Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Balajnac kod Merošine timetable

monday, 19.11.2018.
06:30 07:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:37
dep. 06:37
2.2 km
arr. 06:39
dep. 06:39
3.6 km
arr. 06:42
dep. 06:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 06:45
dep. 06:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 06:48
dep. 06:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 06:52
dep. 06:52
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 06:54
dep. 06:54
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 06:56
dep. 06:56
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
15.8 km
Balajnac kod Merošine
arr. 07:03
dep. 07:03
16.5 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 07:05
17.1 km
11:50 12:25 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:50
arr. 11:57
dep. 11:57
2.2 km
arr. 11:59
dep. 11:59
3.6 km
arr. 12:02
dep. 12:02
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:05
dep. 12:05
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 12:08
dep. 12:08
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:12
dep. 12:12
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:14
dep. 12:14
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:16
dep. 12:16
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 12:21
dep. 12:21
15.8 km
Balajnac kod Merošine
arr. 12:23
dep. 12:23
16.5 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 12:25
17.1 km
13:30 14:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:30
arr. 13:37
dep. 13:37
2.2 km
arr. 13:39
dep. 13:39
3.6 km
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 13:45
dep. 13:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 13:48
dep. 13:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 13:51
dep. 13:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 13:52
dep. 13:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:53
dep. 13:53
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 14:03
dep. 14:03
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 14:01
17.1 km
15:35 16:08 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:35
arr. 15:42
dep. 15:42
2.2 km
arr. 15:44
dep. 15:44
3.6 km
arr. 15:47
dep. 15:47
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 15:50
dep. 15:50
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 15:53
dep. 15:53
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:57
dep. 15:57
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:58
dep. 15:58
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:00
dep. 16:00
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 16:10
dep. 16:10
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 16:08
17.1 km
18:00 18:31 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
arr. 18:07
dep. 18:07
2.2 km
arr. 18:09
dep. 18:09
3.6 km
arr. 18:12
dep. 18:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 18:15
dep. 18:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 18:18
dep. 18:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 18:21
dep. 18:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 18:22
dep. 18:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 18:23
dep. 18:23
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 18:33
dep. 18:33
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 18:31
17.1 km
20:20 20:51 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:20
arr. 20:27
dep. 20:27
2.2 km
arr. 20:29
dep. 20:29
3.6 km
arr. 20:32
dep. 20:32
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 20:35
dep. 20:35
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 20:38
dep. 20:38
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 20:39
dep. 20:39
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 20:41
dep. 20:41
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 20:42
dep. 20:42
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 20:43
dep. 20:43
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 20:54
dep. 20:54
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 20:53
dep. 20:53
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 20:51
17.1 km
23:30 00:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
arr. 23:37
dep. 23:37
2.2 km
arr. 23:39
dep. 23:39
3.6 km
arr. 23:42
dep. 23:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 23:45
dep. 23:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 23:48
dep. 23:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 23:51
dep. 23:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 23:52
dep. 23:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 23:53
dep. 23:53
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 00:04
dep. 00:04
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 00:03
dep. 00:03
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 00:01
17.1 km

Naselja Nis i Balajnac kod Merošine su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.