18:38
dep. 18:38
3.6 km
arr. 18:40
dep. 18:40
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 18:41
dep. 18:41
4.6 km
arr. 18:42
dep. 18:42
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 18:44
dep. 18:44
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 18:46
dep. 18:46
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 18:48
dep. 18:48
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 18:50
dep. 18:50
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 18:52
dep. 18:52
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 18:55
dep. 18:55
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 19:02
dep. 19:02
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 19:05
12.9 km
19:30 20:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:30
Nis, Jagodin Mala
arr. 19:33
dep. 19:33
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 19:35
dep. 19:35
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 19:38
dep. 19:38
3.6 km
arr. 19:40
dep. 19:40
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 19:41
dep. 19:41
4.6 km
arr. 19:42
dep. 19:42
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 19:44
dep. 19:44
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 19:46
dep. 19:46
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 19:48
dep. 19:48
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 19:50
dep. 19:50
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 19:52
dep. 19:52
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 19:55
dep. 19:55
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 20:02
dep. 20:02
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 20:05
12.9 km
20:30 21:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:30
Nis, Jagodin Mala
arr. 20:33
dep. 20:33
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 20:35
dep. 20:35
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 20:38
dep. 20:38
3.6 km
arr. 20:40
dep. 20:40
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 20:41
dep. 20:41
4.6 km
arr. 20:42
dep. 20:42
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 20:44
dep. 20:44
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 20:46
dep. 20:46
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 20:50
dep. 20:50
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 20:52
dep. 20:52
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 20:55
dep. 20:55
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 21:02
dep. 21:02
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 21:05
12.9 km
21:35 22:10 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:35
Nis, Jagodin Mala
arr. 21:38
dep. 21:38
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 21:40
dep. 21:40
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 21:43
dep. 21:43
3.6 km
arr. 21:45
dep. 21:45
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 21:46
dep. 21:46
4.6 km
arr. 21:47
dep. 21:47
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 21:49
dep. 21:49
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 21:51
dep. 21:51
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 21:53
dep. 21:53
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 21:55
dep. 21:55
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 21:57
dep. 21:57
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 22:00
dep. 22:00
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 22:07
dep. 22:07
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 22:10
12.9 km
23:35 00:10 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:35
Nis, Jagodin Mala
arr. 23:38
dep. 23:38
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 23:40
dep. 23:40
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 23:43
dep. 23:43
3.6 km
arr. 23:45
dep. 23:45
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 23:46
dep. 23:46
4.6 km
arr. 23:47
dep. 23:47
4.9 km
Nis, Pruga
arr. 23:49
dep. 23:49
6.8 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 23:51
dep. 23:51
7.8 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 23:53
dep. 23:53
8.7 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 23:55
dep. 23:55
9.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 23:57
dep. 23:57
9.9 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 00:00
dep. 00:00
10.4 km
Knez Selo, Bolnica
arr. 00:07
dep. 00:07
12.1 km
Knez Selo, Okretnica
arr. 00:10
12.9 km

Naselja Nis i Knez Selo su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.