Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Bor timetable

thursday, 18.08.2022.
07:30 10:35 (03:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
Nis, Niteks
arr. 07:33
dep. 07:33
2 km
Nis, Durlan
arr. 07:36
dep. 07:36
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:38
dep. 07:38
6 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 07:44
dep. 07:44
10 km
Malca, I - Podrum
arr. 07:48
dep. 07:48
14 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
17.4 km
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
arr. 07:59
dep. 07:59
20.3 km
arr. 08:02
dep. 08:02
24 km
Svrljig, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
29 km
Drajinac, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
36 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
43 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 08:34
dep. 08:34
46 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 08:35
dep. 08:35
47 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 08:50
dep. 08:50
59 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 08:53
dep. 08:53
60 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
61 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 09:02
dep. 09:02
62 km
Gornje Zunice, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
65.2 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
69 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna reka
arr. 09:11
dep. 09:11
72 km
arr. 09:12
dep. 09:12
73 km
arr. 09:15
dep. 09:15
74 km
Minicevo, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
76 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 09:19
dep. 09:19
78 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 09:21
dep. 09:21
79 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
80 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 09:24
dep. 09:24
80.9 km
Vratarnica, 1
arr. 09:29
dep. 09:29
89 km
Grliste, Grliska reka
arr. 09:34
dep. 09:34
89.3 km
Grljan, Intersection
arr. 09:36
dep. 09:36
94.2 km
Zajecar, Bolnica
arr. 09:41
dep. 09:41
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:50
104 km
arr. 10:29
dep. 10:29
142 km
Bor, Tehnopromet
arr. 10:33
dep. 10:33
146 km
Bor, Bus station
arr. 10:35
147 km
08:40 11:45 (03:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:40
Malca, I - Podrum
arr. 09:00
dep. 09:00
12 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
28 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
48 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 09:45
dep. 09:45
54 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
71 km
Minicevo, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
86 km
Grljan
arr. 10:35
dep. 10:35
106 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
112 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
117 km
Seliste (Sarbanovac), Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
131 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
145 km
Bor, Bus station
arr. 11:45
151 km
12:15 15:16 (03:01)
Bus stationJugopetrol stovariste
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
Nis, Niteks
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
96 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
99 km
arr. 14:33
dep. 14:33
100 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
105 km
arr. 14:43
dep. 14:43
111 km
Seliste (Sarbanovac), Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
119 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
124 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
127 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
134 km
arr. 15:15
dep. 15:15
145 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
141 km
arr. 15:16
147 km
18:00 21:00 (03:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
Malca, I - Podrum
arr. 18:10
dep. 18:10
12 km
Grbavče, Gramada
arr. 18:25
dep. 18:25
21 km
Prekonoga, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
26 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
29 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
41 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 19:12
dep. 19:12
45 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 19:18
dep. 19:18
47 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 19:24
dep. 19:24
57 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:30
61 km
Gornje Zunice, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
66 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
69 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna reka
arr. 19:37
dep. 19:37
71 km
arr. 19:39
dep. 19:39
72 km
arr. 19:46
dep. 19:46
75 km
Minicevo, Center
arr. 19:49
dep. 19:49
76 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 19:52
dep. 19:52
79 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 19:57
dep. 19:57
81 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 20:04
dep. 20:04
84 km
Vratarnica, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
89 km
Grliste, Grliska reka
arr. 20:09
dep. 20:09
93 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:12
dep. 20:12
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:15
104 km
arr. 20:58
dep. 20:58
137 km
Bor, Bus station
arr. 21:00
141 km
Nis - Bor timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
07:30 10:35 (03:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
Nis, Niteks
arr. 07:33
dep. 07:33
2 km
Nis, Durlan
arr. 07:36
dep. 07:36
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:38
dep. 07:38
6 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 07:44
dep. 07:44
10 km
Malca, I - Podrum
arr. 07:48
dep. 07:48
14 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
17.4 km
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
arr. 07:59
dep. 07:59
20.3 km
arr. 08:02
dep. 08:02
24 km
Svrljig, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
29 km
Drajinac, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
36 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
43 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 08:34
dep. 08:34
46 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 08:35
dep. 08:35
47 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 08:50
dep. 08:50
59 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 08:53
dep. 08:53
60 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
61 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 09:02
dep. 09:02
62 km
Gornje Zunice, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
65.2 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
69 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna reka
arr. 09:11
dep. 09:11
72 km
arr. 09:12
dep. 09:12
73 km
arr. 09:15
dep. 09:15
74 km
Minicevo, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
76 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 09:19
dep. 09:19
78 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 09:21
dep. 09:21
79 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
80 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 09:24
dep. 09:24
80.9 km
Vratarnica, 1
arr. 09:29
dep. 09:29
89 km
Grliste, Grliska reka
arr. 09:34
dep. 09:34
89.3 km
Grljan, Intersection
arr. 09:36
dep. 09:36
94.2 km
Zajecar, Bolnica
arr. 09:41
dep. 09:41
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:50
104 km
arr. 10:29
dep. 10:29
142 km
Bor, Tehnopromet
arr. 10:33
dep. 10:33
146 km
Bor, Bus station
arr. 10:35
147 km
08:40 11:45 (03:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:40
Malca, I - Podrum
arr. 09:00
dep. 09:00
12 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
28 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
48 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 09:45
dep. 09:45
54 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
71 km
Minicevo, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
86 km
Grljan
arr. 10:35
dep. 10:35
106 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
112 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
117 km
Seliste (Sarbanovac), Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
131 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
145 km
Bor, Bus station
arr. 11:45
151 km
12:15 15:16 (03:01)
Bus stationJugopetrol stovariste
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
Nis, Niteks
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
96 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
99 km
arr. 14:33
dep. 14:33
100 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
105 km
arr. 14:43
dep. 14:43
111 km
Seliste (Sarbanovac), Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
119 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
124 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
127 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
134 km
arr. 15:15
dep. 15:15
145 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
141 km
arr. 15:16
147 km
18:00 21:00 (03:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
Malca, I - Podrum
arr. 18:10
dep. 18:10
12 km
Grbavče, Gramada
arr. 18:25
dep. 18:25
21 km
Prekonoga, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
26 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
29 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
41 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 19:12
dep. 19:12
45 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 19:18
dep. 19:18
47 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 19:24
dep. 19:24
57 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:30
61 km
Gornje Zunice, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
66 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
69 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna reka
arr. 19:37
dep. 19:37
71 km
arr. 19:39
dep. 19:39
72 km
arr. 19:46
dep. 19:46
75 km
Minicevo, Center
arr. 19:49
dep. 19:49
76 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 19:52
dep. 19:52
79 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 19:57
dep. 19:57
81 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 20:04
dep. 20:04
84 km
Vratarnica, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
89 km
Grliste, Grliska reka
arr. 20:09
dep. 20:09
93 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:12
dep. 20:12
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:15
104 km
arr. 20:58
dep. 20:58
137 km
Bor, Bus station
arr. 21:00
141 km

Naselja Nis i Bor su međusobno udaljena ~147 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 00min., a najduže 03h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Bor iznosi od 12,20 EUR do 12,20 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.