Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Nis - Balajnac kod Merošine timetable

saturday, 18.08.2018.
06:30 07:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:37
dep. 06:37
2.2 km
arr. 06:39
dep. 06:39
3.6 km
arr. 06:42
dep. 06:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 06:45
dep. 06:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 06:48
dep. 06:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 06:52
dep. 06:52
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 06:54
dep. 06:54
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 06:56
dep. 06:56
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
15.8 km
Balajnac kod Merošine
arr. 07:03
dep. 07:03
16.5 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 07:05
17.1 km
13:30 14:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:30
arr. 13:37
dep. 13:37
2.2 km
arr. 13:39
dep. 13:39
3.6 km
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 13:45
dep. 13:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 13:48
dep. 13:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 13:51
dep. 13:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 13:52
dep. 13:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:53
dep. 13:53
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 14:03
dep. 14:03
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 14:01
17.1 km
15:40 16:13 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
arr. 15:47
dep. 15:47
2.2 km
arr. 15:49
dep. 15:49
3.6 km
arr. 15:52
dep. 15:52
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 15:55
dep. 15:55
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 15:58
dep. 15:58
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:02
dep. 16:02
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:03
dep. 16:03
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:05
dep. 16:05
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 16:15
dep. 16:15
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 16:13
17.1 km
18:00 18:31 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
arr. 18:07
dep. 18:07
2.2 km
arr. 18:09
dep. 18:09
3.6 km
arr. 18:12
dep. 18:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 18:15
dep. 18:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 18:18
dep. 18:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 18:21
dep. 18:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 18:22
dep. 18:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 18:23
dep. 18:23
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 18:33
dep. 18:33
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 18:31
17.1 km
23:30 00:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
arr. 23:37
dep. 23:37
2.2 km
arr. 23:39
dep. 23:39
3.6 km
arr. 23:42
dep. 23:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 23:45
dep. 23:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 23:48
dep. 23:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 23:51
dep. 23:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 23:52
dep. 23:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 23:53
dep. 23:53
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 00:04
dep. 00:04
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 00:03
dep. 00:03
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 00:01
17.1 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
15:30 16:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:37
dep. 15:37
2.2 km
arr. 15:39
dep. 15:39
3.6 km
arr. 15:42
dep. 15:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 15:45
dep. 15:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 15:48
dep. 15:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:51
dep. 15:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:52
dep. 15:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:53
dep. 15:53
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 16:03
dep. 16:03
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 16:01
17.1 km
18:00 18:31 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
arr. 18:07
dep. 18:07
2.2 km
arr. 18:09
dep. 18:09
3.6 km
arr. 18:12
dep. 18:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 18:15
dep. 18:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 18:18
dep. 18:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 18:21
dep. 18:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 18:22
dep. 18:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 18:23
dep. 18:23
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 18:33
dep. 18:33
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 18:31
17.1 km
23:30 00:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
arr. 23:37
dep. 23:37
2.2 km
arr. 23:39
dep. 23:39
3.6 km
arr. 23:42
dep. 23:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 23:45
dep. 23:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 23:48
dep. 23:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 23:51
dep. 23:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 23:52
dep. 23:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 23:53
dep. 23:53
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 00:04
dep. 00:04
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 00:03
dep. 00:03
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 00:01
17.1 km

Naselja Nis i Balajnac kod Merošine su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.