Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Nis - Crvena Reka timetable

saturday, 04.07.2020.
06:30 07:20 (00:50)
Bus stationZel. st.
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:39
dep. 06:39
2.3 km
Nis, Cele kula
arr. 06:42
dep. 06:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 06:45
dep. 06:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:48
dep. 06:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:50
dep. 06:50
9.8 km
Prosek, Fontana
arr. 06:54
dep. 06:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 06:56
dep. 06:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:57
dep. 06:57
17.2 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 07:03
dep. 07:03
22.6 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 07:07
dep. 07:07
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 07:10
dep. 07:10
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 07:11
dep. 07:11
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 07:12
dep. 07:12
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 07:16
dep. 07:16
34.5 km
Crvena Reka, Centar
arr. 07:19
dep. 07:19
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 07:20
37.1 km
07:00 08:18 (01:18)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
arr. 07:05
dep. 07:06
2 km
arr. 07:11
dep. 07:12
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
12 km
Prosek, Railway station
arr. 07:26
dep. 07:27
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 07:33
dep. 07:34
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 07:44
dep. 07:45
25 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:02
dep. 08:03
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:14
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 08:18
42 km
09:15 10:05 (00:50)
Bus stationZel. st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:15
arr. 09:24
dep. 09:24
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 09:27
dep. 09:27
3.8 km
Nis, EI
arr. 09:30
dep. 09:30
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:33
dep. 09:33
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:35
dep. 09:35
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:39
dep. 09:39
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:41
dep. 09:41
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:42
dep. 09:42
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:44
dep. 09:44
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 09:46
dep. 09:46
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 09:48
dep. 09:48
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 09:49
dep. 09:49
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 09:52
dep. 09:52
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 09:55
dep. 09:55
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 09:56
dep. 09:56
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 09:57
dep. 09:57
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 09:58
dep. 09:58
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 09:59
dep. 09:59
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 10:01
dep. 10:01
34.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 10:03
dep. 10:03
35.8 km
Crvena Reka, Centar
arr. 10:04
dep. 10:04
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 10:05
37.1 km
10:45 11:29 (00:44)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:45
arr. 10:50
dep. 10:50
4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 10:59
dep. 10:59
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:02
dep. 11:02
13 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:05
dep. 11:05
17 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 11:10
dep. 11:10
21 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
29 km
Crvena Reka, Centar
arr. 11:29
33 km
11:10 12:28 (01:18)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:10
arr. 11:15
dep. 11:16
2 km
arr. 11:21
dep. 11:22
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
12 km
Prosek, Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 11:54
dep. 11:55
25 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 12:12
dep. 12:13
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:19
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 12:28
42 km
15:45 16:25 (00:40)
Bus stationZel. st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
4 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
6 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
15 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
29 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:25
35 km
15:45 17:03 (01:18)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
arr. 15:50
dep. 15:51
2 km
arr. 15:56
dep. 15:57
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 16:04
dep. 16:05
12 km
Prosek, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:12
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
25 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 16:47
dep. 16:48
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 16:53
dep. 16:54
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 16:58
dep. 16:59
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 17:03
42 km
17:20 17:50 (00:30)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
arr. 17:25
dep. 17:25
2 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:30
dep. 17:30
9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:35
dep. 17:35
16 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 17:40
dep. 17:40
21 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
29 km
Crvena Reka, Centar
arr. 17:50
33 km
19:50 21:08 (01:18)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:50
arr. 19:55
dep. 19:56
2 km
arr. 20:01
dep. 20:02
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 20:09
dep. 20:10
12 km
Prosek, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:17
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 20:23
dep. 20:24
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:35
25 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 20:52
dep. 20:53
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 20:58
dep. 20:59
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 21:03
dep. 21:04
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 21:08
42 km

Naselja Nis i Crvena Reka su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 19:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.