Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Gornja Trnava kod Nisa timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:00 06:40 (00:40)
Bus stationTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
Nis, DIN 1
arr. 06:04
dep. 06:04
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:11
dep. 06:11
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 06:14
dep. 06:14
2.6 km
arr. 06:16
dep. 06:16
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 06:17
dep. 06:17
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 06:20
dep. 06:20
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 06:21
dep. 06:21
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 06:22
dep. 06:22
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 06:25
dep. 06:25
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 06:26
dep. 06:26
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:27
dep. 06:27
9.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 06:28
dep. 06:28
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:29
dep. 06:29
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:30
dep. 06:30
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
13.3 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 06:32
dep. 06:32
14.4 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
15.2 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 06:34
dep. 06:34
16 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 06:35
dep. 06:35
16.5 km
Donja Trnava kod Nisa, Petlja - strugara
arr. 06:37
dep. 06:37
17.4 km
Gornja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 06:39
dep. 06:39
19.7 km
Gornja Trnava kod Nisa, Trafo
arr. 06:40
20.3 km
07:20 08:00 (00:40)
Bus stationTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:20
Nis, DIN 1
arr. 07:24
dep. 07:24
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:31
dep. 07:31
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 07:34
dep. 07:34
2.6 km
arr. 07:36
dep. 07:36
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 07:37
dep. 07:37
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 07:40
dep. 07:40
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 07:41
dep. 07:41
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 07:42
dep. 07:42
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 07:45
dep. 07:45
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 07:46
dep. 07:46
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:47
dep. 07:47
9.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 07:48
dep. 07:48
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:49
dep. 07:49
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:50
dep. 07:50
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
13.3 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 07:52
dep. 07:52
14.4 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
15.2 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
16 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 07:55
dep. 07:55
16.5 km
Donja Trnava kod Nisa, Petlja - strugara
arr. 07:57
dep. 07:57
17.4 km
Gornja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 07:59
dep. 07:59
19.7 km
Gornja Trnava kod Nisa, Trafo
arr. 08:00
20.3 km
11:50 12:30 (00:40)
Bus stationTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:50
Nis, DIN 1
arr. 11:54
dep. 11:54
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:01
dep. 12:01
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 12:04
dep. 12:04
2.6 km
arr. 12:06
dep. 12:06
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 12:07
dep. 12:07
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 12:10
dep. 12:10
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 12:11
dep. 12:11
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 12:12
dep. 12:12
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 12:15
dep. 12:15
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 12:16
dep. 12:16
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:17
dep. 12:17
9.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 12:18
dep. 12:18
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:19
dep. 12:19
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:20
dep. 12:20
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:21
dep. 12:21
13.3 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 12:22
dep. 12:22
14.4 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
15.2 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
16 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 12:25
dep. 12:25
16.5 km
Donja Trnava kod Nisa, Petlja - strugara
arr. 12:27
dep. 12:27
17.4 km
Gornja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 12:29
dep. 12:29
19.7 km
Gornja Trnava kod Nisa, Trafo
arr. 12:30
20.3 km
13:20 14:00 (00:40)
Bus stationTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:20
Nis, DIN 1
arr. 13:24
dep. 13:24
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 13:31
dep. 13:31
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 13:34
dep. 13:34
2.6 km
arr. 13:36
dep. 13:36
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 13:37
dep. 13:37
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 13:40
dep. 13:40
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 13:41
dep. 13:41
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 13:42
dep. 13:42
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 13:45
dep. 13:45
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 13:46
dep. 13:46
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 13:47
dep. 13:47
9.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 13:48
dep. 13:48
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:49
dep. 13:49
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:50
dep. 13:50
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
13.3 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 13:52
dep. 13:52
14.4 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
15.2 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
16 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 13:55
dep. 13:55
16.5 km
Donja Trnava kod Nisa, Petlja - strugara
arr. 13:57
dep. 13:57
17.4 km
Gornja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 13:59
dep. 13:59
19.7 km
Gornja Trnava kod Nisa, Trafo
arr. 14:00
20.3 km
16:00 16:40 (00:40)
Bus stationTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Nis, DIN 1
arr. 16:04
dep. 16:04
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 16:11
dep. 16:11
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 16:14
dep. 16:14
2.6 km
arr. 16:16
dep. 16:16
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 16:17
dep. 16:17
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 16:20
dep. 16:20
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 16:21
dep. 16:21
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 16:22
dep. 16:22
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 16:25
dep. 16:25
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 16:26
dep. 16:26
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:27
dep. 16:27
9.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 16:28
dep. 16:28
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:29
dep. 16:29
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
13.3 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 16:32
dep. 16:32
14.4 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
15.2 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 16:34
dep. 16:34
16 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 16:35
dep. 16:35
16.5 km
Donja Trnava kod Nisa, Petlja - strugara
arr. 16:37
dep. 16:37
17.4 km
Gornja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 16:39
dep. 16:39
19.7 km
Gornja Trnava kod Nisa, Trafo
arr. 16:40
20.3 km
17:30 18:10 (00:40)
Bus stationTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Nis, DIN 1
arr. 17:34
dep. 17:34
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 17:41
dep. 17:41
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 17:44
dep. 17:44
2.6 km
arr. 17:46
dep. 17:46
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 17:47
dep. 17:47
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 17:50
dep. 17:50
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 17:51
dep. 17:51
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 17:52
dep. 17:52
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 17:55
dep. 17:55
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 17:56
dep. 17:56
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 17:57
dep. 17:57
9.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 17:58
dep. 17:58
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:59
dep. 17:59
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 18:00
dep. 18:00
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 18:01
dep. 18:01
13.3 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 18:02
dep. 18:02
14.4 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 18:03
dep. 18:03
15.2 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 18:04
dep. 18:04
16 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 18:05
dep. 18:05
16.5 km
Donja Trnava kod Nisa, Petlja - strugara
arr. 18:07
dep. 18:07
17.4 km
Gornja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 18:09
dep. 18:09
19.7 km
Gornja Trnava kod Nisa, Trafo
arr. 18:10
20.3 km
19:40 20:35 (00:55)
Bus stationTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:40
Nis, Sivara
arr. 19:42
dep. 19:42
1 km
Nis, Feroks
arr. 19:43
dep. 19:43
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 19:45
dep. 19:45
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 19:48
dep. 19:48
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 19:49
dep. 19:49
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 19:50
dep. 19:50
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 19:52
dep. 19:52
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 19:53
dep. 19:53
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 19:58
dep. 19:58
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 20:00
dep. 20:00
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 20:01
dep. 20:01
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 20:03
dep. 20:03
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 20:06
dep. 20:06
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 20:08
dep. 20:08
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 20:10
dep. 20:10
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 20:12
dep. 20:12
11.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 20:14
dep. 20:14
13.1 km
Vrtiste, Prodavnica
arr. 20:15
dep. 20:15
13.8 km
Vrtiste, Centar
arr. 20:16
dep. 20:16
14.2 km
Vrtiste, Izlaz
arr. 20:18
dep. 20:18
14.8 km
Mezgraja kod Nisa, Ulaz
arr. 20:19
dep. 20:19
17.2 km
Mezgraja kod Nisa, Rampa - pruga
arr. 20:20
dep. 20:20
17.9 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:21
dep. 20:21
18.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 20:22
dep. 20:22
19.4 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
20.2 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 20:24
dep. 20:24
21 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 20:27
dep. 20:27
21.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Petlja - strugara
arr. 20:30
dep. 20:30
22.5 km
Gornja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 20:32
dep. 20:32
24.7 km
Gornja Trnava kod Nisa, Trafo
arr. 20:35
25.4 km
21:10 21:50 (00:40)
Bus stationTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:10
Nis, DIN 1
arr. 21:14
dep. 21:14
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 21:21
dep. 21:21
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 21:24
dep. 21:24
2.6 km
arr. 21:26
dep. 21:26
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 21:27
dep. 21:27
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 21:29
dep. 21:29
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 21:30
dep. 21:30
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 21:31
dep. 21:31
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 21:32
dep. 21:32
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 21:35
dep. 21:35
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 21:36
dep. 21:36
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 21:37
dep. 21:37
9.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 21:38
dep. 21:38
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 21:39
dep. 21:39
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 21:40
dep. 21:40
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 21:41
dep. 21:41
13.3 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 21:42
dep. 21:42
14.4 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 21:43
dep. 21:43
15.2 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 21:44
dep. 21:44
16 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 21:45
dep. 21:45
16.5 km
Donja Trnava kod Nisa, Petlja - strugara
arr. 21:47
dep. 21:47
17.4 km
Gornja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 21:49
dep. 21:49
19.7 km
Gornja Trnava kod Nisa, Trafo
arr. 21:50
20.3 km
23:30 00:10 (00:40)
Bus stationTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, DIN 1
arr. 23:34
dep. 23:34
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 23:41
dep. 23:41
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 23:44
dep. 23:44
2.6 km
arr. 23:46
dep. 23:46
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 23:47
dep. 23:47
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 23:50
dep. 23:50
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 23:51
dep. 23:51
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 23:52
dep. 23:52
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 23:55
dep. 23:55
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 23:56
dep. 23:56
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 23:57
dep. 23:57
9.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 23:58
dep. 23:58
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 23:59
dep. 23:59
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 00:00
dep. 00:00
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 00:01
dep. 00:01
13.3 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 00:02
dep. 00:02
14.4 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 00:03
dep. 00:03
15.2 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 00:04
dep. 00:04
16 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 00:05
dep. 00:05
16.5 km
Donja Trnava kod Nisa, Petlja - strugara
arr. 00:07
dep. 00:07
17.4 km
Gornja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 00:09
dep. 00:09
19.7 km
Gornja Trnava kod Nisa, Trafo
arr. 00:10
20.3 km

Naselja Nis i Gornja Trnava kod Nisa su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.