Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Nis - Balajnac kod Merošine timetable

monday, 06.07.2020.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Nis - Balajnac kod Merošine timetable
Departures on: saturday, 11.07.2020.
23:30 00:01 (00:31)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
arr. 23:37
dep. 23:37
2.2 km
arr. 23:39
dep. 23:39
3.6 km
arr. 23:42
dep. 23:42
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 23:45
dep. 23:45
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 23:48
dep. 23:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 23:51
dep. 23:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 23:52
dep. 23:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 23:53
dep. 23:53
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 00:04
dep. 00:04
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 00:03
dep. 00:03
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 00:01
17.1 km
Nis - Balajnac kod Merošine timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
23:30 00:01 (00:31)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
arr. 23:37
dep. 23:37
2.2 km
arr. 23:39
dep. 23:39
3.6 km
arr. 23:42
dep. 23:42
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 23:45
dep. 23:45
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 23:48
dep. 23:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 23:51
dep. 23:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 23:52
dep. 23:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 23:53
dep. 23:53
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 00:04
dep. 00:04
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 00:03
dep. 00:03
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 00:01
17.1 km
Nis - Balajnac kod Merošine timetable
Departures on: saturday, 18.07.2020.
23:30 00:01 (00:31)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
arr. 23:37
dep. 23:37
2.2 km
arr. 23:39
dep. 23:39
3.6 km
arr. 23:42
dep. 23:42
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 23:45
dep. 23:45
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 23:48
dep. 23:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 23:51
dep. 23:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 23:52
dep. 23:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 23:53
dep. 23:53
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 00:04
dep. 00:04
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 00:03
dep. 00:03
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 00:01
17.1 km
Nis - Balajnac kod Merošine timetable
Departures on: sunday, 19.07.2020.
23:30 00:01 (00:31)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
arr. 23:37
dep. 23:37
2.2 km
arr. 23:39
dep. 23:39
3.6 km
arr. 23:42
dep. 23:42
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 23:45
dep. 23:45
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 23:48
dep. 23:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 23:51
dep. 23:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 23:52
dep. 23:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 23:53
dep. 23:53
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 00:04
dep. 00:04
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 00:03
dep. 00:03
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 00:01
17.1 km

Naselja Nis i Balajnac kod Merošine su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 23:30 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.