Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Aleksinac timetable

thursday, 14.11.2019.
02:33 03:15 (00:42)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 02:33
Nis, Bus station
arr. 02:35
dep. 02:45
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 03:15
33 km
04:00 04:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:00
Aleksinac, Bus station
arr. 04:30
30.1 km
05:30 06:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
31 km
05:45 06:50 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:45
Nis, Jastrebac
arr. 05:49
dep. 05:49
1.9 km
Donji Komren
arr. 05:52
dep. 05:52
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:00
dep. 06:00
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:02
dep. 06:02
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:05
dep. 06:05
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:06
dep. 06:06
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 06:11
dep. 06:11
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 06:13
dep. 06:13
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 06:14
dep. 06:14
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 06:16
dep. 06:16
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 06:17
dep. 06:17
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 06:19
dep. 06:19
18.1 km
Grejac
arr. 06:21
dep. 06:21
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 06:25
dep. 06:25
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:26
dep. 06:26
21.1 km
Tesica, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:35
dep. 06:35
26.1 km
Nozrina, I
arr. 06:37
dep. 06:37
27 km
Moravac, I
arr. 06:39
dep. 06:39
28.3 km
Moravac, II
arr. 06:41
dep. 06:41
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:44
dep. 06:44
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:47
dep. 06:47
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:50
33.8 km
05:55 06:20 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:55
Aleksinac, Bus station
arr. 06:20
31 km
06:10 06:51 (00:41)
Bus stationIzlaz ka Kraljevu
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:10
Nis, Jastrebac
arr. 06:13
dep. 06:13
1.9 km
Donji Komren
arr. 06:15
dep. 06:15
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:45
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:47
dep. 06:47
31.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:51
32.5 km
06:20 07:10 (00:50)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:20
Nis, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:40
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:10
33 km
06:30 06:58 (00:28)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
Aleksinac, Bus station
arr. 06:58
31 km
06:30 07:04 (00:34)
Bus stationHala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
Nis, Jastrebac
arr. 06:33
dep. 06:33
1.9 km
Donji Komren
arr. 06:35
dep. 06:35
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:02
dep. 07:02
31.2 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:04
32 km
06:35 07:40 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:35
Nis, Jastrebac
arr. 06:39
dep. 06:39
1.9 km
Donji Komren
arr. 06:42
dep. 06:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:50
dep. 06:50
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:52
dep. 06:52
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:56
dep. 06:56
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:01
dep. 07:01
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:03
dep. 07:03
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 07:04
dep. 07:04
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 07:06
dep. 07:06
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:07
dep. 07:07
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:09
dep. 07:09
18.1 km
Grejac
arr. 07:11
dep. 07:11
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:13
dep. 07:13
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 07:15
dep. 07:15
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 07:16
dep. 07:16
21.1 km
Tesica, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:21
dep. 07:21
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 07:25
dep. 07:25
26.1 km
Nozrina, I
arr. 07:27
dep. 07:27
27 km
Moravac, I
arr. 07:29
dep. 07:29
28.3 km
Moravac, II
arr. 07:31
dep. 07:31
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:37
dep. 07:37
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:40
33.8 km
06:45 07:05 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:45
Aleksinac, Bus station
arr. 07:05
31 km
07:15 08:20 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:15
Nis, Jastrebac
arr. 07:19
dep. 07:19
1.9 km
Donji Komren
arr. 07:22
dep. 07:22
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:30
dep. 07:30
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:32
dep. 07:32
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:36
dep. 07:36
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:41
dep. 07:41
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:43
dep. 07:43
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 07:44
dep. 07:44
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 07:46
dep. 07:46
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:47
dep. 07:47
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:49
dep. 07:49
18.1 km
Grejac
arr. 07:51
dep. 07:51
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 07:55
dep. 07:55
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 07:56
dep. 07:56
21.1 km
Tesica, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 08:01
dep. 08:01
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 08:05
dep. 08:05
26.1 km
Nozrina, I
arr. 08:07
dep. 08:07
27 km
Moravac, I
arr. 08:09
dep. 08:09
28.3 km
Moravac, II
arr. 08:11
dep. 08:11
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:14
dep. 08:14
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:17
dep. 08:17
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:20
33.8 km
07:25 07:55 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:25
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
31 km
07:37 08:15 (00:38)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:37
Nis, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:15
32 km
07:45 08:15 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:45
Nis, Jastrebac
arr. 07:48
dep. 07:48
1.9 km
Donji Komren, Komren
arr. 07:50
dep. 07:50
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:15
30.1 km
07:50 08:30 (00:40)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:50
Nis, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:30
33 km
08:15 08:45 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:15
Aleksinac, Bus station
arr. 08:45
31 km
08:25 09:10 (00:45)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:25
Nis, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:10
31 km
09:00 09:38 (00:38)
Bus stationIzlaz ka Kraljevu
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
Donji Komren, Komren
arr. 09:03
dep. 09:03
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
31 km
Aleksinac, Opstina
arr. 09:36
dep. 09:36
33 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 09:38
33 km
09:36 10:18 (00:42)
Naselje Milka ProticIzlaz ka Kraljevu
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:36
arr. 09:38
dep. 09:38
1 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
34 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:17
dep. 10:17
34.5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:18
35 km
09:40 10:40 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:40
Nis, Jastrebac
arr. 09:44
dep. 09:44
1.9 km
Donji Komren
arr. 09:47
dep. 09:47
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 09:51
dep. 09:51
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 09:54
dep. 09:54
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 09:55
dep. 09:55
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 09:56
dep. 09:56
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 09:59
dep. 09:59
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 10:00
dep. 10:00
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 10:03
dep. 10:03
13.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 10:06
dep. 10:06
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 10:08
dep. 10:08
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 10:13
dep. 10:13
20.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 10:22
dep. 10:22
25.8 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:24
dep. 10:24
26.9 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 10:26
dep. 10:26
28.3 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 10:29
dep. 10:29
30.5 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 10:31
dep. 10:31
31.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
33 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 10:37
dep. 10:37
34.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:40
35.4 km
09:50 10:20 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:50
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
31 km
10:20 11:25 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:20
Nis, Jastrebac
arr. 10:24
dep. 10:24
1.9 km
Donji Komren
arr. 10:27
dep. 10:27
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 10:31
dep. 10:31
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 10:35
dep. 10:35
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 10:36
dep. 10:36
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 10:37
dep. 10:37
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 10:40
dep. 10:40
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 10:41
dep. 10:41
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 10:44
dep. 10:44
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 10:46
dep. 10:46
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 10:48
dep. 10:48
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 10:49
dep. 10:49
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 10:51
dep. 10:51
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 10:52
dep. 10:52
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 10:54
dep. 10:54
18.1 km
Grejac
arr. 10:56
dep. 10:56
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:58
dep. 10:58
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 11:00
dep. 11:00
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 11:01
dep. 11:01
21.1 km
Tesica, Center
arr. 11:04
dep. 11:04
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 11:06
dep. 11:06
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 11:10
dep. 11:10
26.1 km
Nozrina, I
arr. 11:12
dep. 11:12
27 km
Moravac, I
arr. 11:14
dep. 11:14
28.3 km
Moravac, II
arr. 11:16
dep. 11:16
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:19
dep. 11:19
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:22
dep. 11:22
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:25
33.8 km
10:25 11:15 (00:50)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:25
Nis, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:45
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:15
33 km
10:30 11:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
31 km
10:40 11:18 (00:38)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:40
Nis, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:50
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:18
33 km
11:15 12:00 (00:45)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:15
Nis, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:30
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:00
32 km
11:15 12:15 (01:00)
Bus stationHala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:15
Donji Komren
arr. 11:20
dep. 11:20
3 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
7 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 11:27
dep. 11:27
9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 11:32
dep. 11:32
12 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
14 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 11:37
dep. 11:37
15 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 11:41
dep. 11:41
17 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
18 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 11:47
dep. 11:47
21 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 11:52
dep. 11:52
25 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:53
dep. 11:53
26 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 11:56
dep. 11:56
27 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 11:58
dep. 11:58
28 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 12:00
dep. 12:00
29 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
31 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 12:06
dep. 12:06
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
34 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:12
dep. 12:12
35 km
Aleksinac, Hala
arr. 12:15
36 km
11:50 12:28 (00:38)
Bus stationIzlaz ka Kraljevu
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:50
Donji Komren, Komren
arr. 11:53
dep. 11:53
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
31 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:26
dep. 12:26
33 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:28
33 km
11:50 12:55 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:50
Donji Komren
arr. 11:53
dep. 11:53
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:13
dep. 12:13
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:14
dep. 12:14
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:17
dep. 12:17
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 12:19
dep. 12:19
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 12:21
dep. 12:21
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 12:22
dep. 12:22
18 km
Grejac
arr. 12:26
dep. 12:26
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
20 km
Tesica, Ulaz
arr. 12:32
dep. 12:32
22 km
Tesica, Center
arr. 12:34
dep. 12:34
23 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 12:36
dep. 12:36
24 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 12:40
dep. 12:40
26 km
Nozrina, I
arr. 12:42
dep. 12:42
27 km
Moravac, I
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:49
dep. 12:49
31 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:51
dep. 12:51
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:55
34 km
12:15 12:43 (00:28)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
Aleksinac, Bus station
arr. 12:43
31 km
12:30 13:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
Nis, Jastrebac
arr. 12:33
dep. 12:33
1.9 km
Donji Komren
arr. 12:35
dep. 12:35
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:00
30.1 km
12:30 13:14 (00:44)
Bus stationHala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
Nis, Jastrebac
arr. 12:33
dep. 12:33
1.9 km
Donji Komren
arr. 12:35
dep. 12:35
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:10
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 13:12
dep. 13:12
31.2 km
Aleksinac, Hala
arr. 13:14
32 km
12:35 13:40 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:35
Nis, Jastrebac
arr. 12:39
dep. 12:39
1.9 km
Donji Komren
arr. 12:42
dep. 12:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:50
dep. 12:50
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:52
dep. 12:52
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:55
dep. 12:55
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:56
dep. 12:56
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 13:01
dep. 13:01
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 13:03
dep. 13:03
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 13:04
dep. 13:04
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 13:06
dep. 13:06
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 13:07
dep. 13:07
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 13:09
dep. 13:09
18.1 km
Grejac
arr. 13:11
dep. 13:11
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 13:15
dep. 13:15
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 13:16
dep. 13:16
21.1 km
Tesica, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 13:21
dep. 13:21
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 13:25
dep. 13:25
26.1 km
Nozrina, I
arr. 13:27
dep. 13:27
27 km
Moravac, I
arr. 13:29
dep. 13:29
28.3 km
Moravac, II
arr. 13:31
dep. 13:31
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:34
dep. 13:34
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:37
dep. 13:37
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:40
33.8 km
13:00 11:40 (-01:2)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
Aleksinac, Bus station
arr. 11:40
-46 km
13:00 13:35 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
Draževac kod Aleksinca
arr. 13:20
dep. 13:20
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:35
31 km
13:05 14:23 (01:18)
Bus stationIzlaz ka Kraljevu
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:05
Nis, Jastrebac
arr. 13:08
dep. 13:08
1.9 km
Donji Komren
arr. 13:10
dep. 13:10
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 13:17
dep. 13:17
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 13:20
dep. 13:20
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:23
dep. 13:23
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:24
dep. 13:24
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
13.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 13:30
dep. 13:30
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 13:32
dep. 13:32
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 13:34
dep. 13:34
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 13:38
dep. 13:38
20.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 13:47
dep. 13:47
25.8 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
26.9 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 13:51
dep. 13:51
28.3 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 13:54
dep. 13:54
30.5 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 13:56
dep. 13:56
31.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
33 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 14:02
dep. 14:02
34.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:20
35.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:22
dep. 14:22
36.5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:23
37.8 km
13:20 14:25 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:20
Donji Komren
arr. 13:25
dep. 13:25
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:43
dep. 13:43
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:44
dep. 13:44
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 13:49
dep. 13:49
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 13:51
dep. 13:51
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 13:52
dep. 13:52
18 km
Grejac
arr. 13:56
dep. 13:56
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
20 km
Tesica, Ulaz
arr. 14:02
dep. 14:02
22 km
Tesica, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
23 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 14:06
dep. 14:06
24 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 14:10
dep. 14:10
26 km
Nozrina, I
arr. 14:12
dep. 14:12
27 km
Moravac, I
arr. 14:15
dep. 14:15
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:19
dep. 14:19
31 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:21
dep. 14:21
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:25
34 km
13:25 13:55 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:25
Aleksinac, Bus station
arr. 13:55
31 km
13:40 14:10 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:40
Aleksinac, Bus station
arr. 14:10
31 km
13:40 14:18 (00:38)
Bus stationIzlaz ka Kraljevu
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:40
Donji Komren, Komren
arr. 13:43
dep. 13:43
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
31 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:16
dep. 14:16
33 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:18
33 km
14:10 14:52 (00:42)
Bus stationIzlaz ka Kraljevu
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
Donji Komren
arr. 14:15
dep. 14:15
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:50
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:51
dep. 14:51
31.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:52
32.5 km
14:10 15:15 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
Nis, Jastrebac
arr. 14:14
dep. 14:14
1.9 km
Donji Komren
arr. 14:17
dep. 14:17
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 14:25
dep. 14:25
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:27
dep. 14:27
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:31
dep. 14:31
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 14:36
dep. 14:36
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 14:38
dep. 14:38
15.2 km
Veliki Drenovac, Kitice
arr. 14:39
dep. 14:39
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 14:41
dep. 14:41
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 14:42
dep. 14:42
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 14:44
dep. 14:44
18.1 km
Grejac
arr. 14:46
dep. 14:46
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 14:50
dep. 14:50
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 14:51
dep. 14:51
21.1 km
Tesica, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 14:56
dep. 14:56
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:00
dep. 15:00
26.1 km
Nozrina, I
arr. 15:02
dep. 15:02
27 km
Moravac, I
arr. 15:04
dep. 15:04
28.3 km
Moravac, II
arr. 15:06
dep. 15:06
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:09
dep. 15:09
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:12
dep. 15:12
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
33.8 km
14:15 14:47 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:15
Aleksinac, Bus station
arr. 14:47
31 km
14:30 15:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
10 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Moravski Bujmir
arr. 14:53
dep. 14:53
23 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
30 km
14:30 15:46 (01:16)
Bus stationIzlaz ka Kraljevu
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Nis, Jastrebac
arr. 14:34
dep. 14:34
1.9 km
Donji Komren
arr. 14:37
dep. 14:37
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 14:44
dep. 14:44
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:46
dep. 14:46
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:49
dep. 14:49
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:50
dep. 14:50
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
13.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 14:56
dep. 14:56
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 14:58
dep. 14:58
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 15:03
dep. 15:03
20.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 15:12
dep. 15:12
25.8 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
26.9 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 15:16
dep. 15:16
28.3 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 15:19
dep. 15:19
30.5 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 15:21
dep. 15:21
31.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
33 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 15:27
dep. 15:27
34.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:40
35.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:42
dep. 15:42
36.5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:46
37.8 km
14:48 15:28 (00:40)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:48
Nis, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:00
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:28
33 km
15:00 15:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
Aleksinac, Bus station
arr. 15:30
30.1 km
15:05 16:10 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:05
Donji Komren
arr. 15:10
dep. 15:10
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:28
dep. 15:28
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:34
dep. 15:34
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 15:36
dep. 15:36
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:37
dep. 15:37
18 km
Grejac
arr. 15:41
dep. 15:41
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
20 km
Tesica, Ulaz
arr. 15:47
dep. 15:47
22 km
Tesica, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
23 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 15:51
dep. 15:51
24 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:55
dep. 15:55
26 km
Nozrina, I
arr. 15:58
dep. 15:58
27 km
Moravac, I
arr. 16:00
dep. 16:00
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:04
dep. 16:04
31 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:06
dep. 16:06
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:10
34 km
15:15 15:35 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
Aleksinac, Bus station
arr. 15:35
30 km
15:15 16:15 (01:00)
Bus stationHala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
Donji Komren
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:27
dep. 15:27
9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:32
dep. 15:32
12 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 15:37
dep. 15:37
15 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 15:41
dep. 15:41
17 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
18 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 15:47
dep. 15:47
21 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 15:52
dep. 15:52
25 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
26 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 15:56
dep. 15:56
27 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 15:58
dep. 15:58
28 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 16:00
dep. 16:00
29 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
31 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 16:06
dep. 16:06
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
34 km
Aleksinac, Opstina
arr. 16:12
dep. 16:12
35 km
Aleksinac, Hala
arr. 16:15
36 km
15:45 16:26 (00:41)
Bus stationIzlaz ka Kraljevu
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
Nis, Jastrebac
arr. 15:48
dep. 15:48
1.9 km
Donji Komren
arr. 15:50
dep. 15:50
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 16:22
dep. 16:22
31.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 16:26
32.5 km
15:50 16:40 (00:50)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:50
Nis, Bus station
arr. 15:55
dep. 16:10
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:40
33 km
15:50 16:55 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
Nis, Jastrebac
arr. 15:54
dep. 15:54
1.9 km
Donji Komren
arr. 15:57
dep. 15:57
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:05
dep. 16:05
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:07
dep. 16:07
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:10
dep. 16:10
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:11
dep. 16:11
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 16:16
dep. 16:16
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 16:18
dep. 16:18
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 16:19
dep. 16:19
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 16:21
dep. 16:21
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 16:22
dep. 16:22
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 16:24
dep. 16:24
18.1 km
Grejac
arr. 16:26
dep. 16:26
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 16:30
dep. 16:30
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 16:31
dep. 16:31
21.1 km
Tesica, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 16:36
dep. 16:36
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 16:40
dep. 16:40
26.1 km
Nozrina, I
arr. 16:42
dep. 16:42
27 km
Moravac, I
arr. 16:44
dep. 16:44
28.3 km
Moravac, II
arr. 16:46
dep. 16:46
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:49
dep. 16:49
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:52
dep. 16:52
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:55
33.8 km
16:00 16:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:30
21 km
16:00 16:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:30
30.1 km
16:15 16:45 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:15
Aleksinac, Bus station
arr. 16:45
31 km
16:20 17:00 (00:40)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:20
Nis, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:30
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:00
32 km
16:30 17:05 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 16:50
dep. 16:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:05
31 km
17:00 17:38 (00:38)
Bus stationIzlaz ka Kraljevu
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
Donji Komren, Komren
arr. 17:03
dep. 17:03
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
31 km
Aleksinac, Opstina
arr. 17:36
dep. 17:36
33 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 17:38
33 km
17:00 17:55 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
Donji Komren
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:17
dep. 17:17
12 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 17:22
dep. 17:22
15 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 17:28
dep. 17:28
18 km
Draževac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 17:32
dep. 17:32
21 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 17:37
dep. 17:37
25 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 17:38
dep. 17:38
26 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 17:41
dep. 17:41
27 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 17:43
dep. 17:43
28 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 17:45
dep. 17:45
29 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
31 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 17:51
dep. 17:51
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:55
34 km
17:00 18:05 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
Donji Komren
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:23
dep. 17:23
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 17:24
dep. 17:24
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 17:29
dep. 17:29
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 17:31
dep. 17:31
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 17:32
dep. 17:32
18 km
Grejac
arr. 17:36
dep. 17:36
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 17:38
dep. 17:38
20 km
Tesica, Ulaz
arr. 17:42
dep. 17:42
22 km
Tesica, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
23 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
24 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 17:50
dep. 17:50
26 km
Nozrina, I
arr. 17:52
dep. 17:52
27 km
Moravac, I
arr. 17:55
dep. 17:55
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 17:59
dep. 17:59
31 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:01
dep. 18:01
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:05
34 km
17:20 17:55 (00:35)
Bus stationHala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
Donji Komren
arr. 17:25
dep. 17:25
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
31 km
Aleksinac, Opstina
arr. 17:52
dep. 17:52
32 km
Aleksinac, Hala
arr. 17:55
33 km
17:30 18:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
30 km
17:35 18:30 (00:55)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:35
Nis, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:30
33 km
17:40 18:28 (00:48)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Nis, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:28
33 km
18:00 18:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
Aleksinac, Bus station
arr. 18:30
31 km
18:00 18:37 (00:37)
Bus stationIzlaz ka Kraljevu
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
Donji Komren
arr. 18:05
dep. 18:05
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:35
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 18:36
dep. 18:36
31.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 18:37
32.5 km
18:25 19:30 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:25
Donji Komren
arr. 18:27
dep. 18:27
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 18:48
dep. 18:48
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 18:49
dep. 18:49
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 18:54
dep. 18:54
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 18:57
dep. 18:57
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 18:58
dep. 18:58
18 km
Grejac
arr. 19:01
dep. 19:01
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
20 km
Tesica, Ulaz
arr. 19:07
dep. 19:07
22 km
Tesica, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
23 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 19:11
dep. 19:11
24 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 19:15
dep. 19:15
26 km
Nozrina, I
arr. 19:17
dep. 19:17
27 km
Moravac, I
arr. 19:20
dep. 19:20
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:24
dep. 19:24
31 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 19:26
dep. 19:26
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:30
34 km
19:00 19:33 (00:33)
Bus stationIzlaz ka Kraljevu
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:00
Donji Komren, Komren
arr. 19:03
dep. 19:03
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
31 km
Aleksinac, Opstina
arr. 19:31
dep. 19:31
33 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 19:33
33 km
19:15 20:20 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:15
Donji Komren
arr. 19:20
dep. 19:20
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 19:38
dep. 19:38
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 19:41
dep. 19:41
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 19:42
dep. 19:42
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 19:44
dep. 19:44
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 19:46
dep. 19:46
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 19:47
dep. 19:47
18 km
Grejac
arr. 19:51
dep. 19:51
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
20 km
Tesica, Ulaz
arr. 19:57
dep. 19:57
22 km
Tesica, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
23 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 20:01
dep. 20:01
24 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 20:05
dep. 20:05
26 km
Nozrina, I
arr. 20:07
dep. 20:07
27 km
Moravac, I
arr. 20:10
dep. 20:10
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:14
dep. 20:14
31 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 20:16
dep. 20:16
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
34 km
19:30 20:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:30
Aleksinac, Bus station
arr. 20:00
30.1 km
19:30 20:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:30
Nis, Jastrebac
arr. 19:33
dep. 19:33
1.9 km
Donji Komren
arr. 19:35
dep. 19:35
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:00
30.1 km
20:00 21:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
Nis, Jastrebac
arr. 20:04
dep. 20:04
1.9 km
Donji Komren
arr. 20:07
dep. 20:07
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:14
dep. 20:14
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:15
dep. 20:15
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:16
dep. 20:16
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:19
dep. 20:19
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:20
dep. 20:20
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
13.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 20:26
dep. 20:26
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 20:28
dep. 20:28
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 20:33
dep. 20:33
20.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 20:42
dep. 20:42
25.8 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
26.9 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 20:46
dep. 20:46
28.3 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 20:49
dep. 20:49
30.5 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 20:51
dep. 20:51
31.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:54
dep. 20:54
33 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 20:57
dep. 20:57
34.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:00
35.4 km
20:00 21:05 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
Nis, Jastrebac
arr. 20:04
dep. 20:04
1.9 km
Donji Komren
arr. 20:07
dep. 20:07
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:15
dep. 20:15
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:17
dep. 20:17
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:20
dep. 20:20
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:21
dep. 20:21
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:24
dep. 20:24
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 20:26
dep. 20:26
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 20:28
dep. 20:28
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 20:29
dep. 20:29
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 20:31
dep. 20:31
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 20:32
dep. 20:32
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 20:34
dep. 20:34
18.1 km
Grejac
arr. 20:36
dep. 20:36
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 20:40
dep. 20:40
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 20:41
dep. 20:41
21.1 km
Tesica, Center
arr. 20:44
dep. 20:44
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 20:46
dep. 20:46
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 20:50
dep. 20:50
26.1 km
Nozrina, I
arr. 20:52
dep. 20:52
27 km
Moravac, I
arr. 20:54
dep. 20:54
28.3 km
Moravac, II
arr. 20:56
dep. 20:56
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:59
dep. 20:59
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 21:02
dep. 21:02
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:05
33.8 km
21:15 22:20 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:15
Nis, Jastrebac
arr. 21:19
dep. 21:19
1.9 km
Donji Komren
arr. 21:22
dep. 21:22
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 21:30
dep. 21:30
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 21:31
dep. 21:31
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 21:32
dep. 21:32
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 21:35
dep. 21:35
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 21:36
dep. 21:36
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 21:39
dep. 21:39
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 21:41
dep. 21:41
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 21:43
dep. 21:43
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 21:44
dep. 21:44
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 21:46
dep. 21:46
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 21:47
dep. 21:47
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 21:49
dep. 21:49
18.1 km
Grejac
arr. 21:51
dep. 21:51
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:53
dep. 21:53
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 21:55
dep. 21:55
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 21:56
dep. 21:56
21.1 km
Tesica, Center
arr. 21:59
dep. 21:59
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 22:01
dep. 22:01
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 22:05
dep. 22:05
26.1 km
Nozrina, I
arr. 22:07
dep. 22:07
27 km
Moravac, I
arr. 22:09
dep. 22:09
28.3 km
Moravac, II
arr. 22:11
dep. 22:11
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:14
dep. 22:14
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 22:17
dep. 22:17
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:20
33.8 km
22:00 23:02 (01:02)
Bus stationOpstina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:00
Nis, Jastrebac
arr. 22:03
dep. 22:03
1.9 km
Donji Komren
arr. 22:05
dep. 22:05
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 22:09
dep. 22:09
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 22:12
dep. 22:12
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 22:14
dep. 22:14
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 22:15
dep. 22:15
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 22:18
dep. 22:18
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 22:19
dep. 22:19
11.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 22:25
dep. 22:25
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 22:27
dep. 22:27
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 22:29
dep. 22:29
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 22:33
dep. 22:33
20.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 22:42
dep. 22:42
25.8 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 22:44
dep. 22:44
26.9 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 22:46
dep. 22:46
28.3 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 22:49
dep. 22:49
30.5 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 22:51
dep. 22:51
31.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 22:54
dep. 22:54
33 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 22:57
dep. 22:57
34.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
35.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 23:02
36.5 km
23:30 00:35 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Jastrebac
arr. 23:34
dep. 23:34
1.9 km
Donji Komren
arr. 23:37
dep. 23:37
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 23:45
dep. 23:45
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 23:46
dep. 23:46
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 23:47
dep. 23:47
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 23:50
dep. 23:50
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 23:51
dep. 23:51
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 23:54
dep. 23:54
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 23:56
dep. 23:56
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 23:58
dep. 23:58
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 23:59
dep. 23:59
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 00:01
dep. 00:01
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 00:02
dep. 00:02
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 00:04
dep. 00:04
18.1 km
Grejac
arr. 00:06
dep. 00:06
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 00:08
dep. 00:08
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 00:10
dep. 00:10
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 00:11
dep. 00:11
21.1 km
Tesica, Center
arr. 00:14
dep. 00:14
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 00:16
dep. 00:16
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 00:20
dep. 00:20
26.1 km
Nozrina, I
arr. 00:22
dep. 00:22
27 km
Moravac, I
arr. 00:24
dep. 00:24
28.3 km
Moravac, II
arr. 00:26
dep. 00:26
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 00:29
dep. 00:29
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 00:32
dep. 00:32
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 00:35
33.8 km
Nis - Aleksinac timetable
Departures on: friday, 15.11.2019.
00:40 01:08 (00:28)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 00:40
Aleksinac, Bus station
arr. 01:08
31 km

Naselja Nis i Aleksinac su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće -01h i 2min., a najduže 01h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 13 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 00:40 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Aleksinac iznosi od 2,15 EUR do 2,16 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.