Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Nis - Herceg Novi timetable

thursday, 16.08.2018.
19:00 08:30 (13:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:00
Prokuplje, Bus station
arr. 19:40
dep. 19:40
31 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 01:00
dep. 01:00
241 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:20
dep. 01:20
243 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:25
dep. 01:25
245 km
Rozaje, Bus station
arr. 01:55
dep. 01:55
278 km
Berane, Bus station
arr. 02:40
dep. 02:40
309 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
461 km
Cetinje, GAS
arr. 06:25
dep. 06:25
494 km
Budva, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
540 km
Tivat, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
551 km
Herceg Novi, GAS
arr. 08:30
584 km
20:00 08:30 (12:30)
Bus station
The timetable is valid until: 01.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
Prokuplje, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
31 km
Blace, Bus station
arr. 21:20
dep. 21:20
60 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:50
dep. 01:50
241 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:55
dep. 01:55
243 km
Sutomore, GAS
arr. 06:45
dep. 06:45
481 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 07:00
dep. 07:00
493.6 km
Budva, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:20
512 km
Tivat, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
539 km
Herceg Novi, GAS
arr. 08:30
563 km
22:00 09:20 (11:20)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:00
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 02:40
dep. 02:40
243 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 02:50
dep. 02:50
246 km
Sutomore, GAS
arr. 07:20
dep. 07:20
484 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 07:40
dep. 07:40
496 km
Budva, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
515 km
Tivat, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
572 km
Herceg Novi, GAS
arr. 09:20
624 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
19:00 08:30 (13:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:00
Prokuplje, Bus station
arr. 19:40
dep. 19:40
31 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 01:00
dep. 01:00
241 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:20
dep. 01:20
243 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:25
dep. 01:25
245 km
Rozaje, Bus station
arr. 01:55
dep. 01:55
278 km
Berane, Bus station
arr. 02:40
dep. 02:40
309 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
461 km
Cetinje, GAS
arr. 06:25
dep. 06:25
494 km
Budva, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
540 km
Tivat, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
551 km
Herceg Novi, GAS
arr. 08:30
584 km
20:00 08:30 (12:30)
Bus station
The timetable is valid until: 01.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
Prokuplje, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
31 km
Blace, Bus station
arr. 21:20
dep. 21:20
60 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:50
dep. 01:50
241 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:55
dep. 01:55
243 km
Sutomore, GAS
arr. 06:45
dep. 06:45
481 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 07:00
dep. 07:00
493.6 km
Budva, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:20
512 km
Tivat, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
539 km
Herceg Novi, GAS
arr. 08:30
563 km
22:00 09:20 (11:20)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:00
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 02:40
dep. 02:40
243 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 02:50
dep. 02:50
246 km
Sutomore, GAS
arr. 07:20
dep. 07:20
484 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 07:40
dep. 07:40
496 km
Budva, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
515 km
Tivat, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
572 km
Herceg Novi, GAS
arr. 09:20
624 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
19:00 08:30 (13:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:00
Prokuplje, Bus station
arr. 19:40
dep. 19:40
31 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 01:00
dep. 01:00
241 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:20
dep. 01:20
243 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:25
dep. 01:25
245 km
Rozaje, Bus station
arr. 01:55
dep. 01:55
278 km
Berane, Bus station
arr. 02:40
dep. 02:40
309 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
461 km
Cetinje, GAS
arr. 06:25
dep. 06:25
494 km
Budva, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
540 km
Tivat, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
551 km
Herceg Novi, GAS
arr. 08:30
584 km
20:00 08:30 (12:30)
Bus station
The timetable is valid until: 01.09.2019.
Days of service: every day.
Buy ticket 2.750,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
Prokuplje, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
31 km
Blace, Bus station
arr. 21:20
dep. 21:20
60 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:50
dep. 01:50
241 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:55
dep. 01:55
243 km
Sutomore, GAS
arr. 06:45
dep. 06:45
481 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 07:00
dep. 07:00
493.6 km
Budva, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:20
512 km
Tivat, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
539 km
Herceg Novi, GAS
arr. 08:30
563 km
22:00 09:20 (11:20)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:00
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 02:40
dep. 02:40
243 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 02:50
dep. 02:50
246 km
Sutomore, GAS
arr. 07:20
dep. 07:20
484 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 07:40
dep. 07:40
496 km
Budva, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
515 km
Tivat, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
572 km
Herceg Novi, GAS
arr. 09:20
624 km

Naselja Nis i Herceg Novi su međusobno udaljena ~591 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11h i 20min., a najduže 13h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 19:00 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Herceg Novi iznosi od 2.750,00 RSD do 2.750,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.