Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Devca timetable

wednesday, 23.10.2019.
15:35 16:55 (01:20)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:35
arr. 15:42
dep. 15:42
2.2 km
arr. 15:44
dep. 15:44
3.6 km
arr. 15:47
dep. 15:47
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 15:50
dep. 15:50
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 15:53
dep. 15:53
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:57
dep. 15:57
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:58
dep. 15:58
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:00
dep. 16:00
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 16:10
dep. 16:10
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 16:08
dep. 16:08
17.1 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:18
dep. 16:18
22.4 km
Merosina
arr. 16:21
dep. 16:21
24.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
31.9 km
Jug Bogdanovac
arr. 16:32
dep. 16:32
32.7 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 16:34
dep. 16:34
33.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 16:36
dep. 16:36
34.6 km
Desilovo, Raskrsnica za Balinovac
arr. 16:45
dep. 16:45
39.8 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 16:49
dep. 16:49
41.1 km
Devca, Skola
arr. 16:55
44.2 km
Nis - Devca timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
15:35 16:55 (01:20)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:35
arr. 15:42
dep. 15:42
2.2 km
arr. 15:44
dep. 15:44
3.6 km
arr. 15:47
dep. 15:47
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 15:50
dep. 15:50
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 15:53
dep. 15:53
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:57
dep. 15:57
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:58
dep. 15:58
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:00
dep. 16:00
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 16:10
dep. 16:10
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 16:08
dep. 16:08
17.1 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:18
dep. 16:18
22.4 km
Merosina
arr. 16:21
dep. 16:21
24.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
31.9 km
Jug Bogdanovac
arr. 16:32
dep. 16:32
32.7 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 16:34
dep. 16:34
33.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 16:36
dep. 16:36
34.6 km
Desilovo, Raskrsnica za Balinovac
arr. 16:45
dep. 16:45
39.8 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 16:49
dep. 16:49
41.1 km
Devca, Skola
arr. 16:55
44.2 km
Nis - Devca timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
15:35 16:55 (01:20)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:35
arr. 15:42
dep. 15:42
2.2 km
arr. 15:44
dep. 15:44
3.6 km
arr. 15:47
dep. 15:47
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 15:50
dep. 15:50
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 15:53
dep. 15:53
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:57
dep. 15:57
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:58
dep. 15:58
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:00
dep. 16:00
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 16:10
dep. 16:10
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 16:08
dep. 16:08
17.1 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:18
dep. 16:18
22.4 km
Merosina
arr. 16:21
dep. 16:21
24.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
31.9 km
Jug Bogdanovac
arr. 16:32
dep. 16:32
32.7 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 16:34
dep. 16:34
33.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 16:36
dep. 16:36
34.6 km
Desilovo, Raskrsnica za Balinovac
arr. 16:45
dep. 16:45
39.8 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 16:49
dep. 16:49
41.1 km
Devca, Skola
arr. 16:55
44.2 km
Nis - Devca timetable
Departures on: saturday, 26.10.2019.
15:35 16:55 (01:20)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:35
arr. 15:42
dep. 15:42
2.2 km
arr. 15:44
dep. 15:44
3.6 km
arr. 15:47
dep. 15:47
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 15:50
dep. 15:50
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 15:53
dep. 15:53
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:57
dep. 15:57
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:58
dep. 15:58
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:00
dep. 16:00
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 16:10
dep. 16:10
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 16:08
dep. 16:08
17.1 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:18
dep. 16:18
22.4 km
Merosina
arr. 16:21
dep. 16:21
24.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
31.9 km
Jug Bogdanovac
arr. 16:32
dep. 16:32
32.7 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 16:34
dep. 16:34
33.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 16:36
dep. 16:36
34.6 km
Desilovo, Raskrsnica za Balinovac
arr. 16:45
dep. 16:45
39.8 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 16:49
dep. 16:49
41.1 km
Devca, Skola
arr. 16:55
44.2 km
Nis - Devca timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
15:35 16:55 (01:20)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:35
arr. 15:42
dep. 15:42
2.2 km
arr. 15:44
dep. 15:44
3.6 km
arr. 15:47
dep. 15:47
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 15:50
dep. 15:50
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 15:53
dep. 15:53
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:57
dep. 15:57
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:58
dep. 15:58
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:00
dep. 16:00
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 16:10
dep. 16:10
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 16:08
dep. 16:08
17.1 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:18
dep. 16:18
22.4 km
Merosina
arr. 16:21
dep. 16:21
24.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
31.9 km
Jug Bogdanovac
arr. 16:32
dep. 16:32
32.7 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 16:34
dep. 16:34
33.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 16:36
dep. 16:36
34.6 km
Desilovo, Raskrsnica za Balinovac
arr. 16:45
dep. 16:45
39.8 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 16:49
dep. 16:49
41.1 km
Devca, Skola
arr. 16:55
44.2 km
Nis - Devca timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
15:35 16:55 (01:20)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:35
arr. 15:42
dep. 15:42
2.2 km
arr. 15:44
dep. 15:44
3.6 km
arr. 15:47
dep. 15:47
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 15:50
dep. 15:50
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 15:53
dep. 15:53
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:57
dep. 15:57
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:58
dep. 15:58
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:00
dep. 16:00
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 16:10
dep. 16:10
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 16:08
dep. 16:08
17.1 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:18
dep. 16:18
22.4 km
Merosina
arr. 16:21
dep. 16:21
24.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
31.9 km
Jug Bogdanovac
arr. 16:32
dep. 16:32
32.7 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 16:34
dep. 16:34
33.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 16:36
dep. 16:36
34.6 km
Desilovo, Raskrsnica za Balinovac
arr. 16:45
dep. 16:45
39.8 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 16:49
dep. 16:49
41.1 km
Devca, Skola
arr. 16:55
44.2 km
Nis - Devca timetable
Departures on: wednesday, 30.10.2019.
15:35 16:55 (01:20)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:35
arr. 15:42
dep. 15:42
2.2 km
arr. 15:44
dep. 15:44
3.6 km
arr. 15:47
dep. 15:47
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 15:50
dep. 15:50
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 15:53
dep. 15:53
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:57
dep. 15:57
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:58
dep. 15:58
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:00
dep. 16:00
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 16:10
dep. 16:10
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 16:08
dep. 16:08
17.1 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:18
dep. 16:18
22.4 km
Merosina
arr. 16:21
dep. 16:21
24.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
31.9 km
Jug Bogdanovac
arr. 16:32
dep. 16:32
32.7 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 16:34
dep. 16:34
33.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 16:36
dep. 16:36
34.6 km
Desilovo, Raskrsnica za Balinovac
arr. 16:45
dep. 16:45
39.8 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 16:49
dep. 16:49
41.1 km
Devca, Skola
arr. 16:55
44.2 km

Naselja Nis i Devca su međusobno udaljena ~45 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 15:35 h, dok je poslednji polazak u 15:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.