Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Nis - Cacak timetable

tuesday, 14.08.2018.
05:30 09:15 (03:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
31 km
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
43 km
Deligrad, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
50 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
54 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
67.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
71.5 km
Stalac, IG
arr. 06:45
dep. 06:45
76.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
91 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 07:25
dep. 07:25
106 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
112 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
120 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
130 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
134 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
138 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
141 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
145 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
153 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
154 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
155 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
174 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
177 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
183 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
189 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
193 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
202 km
07:25 10:50 (03:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:25
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
31 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
66 km
Stalac
arr. 08:35
dep. 08:35
85 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
159 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
200 km
08:15 11:50 (03:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:15
Aleksinac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
31 km
Razanj, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:50
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
153 km
Cacak, Bus station
arr. 11:50
193 km
10:30 14:10 (03:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
31 km
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
91 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
106 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
153 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
193 km
13:00 17:10 (04:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
Draževac kod Aleksinca
arr. 13:20
dep. 13:20
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
31 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:38
dep. 13:38
33 km
Boboviste
arr. 13:45
dep. 13:45
40 km
Rutevac
arr. 13:50
dep. 13:50
43 km
Vukasinovac
arr. 13:55
dep. 13:55
47 km
Deligrad, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
50 km
Praskovce
arr. 14:05
dep. 14:05
53 km
Djunis, 4
arr. 14:10
dep. 14:10
55 km
Djunis, 3
arr. 14:12
dep. 14:12
56 km
Djunis, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
57 km
Djunis, 1
arr. 14:16
dep. 14:16
58 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
60 km
Josje, Put
arr. 14:20
dep. 14:20
61 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:22
dep. 14:22
62 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 14:28
dep. 14:28
65 km
Gaglovo
arr. 14:32
dep. 14:32
67.5 km
Kapidzija
arr. 14:37
dep. 14:37
71 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:40
dep. 14:40
72.5 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
75 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
76 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 15:05
dep. 15:05
91 km
Pocekovina
arr. 15:15
dep. 15:15
97 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
105 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 15:35
dep. 15:35
115 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
119 km
Vrnjci
arr. 15:45
dep. 15:45
123 km
Lipova
arr. 15:50
dep. 15:50
126 km
Podunavci
arr. 15:55
dep. 15:55
130 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
138 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:13
dep. 16:13
145 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
146 km
Ladevci
arr. 16:35
dep. 16:35
159 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
-45 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
168 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:55
dep. 16:55
174 km
Preljina
arr. 17:00
dep. 17:00
180 km
Cacak, Bus station
arr. 17:10
187 km
14:30 18:15 (03:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
10 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Moravski Bujmir
arr. 14:53
dep. 14:53
23 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
30 km
Pojate
arr. 15:30
dep. 15:30
64 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
68 km
Stalac
arr. 15:40
dep. 15:40
73 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:05
89 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
94 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
95 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
100 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 16:20
dep. 16:20
104 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
111 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
118 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:45
dep. 16:45
127 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:55
130 km
Vrnjci, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
135 km
Podunavci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
141 km
Ratina
arr. 17:16
dep. 17:16
151 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
157 km
Milocaj, 2
arr. 17:35
dep. 17:35
167 km
Ladevci
arr. 17:41
dep. 17:41
170 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
173 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
179 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:58
dep. 17:58
185 km
Preljina
arr. 18:05
dep. 18:05
191 km
Konjevici
arr. 18:07
dep. 18:07
193 km
Cacak, Bus station
arr. 18:15
198 km
17:30 21:11 (03:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
69 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
72 km
Stalac
arr. 18:45
dep. 18:45
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
130 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
155 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
177 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
189 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
197 km

Naselja Nis i Cacak su međusobno udaljena ~196 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 25min., a najduže 04h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Cacak iznosi od 1.100,00 RSD do 1.100,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.