Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Berbatovo timetable

monday, 21.10.2019.
05:50 06:30 (00:40)
Bus stationGumno
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:50
arr. 05:55
dep. 05:55
1.7 km
Nis, Zetska
arr. 05:59
dep. 05:59
2.6 km
Nis, Avalska
arr. 06:01
dep. 06:01
3.5 km
Nis, Selicevica
arr. 06:03
dep. 06:03
4.1 km
Nis, Ciglana
arr. 06:04
dep. 06:04
4.4 km
Nis, Trafo
arr. 06:06
dep. 06:06
5.1 km
Nis, Rasadnik
arr. 06:08
dep. 06:08
5.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 06:11
dep. 06:11
6.5 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Gabrovac, Cesma
arr. 06:14
dep. 06:14
7.8 km
Gabrovac, Prvomajska
arr. 06:15
dep. 06:15
8.3 km
Gabrovac, Groblje
arr. 06:16
dep. 06:16
9.5 km
Gabrovac, Ostra cuka
arr. 06:17
dep. 06:17
10.1 km
Vukmanovo, Dolina
arr. 06:19
dep. 06:19
10.9 km
Vukmanovo, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
11.5 km
Berbatovo, Kitice
arr. 06:22
dep. 06:22
12.4 km
Berbatovo, Selo
arr. 06:25
dep. 06:25
13.5 km
Berbatovo, Trafo
arr. 06:26
dep. 06:26
13.7 km
Berbatovo, Skola
arr. 06:27
dep. 06:27
14 km
Berbatovo, Gumno
arr. 06:30
15.1 km
07:00 07:40 (00:40)
Bus stationGumno
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:05
dep. 07:05
1.7 km
Nis, Zetska
arr. 07:09
dep. 07:09
2.6 km
Nis, Avalska
arr. 07:11
dep. 07:11
3.5 km
Nis, Selicevica
arr. 07:13
dep. 07:13
4.1 km
Nis, Ciglana
arr. 07:14
dep. 07:14
4.4 km
Nis, Trafo
arr. 07:16
dep. 07:16
5.1 km
Nis, Rasadnik
arr. 07:18
dep. 07:18
5.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 07:21
dep. 07:21
6.5 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 07:23
dep. 07:23
7 km
Gabrovac, Cesma
arr. 07:24
dep. 07:24
7.8 km
Gabrovac, Prvomajska
arr. 07:25
dep. 07:25
8.3 km
Gabrovac, Groblje
arr. 07:26
dep. 07:26
9.5 km
Gabrovac, Ostra cuka
arr. 07:27
dep. 07:27
10.1 km
Vukmanovo, Dolina
arr. 07:29
dep. 07:29
10.9 km
Vukmanovo, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
11.5 km
Berbatovo, Kitice
arr. 07:32
dep. 07:32
12.4 km
Berbatovo, Selo
arr. 07:35
dep. 07:35
13.5 km
Berbatovo, Trafo
arr. 07:36
dep. 07:36
13.7 km
Berbatovo, Skola
arr. 07:37
dep. 07:37
14 km
Berbatovo, Gumno
arr. 07:40
15.1 km
08:10 08:50 (00:40)
Bus stationGumno
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:10
arr. 08:15
dep. 08:15
1.7 km
Nis, Zetska
arr. 08:19
dep. 08:19
2.6 km
Nis, Avalska
arr. 08:21
dep. 08:21
3.5 km
Nis, Selicevica
arr. 08:23
dep. 08:23
4.1 km
Nis, Ciglana
arr. 08:24
dep. 08:24
4.4 km
Nis, Trafo
arr. 08:26
dep. 08:26
5.1 km
Nis, Rasadnik
arr. 08:28
dep. 08:28
5.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 08:31
dep. 08:31
6.5 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 08:33
dep. 08:33
7 km
Gabrovac, Cesma
arr. 08:34
dep. 08:34
7.8 km
Gabrovac, Prvomajska
arr. 08:35
dep. 08:35
8.3 km
Gabrovac, Groblje
arr. 08:36
dep. 08:36
9.5 km
Gabrovac, Ostra cuka
arr. 08:37
dep. 08:37
10.1 km
Vukmanovo, Dolina
arr. 08:39
dep. 08:39
10.9 km
Vukmanovo, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
11.5 km
Berbatovo, Kitice
arr. 08:42
dep. 08:42
12.4 km
Berbatovo, Selo
arr. 08:45
dep. 08:45
13.5 km
Berbatovo, Trafo
arr. 08:46
dep. 08:46
13.7 km
Berbatovo, Skola
arr. 08:47
dep. 08:47
14 km
Berbatovo, Gumno
arr. 08:50
15.1 km
09:30 10:12 (00:42)
Bus stationGumno
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:30
arr. 09:35
dep. 09:35
1.7 km
Nis, Zetska
arr. 09:39
dep. 09:39
2.6 km
Nis, Avalska
arr. 09:41
dep. 09:41
3.5 km
Nis, Selicevica
arr. 09:43
dep. 09:43
4.1 km
Nis, Ciglana
arr. 09:44
dep. 09:44
4.4 km
Nis, Trafo
arr. 09:46
dep. 09:46
5.1 km
Nis, Rasadnik
arr. 09:48
dep. 09:48
5.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 09:51
dep. 09:51
6.5 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 09:53
dep. 09:53
7 km
Gabrovac, Cesma
arr. 09:54
dep. 09:54
7.8 km
Gabrovac, Prvomajska
arr. 09:55
dep. 09:55
8.3 km
Gabrovac, Groblje
arr. 09:56
dep. 09:56
9.5 km
Gabrovac, Ostra cuka
arr. 09:57
dep. 09:57
10.1 km
Vukmanovo, Dolina
arr. 09:59
dep. 09:59
10.9 km
Vukmanovo, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
11.5 km
Berbatovo, Kitice
arr. 10:05
dep. 10:05
12.4 km
Berbatovo, Selo
arr. 10:06
dep. 10:06
13.5 km
Berbatovo, Trafo
arr. 10:07
dep. 10:07
13.7 km
Berbatovo, Skola
arr. 10:10
dep. 10:10
14 km
Berbatovo, Gumno
arr. 10:12
15.1 km
11:00 11:40 (00:40)
Bus stationGumno
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:05
dep. 11:05
1.7 km
Nis, Zetska
arr. 11:09
dep. 11:09
2.6 km
Nis, Avalska
arr. 11:11
dep. 11:11
3.5 km
Nis, Selicevica
arr. 11:13
dep. 11:13
4.1 km
Nis, Ciglana
arr. 11:14
dep. 11:14
4.4 km
Nis, Trafo
arr. 11:16
dep. 11:16
5.1 km
Nis, Rasadnik
arr. 11:18
dep. 11:18
5.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 11:21
dep. 11:21
6.5 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 11:23
dep. 11:23
7 km
Gabrovac, Cesma
arr. 11:24
dep. 11:24
7.8 km
Gabrovac, Prvomajska
arr. 11:25
dep. 11:25
8.3 km
Gabrovac, Groblje
arr. 11:26
dep. 11:26
9.5 km
Gabrovac, Ostra cuka
arr. 11:27
dep. 11:27
10.1 km
Vukmanovo, Dolina
arr. 11:29
dep. 11:29
10.9 km
Vukmanovo, Center
arr. 11:31
dep. 11:31
11.5 km
Berbatovo, Kitice
arr. 11:32
dep. 11:32
12.4 km
Berbatovo, Selo
arr. 11:35
dep. 11:35
13.5 km
Berbatovo, Trafo
arr. 11:36
dep. 11:36
13.7 km
Berbatovo, Skola
arr. 11:37
dep. 11:37
14 km
Berbatovo, Gumno
arr. 11:40
15.1 km
12:55 13:35 (00:40)
Bus stationGumno
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:55
arr. 13:00
dep. 13:00
1.7 km
Nis, Zetska
arr. 13:04
dep. 13:04
2.6 km
Nis, Avalska
arr. 13:06
dep. 13:06
3.5 km
Nis, Selicevica
arr. 13:08
dep. 13:08
4.1 km
Nis, Ciglana
arr. 13:09
dep. 13:09
4.4 km
Nis, Trafo
arr. 13:11
dep. 13:11
5.1 km
Nis, Rasadnik
arr. 13:13
dep. 13:13
5.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 13:16
dep. 13:16
6.5 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 13:18
dep. 13:18
7 km
Gabrovac, Cesma
arr. 13:19
dep. 13:19
7.8 km
Gabrovac, Prvomajska
arr. 13:20
dep. 13:20
8.3 km
Gabrovac, Groblje
arr. 13:21
dep. 13:21
9.5 km
Gabrovac, Ostra cuka
arr. 13:22
dep. 13:22
10.1 km
Vukmanovo, Dolina
arr. 13:24
dep. 13:24
10.9 km
Vukmanovo, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
11.5 km
Berbatovo, Kitice
arr. 13:27
dep. 13:27
12.4 km
Berbatovo, Selo
arr. 13:30
dep. 13:30
13.5 km
Berbatovo, Trafo
arr. 13:31
dep. 13:31
13.7 km
Berbatovo, Skola
arr. 13:32
dep. 13:32
14 km
Berbatovo, Gumno
arr. 13:35
15.1 km
14:05 14:40 (00:35)
Bus stationGumno
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:05
arr. 14:07
dep. 14:07
1.7 km
Nis, Zetska
arr. 14:09
dep. 14:09
2.6 km
Nis, Avalska
arr. 14:11
dep. 14:11
3.5 km
Nis, Selicevica
arr. 14:13
dep. 14:13
4.1 km
Nis, Ciglana
arr. 14:14
dep. 14:14
4.4 km
Nis, Trafo
arr. 14:16
dep. 14:16
5.1 km
Nis, Rasadnik
arr. 14:18
dep. 14:18
5.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 14:21
dep. 14:21
6.5 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 14:23
dep. 14:23
7 km
Gabrovac, Cesma
arr. 14:24
dep. 14:24
7.8 km
Gabrovac, Prvomajska
arr. 14:25
dep. 14:25
8.3 km
Gabrovac, Groblje
arr. 14:26
dep. 14:26
9.5 km
Gabrovac, Ostra cuka
arr. 14:27
dep. 14:27
10.1 km
Vukmanovo, Dolina
arr. 14:29
dep. 14:29
10.9 km
Vukmanovo, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
11.5 km
Berbatovo, Kitice
arr. 14:32
dep. 14:32
12.4 km
Berbatovo, Selo
arr. 14:35
dep. 14:35
13.5 km
Berbatovo, Trafo
arr. 14:35
dep. 14:35
13.7 km
Berbatovo, Skola
arr. 14:37
dep. 14:37
14 km
Berbatovo, Gumno
arr. 14:40
15.1 km
15:50 16:25 (00:35)
Bus stationTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
arr. 15:55
dep. 15:55
1.7 km
Nis, Zetska
arr. 15:59
dep. 15:59
2.6 km
Nis, Avalska
arr. 16:01
dep. 16:01
3.5 km
Nis, Selicevica
arr. 16:03
dep. 16:03
4.1 km
Nis, Ciglana
arr. 16:04
dep. 16:04
4.4 km
Nis, Trafo
arr. 16:06
dep. 16:06
5.1 km
Nis, Rasadnik
arr. 16:08
dep. 16:08
5.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 16:11
dep. 16:11
6.5 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 16:13
dep. 16:13
7.1 km
Gabrovac, Cesma
arr. 16:15
dep. 16:15
7.8 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 16:16
dep. 16:16
8.4 km
Gabrovac, Vikendice
arr. 16:17
dep. 16:17
9.4 km
Gabrovac, Manastir
arr. 16:18
dep. 16:18
9.7 km
Berbatovo, Gumno
arr. 16:20
dep. 16:20
10.5 km
Berbatovo, Skola
arr. 16:23
dep. 16:23
11.5 km
Berbatovo, Trafo
arr. 16:25
11.9 km
17:00 17:40 (00:40)
Bus stationGumno
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:05
dep. 17:05
1.7 km
Nis, Zetska
arr. 17:09
dep. 17:09
2.6 km
Nis, Avalska
arr. 17:11
dep. 17:11
3.5 km
Nis, Selicevica
arr. 17:13
dep. 17:13
4.1 km
Nis, Ciglana
arr. 17:14
dep. 17:14
4.4 km
Nis, Trafo
arr. 17:16
dep. 17:16
5.1 km
Nis, Rasadnik
arr. 17:18
dep. 17:18
5.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 17:21
dep. 17:21
6.5 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 17:23
dep. 17:23
7 km
Gabrovac, Cesma
arr. 17:24
dep. 17:24
7.8 km
Gabrovac, Prvomajska
arr. 17:25
dep. 17:25
8.3 km
Gabrovac, Groblje
arr. 17:26
dep. 17:26
9.5 km
Gabrovac, Ostra cuka
arr. 17:27
dep. 17:27
10.1 km
Vukmanovo, Dolina
arr. 17:29
dep. 17:29
10.9 km
Vukmanovo, Center
arr. 17:31
dep. 17:31
11.5 km
Berbatovo, Kitice
arr. 17:32
dep. 17:32
12.4 km
Berbatovo, Selo
arr. 17:35
dep. 17:35
13.5 km
Berbatovo, Trafo
arr. 17:36
dep. 17:36
13.7 km
Berbatovo, Skola
arr. 17:37
dep. 17:37
14 km
Berbatovo, Gumno
arr. 17:40
15.1 km
18:30 19:10 (00:40)
Bus stationGumno
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:30
arr. 18:35
dep. 18:35
1.7 km
Nis, Zetska
arr. 18:39
dep. 18:39
2.6 km
Nis, Avalska
arr. 18:41
dep. 18:41
3.5 km
Nis, Selicevica
arr. 18:43
dep. 18:43
4.1 km
Nis, Ciglana
arr. 18:44
dep. 18:44
4.4 km
Nis, Trafo
arr. 18:46
dep. 18:46
5.1 km
Nis, Rasadnik
arr. 18:48
dep. 18:48
5.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 18:51
dep. 18:51
6.5 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 18:53
dep. 18:53
7 km
Gabrovac, Cesma
arr. 18:54
dep. 18:54
7.8 km
Gabrovac, Prvomajska
arr. 18:55
dep. 18:55
8.3 km
Gabrovac, Groblje
arr. 18:56
dep. 18:56
9.5 km
Gabrovac, Ostra cuka
arr. 18:57
dep. 18:57
10.1 km
Vukmanovo, Dolina
arr. 18:59
dep. 18:59
10.9 km
Vukmanovo, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
11.5 km
Berbatovo, Kitice
arr. 19:02
dep. 19:02
12.4 km
Berbatovo, Selo
arr. 19:05
dep. 19:05
13.5 km
Berbatovo, Trafo
arr. 19:06
dep. 19:06
13.7 km
Berbatovo, Skola
arr. 19:07
dep. 19:07
14 km
Berbatovo, Gumno
arr. 19:10
15.1 km
19:50 20:30 (00:40)
Bus stationGumno
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:50
arr. 19:55
dep. 19:55
1.7 km
Nis, Zetska
arr. 19:59
dep. 19:59
2.6 km
Nis, Avalska
arr. 20:01
dep. 20:01
3.5 km
Nis, Selicevica
arr. 20:03
dep. 20:03
4.1 km
Nis, Ciglana
arr. 20:04
dep. 20:04
4.4 km
Nis, Trafo
arr. 20:06
dep. 20:06
5.1 km
Nis, Rasadnik
arr. 20:08
dep. 20:08
5.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 20:11
dep. 20:11
6.5 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 20:13
dep. 20:13
7 km
Gabrovac, Cesma
arr. 20:14
dep. 20:14
7.8 km
Gabrovac, Prvomajska
arr. 20:15
dep. 20:15
8.3 km
Gabrovac, Groblje
arr. 20:16
dep. 20:16
9.5 km
Gabrovac, Ostra cuka
arr. 20:17
dep. 20:17
10.1 km
Vukmanovo, Dolina
arr. 20:19
dep. 20:19
10.9 km
Vukmanovo, Center
arr. 20:21
dep. 20:21
11.5 km
Berbatovo, Kitice
arr. 20:22
dep. 20:22
12.4 km
Berbatovo, Selo
arr. 20:25
dep. 20:25
13.5 km
Berbatovo, Trafo
arr. 20:26
dep. 20:26
13.7 km
Berbatovo, Skola
arr. 20:27
dep. 20:27
14 km
Berbatovo, Gumno
arr. 20:30
15.1 km
21:10 21:50 (00:40)
Bus stationGumno
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:10
arr. 21:15
dep. 21:15
1.7 km
Nis, Zetska
arr. 21:19
dep. 21:19
2.6 km
Nis, Avalska
arr. 21:21
dep. 21:21
3.5 km
Nis, Selicevica
arr. 21:23
dep. 21:23
4.1 km
Nis, Ciglana
arr. 21:24
dep. 21:24
4.4 km
Nis, Trafo
arr. 21:26
dep. 21:26
5.1 km
Nis, Rasadnik
arr. 21:28
dep. 21:28
5.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 21:31
dep. 21:31
6.5 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 21:33
dep. 21:33
7 km
Gabrovac, Cesma
arr. 21:34
dep. 21:34
7.8 km
Gabrovac, Prvomajska
arr. 21:35
dep. 21:35
8.3 km
Gabrovac, Groblje
arr. 21:36
dep. 21:36
9.5 km
Gabrovac, Ostra cuka
arr. 21:37
dep. 21:37
10.1 km
Vukmanovo, Dolina
arr. 21:39
dep. 21:39
10.9 km
Vukmanovo, Center
arr. 21:41
dep. 21:41
11.5 km
Berbatovo, Kitice
arr. 21:42
dep. 21:42
12.4 km
Berbatovo, Selo
arr. 21:45
dep. 21:45
13.5 km
Berbatovo, Trafo
arr. 21:46
dep. 21:46
13.7 km
Berbatovo, Skola
arr. 21:47
dep. 21:47
14 km
Berbatovo, Gumno
arr. 21:50
15.1 km
23:30 00:08 (00:38)
Bus stationKitice
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
arr. 23:35
dep. 23:35
0.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 23:37
dep. 23:37
1.7 km
arr. 23:39
dep. 23:39
2.6 km
Nis, Avalska
arr. 23:41
dep. 23:41
3.2 km
Nis, Selicevica
arr. 23:43
dep. 23:43
3.9 km
Nis, Ciglana
arr. 23:44
dep. 23:44
4.2 km
Nis, Trafo
arr. 23:46
dep. 23:46
4.9 km
Nis, Rasadnik
arr. 23:48
dep. 23:48
5.4 km
Nis, Kafana Palma
arr. 23:51
dep. 23:51
6.2 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 23:53
dep. 23:53
6.8 km
Gabrovac, Cesma
arr. 23:55
dep. 23:55
7.6 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 23:56
dep. 23:56
8.2 km
Gabrovac, Vikendice
arr. 23:57
dep. 23:57
9.2 km
Gabrovac, Manastir
arr. 23:58
dep. 23:58
9.5 km
Berbatovo, Gumno
arr. 00:00
dep. 00:00
10.2 km
Berbatovo, Skola
arr. 00:03
dep. 00:03
11.3 km
Berbatovo, Trafo
arr. 00:06
dep. 00:06
11.6 km
Berbatovo, Selo
arr. 00:07
dep. 00:07
11.8 km
Berbatovo, Kitice
arr. 00:08
12.9 km

Naselja Nis i Berbatovo su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.