Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Bosilegrad timetable

thursday, 22.11.2018.
06:00 09:20 (03:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:08
dep. 06:08
2.2 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 07:45
dep. 07:45
102.8 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 08:04
dep. 08:04
115.3 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 08:14
dep. 08:14
122.4 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 08:19
dep. 08:19
126.7 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 08:30
dep. 08:30
133.4 km
Bozica
arr. 08:36
dep. 08:36
137.5 km
Gornja Lisina
arr. 08:53
dep. 08:53
148.4 km
Donja Lisina
arr. 09:02
dep. 09:02
153.4 km
Bosilegrad, Center
arr. 09:20
164 km
12:30 15:51 (03:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:38
dep. 12:38
2.2 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 14:15
dep. 14:15
102.8 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 14:34
dep. 14:34
115.3 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 14:44
dep. 14:44
122.4 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 14:49
dep. 14:49
126.7 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 15:00
dep. 15:00
133.4 km
Bozica
arr. 15:06
dep. 15:06
137.5 km
Gornja Lisina
arr. 15:23
dep. 15:23
148.4 km
Donja Lisina
arr. 15:32
dep. 15:32
153.4 km
Bosilegrad, Center
arr. 15:51
164 km
15:50 19:05 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
arr. 15:58
dep. 15:58
2.2 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 17:36
dep. 17:36
102.8 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 17:54
dep. 17:54
115.3 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 18:04
dep. 18:04
122.4 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 18:09
dep. 18:09
126.7 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 18:20
dep. 18:20
133.4 km
Bozica
arr. 18:26
dep. 18:26
137.5 km
Gornja Lisina
arr. 18:43
dep. 18:43
148.4 km
Donja Lisina
arr. 18:52
dep. 18:52
153.4 km
Bosilegrad, Center
arr. 19:05
164 km
 
Departures on: friday, 23.11.2018.
06:00 09:20 (03:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:08
dep. 06:08
2.2 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 07:45
dep. 07:45
102.8 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 08:04
dep. 08:04
115.3 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 08:14
dep. 08:14
122.4 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 08:19
dep. 08:19
126.7 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 08:30
dep. 08:30
133.4 km
Bozica
arr. 08:36
dep. 08:36
137.5 km
Gornja Lisina
arr. 08:53
dep. 08:53
148.4 km
Donja Lisina
arr. 09:02
dep. 09:02
153.4 km
Bosilegrad, Center
arr. 09:20
164 km
12:30 15:51 (03:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:38
dep. 12:38
2.2 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 14:15
dep. 14:15
102.8 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 14:34
dep. 14:34
115.3 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 14:44
dep. 14:44
122.4 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 14:49
dep. 14:49
126.7 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 15:00
dep. 15:00
133.4 km
Bozica
arr. 15:06
dep. 15:06
137.5 km
Gornja Lisina
arr. 15:23
dep. 15:23
148.4 km
Donja Lisina
arr. 15:32
dep. 15:32
153.4 km
Bosilegrad, Center
arr. 15:51
164 km
15:50 19:05 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
arr. 15:58
dep. 15:58
2.2 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 17:36
dep. 17:36
102.8 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 17:54
dep. 17:54
115.3 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 18:04
dep. 18:04
122.4 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 18:09
dep. 18:09
126.7 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 18:20
dep. 18:20
133.4 km
Bozica
arr. 18:26
dep. 18:26
137.5 km
Gornja Lisina
arr. 18:43
dep. 18:43
148.4 km
Donja Lisina
arr. 18:52
dep. 18:52
153.4 km
Bosilegrad, Center
arr. 19:05
164 km
 
Departures on: saturday, 24.11.2018.
06:00 09:20 (03:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:08
dep. 06:08
2.2 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 07:45
dep. 07:45
102.8 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 08:04
dep. 08:04
115.3 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 08:14
dep. 08:14
122.4 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 08:19
dep. 08:19
126.7 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 08:30
dep. 08:30
133.4 km
Bozica
arr. 08:36
dep. 08:36
137.5 km
Gornja Lisina
arr. 08:53
dep. 08:53
148.4 km
Donja Lisina
arr. 09:02
dep. 09:02
153.4 km
Bosilegrad, Center
arr. 09:20
164 km
12:30 15:51 (03:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:38
dep. 12:38
2.2 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 14:15
dep. 14:15
102.8 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 14:34
dep. 14:34
115.3 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 14:44
dep. 14:44
122.4 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 14:49
dep. 14:49
126.7 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 15:00
dep. 15:00
133.4 km
Bozica
arr. 15:06
dep. 15:06
137.5 km
Gornja Lisina
arr. 15:23
dep. 15:23
148.4 km
Donja Lisina
arr. 15:32
dep. 15:32
153.4 km
Bosilegrad, Center
arr. 15:51
164 km
15:50 19:05 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
arr. 15:58
dep. 15:58
2.2 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 17:36
dep. 17:36
102.8 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 17:54
dep. 17:54
115.3 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 18:04
dep. 18:04
122.4 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 18:09
dep. 18:09
126.7 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 18:20
dep. 18:20
133.4 km
Bozica
arr. 18:26
dep. 18:26
137.5 km
Gornja Lisina
arr. 18:43
dep. 18:43
148.4 km
Donja Lisina
arr. 18:52
dep. 18:52
153.4 km
Bosilegrad, Center
arr. 19:05
164 km

Naselja Nis i Bosilegrad su međusobno udaljena ~164 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 15min., a najduže 03h i 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 15:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.