Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Cerje kod Nisa timetable

friday, 15.11.2019.
07:20 08:15 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:20
Nis, Jagodin Mala
arr. 07:23
dep. 07:23
2.1 km
arr. 07:26
dep. 07:26
2.7 km
arr. 07:29
dep. 07:29
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 07:31
dep. 07:31
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 07:33
dep. 07:33
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 07:34
dep. 07:34
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 07:36
dep. 07:36
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 07:37
dep. 07:37
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 07:39
dep. 07:39
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 07:41
dep. 07:41
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 07:43
dep. 07:43
8.3 km
Brenica, Skola
arr. 07:45
dep. 07:45
8.7 km
Brenica, Vikendice
arr. 07:46
dep. 07:46
9.2 km
Brenica, Okretnica
arr. 07:49
dep. 07:49
9.9 km
Brenica, Vikendice
arr. 07:51
dep. 07:51
10.6 km
Brenica, Skola
arr. 07:53
dep. 07:53
11.1 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 07:55
dep. 07:55
11.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 08:05
dep. 08:05
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 08:09
dep. 08:09
13.9 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 08:12
dep. 08:12
15.2 km
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 08:13
dep. 08:13
16.2 km
Cerje kod Nisa, Okretnica
arr. 08:15
18.9 km
12:40 13:35 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 12:43
dep. 12:43
2.1 km
arr. 12:46
dep. 12:46
2.7 km
arr. 12:49
dep. 12:49
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 12:51
dep. 12:51
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 12:53
dep. 12:53
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 12:54
dep. 12:54
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 12:56
dep. 12:56
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 12:57
dep. 12:57
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 12:59
dep. 12:59
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 13:01
dep. 13:01
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 13:03
dep. 13:03
8.3 km
Brenica, Skola
arr. 13:05
dep. 13:05
8.7 km
Brenica, Vikendice
arr. 13:06
dep. 13:06
9.2 km
Brenica, Okretnica
arr. 13:09
dep. 13:09
9.9 km
Brenica, Vikendice
arr. 13:11
dep. 13:11
10.6 km
Brenica, Skola
arr. 13:13
dep. 13:13
11.1 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 13:15
dep. 13:15
11.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 13:25
dep. 13:25
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 13:29
dep. 13:29
13.9 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 13:32
dep. 13:32
15.2 km
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 13:33
dep. 13:33
16.2 km
Cerje kod Nisa, Okretnica
arr. 13:35
18.9 km
15:40 16:35 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 15:43
dep. 15:43
2.1 km
arr. 15:46
dep. 15:46
2.7 km
arr. 15:49
dep. 15:49
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 15:51
dep. 15:51
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 15:53
dep. 15:53
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 15:54
dep. 15:54
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 15:56
dep. 15:56
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 15:57
dep. 15:57
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 15:59
dep. 15:59
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 16:01
dep. 16:01
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 16:03
dep. 16:03
8.3 km
Brenica, Skola
arr. 16:05
dep. 16:05
8.7 km
Brenica, Vikendice
arr. 16:06
dep. 16:06
9.2 km
Brenica, Okretnica
arr. 16:09
dep. 16:09
9.9 km
Brenica, Vikendice
arr. 16:11
dep. 16:11
10.6 km
Brenica, Skola
arr. 16:13
dep. 16:13
11.1 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 16:15
dep. 16:15
11.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 16:25
dep. 16:25
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 16:29
dep. 16:29
13.9 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 16:32
dep. 16:32
15.2 km
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 16:33
dep. 16:33
16.2 km
Cerje kod Nisa, Okretnica
arr. 16:35
18.9 km
17:40 18:35 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 17:43
dep. 17:43
2.1 km
arr. 17:46
dep. 17:46
2.7 km
arr. 17:49
dep. 17:49
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 17:51
dep. 17:51
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 17:53
dep. 17:53
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 17:54
dep. 17:54
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 17:56
dep. 17:56
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 17:57
dep. 17:57
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 17:59
dep. 17:59
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 18:01
dep. 18:01
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 18:03
dep. 18:03
8.3 km
Brenica, Skola
arr. 18:05
dep. 18:05
8.7 km
Brenica, Vikendice
arr. 18:06
dep. 18:06
9.2 km
Brenica, Okretnica
arr. 18:09
dep. 18:09
9.9 km
Brenica, Vikendice
arr. 18:11
dep. 18:11
10.6 km
Brenica, Skola
arr. 18:13
dep. 18:13
11.1 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 18:15
dep. 18:15
11.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 18:25
dep. 18:25
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 18:29
dep. 18:29
13.9 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 18:32
dep. 18:32
15.2 km
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 18:33
dep. 18:33
16.2 km
Cerje kod Nisa, Okretnica
arr. 18:35
18.9 km
20:30 21:25 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:30
Nis, Jagodin Mala
arr. 20:33
dep. 20:33
2.1 km
arr. 20:36
dep. 20:36
2.7 km
arr. 20:39
dep. 20:39
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 20:41
dep. 20:41
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 20:43
dep. 20:43
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 20:44
dep. 20:44
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 20:46
dep. 20:46
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 20:47
dep. 20:47
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 20:49
dep. 20:49
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 20:51
dep. 20:51
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 20:53
dep. 20:53
8.3 km
Brenica, Skola
arr. 20:55
dep. 20:55
8.7 km
Brenica, Vikendice
arr. 20:56
dep. 20:56
9.2 km
Brenica, Okretnica
arr. 20:59
dep. 20:59
9.9 km
Brenica, Vikendice
arr. 21:01
dep. 21:01
10.6 km
Brenica, Skola
arr. 21:03
dep. 21:03
11.1 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 21:05
dep. 21:05
11.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 21:15
dep. 21:15
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 21:19
dep. 21:19
13.9 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 21:22
dep. 21:22
15.2 km
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 21:23
dep. 21:23
16.2 km
Cerje kod Nisa, Okretnica
arr. 21:25
18.9 km
23:30 00:25 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Jagodin Mala
arr. 23:33
dep. 23:33
2.1 km
arr. 23:36
dep. 23:36
2.7 km
arr. 23:39
dep. 23:39
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 23:41
dep. 23:41
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 23:43
dep. 23:43
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 23:44
dep. 23:44
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 23:46
dep. 23:46
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 23:47
dep. 23:47
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 23:49
dep. 23:49
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 23:51
dep. 23:51
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 23:53
dep. 23:53
8.3 km
Brenica, Skola
arr. 23:55
dep. 23:55
8.7 km
Brenica, Vikendice
arr. 23:56
dep. 23:56
9.2 km
Brenica, Okretnica
arr. 23:59
dep. 23:59
9.9 km
Brenica, Vikendice
arr. 00:01
dep. 00:01
10.6 km
Brenica, Skola
arr. 00:03
dep. 00:03
11.1 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 00:05
dep. 00:05
11.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 00:15
dep. 00:15
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 00:19
dep. 00:19
13.9 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 00:22
dep. 00:22
15.2 km
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 00:23
dep. 00:23
16.2 km
Cerje kod Nisa, Okretnica
arr. 00:25
18.9 km
Nis - Cerje kod Nisa timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
07:20 08:15 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:20
Nis, Jagodin Mala
arr. 07:23
dep. 07:23
2.1 km
arr. 07:26
dep. 07:26
2.7 km
arr. 07:29
dep. 07:29
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 07:31
dep. 07:31
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 07:33
dep. 07:33
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 07:34
dep. 07:34
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 07:36
dep. 07:36
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 07:37
dep. 07:37
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 07:39
dep. 07:39
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 07:41
dep. 07:41
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 07:43
dep. 07:43
8.3 km
Brenica, Skola
arr. 07:45
dep. 07:45
8.7 km
Brenica, Vikendice
arr. 07:46
dep. 07:46
9.2 km
Brenica, Okretnica
arr. 07:49
dep. 07:49
9.9 km
Brenica, Vikendice
arr. 07:51
dep. 07:51
10.6 km
Brenica, Skola
arr. 07:53
dep. 07:53
11.1 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 07:55
dep. 07:55
11.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 08:05
dep. 08:05
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 08:09
dep. 08:09
13.9 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 08:12
dep. 08:12
15.2 km
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 08:13
dep. 08:13
16.2 km
Cerje kod Nisa, Okretnica
arr. 08:15
18.9 km
09:40 10:35 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 09:43
dep. 09:43
2.1 km
arr. 09:46
dep. 09:46
2.7 km
arr. 09:49
dep. 09:49
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 09:51
dep. 09:51
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 09:53
dep. 09:53
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 09:54
dep. 09:54
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 09:56
dep. 09:56
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 09:57
dep. 09:57
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 09:59
dep. 09:59
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 10:01
dep. 10:01
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 10:03
dep. 10:03
8.3 km
Brenica, Skola
arr. 10:05
dep. 10:05
8.7 km
Brenica, Vikendice
arr. 10:06
dep. 10:06
9.2 km
Brenica, Okretnica
arr. 10:09
dep. 10:09
9.9 km
Brenica, Vikendice
arr. 10:11
dep. 10:11
10.6 km
Brenica, Skola
arr. 10:13
dep. 10:13
11.1 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 10:15
dep. 10:15
11.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 10:25
dep. 10:25
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 10:29
dep. 10:29
13.9 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 10:32
dep. 10:32
15.2 km
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 10:33
dep. 10:33
16.2 km
Cerje kod Nisa, Okretnica
arr. 10:35
18.9 km
14:40 15:35 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 14:43
dep. 14:43
2.1 km
arr. 14:46
dep. 14:46
2.7 km
arr. 14:49
dep. 14:49
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 14:51
dep. 14:51
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 14:53
dep. 14:53
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 14:54
dep. 14:54
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 14:56
dep. 14:56
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 14:57
dep. 14:57
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 14:59
dep. 14:59
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 15:01
dep. 15:01
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 15:03
dep. 15:03
8.3 km
Brenica, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
8.7 km
Brenica, Vikendice
arr. 15:06
dep. 15:06
9.2 km
Brenica, Okretnica
arr. 15:09
dep. 15:09
9.9 km
Brenica, Vikendice
arr. 15:11
dep. 15:11
10.6 km
Brenica, Skola
arr. 15:13
dep. 15:13
11.1 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 15:15
dep. 15:15
11.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 15:25
dep. 15:25
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 15:29
dep. 15:29
13.9 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 15:32
dep. 15:32
15.2 km
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 15:33
dep. 15:33
16.2 km
Cerje kod Nisa, Okretnica
arr. 15:35
18.9 km
20:30 21:25 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:30
Nis, Jagodin Mala
arr. 20:33
dep. 20:33
2.1 km
arr. 20:36
dep. 20:36
2.7 km
arr. 20:39
dep. 20:39
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 20:41
dep. 20:41
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 20:43
dep. 20:43
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 20:44
dep. 20:44
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 20:46
dep. 20:46
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 20:47
dep. 20:47
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 20:49
dep. 20:49
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 20:51
dep. 20:51
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 20:53
dep. 20:53
8.3 km
Brenica, Skola
arr. 20:55
dep. 20:55
8.7 km
Brenica, Vikendice
arr. 20:56
dep. 20:56
9.2 km
Brenica, Okretnica
arr. 20:59
dep. 20:59
9.9 km
Brenica, Vikendice
arr. 21:01
dep. 21:01
10.6 km
Brenica, Skola
arr. 21:03
dep. 21:03
11.1 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 21:05
dep. 21:05
11.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 21:15
dep. 21:15
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 21:19
dep. 21:19
13.9 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 21:22
dep. 21:22
15.2 km
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 21:23
dep. 21:23
16.2 km
Cerje kod Nisa, Okretnica
arr. 21:25
18.9 km

Naselja Nis i Cerje kod Nisa su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 07:20 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.