Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Nis - Blace timetable

thursday, 16.08.2018.
06:05 07:41 (01:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:05
arr. 06:13
dep. 06:13
2.2 km
Merosina
arr. 06:35
dep. 06:35
20.7 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
27.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:53
dep. 06:53
33.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:57
dep. 07:05
35 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:09
dep. 07:09
36.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:12
dep. 07:12
38.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:13
dep. 07:13
39 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:17
dep. 07:17
42.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:19
dep. 07:19
44.8 km
Bresnicic
arr. 07:22
dep. 07:22
47.8 km
Kondzelj
arr. 07:24
dep. 07:24
49.3 km
Beloljin
arr. 07:27
dep. 07:27
51.7 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 07:29
dep. 07:29
52.6 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 07:31
dep. 07:31
54.9 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 07:34
dep. 07:34
57.9 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
59.2 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 07:38
dep. 07:38
61 km
Blace, Bus station
arr. 07:41
63.3 km
08:00 09:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:00
arr. 08:07
dep. 08:07
2.2 km
arr. 08:09
dep. 08:09
3.6 km
arr. 08:12
dep. 08:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 08:15
dep. 08:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 08:18
dep. 08:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 08:22
dep. 08:22
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 08:23
dep. 08:23
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 08:24
dep. 08:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 08:25
dep. 08:25
13.5 km
Merosina
arr. 08:28
dep. 08:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 08:40
dep. 08:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 08:42
dep. 08:42
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 08:46
dep. 08:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:59
dep. 08:59
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 09:02
dep. 09:02
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 09:03
dep. 09:03
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 09:08
dep. 09:08
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:11
dep. 09:11
40 km
Bresnicic
arr. 09:15
dep. 09:15
43 km
Kondzelj
arr. 09:19
dep. 09:19
44.5 km
Beloljin
arr. 09:22
dep. 09:22
46.9 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 09:25
dep. 09:25
47.8 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 09:28
dep. 09:28
50.1 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 09:32
dep. 09:32
53.1 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 09:34
dep. 09:34
54.4 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 09:37
dep. 09:37
56.2 km
Blace, Bus station
arr. 09:40
58.5 km
10:00 11:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:00
arr. 10:07
dep. 10:07
2.2 km
arr. 10:09
dep. 10:09
3.6 km
arr. 10:12
dep. 10:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 10:15
dep. 10:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 10:18
dep. 10:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 10:21
dep. 10:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 10:22
dep. 10:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 10:24
dep. 10:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 10:25
dep. 10:25
13.5 km
Merosina
arr. 10:28
dep. 10:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:36
dep. 10:36
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 10:37
dep. 10:37
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 10:40
dep. 10:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 10:42
dep. 10:42
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:46
dep. 10:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:54
dep. 10:54
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 10:57
dep. 10:57
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 10:58
dep. 10:58
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 11:03
dep. 11:03
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 11:06
dep. 11:06
40 km
Bresnicic
arr. 11:10
dep. 11:10
43 km
Kondzelj
arr. 11:12
dep. 11:12
44.5 km
Beloljin
arr. 11:15
dep. 11:15
46.9 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 11:18
dep. 11:18
47.8 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 11:21
dep. 11:21
50.1 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 11:25
dep. 11:25
53.1 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
54.4 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 11:31
dep. 11:31
56.2 km
Blace, Bus station
arr. 11:35
58.5 km
11:30 13:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
arr. 11:37
dep. 11:37
2.2 km
arr. 11:39
dep. 11:39
3.6 km
arr. 11:42
dep. 11:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 11:45
dep. 11:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 11:48
dep. 11:48
0 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
0 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 11:52
dep. 11:52
0 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 11:53
dep. 11:53
0 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 11:54
dep. 11:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 11:55
dep. 11:55
13.5 km
Merosina
arr. 11:58
dep. 11:58
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 12:06
dep. 12:06
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
23.3 km
Nova Bozurna
arr. 12:10
dep. 12:10
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 12:12
dep. 12:12
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:16
dep. 12:16
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:24
dep. 12:24
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:27
dep. 12:27
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:29
dep. 12:29
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:34
dep. 12:34
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:37
dep. 12:37
40 km
Bresnicic
arr. 12:41
dep. 12:41
43 km
Kondzelj
arr. 12:44
dep. 12:44
44.5 km
Beloljin
arr. 12:48
dep. 12:48
46.9 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 12:50
dep. 12:50
47.8 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 12:53
dep. 12:53
50.1 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 12:57
dep. 12:57
53.1 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
54.4 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 13:02
dep. 13:02
56.2 km
Blace, Bus station
arr. 13:05
58.5 km
11:45 13:20 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:45
arr. 11:50
dep. 11:50
2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Merosina
arr. 12:10
dep. 12:10
17 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 12:33
dep. 12:33
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:40
dep. 12:40
33 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:50
dep. 12:50
41 km
Bresnicic
arr. 12:53
dep. 12:53
45 km
Beloljin
arr. 13:00
dep. 13:00
48 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 13:05
dep. 13:05
54 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 13:10
dep. 13:10
56 km
Blace, Bus station
arr. 13:20
60 km
13:30 15:10 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:30
arr. 13:37
dep. 13:37
2.2 km
arr. 13:39
dep. 13:39
3.6 km
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 13:45
dep. 13:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 13:48
dep. 13:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 13:52
dep. 13:52
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 13:53
dep. 13:53
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:54
dep. 13:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:55
dep. 13:55
13.5 km
Merosina
arr. 13:58
dep. 13:58
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 14:10
dep. 14:10
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 14:12
dep. 14:12
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 14:16
dep. 14:16
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:25
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:29
dep. 14:29
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:32
dep. 14:32
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:33
dep. 14:33
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 14:38
dep. 14:38
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 14:41
dep. 14:41
40 km
Bresnicic
arr. 14:45
dep. 14:45
43 km
Kondzelj
arr. 14:49
dep. 14:49
44.5 km
Beloljin
arr. 14:52
dep. 14:52
46.9 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 14:55
dep. 14:55
47.8 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 14:58
dep. 14:58
50.1 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 15:02
dep. 15:02
53.1 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
54.4 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 15:07
dep. 15:07
56.2 km
Blace, Bus station
arr. 15:10
58.5 km
15:00 16:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:07
dep. 15:07
2.2 km
arr. 15:09
dep. 15:09
3.6 km
arr. 15:12
dep. 15:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 15:15
dep. 15:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 15:18
dep. 15:18
0 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
0 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:22
dep. 15:22
0 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:23
dep. 15:23
0 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:24
dep. 15:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 15:25
dep. 15:25
13.5 km
Merosina
arr. 15:28
dep. 15:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 15:40
dep. 15:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:42
dep. 15:42
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:46
dep. 15:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:54
dep. 15:54
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:57
dep. 15:57
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:58
dep. 15:58
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:02
dep. 16:02
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:05
dep. 16:05
40 km
Bresnicic
arr. 16:09
dep. 16:09
43 km
Kondzelj
arr. 16:11
dep. 16:11
44.5 km
Beloljin
arr. 16:14
dep. 16:14
46.9 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 16:16
dep. 16:16
47.8 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 16:19
dep. 16:19
50.1 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 16:23
dep. 16:23
53.1 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 16:25
dep. 16:25
54.4 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 16:27
dep. 16:27
56.2 km
Blace, Bus station
arr. 16:30
58.5 km
15:45 17:35 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:52
dep. 15:52
2.2 km
arr. 15:54
dep. 15:54
3.6 km
arr. 15:57
dep. 15:57
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 16:00
dep. 16:00
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 16:03
dep. 16:03
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:07
dep. 16:07
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:08
dep. 16:08
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:09
dep. 16:09
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:10
dep. 16:10
13.5 km
Merosina
arr. 16:13
dep. 16:13
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 16:22
dep. 16:22
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 16:25
dep. 16:25
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 16:27
dep. 16:27
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 16:31
dep. 16:31
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:39
dep. 16:39
31.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 16:44
dep. 16:44
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:49
dep. 16:49
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:54
dep. 16:54
40 km
Bresnicic
arr. 16:59
dep. 16:59
43 km
Kondzelj
arr. 17:02
dep. 17:02
44.5 km
Madere kod Prokuplja, III
arr. 17:06
dep. 17:06
46.4 km
Madere kod Prokuplja
arr. 17:08
dep. 17:08
47.3 km
Madere kod Prokuplja, I
arr. 17:12
dep. 17:12
49 km
Donje Svarce, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
51 km
Gornje Svarce
arr. 17:19
dep. 17:19
52.7 km
Gornja Dragusa
arr. 17:20
dep. 17:20
53.2 km
Alabana, II
arr. 17:23
dep. 17:23
54.9 km
Alabana, I
arr. 17:24
dep. 17:24
55.4 km
Meduhana
arr. 17:27
dep. 17:27
56.8 km
Blace, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
60.7 km
Blace, Bus station
arr. 17:35
61.4 km
17:00 18:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:07
dep. 17:07
2.2 km
arr. 17:09
dep. 17:09
3.6 km
arr. 17:12
dep. 17:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 17:15
dep. 17:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 17:18
dep. 17:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 17:22
dep. 17:22
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 17:23
dep. 17:23
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 17:24
dep. 17:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 17:25
dep. 17:25
13.5 km
Merosina
arr. 17:28
dep. 17:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 17:37
dep. 17:37
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 17:40
dep. 17:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 17:42
dep. 17:42
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 17:46
dep. 17:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:55
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:59
dep. 17:59
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 18:02
dep. 18:02
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 18:03
dep. 18:03
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 18:08
dep. 18:08
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 18:11
dep. 18:11
40 km
Bresnicic
arr. 18:15
dep. 18:15
43 km
Kondzelj
arr. 18:19
dep. 18:19
44.5 km
Beloljin
arr. 18:22
dep. 18:22
46.9 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 18:25
dep. 18:25
47.8 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 18:28
dep. 18:28
50.1 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 18:32
dep. 18:32
53.1 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
54.4 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 18:37
dep. 18:37
56.2 km
Blace, Bus station
arr. 18:40
58.5 km
21:15 22:35 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:15
arr. 21:20
dep. 21:20
2 km
Merosina
arr. 21:35
dep. 21:35
17 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 21:52
dep. 21:52
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:03
dep. 22:03
32 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 22:10
dep. 22:10
41 km
Bresnicic
arr. 22:15
dep. 22:15
45 km
Kondzelj
arr. 22:17
dep. 22:17
46 km
Beloljin
arr. 22:20
dep. 22:20
48 km
Tulare kod Prokuplja, Kriva cuprija
arr. 22:24
dep. 22:24
51 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 22:28
dep. 22:28
54 km
Blace, Bus station
arr. 22:35
60 km
22:15 23:55 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:15
arr. 22:22
dep. 22:22
2.2 km
arr. 22:24
dep. 22:24
3.6 km
arr. 22:27
dep. 22:27
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 22:30
dep. 22:30
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 22:33
dep. 22:33
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 22:35
dep. 22:35
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 22:37
dep. 22:37
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 22:38
dep. 22:38
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 22:39
dep. 22:39
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 22:40
dep. 22:40
13.5 km
Merosina
arr. 22:43
dep. 22:43
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 22:51
dep. 22:51
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 22:52
dep. 22:52
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 22:55
dep. 22:55
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 22:57
dep. 22:57
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 23:01
dep. 23:01
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 23:05
dep. 23:10
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 23:14
dep. 23:14
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 23:17
dep. 23:17
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 23:18
dep. 23:18
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 23:23
dep. 23:23
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 23:26
dep. 23:26
40 km
Bresnicic
arr. 23:30
dep. 23:30
43 km
Kondzelj
arr. 23:34
dep. 23:34
44.5 km
Beloljin
arr. 23:37
dep. 23:37
46.9 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 23:40
dep. 23:40
47.8 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 23:43
dep. 23:43
50.1 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 23:47
dep. 23:47
53.1 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
54.4 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 23:52
dep. 23:52
56.2 km
Blace, Bus station
arr. 23:55
58.5 km

Naselja Nis i Blace su međusobno udaljena ~60 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.