Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Klisura kod Bele Palanke timetable

wednesday, 13.11.2019.
05:45 06:49 (01:04)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:45
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Nis, Cele kula
arr. 05:51
dep. 05:51
4 km
Nis, EI
arr. 05:54
dep. 05:54
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:57
dep. 05:57
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:02
dep. 06:02
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:06
dep. 06:06
15 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:10
dep. 06:10
18 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 06:15
dep. 06:15
23 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 06:19
dep. 06:19
27 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 06:22
dep. 06:22
30 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 06:27
dep. 06:27
35 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:30
dep. 06:30
37.5 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:31
dep. 06:31
38 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:33
dep. 06:33
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 06:35
dep. 06:35
42 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 06:39
dep. 06:39
45 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:45
46 km
Kremenica, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
48 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:49
50 km
06:30 07:34 (01:04)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:39
dep. 06:39
2.3 km
Nis, Cele kula
arr. 06:42
dep. 06:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 06:45
dep. 06:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:48
dep. 06:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:50
dep. 06:50
9.8 km
Prosek, Fontana
arr. 06:54
dep. 06:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 06:56
dep. 06:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:57
dep. 06:57
17.2 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 07:03
dep. 07:03
22.6 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 07:07
dep. 07:07
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 07:10
dep. 07:10
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 07:11
dep. 07:11
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 07:12
dep. 07:12
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 07:16
dep. 07:16
34.5 km
Crvena Reka, Centar
arr. 07:19
dep. 07:19
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 07:20
dep. 07:20
37.1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 07:24
dep. 07:24
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 07:25
dep. 07:25
41.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
45.5 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:34
49.5 km
07:00 08:41 (01:41)
Railway stationRailway station - Crkvica
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
arr. 07:05
dep. 07:06
2 km
arr. 07:11
dep. 07:12
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
12 km
Prosek, Railway station
arr. 07:26
dep. 07:27
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 07:33
dep. 07:34
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 07:44
dep. 07:45
25 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:02
dep. 08:03
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:14
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:19
42 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 08:24
dep. 08:25
45 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:33
51 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 08:41
55 km
07:30 08:34 (01:04)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:39
dep. 07:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:42
dep. 07:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:45
dep. 07:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:48
dep. 07:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:54
dep. 07:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 07:56
dep. 07:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:57
dep. 07:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 07:59
dep. 07:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 08:01
dep. 08:01
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 08:03
dep. 08:03
22.6 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 08:07
dep. 08:07
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:10
dep. 08:10
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 08:11
dep. 08:11
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 08:12
dep. 08:12
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 08:13
dep. 08:13
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 08:16
dep. 08:16
34.5 km
Crvena Reka, Centar
arr. 08:19
dep. 08:19
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 08:20
dep. 08:20
37.1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 08:24
dep. 08:24
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 08:25
dep. 08:25
41.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
45.5 km
Bela Palanka, Bolnica
arr. 08:31
dep. 08:31
46.1 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 08:34
49.5 km
08:15 09:19 (01:04)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:15
arr. 08:24
dep. 08:24
2.3 km
Nis, Cele kula
arr. 08:27
dep. 08:27
3.8 km
Nis, EI
arr. 08:30
dep. 08:30
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:33
dep. 08:33
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:35
dep. 08:35
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 08:39
dep. 08:39
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 08:41
dep. 08:41
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 08:42
dep. 08:42
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 08:44
dep. 08:44
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 08:46
dep. 08:46
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 08:48
dep. 08:48
22.6 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 08:52
dep. 08:52
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:55
dep. 08:55
29.5 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 09:19
49.5 km
09:15 10:19 (01:04)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:15
arr. 09:24
dep. 09:24
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 09:27
dep. 09:27
3.8 km
Nis, EI
arr. 09:30
dep. 09:30
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:33
dep. 09:33
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:35
dep. 09:35
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:39
dep. 09:39
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:41
dep. 09:41
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:42
dep. 09:42
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:44
dep. 09:44
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 09:46
dep. 09:46
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 09:48
dep. 09:48
22.6 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 09:52
dep. 09:52
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 09:55
dep. 09:55
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 09:56
dep. 09:56
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 09:57
dep. 09:57
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 09:58
dep. 09:58
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 09:59
dep. 09:59
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 10:01
dep. 10:01
34.5 km
Crvena Reka, Centar
arr. 10:04
dep. 10:04
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 10:05
dep. 10:05
37.1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 10:09
dep. 10:09
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 10:10
dep. 10:10
41.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
45.5 km
Bela Palanka, Bolnica
arr. 10:16
dep. 10:16
0 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 10:19
49.5 km
10:45 11:40 (00:55)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:45
arr. 10:50
dep. 10:50
4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 10:59
dep. 10:59
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:02
dep. 11:02
13 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:05
dep. 11:05
17 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 11:10
dep. 11:10
21 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
29 km
Crvena Reka, Centar
arr. 11:29
dep. 11:29
33 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 11:32
dep. 11:32
36 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
42 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:40
46 km
11:10 13:14 (02:04)
Railway stationRailway station - Crkvica
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:10
arr. 11:15
dep. 11:16
2 km
arr. 11:21
dep. 11:22
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
12 km
Prosek, Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 11:54
dep. 11:55
25 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 12:12
dep. 12:13
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:19
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 12:28
dep. 12:31
42 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 12:46
dep. 12:47
45 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 12:54
dep. 13:06
51 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 13:14
55 km
11:45 12:48 (01:03)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:45
arr. 11:54
dep. 11:54
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 11:57
dep. 11:57
3.8 km
Nis, EI
arr. 12:00
dep. 12:00
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:03
dep. 12:03
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:05
dep. 12:05
9.8 km
Prosek, Fontana
arr. 12:09
dep. 12:09
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 12:11
dep. 12:11
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:12
dep. 12:12
17.2 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 12:18
dep. 12:18
22.6 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 12:22
dep. 12:22
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 12:25
dep. 12:25
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 12:26
dep. 12:26
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 12:27
dep. 12:27
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 12:31
dep. 12:31
34.5 km
Crvena Reka, Centar
arr. 12:33
dep. 12:33
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 12:34
dep. 12:34
37.1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 12:38
dep. 12:38
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 12:39
dep. 12:39
41.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 12:44
dep. 12:44
45.5 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 12:48
49.5 km
12:30 13:32 (01:02)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:39
dep. 12:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 12:42
dep. 12:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 12:45
dep. 12:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:50
dep. 12:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:54
dep. 12:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 12:56
dep. 12:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:57
dep. 12:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 12:59
dep. 12:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 13:01
dep. 13:01
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 13:03
dep. 13:03
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 13:04
dep. 13:04
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 13:07
dep. 13:07
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 13:10
dep. 13:10
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 13:11
dep. 13:11
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 13:12
dep. 13:12
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 13:16
dep. 13:16
34.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 13:18
dep. 13:18
35.8 km
Crvena Reka, Centar
arr. 13:19
dep. 13:19
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 13:20
dep. 13:20
37.1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 13:24
dep. 13:24
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 13:25
dep. 13:25
41.4 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 13:28
dep. 13:28
44.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 13:29
dep. 13:29
45.5 km
Kremenica, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
47.5 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 13:32
49.5 km
13:45 14:40 (00:55)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:45
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
29 km
Crvena Reka, Centar
arr. 14:25
dep. 14:25
33 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 14:30
dep. 14:30
37 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
41 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 14:40
46 km
14:00 15:04 (01:04)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
arr. 14:05
dep. 14:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Nis, EI
arr. 14:12
dep. 14:12
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:15
dep. 14:15
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:18
dep. 14:18
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:22
dep. 14:22
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 14:23
dep. 14:23
16 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:25
dep. 14:25
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 14:27
dep. 14:27
20 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 14:30
dep. 14:30
23 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 14:31
dep. 14:31
24 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 14:34
dep. 14:34
27 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 14:37
dep. 14:37
30 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 14:38
dep. 14:38
31 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 14:39
dep. 14:39
31.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 14:43
dep. 14:43
35 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 14:45
dep. 14:45
37 km
Crvena Reka, Centar
arr. 14:46
dep. 14:46
37.5 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 14:47
dep. 14:47
38 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 14:49
dep. 14:49
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 14:51
dep. 14:51
42 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 14:54
dep. 14:54
45 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:00
46 km
Kremenica, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
48 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:04
50 km
14:30 15:34 (01:04)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:39
dep. 14:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:42
dep. 14:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 14:45
dep. 14:45
5.9 km
Nikola Tesla, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:50
dep. 14:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:54
dep. 14:54
14.5 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:34
49.1 km
15:00 16:04 (01:04)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:09
dep. 15:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 15:12
dep. 15:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 15:15
dep. 15:15
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:18
dep. 15:18
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:20
dep. 15:20
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 15:24
dep. 15:24
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 15:26
dep. 15:26
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 15:27
dep. 15:27
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 15:29
dep. 15:29
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 15:31
dep. 15:31
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
22.6 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 15:37
dep. 15:37
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 15:40
dep. 15:40
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 15:41
dep. 15:41
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 15:42
dep. 15:42
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 15:46
dep. 15:46
34.5 km
Crvena Reka, Centar
arr. 15:49
dep. 15:49
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 15:50
dep. 15:50
37.1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 15:54
dep. 15:54
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 15:55
dep. 15:55
41.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
45.5 km
Bela Palanka, Bolnica
arr. 16:01
dep. 16:01
46.1 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:04
49.5 km
15:55 17:47 (01:52)
Railway stationRailway station - Crkvica
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:55
arr. 16:00
dep. 16:01
2 km
arr. 16:06
dep. 16:07
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:15
12 km
Prosek, Railway station
arr. 16:21
dep. 16:22
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 16:28
dep. 16:29
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
25 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 16:57
dep. 16:58
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:15
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 17:19
dep. 17:20
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:25
42 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:30
dep. 17:31
45 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:39
51 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 17:47
55 km
16:00 16:59 (00:59)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
arr. 16:05
dep. 16:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 16:07
dep. 16:07
4 km
Nis, EI
arr. 16:10
dep. 16:10
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:11
dep. 16:11
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:14
dep. 16:14
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:19
dep. 16:19
15 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 16:22
dep. 16:22
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 16:24
dep. 16:24
20 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 16:26
dep. 16:26
22 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 16:27
dep. 16:27
23 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 16:28
dep. 16:28
24 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 16:31
dep. 16:31
27 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 16:34
dep. 16:34
30 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 16:35
dep. 16:35
31 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 16:36
dep. 16:36
31.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 16:40
dep. 16:40
35 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:42
dep. 16:42
37 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:43
dep. 16:43
37.5 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:46
dep. 16:46
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 16:48
dep. 16:48
42 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 16:51
dep. 16:51
45 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
46 km
Kremenica, Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
48 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:59
50 km
16:45 17:35 (00:50)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:45
arr. 16:50
dep. 16:50
4 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
29 km
Crvena Reka, Centar
arr. 17:20
dep. 17:20
33 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
41 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:35
46 km
17:00 18:04 (01:04)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 17:07
dep. 17:07
4 km
Nis, EI
arr. 17:12
dep. 17:12
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:15
dep. 17:15
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:18
dep. 17:18
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:22
dep. 17:22
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 17:23
dep. 17:23
16 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:25
dep. 17:25
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 17:27
dep. 17:27
20 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 17:30
dep. 17:30
23 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 17:31
dep. 17:31
24 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 17:34
dep. 17:34
27 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 17:37
dep. 17:37
30 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 17:38
dep. 17:38
31 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 17:39
dep. 17:39
31.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 17:43
dep. 17:43
35 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 17:45
dep. 17:45
37 km
Crvena Reka, Centar
arr. 17:46
dep. 17:46
37.5 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 17:47
dep. 17:47
38 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:49
dep. 17:49
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 17:51
dep. 17:51
42 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 17:54
dep. 17:54
45 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:00
46 km
Kremenica, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
48 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:04
50 km
17:20 18:08 (00:48)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
arr. 17:25
dep. 17:25
2 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:30
dep. 17:30
9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:35
dep. 17:35
16 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 17:40
dep. 17:40
21 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
29 km
Crvena Reka, Centar
arr. 17:50
dep. 17:50
33 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:55
dep. 17:55
37 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
42 km
Kremenica
arr. 18:05
dep. 18:05
44 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:08
46 km
17:50 18:55 (01:05)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:50
arr. 17:59
dep. 17:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 18:02
dep. 18:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 18:05
dep. 18:05
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:08
dep. 18:08
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:10
dep. 18:10
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 18:14
dep. 18:14
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 18:16
dep. 18:16
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 18:17
dep. 18:17
17.2 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 18:23
dep. 18:23
22.6 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 18:27
dep. 18:27
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 18:30
dep. 18:30
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 18:31
dep. 18:31
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 18:32
dep. 18:32
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 18:33
dep. 18:33
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 18:36
dep. 18:36
34.5 km
Crvena Reka, Centar
arr. 18:39
dep. 18:39
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 18:40
dep. 18:40
37.1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 18:44
dep. 18:44
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 18:45
dep. 18:45
41.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
45.5 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:55
49.4 km
19:30 20:35 (01:05)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:34
dep. 19:34
2 km
Nis, Cele kula
arr. 19:36
dep. 19:36
4 km
Nis, EI
arr. 19:39
dep. 19:39
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 19:42
dep. 19:42
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 19:47
dep. 19:47
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 19:52
dep. 19:52
15 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 19:55
dep. 19:55
18 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:00
dep. 20:00
23 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 20:04
dep. 20:04
27 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 20:07
dep. 20:07
30 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 20:12
dep. 20:12
35 km
Crvena Reka, Centar
arr. 20:15
dep. 20:15
37.5 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 20:16
dep. 20:16
38 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 20:18
dep. 20:18
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 20:20
dep. 20:20
42 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 20:24
dep. 20:24
45 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:30
46 km
Kremenica, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
48 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 20:35
50 km

Naselja Nis i Klisura kod Bele Palanke su međusobno udaljena ~50 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 48min., a najduže 02h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Klisura kod Bele Palanke iznosi od 3,15 EUR do 3,15 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.