Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Hum timetable

friday, 22.11.2019.
04:20 04:40 (00:20)
Bus stationOkretnica - spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:20
Nis, DIN 1
arr. 04:23
dep. 04:23
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 04:24
dep. 04:24
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 04:25
dep. 04:25
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 04:26
dep. 04:26
2.9 km
arr. 04:27
dep. 04:27
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 04:32
dep. 04:32
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 04:36
dep. 04:36
5 km
arr. 04:37
dep. 04:37
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 04:38
dep. 04:38
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 04:39
dep. 04:39
6.5 km
arr. 04:40
6.7 km
05:30 05:50 (00:20)
Bus stationOkretnica - spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Nis, DIN 1
arr. 05:33
dep. 05:33
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 05:34
dep. 05:34
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 05:35
dep. 05:35
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 05:36
dep. 05:36
2.9 km
arr. 05:37
dep. 05:37
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 05:42
dep. 05:42
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 05:46
dep. 05:46
5 km
arr. 05:47
dep. 05:47
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 05:48
dep. 05:48
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
6.5 km
arr. 05:50
6.7 km
06:12 06:33 (00:21)
Bus stationMali breg
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:12
Nis, DIN 1
arr. 06:15
dep. 06:15
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:16
dep. 06:16
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 06:17
dep. 06:17
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 06:18
dep. 06:18
2.9 km
arr. 06:19
dep. 06:19
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 06:24
dep. 06:24
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
arr. 06:29
dep. 06:29
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 06:30
dep. 06:30
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
6.5 km
Hum, Izlaz
arr. 06:32
dep. 06:32
7 km
Hum, Mali breg
arr. 06:33
7.3 km
06:20 06:40 (00:20)
Bus stationOkretnica - spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:20
Nis, DIN 1
arr. 06:23
dep. 06:23
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:24
dep. 06:24
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 06:25
dep. 06:25
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 06:26
dep. 06:26
2.9 km
arr. 06:27
dep. 06:27
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 06:32
dep. 06:32
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 06:36
dep. 06:36
5 km
arr. 06:37
dep. 06:37
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 06:38
dep. 06:38
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
6.5 km
arr. 06:40
6.7 km
07:32 07:53 (00:21)
Bus stationMali breg
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:32
Nis, DIN 1
arr. 07:35
dep. 07:35
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:36
dep. 07:36
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 07:37
dep. 07:37
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 07:38
dep. 07:38
2.9 km
arr. 07:39
dep. 07:39
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 07:44
dep. 07:44
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 07:48
dep. 07:48
5 km
arr. 07:49
dep. 07:49
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 07:50
dep. 07:50
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
6.5 km
Hum, Izlaz
arr. 07:52
dep. 07:52
7 km
Hum, Mali breg
arr. 07:53
7.3 km
09:05 09:25 (00:20)
Bus stationOkretnica - spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:05
Nis, DIN 1
arr. 09:08
dep. 09:08
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 09:09
dep. 09:09
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 09:10
dep. 09:10
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 09:11
dep. 09:11
2.9 km
arr. 09:12
dep. 09:12
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 09:17
dep. 09:17
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 09:21
dep. 09:21
5 km
arr. 09:22
dep. 09:22
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 09:23
dep. 09:23
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 09:24
dep. 09:24
6.5 km
arr. 09:25
6.7 km
09:50 10:11 (00:21)
Bus stationMali breg
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:50
Nis, DIN 1
arr. 09:53
dep. 09:53
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 09:54
dep. 09:54
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 09:55
dep. 09:55
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 09:56
dep. 09:56
2.9 km
arr. 09:57
dep. 09:57
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 10:02
dep. 10:02
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 10:06
dep. 10:06
5 km
arr. 10:07
dep. 10:07
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 10:08
dep. 10:08
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 10:09
dep. 10:09
6.5 km
Hum, Izlaz
arr. 10:10
dep. 10:10
7 km
Hum, Mali breg
arr. 10:11
7.3 km
11:20 11:41 (00:21)
Bus stationMali breg
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:20
Nis, DIN 1
arr. 11:23
dep. 11:23
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 11:24
dep. 11:24
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 11:25
dep. 11:25
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 11:26
dep. 11:26
2.9 km
arr. 11:27
dep. 11:27
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 11:32
dep. 11:32
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 11:36
dep. 11:36
5 km
arr. 11:37
dep. 11:37
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 11:38
dep. 11:38
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
6.5 km
Hum, Izlaz
arr. 11:40
dep. 11:40
7 km
Hum, Mali breg
arr. 11:41
7.3 km
12:40 13:00 (00:20)
Bus stationOkretnica - spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:40
Nis, DIN 1
arr. 12:43
dep. 12:43
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:44
dep. 12:44
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 12:45
dep. 12:45
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 12:46
dep. 12:46
2.9 km
arr. 12:47
dep. 12:47
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 12:52
dep. 12:52
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 12:56
dep. 12:56
5 km
arr. 12:57
dep. 12:57
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 12:58
dep. 12:58
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
6.5 km
arr. 13:00
6.7 km
13:40 14:01 (00:21)
Bus stationMali breg
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:40
Nis, DIN 1
arr. 13:43
dep. 13:43
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 13:44
dep. 13:44
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 13:45
dep. 13:45
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 13:46
dep. 13:46
2.9 km
arr. 13:47
dep. 13:47
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 13:52
dep. 13:52
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 13:56
dep. 13:56
5 km
arr. 13:57
dep. 13:57
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 13:58
dep. 13:58
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
6.5 km
Hum, Izlaz
arr. 14:00
dep. 14:00
7 km
Hum, Mali breg
arr. 14:01
7.3 km
14:30 14:50 (00:20)
Bus stationOkretnica - spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Nis, DIN 1
arr. 14:33
dep. 14:33
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 14:34
dep. 14:34
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 14:35
dep. 14:35
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 14:36
dep. 14:36
2.9 km
arr. 14:37
dep. 14:37
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 14:42
dep. 14:42
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 14:46
dep. 14:46
5 km
arr. 14:47
dep. 14:47
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 14:48
dep. 14:48
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
6.5 km
arr. 14:50
6.7 km
15:20 15:40 (00:20)
Bus stationOkretnica - spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:20
Nis, DIN 1
arr. 15:23
dep. 15:23
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:24
dep. 15:24
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 15:25
dep. 15:25
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 15:26
dep. 15:26
2.9 km
arr. 15:27
dep. 15:27
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 15:32
dep. 15:32
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 15:36
dep. 15:36
5 km
arr. 15:37
dep. 15:37
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 15:38
dep. 15:38
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
6.5 km
arr. 15:40
6.7 km
16:00 16:21 (00:21)
Bus stationMali breg
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Nis, DIN 1
arr. 16:03
dep. 16:03
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 16:04
dep. 16:04
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 16:05
dep. 16:05
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 16:06
dep. 16:06
2.9 km
arr. 16:07
dep. 16:07
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 16:12
dep. 16:12
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 16:16
dep. 16:16
5 km
arr. 16:17
dep. 16:17
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 16:18
dep. 16:18
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
6.5 km
Hum, Izlaz
arr. 16:20
dep. 16:20
7 km
Hum, Mali breg
arr. 16:21
7.3 km
16:10 16:30 (00:20)
Bus stationOkretnica - spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:10
Nis, DIN 1
arr. 16:13
dep. 16:13
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 16:14
dep. 16:14
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 16:15
dep. 16:15
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 16:16
dep. 16:16
2.9 km
arr. 16:17
dep. 16:17
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 16:22
dep. 16:22
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 16:26
dep. 16:26
5 km
arr. 16:27
dep. 16:27
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 16:28
dep. 16:28
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
6.5 km
arr. 16:30
6.7 km
17:35 17:56 (00:21)
Bus stationMali breg
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:35
Nis, DIN 1
arr. 17:38
dep. 17:38
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 17:39
dep. 17:39
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 17:40
dep. 17:40
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 17:41
dep. 17:41
2.9 km
arr. 17:42
dep. 17:42
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 17:47
dep. 17:47
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 17:51
dep. 17:51
5 km
arr. 17:52
dep. 17:52
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 17:53
dep. 17:53
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
6.5 km
Hum, Izlaz
arr. 17:55
dep. 17:55
7 km
Hum, Mali breg
arr. 17:56
7.3 km
18:05 18:25 (00:20)
Bus stationOkretnica - spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:05
Nis, DIN 1
arr. 18:08
dep. 18:08
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 18:09
dep. 18:09
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 18:10
dep. 18:10
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 18:11
dep. 18:11
2.9 km
arr. 18:12
dep. 18:12
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 18:17
dep. 18:17
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 18:21
dep. 18:21
5 km
arr. 18:22
dep. 18:22
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 18:23
dep. 18:23
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
6.5 km
arr. 18:25
6.7 km
19:00 19:21 (00:21)
Bus stationMali breg
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:00
Nis, DIN 1
arr. 19:03
dep. 19:03
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 19:04
dep. 19:04
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 19:05
dep. 19:05
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 19:06
dep. 19:06
2.9 km
arr. 19:07
dep. 19:07
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 19:12
dep. 19:12
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 19:16
dep. 19:16
5 km
arr. 19:17
dep. 19:17
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 19:18
dep. 19:18
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 19:19
dep. 19:19
6.5 km
Hum, Izlaz
arr. 19:20
dep. 19:20
7 km
Hum, Mali breg
arr. 19:21
7.3 km
20:30 20:51 (00:21)
Bus stationMali breg
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:30
Nis, DIN 1
arr. 20:33
dep. 20:33
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 20:34
dep. 20:34
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 20:35
dep. 20:35
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 20:36
dep. 20:36
2.9 km
arr. 20:37
dep. 20:37
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 20:42
dep. 20:42
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 20:46
dep. 20:46
5 km
arr. 20:47
dep. 20:47
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 20:48
dep. 20:48
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 20:49
dep. 20:49
6.5 km
Hum, Izlaz
arr. 20:50
dep. 20:50
7 km
Hum, Mali breg
arr. 20:51
7.3 km
21:40 22:00 (00:20)
Bus stationOkretnica - spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:40
Nis, DIN 1
arr. 21:43
dep. 21:43
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 21:44
dep. 21:44
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 21:45
dep. 21:45
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 21:46
dep. 21:46
2.9 km
arr. 21:47
dep. 21:47
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 21:52
dep. 21:52
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 21:56
dep. 21:56
5 km
arr. 21:57
dep. 21:57
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 21:58
dep. 21:58
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 21:59
dep. 21:59
6.5 km
arr. 22:00
6.7 km
23:35 23:56 (00:21)
Bus stationMali breg
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:35
Nis, DIN 1
arr. 23:38
dep. 23:38
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 23:39
dep. 23:39
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 23:40
dep. 23:40
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 23:41
dep. 23:41
2.9 km
arr. 23:42
dep. 23:42
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 23:47
dep. 23:47
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 23:51
dep. 23:51
5 km
arr. 23:52
dep. 23:52
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 23:53
dep. 23:53
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 23:54
dep. 23:54
6.5 km
Hum, Izlaz
arr. 23:55
dep. 23:55
7 km
Hum, Mali breg
arr. 23:56
7.3 km

Naselja Nis i Hum su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 04:20 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.