Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Nis - Klisura kod Bele Palanke timetable

sunday, 12.07.2020.
07:00 08:41 (01:41)
Railway stationRailway station - Crkvica
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
arr. 07:05
dep. 07:06
2 km
arr. 07:11
dep. 07:12
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
12 km
Prosek, Railway station
arr. 07:26
dep. 07:27
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 07:33
dep. 07:34
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 07:44
dep. 07:45
25 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:02
dep. 08:03
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:14
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:19
42 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 08:24
dep. 08:25
45 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:33
51 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 08:41
55 km
09:15 10:19 (01:04)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:15
arr. 09:24
dep. 09:24
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 09:27
dep. 09:27
3.8 km
Nis, EI
arr. 09:30
dep. 09:30
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:33
dep. 09:33
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:35
dep. 09:35
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:39
dep. 09:39
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:41
dep. 09:41
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:42
dep. 09:42
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:44
dep. 09:44
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 09:46
dep. 09:46
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 09:48
dep. 09:48
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 09:49
dep. 09:49
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 09:52
dep. 09:52
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 09:55
dep. 09:55
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 09:56
dep. 09:56
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 09:57
dep. 09:57
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 09:58
dep. 09:58
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 09:59
dep. 09:59
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 10:01
dep. 10:01
34.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 10:03
dep. 10:03
35.8 km
Crvena Reka, Centar
arr. 10:04
dep. 10:04
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 10:05
dep. 10:05
37.1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 10:09
dep. 10:09
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 10:10
dep. 10:10
41.4 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 10:13
dep. 10:13
0 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
45.5 km
Kremenica, Intersection
arr. 10:17
dep. 10:17
47.5 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 10:19
49.5 km
10:45 11:40 (00:55)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:45
arr. 10:50
dep. 10:50
4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 10:59
dep. 10:59
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:02
dep. 11:02
13 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:05
dep. 11:05
17 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 11:10
dep. 11:10
21 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
29 km
Crvena Reka, Centar
arr. 11:29
dep. 11:29
33 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 11:32
dep. 11:32
36 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
42 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:40
46 km
11:10 13:14 (02:04)
Railway stationRailway station - Crkvica
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:10
arr. 11:15
dep. 11:16
2 km
arr. 11:21
dep. 11:22
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
12 km
Prosek, Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 11:54
dep. 11:55
25 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 12:12
dep. 12:13
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:19
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 12:28
dep. 12:43
42 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 12:48
dep. 12:49
45 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 12:56
dep. 13:06
51 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 13:14
55 km
14:30 15:34 (01:04)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:39
dep. 14:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:42
dep. 14:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 14:45
dep. 14:45
5.9 km
Nikola Tesla, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:50
dep. 14:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:54
dep. 14:54
14.5 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:34
49.1 km
15:45 17:39 (01:54)
Railway stationRailway station - Crkvica
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
arr. 15:50
dep. 15:51
2 km
arr. 15:56
dep. 15:57
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 16:04
dep. 16:05
12 km
Prosek, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:12
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
25 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 16:47
dep. 16:48
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 16:53
dep. 16:54
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 16:58
dep. 16:59
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
42 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:09
dep. 17:10
45 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:31
51 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 17:39
55 km
17:20 18:08 (00:48)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
arr. 17:25
dep. 17:25
2 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:30
dep. 17:30
9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:35
dep. 17:35
16 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 17:40
dep. 17:40
21 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
29 km
Crvena Reka, Centar
arr. 17:50
dep. 17:50
33 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:55
dep. 17:55
37 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
42 km
Kremenica
arr. 18:05
dep. 18:05
44 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:08
46 km
17:50 18:55 (01:05)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:50
arr. 18:03
dep. 18:03
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 18:07
dep. 18:07
3.9 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
45.6 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:55
49.5 km

Naselja Nis i Klisura kod Bele Palanke su međusobno udaljena ~51 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 48min., a najduže 02h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 17:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.