Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Dukat kod Gadzinog Hana timetable

friday, 22.11.2019.
06:20 07:34 (01:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:20
arr. 06:29
dep. 06:29
2.2 km
Nis, Cele kula
arr. 06:32
dep. 06:32
3.8 km
Nis, EI
arr. 06:35
dep. 06:35
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:36
dep. 06:36
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:39
dep. 06:39
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:40
dep. 06:40
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:41
dep. 06:41
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:42
dep. 06:42
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:44
dep. 06:44
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:46
dep. 06:46
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:52
dep. 06:52
15.8 km
Taskovici
arr. 06:54
dep. 06:54
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:56
dep. 06:56
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:58
dep. 06:58
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:05
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 07:07
dep. 07:07
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
21.9 km
Grkinja
arr. 07:12
dep. 07:12
24 km
Grkinja, II
arr. 07:14
dep. 07:14
25.1 km
Vilandrica
arr. 07:18
dep. 07:18
27.5 km
Gornji Barbes
arr. 07:20
dep. 07:20
28.5 km
Donji Barbes
arr. 07:24
dep. 07:24
31.6 km
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
42 km
Dukat kod Gadzinog Hana
arr. 07:34
39 km
07:30 08:52 (01:22)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:39
dep. 07:39
2.2 km
Nis, Cele kula
arr. 07:42
dep. 07:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:45
dep. 07:45
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:46
dep. 07:46
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:49
dep. 07:49
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:50
dep. 07:50
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:51
dep. 07:51
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:52
dep. 07:52
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:54
dep. 07:54
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:56
dep. 07:56
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 08:02
dep. 08:02
15.8 km
Taskovici
arr. 08:04
dep. 08:04
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 08:06
dep. 08:06
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 08:08
dep. 08:08
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:20
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:22
dep. 08:22
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
21.9 km
Grkinja
arr. 08:28
dep. 08:28
24 km
Grkinja, II
arr. 08:30
dep. 08:30
25.1 km
Vilandrica
arr. 08:35
dep. 08:35
27.5 km
Gornji Barbes
arr. 08:38
dep. 08:38
28.5 km
Donji Barbes
arr. 08:44
dep. 08:44
31.6 km
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:52
36 km
09:45 10:57 (01:12)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:45
arr. 09:54
dep. 09:54
2.2 km
Nis, Cele kula
arr. 09:57
dep. 09:57
3.8 km
Nis, EI
arr. 10:00
dep. 10:00
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 10:01
dep. 10:01
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 10:04
dep. 10:04
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 10:05
dep. 10:05
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 10:06
dep. 10:06
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 10:07
dep. 10:07
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 10:09
dep. 10:09
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 10:11
dep. 10:11
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 10:13
dep. 10:13
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 10:17
dep. 10:17
15.8 km
Taskovici
arr. 10:19
dep. 10:19
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 10:21
dep. 10:21
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 10:23
dep. 10:23
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:25
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 10:27
dep. 10:27
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
21.9 km
Grkinja
arr. 10:33
dep. 10:33
24 km
Grkinja, II
arr. 10:35
dep. 10:35
25.1 km
Vilandrica
arr. 10:40
dep. 10:40
27.5 km
Gornji Barbes
arr. 10:43
dep. 10:43
28.5 km
Donji Barbes
arr. 10:49
dep. 10:49
31.6 km
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 10:57
36 km
12:15 13:27 (01:12)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
arr. 12:24
dep. 12:24
2.2 km
Nis, Cele kula
arr. 12:27
dep. 12:27
3.8 km
Nis, EI
arr. 12:30
dep. 12:30
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 12:31
dep. 12:31
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:34
dep. 12:34
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 12:35
dep. 12:35
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 12:36
dep. 12:36
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 12:37
dep. 12:37
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 12:39
dep. 12:39
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:41
dep. 12:41
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:47
dep. 12:47
15.8 km
Taskovici
arr. 12:49
dep. 12:49
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:51
dep. 12:51
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:53
dep. 12:53
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:57
dep. 12:57
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
21.9 km
Grkinja
arr. 13:03
dep. 13:03
24 km
Grkinja, II
arr. 13:05
dep. 13:05
25.1 km
Vilandrica
arr. 13:10
dep. 13:10
27.5 km
Gornji Barbes
arr. 13:13
dep. 13:13
28.5 km
Donji Barbes
arr. 13:19
dep. 13:19
31.6 km
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 13:27
36 km
13:55 15:27 (01:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:55
arr. 14:04
dep. 14:04
2.2 km
Nis, Cele kula
arr. 14:07
dep. 14:07
3.8 km
Nis, EI
arr. 14:10
dep. 14:10
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:11
dep. 14:11
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:14
dep. 14:14
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:15
dep. 14:15
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:16
dep. 14:16
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:17
dep. 14:17
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:19
dep. 14:19
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:21
dep. 14:21
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:27
dep. 14:27
15.8 km
Taskovici
arr. 14:29
dep. 14:29
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:31
dep. 14:31
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:33
dep. 14:33
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:50
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 14:52
dep. 14:52
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 14:54
dep. 14:54
21.9 km
Grkinja
arr. 14:58
dep. 14:58
24 km
Grkinja, II
arr. 15:00
dep. 15:00
25.1 km
Vilandrica
arr. 15:05
dep. 15:05
27.5 km
Gornji Barbes
arr. 15:08
dep. 15:08
28.5 km
Donji Barbes
arr. 15:14
dep. 15:14
31.6 km
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
42 km
Dukat kod Gadzinog Hana
arr. 15:27
39 km
15:35 16:57 (01:22)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:35
arr. 15:44
dep. 15:44
2.2 km
Nis, Cele kula
arr. 15:47
dep. 15:47
3.8 km
Nis, EI
arr. 15:50
dep. 15:50
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 15:51
dep. 15:51
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:54
dep. 15:54
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 15:55
dep. 15:55
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 15:56
dep. 15:56
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 15:59
dep. 15:59
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:01
dep. 16:01
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:03
dep. 16:03
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 16:07
dep. 16:07
15.8 km
Taskovici
arr. 16:09
dep. 16:09
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 16:11
dep. 16:11
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 16:13
dep. 16:13
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:25
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 16:27
dep. 16:27
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
21.9 km
Grkinja
arr. 16:33
dep. 16:33
24 km
Grkinja, II
arr. 16:35
dep. 16:35
25.1 km
Vilandrica
arr. 16:40
dep. 16:40
27.5 km
Gornji Barbes
arr. 16:43
dep. 16:43
28.5 km
Donji Barbes
arr. 16:49
dep. 16:49
31.6 km
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 16:57
36 km
15:55 17:10 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:55
Nis, Biljur
arr. 16:01
dep. 16:01
1.5 km
arr. 16:04
dep. 16:04
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:09
dep. 16:09
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:17
dep. 16:17
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:20
dep. 16:20
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:22
dep. 16:22
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:24
dep. 16:24
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
18.4 km
Kocane
arr. 16:31
dep. 16:31
19.2 km
Pukovac, II
arr. 16:35
dep. 16:35
21.8 km
Pukovac, III
arr. 16:37
dep. 16:37
22.6 km
Draskovac
arr. 16:44
dep. 16:44
25.8 km
Sarlince
arr. 16:46
dep. 16:46
26.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
27.5 km
Kutles
arr. 16:52
dep. 16:52
30 km
Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica)
arr. 17:02
dep. 17:02
35.8 km
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
37 km
Dukat kod Gadzinog Hana
arr. 17:10
40 km
19:35 20:40 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:35
Nis, Biljur
arr. 19:38
dep. 19:38
1 km
arr. 19:40
dep. 19:40
2 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 19:45
dep. 19:45
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 19:47
dep. 19:47
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 19:55
dep. 19:55
10 km
Malosiste, Anče
arr. 19:57
dep. 19:57
11 km
Malosiste, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 20:01
dep. 20:01
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 20:03
dep. 20:03
15 km
Orljane, Majdan
arr. 20:05
dep. 20:05
16 km
Doljevac, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
18 km
Kocane, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
19 km
Kocane
arr. 20:13
dep. 20:13
20 km
Pukovac, II
arr. 20:17
dep. 20:17
22 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 20:21
dep. 20:21
24 km
Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica)
arr. 20:30
dep. 20:30
29 km
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
30 km
Dukat kod Gadzinog Hana
arr. 20:40
33 km

Naselja Nis i Dukat kod Gadzinog Hana su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 19:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.