Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Bor timetable

wednesday, 22.01.2020.
07:30 10:35 (03:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
Nis, Niteks
arr. 07:33
dep. 07:33
2 km
Nis, Durlan
arr. 07:36
dep. 07:36
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:38
dep. 07:38
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
arr. 08:01
dep. 08:01
24 km
Svrljig, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
29 km
Drajinac, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
36 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
43 km
Krenta, Intersection
arr. 08:34
dep. 08:34
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
47 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 08:50
dep. 08:50
59 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 08:53
dep. 08:53
60 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
61 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 09:02
dep. 09:02
62 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
69 km
Minicevo, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
76 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 09:21
dep. 09:21
81 km
Vratarnica, 1
arr. 09:29
dep. 09:29
89 km
Zajecar, Bolnica
arr. 09:42
dep. 09:42
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:50
104 km
arr. 10:29
dep. 10:29
142 km
Bor, Tehnopromet
arr. 10:33
dep. 10:33
146 km
Bor, Bus station
arr. 10:35
147 km
08:30 11:45 (03:15)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:30
Nis, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:40
1 km
Malca
arr. 09:00
dep. 09:00
13 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
29 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
49 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
55 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
72 km
Minicevo, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
87 km
Grljan
arr. 10:35
dep. 10:35
107 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
113 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
118 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:20
dep. 11:20
132 km
Brestovac kod Bora
arr. 11:35
dep. 11:35
146 km
Bor, Bus station
arr. 11:45
152 km
12:15 15:16 (03:01)
Bus stationJugopetrol stovariste
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
Nis, Niteks
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
96 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
99 km
arr. 14:33
dep. 14:33
100 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
105 km
arr. 14:43
dep. 14:43
111 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:47
dep. 14:47
119 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
124 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
127 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
134 km
arr. 15:15
dep. 15:15
145 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
141 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
147 km
18:00 21:00 (03:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
Malca
arr. 18:10
dep. 18:10
12 km
Grbavce, Gramada
arr. 18:25
dep. 18:25
21 km
Prekonoga
arr. 18:30
dep. 18:30
26 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
29 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
41 km
Krenta, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
45 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
47 km
Zlne, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
57 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:30
61 km
Gornje Zunice, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
66 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
69 km
Ravna, reka
arr. 19:37
dep. 19:37
71 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:39
dep. 19:39
72 km
Debelica, Intersection
arr. 19:46
dep. 19:46
75 km
Minicevo, Center
arr. 19:49
dep. 19:49
76 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 19:52
dep. 19:52
79 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 19:57
dep. 19:57
81 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 20:04
dep. 20:04
84 km
Vratarnica, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
89 km
Grliste, Grliska reka
arr. 20:09
dep. 20:09
93 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:12
dep. 20:12
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:15
104 km
arr. 20:58
dep. 20:58
137 km
Bor, Bus station
arr. 21:00
141 km
Nis - Bor timetable
Departures on: thursday, 23.01.2020.
07:30 10:35 (03:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
Nis, Niteks
arr. 07:33
dep. 07:33
2 km
Nis, Durlan
arr. 07:36
dep. 07:36
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:38
dep. 07:38
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
arr. 08:01
dep. 08:01
24 km
Svrljig, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
29 km
Drajinac, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
36 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
43 km
Krenta, Intersection
arr. 08:34
dep. 08:34
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
47 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 08:50
dep. 08:50
59 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 08:53
dep. 08:53
60 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
61 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 09:02
dep. 09:02
62 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
69 km
Minicevo, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
76 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 09:21
dep. 09:21
81 km
Vratarnica, 1
arr. 09:29
dep. 09:29
89 km
Zajecar, Bolnica
arr. 09:42
dep. 09:42
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:50
104 km
arr. 10:29
dep. 10:29
142 km
Bor, Tehnopromet
arr. 10:33
dep. 10:33
146 km
Bor, Bus station
arr. 10:35
147 km
08:30 11:45 (03:15)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:30
Nis, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:40
1 km
Malca
arr. 09:00
dep. 09:00
13 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
29 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
49 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
55 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
72 km
Minicevo, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
87 km
Grljan
arr. 10:35
dep. 10:35
107 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
113 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
118 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:20
dep. 11:20
132 km
Brestovac kod Bora
arr. 11:35
dep. 11:35
146 km
Bor, Bus station
arr. 11:45
152 km
12:15 15:16 (03:01)
Bus stationJugopetrol stovariste
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
Nis, Niteks
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
96 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
99 km
arr. 14:33
dep. 14:33
100 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
105 km
arr. 14:43
dep. 14:43
111 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:47
dep. 14:47
119 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
124 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
127 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
134 km
arr. 15:15
dep. 15:15
145 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
141 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
147 km
18:00 21:00 (03:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
Malca
arr. 18:10
dep. 18:10
12 km
Grbavce, Gramada
arr. 18:25
dep. 18:25
21 km
Prekonoga
arr. 18:30
dep. 18:30
26 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
29 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
41 km
Krenta, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
45 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
47 km
Zlne, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
57 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:30
61 km
Gornje Zunice, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
66 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
69 km
Ravna, reka
arr. 19:37
dep. 19:37
71 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:39
dep. 19:39
72 km
Debelica, Intersection
arr. 19:46
dep. 19:46
75 km
Minicevo, Center
arr. 19:49
dep. 19:49
76 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 19:52
dep. 19:52
79 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 19:57
dep. 19:57
81 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 20:04
dep. 20:04
84 km
Vratarnica, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
89 km
Grliste, Grliska reka
arr. 20:09
dep. 20:09
93 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:12
dep. 20:12
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:15
104 km
arr. 20:58
dep. 20:58
137 km
Bor, Bus station
arr. 21:00
141 km

Naselja Nis i Bor su međusobno udaljena ~147 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 00min., a najduže 03h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.