Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Blace timetable

saturday, 23.02.2019.
10:00 11:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:00
arr. 10:07
dep. 10:07
2.2 km
arr. 10:09
dep. 10:09
3.6 km
arr. 10:12
dep. 10:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 10:15
dep. 10:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 10:18
dep. 10:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 10:21
dep. 10:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 10:22
dep. 10:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 10:24
dep. 10:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 10:25
dep. 10:25
13.5 km
Merosina
arr. 10:28
dep. 10:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:36
dep. 10:36
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 10:37
dep. 10:37
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 10:40
dep. 10:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 10:42
dep. 10:42
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:46
dep. 10:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:54
dep. 10:54
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 10:57
dep. 10:57
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 10:58
dep. 10:58
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 11:03
dep. 11:03
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 11:06
dep. 11:06
40 km
Bresnicic
arr. 11:10
dep. 11:10
43 km
Kondzelj
arr. 11:12
dep. 11:12
44.5 km
Beloljin
arr. 11:15
dep. 11:15
46.9 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 11:18
dep. 11:18
47.8 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 11:21
dep. 11:21
50.1 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 11:25
dep. 11:25
53.1 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
54.4 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 11:31
dep. 11:31
56.2 km
Blace, Bus station
arr. 11:35
58.5 km
11:45 13:20 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:45
arr. 11:50
dep. 11:50
2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Merosina
arr. 12:10
dep. 12:10
17 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 12:33
dep. 12:33
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:40
dep. 12:40
33 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:50
dep. 12:50
41 km
Bresnicic
arr. 12:53
dep. 12:53
45 km
Beloljin
arr. 13:00
dep. 13:00
48 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 13:05
dep. 13:05
54 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 13:10
dep. 13:10
56 km
Blace, Bus station
arr. 13:20
60 km
13:30 15:10 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:30
arr. 13:37
dep. 13:37
2.2 km
arr. 13:39
dep. 13:39
3.6 km
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 13:45
dep. 13:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 13:48
dep. 13:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 13:52
dep. 13:52
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 13:53
dep. 13:53
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:54
dep. 13:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:55
dep. 13:55
13.5 km
Merosina
arr. 13:58
dep. 13:58
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 14:10
dep. 14:10
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 14:12
dep. 14:12
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 14:16
dep. 14:16
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:25
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:29
dep. 14:29
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:32
dep. 14:32
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:33
dep. 14:33
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 14:38
dep. 14:38
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 14:41
dep. 14:41
40 km
Bresnicic
arr. 14:45
dep. 14:45
43 km
Kondzelj
arr. 14:49
dep. 14:49
44.5 km
Beloljin
arr. 14:52
dep. 14:52
46.9 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 14:55
dep. 14:55
47.8 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 14:58
dep. 14:58
50.1 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 15:02
dep. 15:02
53.1 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
54.4 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 15:07
dep. 15:07
56.2 km
Blace, Bus station
arr. 15:10
58.5 km
15:00 16:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:07
dep. 15:07
2.2 km
arr. 15:09
dep. 15:09
3.6 km
arr. 15:12
dep. 15:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 15:15
dep. 15:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 15:18
dep. 15:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:22
dep. 15:22
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:23
dep. 15:23
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:24
dep. 15:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 15:25
dep. 15:25
13.5 km
Merosina
arr. 15:28
dep. 15:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 15:40
dep. 15:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:42
dep. 15:42
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:46
dep. 15:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:54
dep. 15:54
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:57
dep. 15:57
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:58
dep. 15:58
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:02
dep. 16:02
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:05
dep. 16:05
40 km
Bresnicic
arr. 16:09
dep. 16:09
43 km
Kondzelj
arr. 16:11
dep. 16:11
44.5 km
Beloljin
arr. 16:14
dep. 16:14
46.9 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 16:16
dep. 16:16
47.8 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 16:19
dep. 16:19
50.1 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 16:23
dep. 16:23
53.1 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 16:25
dep. 16:25
54.4 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 16:27
dep. 16:27
56.2 km
Blace, Bus station
arr. 16:30
58.5 km
17:00 18:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:07
dep. 17:07
2.2 km
arr. 17:09
dep. 17:09
3.6 km
arr. 17:12
dep. 17:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 17:15
dep. 17:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 17:18
dep. 17:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 17:22
dep. 17:22
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 17:23
dep. 17:23
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 17:24
dep. 17:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 17:25
dep. 17:25
13.5 km
Merosina
arr. 17:28
dep. 17:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 17:37
dep. 17:37
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 17:40
dep. 17:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 17:42
dep. 17:42
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 17:46
dep. 17:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:55
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:59
dep. 17:59
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 18:02
dep. 18:02
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 18:03
dep. 18:03
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 18:08
dep. 18:08
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 18:11
dep. 18:11
40 km
Bresnicic
arr. 18:15
dep. 18:15
43 km
Kondzelj
arr. 18:19
dep. 18:19
44.5 km
Beloljin
arr. 18:22
dep. 18:22
46.9 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 18:25
dep. 18:25
47.8 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 18:28
dep. 18:28
50.1 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 18:32
dep. 18:32
53.1 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
54.4 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 18:37
dep. 18:37
56.2 km
Blace, Bus station
arr. 18:40
58.5 km
21:15 22:35 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:15
arr. 21:20
dep. 21:20
2 km
Merosina
arr. 21:35
dep. 21:35
17 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 21:52
dep. 21:52
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:03
dep. 22:03
32 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 22:10
dep. 22:10
41 km
Bresnicic
arr. 22:15
dep. 22:15
45 km
Kondzelj
arr. 22:17
dep. 22:17
46 km
Beloljin
arr. 22:20
dep. 22:20
48 km
Tulare kod Prokuplja, Kriva cuprija
arr. 22:24
dep. 22:24
51 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 22:28
dep. 22:28
54 km
Blace, Bus station
arr. 22:35
60 km
22:15 23:55 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:15
arr. 22:22
dep. 22:22
2.2 km
arr. 22:24
dep. 22:24
3.6 km
arr. 22:27
dep. 22:27
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 22:30
dep. 22:30
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 22:33
dep. 22:33
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 22:35
dep. 22:35
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 22:37
dep. 22:37
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 22:38
dep. 22:38
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 22:39
dep. 22:39
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 22:40
dep. 22:40
13.5 km
Merosina
arr. 22:43
dep. 22:43
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 22:51
dep. 22:51
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 22:52
dep. 22:52
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 22:55
dep. 22:55
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 22:57
dep. 22:57
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 23:01
dep. 23:01
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 23:05
dep. 23:10
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 23:14
dep. 23:14
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 23:17
dep. 23:17
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 23:18
dep. 23:18
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 23:23
dep. 23:23
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 23:26
dep. 23:26
40 km
Bresnicic
arr. 23:30
dep. 23:30
43 km
Kondzelj
arr. 23:34
dep. 23:34
44.5 km
Beloljin
arr. 23:37
dep. 23:37
46.9 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 23:40
dep. 23:40
47.8 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 23:43
dep. 23:43
50.1 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 23:47
dep. 23:47
53.1 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
54.4 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 23:52
dep. 23:52
56.2 km
Blace, Bus station
arr. 23:55
58.5 km

Naselja Nis i Blace su međusobno udaljena ~59 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 10:00 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.