Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Donji Milanovac timetable

tuesday, 18.02.2020.
12:15 17:40 (05:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
Nis, Niteks
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
96 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
99 km
arr. 14:33
dep. 14:33
100 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
105 km
arr. 14:43
dep. 14:43
111 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:47
dep. 14:47
119 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
124 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
127 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
134 km
arr. 15:15
dep. 15:15
145 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
141 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
147 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
150 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
155 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
161 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
169 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
172 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
175 km
Tanda
arr. 15:53
dep. 15:53
184 km
Crnajka, S
arr. 16:01
dep. 16:01
192 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
248 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
243 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
226 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
224 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
235 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
257 km
Klokocevac
arr. 17:20
dep. 17:20
261 km
Topolnica
arr. 17:28
dep. 17:28
269 km
Mosna, Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
273 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
275 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
281 km
Nis - Donji Milanovac timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
12:15 17:40 (05:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
Nis, Niteks
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
96 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
99 km
arr. 14:33
dep. 14:33
100 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
105 km
arr. 14:43
dep. 14:43
111 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:47
dep. 14:47
119 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
124 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
127 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
134 km
arr. 15:15
dep. 15:15
145 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
141 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
147 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
150 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
155 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
161 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
169 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
172 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
175 km
Tanda
arr. 15:53
dep. 15:53
184 km
Crnajka, S
arr. 16:01
dep. 16:01
192 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
248 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
243 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
226 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
224 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
235 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
257 km
Klokocevac
arr. 17:20
dep. 17:20
261 km
Topolnica
arr. 17:28
dep. 17:28
269 km
Mosna, Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
273 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
275 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
281 km
Nis - Donji Milanovac timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
12:15 17:40 (05:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
Nis, Niteks
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
96 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
99 km
arr. 14:33
dep. 14:33
100 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
105 km
arr. 14:43
dep. 14:43
111 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:47
dep. 14:47
119 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
124 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
127 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
134 km
arr. 15:15
dep. 15:15
145 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
141 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
147 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
150 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
155 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
161 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
169 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
172 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
175 km
Tanda
arr. 15:53
dep. 15:53
184 km
Crnajka, S
arr. 16:01
dep. 16:01
192 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
248 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
243 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
226 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
224 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
235 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
257 km
Klokocevac
arr. 17:20
dep. 17:20
261 km
Topolnica
arr. 17:28
dep. 17:28
269 km
Mosna, Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
273 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
275 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
281 km
Nis - Donji Milanovac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
12:15 17:40 (05:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
Nis, Niteks
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
96 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
99 km
arr. 14:33
dep. 14:33
100 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
105 km
arr. 14:43
dep. 14:43
111 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:47
dep. 14:47
119 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
124 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
127 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
134 km
arr. 15:15
dep. 15:15
145 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
141 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
147 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
150 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
155 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
161 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
169 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
172 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
175 km
Tanda
arr. 15:53
dep. 15:53
184 km
Crnajka, S
arr. 16:01
dep. 16:01
192 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
248 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
243 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
226 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
224 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
235 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
257 km
Klokocevac
arr. 17:20
dep. 17:20
261 km
Topolnica
arr. 17:28
dep. 17:28
269 km
Mosna, Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
273 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
275 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
281 km
Nis - Donji Milanovac timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
12:15 17:40 (05:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
Nis, Niteks
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
96 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
99 km
arr. 14:33
dep. 14:33
100 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
105 km
arr. 14:43
dep. 14:43
111 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:47
dep. 14:47
119 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
124 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
127 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
134 km
arr. 15:15
dep. 15:15
145 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
141 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
147 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
150 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
155 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
161 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
169 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
172 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
175 km
Tanda
arr. 15:53
dep. 15:53
184 km
Crnajka, S
arr. 16:01
dep. 16:01
192 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
248 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
243 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
226 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
224 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
235 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
257 km
Klokocevac
arr. 17:20
dep. 17:20
261 km
Topolnica
arr. 17:28
dep. 17:28
269 km
Mosna, Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
273 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
275 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
281 km
Nis - Donji Milanovac timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
12:15 17:40 (05:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
Nis, Niteks
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
96 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
99 km
arr. 14:33
dep. 14:33
100 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
105 km
arr. 14:43
dep. 14:43
111 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:47
dep. 14:47
119 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
124 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
127 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
134 km
arr. 15:15
dep. 15:15
145 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
141 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
147 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
150 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
155 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
161 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
169 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
172 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
175 km
Tanda
arr. 15:53
dep. 15:53
184 km
Crnajka, S
arr. 16:01
dep. 16:01
192 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
248 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
243 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
226 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
224 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
235 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
257 km
Klokocevac
arr. 17:20
dep. 17:20
261 km
Topolnica
arr. 17:28
dep. 17:28
269 km
Mosna, Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
273 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
275 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
281 km
Nis - Donji Milanovac timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
12:15 17:40 (05:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
Nis, Niteks
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
96 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
99 km
arr. 14:33
dep. 14:33
100 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
105 km
arr. 14:43
dep. 14:43
111 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:47
dep. 14:47
119 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
124 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
127 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
134 km
arr. 15:15
dep. 15:15
145 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
141 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
147 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
150 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
155 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
161 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
169 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
172 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
175 km
Tanda
arr. 15:53
dep. 15:53
184 km
Crnajka, S
arr. 16:01
dep. 16:01
192 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
248 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
243 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
226 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
224 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
235 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
257 km
Klokocevac
arr. 17:20
dep. 17:20
261 km
Topolnica
arr. 17:28
dep. 17:28
269 km
Mosna, Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
273 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
275 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
281 km

Naselja Nis i Donji Milanovac su međusobno udaljena ~281 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 25min., a najduže 05h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 12:15 h, dok je poslednji polazak u 12:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.