Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Nis - Blace timetable

monday, 06.07.2020.
06:05 07:41 (01:36)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:05
arr. 06:13
dep. 06:13
2.2 km
Merosina, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
20.7 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
27.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:53
dep. 06:53
33.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:57
dep. 07:05
35 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:09
dep. 07:09
36.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:12
dep. 07:12
38.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:13
dep. 07:13
39 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:17
dep. 07:17
42.6 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
44.8 km
Bresnicic, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
47.8 km
Kondzelj, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
49.3 km
Beloljin, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
51.7 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 07:29
dep. 07:29
52.6 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 07:31
dep. 07:31
54.9 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 07:34
dep. 07:34
57.9 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
59.2 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 07:38
dep. 07:38
61 km
Blace, Bus station
arr. 07:41
63.3 km
08:00 09:40 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:00
arr. 08:07
dep. 08:07
2.2 km
arr. 08:09
dep. 08:09
3.6 km
arr. 08:12
dep. 08:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 08:15
dep. 08:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 08:18
dep. 08:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 08:22
dep. 08:22
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 08:23
dep. 08:23
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 08:24
dep. 08:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 08:25
dep. 08:25
13.5 km
Merosina, Center
arr. 08:28
dep. 08:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
23 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 08:37
dep. 08:37
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 08:40
dep. 08:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 08:42
dep. 08:42
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 08:46
dep. 08:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:59
dep. 08:59
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 09:02
dep. 09:02
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 09:03
dep. 09:03
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 09:08
dep. 09:08
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
40 km
Bresnicic, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
43 km
Kondzelj, Center
arr. 09:19
dep. 09:19
44.5 km
Beloljin, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
46.9 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 09:25
dep. 09:25
47.8 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 09:28
dep. 09:28
50.1 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 09:32
dep. 09:32
53.1 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 09:34
dep. 09:34
54.4 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 09:37
dep. 09:37
56.2 km
Blace, Bus station
arr. 09:40
58.5 km
11:45 13:20 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:45
arr. 11:50
dep. 11:50
2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Merosina, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
17 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 12:25
dep. 12:25
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 12:33
dep. 12:33
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:40
dep. 12:40
33 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
41 km
Bresnicic, Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
45 km
Beloljin, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
48 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 13:05
dep. 13:05
54 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 13:10
dep. 13:10
56 km
Blace, Bus station
arr. 13:20
60 km
15:45 17:35 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:52
dep. 15:52
2.2 km
arr. 15:54
dep. 15:54
3.6 km
arr. 15:57
dep. 15:57
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 16:00
dep. 16:00
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 16:03
dep. 16:03
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:07
dep. 16:07
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:08
dep. 16:08
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:09
dep. 16:09
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:10
dep. 16:10
13.5 km
Merosina, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
23 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 16:22
dep. 16:22
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 16:25
dep. 16:25
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 16:27
dep. 16:27
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 16:31
dep. 16:31
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:39
dep. 16:39
31.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 16:44
dep. 16:44
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:49
dep. 16:49
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
40 km
Bresnicic, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
43 km
Kondzelj, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
44.5 km
Madere kod Prokuplja, III
arr. 17:06
dep. 17:06
46.4 km
Madere kod Prokuplja
arr. 17:08
dep. 17:08
47.3 km
Madere kod Prokuplja, I
arr. 17:12
dep. 17:12
49 km
Donje Svarce, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
51 km
Gornje Svarce
arr. 17:19
dep. 17:19
52.7 km
Gornja Dragusa
arr. 17:20
dep. 17:20
53.2 km
Alabana, II
arr. 17:23
dep. 17:23
54.9 km
Alabana, I
arr. 17:24
dep. 17:24
55.4 km
Meduhana
arr. 17:27
dep. 17:27
56.8 km
Blace, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
60.7 km
Blace, Bus station
arr. 17:35
61.4 km
21:15 22:35 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:15
arr. 21:20
dep. 21:20
2 km
Merosina, Center
arr. 21:35
dep. 21:35
17 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 21:45
dep. 21:45
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 21:52
dep. 21:52
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:03
dep. 22:03
32 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
41 km
Bresnicic, Intersection
arr. 22:15
dep. 22:15
45 km
Kondzelj, Center
arr. 22:17
dep. 22:17
46 km
Beloljin, Center
arr. 22:20
dep. 22:20
48 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 22:24
dep. 22:24
51 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 22:28
dep. 22:28
54 km
Blace, Bus station
arr. 22:35
60 km
Nis - Blace timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
06:05 07:41 (01:36)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:05
arr. 06:13
dep. 06:13
2.2 km
Merosina, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
20.7 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
27.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:53
dep. 06:53
33.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:57
dep. 07:05
35 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:09
dep. 07:09
36.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:12
dep. 07:12
38.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:13
dep. 07:13
39 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:17
dep. 07:17
42.6 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
44.8 km
Bresnicic, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
47.8 km
Kondzelj, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
49.3 km
Beloljin, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
51.7 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 07:29
dep. 07:29
52.6 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 07:31
dep. 07:31
54.9 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 07:34
dep. 07:34
57.9 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
59.2 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 07:38
dep. 07:38
61 km
Blace, Bus station
arr. 07:41
63.3 km
08:00 09:40 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:00
arr. 08:07
dep. 08:07
2.2 km
arr. 08:09
dep. 08:09
3.6 km
arr. 08:12
dep. 08:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 08:15
dep. 08:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 08:18
dep. 08:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 08:22
dep. 08:22
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 08:23
dep. 08:23
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 08:24
dep. 08:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 08:25
dep. 08:25
13.5 km
Merosina, Center
arr. 08:28
dep. 08:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
23 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 08:37
dep. 08:37
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 08:40
dep. 08:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 08:42
dep. 08:42
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 08:46
dep. 08:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:59
dep. 08:59
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 09:02
dep. 09:02
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 09:03
dep. 09:03
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 09:08
dep. 09:08
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
40 km
Bresnicic, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
43 km
Kondzelj, Center
arr. 09:19
dep. 09:19
44.5 km
Beloljin, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
46.9 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 09:25
dep. 09:25
47.8 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 09:28
dep. 09:28
50.1 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 09:32
dep. 09:32
53.1 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 09:34
dep. 09:34
54.4 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 09:37
dep. 09:37
56.2 km
Blace, Bus station
arr. 09:40
58.5 km
11:45 13:20 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:45
arr. 11:50
dep. 11:50
2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Merosina, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
17 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 12:25
dep. 12:25
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 12:33
dep. 12:33
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:40
dep. 12:40
33 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
41 km
Bresnicic, Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
45 km
Beloljin, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
48 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 13:05
dep. 13:05
54 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 13:10
dep. 13:10
56 km
Blace, Bus station
arr. 13:20
60 km
15:45 17:35 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:52
dep. 15:52
2.2 km
arr. 15:54
dep. 15:54
3.6 km
arr. 15:57
dep. 15:57
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 16:00
dep. 16:00
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 16:03
dep. 16:03
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:07
dep. 16:07
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:08
dep. 16:08
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:09
dep. 16:09
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:10
dep. 16:10
13.5 km
Merosina, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
23 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 16:22
dep. 16:22
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 16:25
dep. 16:25
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 16:27
dep. 16:27
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 16:31
dep. 16:31
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:39
dep. 16:39
31.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 16:44
dep. 16:44
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:49
dep. 16:49
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
40 km
Bresnicic, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
43 km
Kondzelj, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
44.5 km
Madere kod Prokuplja, III
arr. 17:06
dep. 17:06
46.4 km
Madere kod Prokuplja
arr. 17:08
dep. 17:08
47.3 km
Madere kod Prokuplja, I
arr. 17:12
dep. 17:12
49 km
Donje Svarce, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
51 km
Gornje Svarce
arr. 17:19
dep. 17:19
52.7 km
Gornja Dragusa
arr. 17:20
dep. 17:20
53.2 km
Alabana, II
arr. 17:23
dep. 17:23
54.9 km
Alabana, I
arr. 17:24
dep. 17:24
55.4 km
Meduhana
arr. 17:27
dep. 17:27
56.8 km
Blace, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
60.7 km
Blace, Bus station
arr. 17:35
61.4 km
21:15 22:35 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:15
arr. 21:20
dep. 21:20
2 km
Merosina, Center
arr. 21:35
dep. 21:35
17 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 21:45
dep. 21:45
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 21:52
dep. 21:52
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:03
dep. 22:03
32 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
41 km
Bresnicic, Intersection
arr. 22:15
dep. 22:15
45 km
Kondzelj, Center
arr. 22:17
dep. 22:17
46 km
Beloljin, Center
arr. 22:20
dep. 22:20
48 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 22:24
dep. 22:24
51 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 22:28
dep. 22:28
54 km
Blace, Bus station
arr. 22:35
60 km

Naselja Nis i Blace su međusobno udaljena ~61 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 21:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.