Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Aleksinac timetable

tuesday, 25.06.2024.
02:33 03:15 (00:42)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 01.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 02:33
Nis, Bus station
arr. 02:35
dep. 02:45
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 03:15
33 km
03:52 04:30 (00:38)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:52
Nis, Bus station
arr. 04:00
dep. 04:00
1.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 04:30
32 km
05:30 06:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
31 km
06:10 06:47 (00:37)
Bus stationOpstina
The timetable is valid until: 16.02.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:10
arr. 06:13
dep. 06:13
1.9 km
arr. 06:15
dep. 06:15
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:45
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:47
31.2 km
06:20 07:10 (00:50)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 04.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:20
Nis, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:40
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:10
33 km
06:30 06:58 (00:28)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
Aleksinac, Bus station
arr. 06:58
31 km
06:35 07:40 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:35
arr. 06:39
dep. 06:39
1.9 km
arr. 06:42
dep. 06:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
5.5 km
arr. 06:50
dep. 06:50
7.9 km
arr. 06:51
dep. 06:51
8.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 06:52
dep. 06:52
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:56
dep. 06:56
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:01
dep. 07:01
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:03
dep. 07:03
15.2 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 07:04
dep. 07:04
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 07:06
dep. 07:06
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:07
dep. 07:07
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:09
dep. 07:09
18.1 km
Grejac, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
19 km
arr. 07:13
dep. 07:13
19.7 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 07:15
dep. 07:15
20.5 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 07:16
dep. 07:16
21.1 km
Tesica, II - Centar
arr. 07:19
dep. 07:19
22.7 km
Moravski Bujmir, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
23.5 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
26.1 km
Luzane kod Aleksinca, Nozrina II
arr. 07:26
dep. 07:26
26.5 km
Nozrina, I
arr. 07:27
dep. 07:27
27 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 07:29
dep. 07:29
28.3 km
Moravac, II - Centar
arr. 07:31
dep. 07:31
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:37
dep. 07:37
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:40
33.8 km
06:45 07:05 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:45
Aleksinac, Bus station
arr. 07:05
31 km
07:15 08:20 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:15
arr. 07:19
dep. 07:19
1.9 km
arr. 07:22
dep. 07:22
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
5.5 km
arr. 07:30
dep. 07:30
7.9 km
arr. 07:31
dep. 07:31
8.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 07:32
dep. 07:32
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:36
dep. 07:36
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:41
dep. 07:41
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:43
dep. 07:43
15.2 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 07:44
dep. 07:44
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 07:46
dep. 07:46
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:47
dep. 07:47
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:49
dep. 07:49
18.1 km
Grejac, Center
arr. 07:51
dep. 07:51
19 km
arr. 07:53
dep. 07:53
19.7 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 07:55
dep. 07:55
20.5 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 07:56
dep. 07:56
21.1 km
Tesica, II - Centar
arr. 07:59
dep. 07:59
22.7 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 08:01
dep. 08:01
23.5 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:05
dep. 08:05
26.1 km
Nozrina, I
arr. 08:07
dep. 08:07
27 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 08:09
dep. 08:09
28.3 km
Moravac, II - Centar
arr. 08:11
dep. 08:11
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:14
dep. 08:14
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:17
dep. 08:17
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:20
33.8 km
07:25 07:55 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:25
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
31 km
07:37 08:15 (00:38)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:37
Nis, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:15
32 km
07:50 08:30 (00:40)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 04.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:50
Nis, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:30
33 km
08:25 09:10 (00:45)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:25
Nis, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:10
31 km
09:00 09:36 (00:36)
Bus stationOpstina
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
arr. 09:03
dep. 09:03
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
31 km
Aleksinac, Opstina
arr. 09:36
33 km
09:36 10:17 (00:41)
Naselje Milka ProticOpstina
The timetable is valid until: 04.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:36
arr. 09:38
dep. 09:38
1 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
34 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:17
34.5 km
09:50 10:20 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:50
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
31 km
10:25 11:15 (00:50)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:25
Nis, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:45
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:15
33 km
10:30 11:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 15.02.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
31 km
10:40 11:18 (00:38)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 04.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:40
Nis, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:50
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:18
33 km
11:15 12:00 (00:45)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:15
Nis, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:30
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:00
32 km
11:15 12:10 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:15
arr. 11:20
dep. 11:20
3 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
7 km
arr. 11:27
dep. 11:27
9 km
arr. 11:28
dep. 11:28
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 11:32
dep. 11:32
12 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
14 km
Donja Toponica kod Nisa, 1
arr. 11:37
dep. 11:37
15 km
Donja Trnava kod Nisa, Skola
arr. 11:41
dep. 11:41
17 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
18 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 11:47
dep. 11:47
21 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 11:52
dep. 11:52
25 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:53
dep. 11:53
26 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 11:56
dep. 11:56
27 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 11:58
dep. 11:58
28 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 12:00
dep. 12:00
29 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
31 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 12:06
dep. 12:06
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
34 km
11:50 12:26 (00:36)
Bus stationOpstina
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:50
arr. 11:53
dep. 11:53
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
31 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:26
33 km
12:15 12:43 (00:28)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
Aleksinac, Bus station
arr. 12:43
31 km
12:35 13:40 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:35
arr. 12:39
dep. 12:39
1.9 km
arr. 12:42
dep. 12:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
5.5 km
arr. 12:50
dep. 12:50
7.9 km
arr. 12:51
dep. 12:51
8.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 12:52
dep. 12:52
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:55
dep. 12:55
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:56
dep. 12:56
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 13:01
dep. 13:01
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 13:03
dep. 13:03
15.2 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 13:04
dep. 13:04
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 13:06
dep. 13:06
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 13:07
dep. 13:07
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 13:09
dep. 13:09
18.1 km
Grejac, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
19 km
arr. 13:13
dep. 13:13
19.7 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 13:15
dep. 13:15
20.5 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 13:16
dep. 13:16
21.1 km
Tesica, II - Centar
arr. 13:19
dep. 13:19
22.7 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 13:21
dep. 13:21
23.5 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
26.1 km
Nozrina, I
arr. 13:27
dep. 13:27
27 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 13:29
dep. 13:29
28.3 km
Moravac, II - Centar
arr. 13:31
dep. 13:31
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:34
dep. 13:34
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:37
dep. 13:37
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:40
33.8 km
13:00 13:35 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
Draževac kod Aleksinca
arr. 13:20
dep. 13:20
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:35
31 km
13:40 14:16 (00:36)
Bus stationOpstina
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:40
arr. 13:43
dep. 13:43
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
31 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:16
33 km
14:10 14:44 (00:34)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
arr. 14:13
dep. 14:13
1.9 km
arr. 14:14
dep. 14:14
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:39
dep. 14:39
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:41
dep. 14:41
31.2 km
Aleksinac, Hala
arr. 14:43
dep. 14:43
32 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 14:44
32.6 km
14:10 14:51 (00:41)
Bus stationOpstina
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:50
31 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:51
31.5 km
14:15 14:47 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2027.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:15
Aleksinac, Bus station
arr. 14:47
31 km
14:30 15:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
10 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 14:53
dep. 14:53
23 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
30 km
15:00 15:28 (00:28)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
Aleksinac, Bus station
arr. 15:28
31 km
15:05 16:10 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:05
arr. 15:10
dep. 15:10
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:28
dep. 15:28
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:34
dep. 15:34
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 15:36
dep. 15:36
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:37
dep. 15:37
18 km
Grejac, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
19 km
arr. 15:43
dep. 15:43
20 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 15:47
dep. 15:47
22 km
Tesica, II - Centar
arr. 15:49
dep. 15:49
23 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 15:51
dep. 15:51
24 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
26 km
Nozrina, I
arr. 15:58
dep. 15:58
27 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 16:00
dep. 16:00
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:04
dep. 16:04
31 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:06
dep. 16:06
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:10
34 km
15:15 15:35 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
Aleksinac, Bus station
arr. 15:35
30 km
15:45 16:22 (00:37)
Bus stationOpstina
The timetable is valid until: 05.01.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:48
dep. 15:48
1.9 km
arr. 15:50
dep. 15:50
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 16:22
31.2 km
15:45 16:50 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:49
dep. 15:49
1.9 km
arr. 15:52
dep. 15:52
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
5.5 km
arr. 16:00
dep. 16:00
7.9 km
arr. 16:01
dep. 16:01
8.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:06
dep. 16:06
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 16:11
dep. 16:11
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 16:13
dep. 16:13
15.2 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 16:14
dep. 16:14
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 16:16
dep. 16:16
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 16:17
dep. 16:17
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 16:19
dep. 16:19
18.1 km
Grejac, Center
arr. 16:21
dep. 16:21
19 km
arr. 16:23
dep. 16:23
19.7 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 16:25
dep. 16:25
20.5 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 16:26
dep. 16:26
21.1 km
Tesica, II - Centar
arr. 16:29
dep. 16:29
22.7 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 16:31
dep. 16:31
23.5 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
26.1 km
Nozrina, I
arr. 16:37
dep. 16:37
27 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 16:39
dep. 16:39
28.3 km
Moravac, II - Centar
arr. 16:41
dep. 16:41
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:44
dep. 16:44
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:47
dep. 16:47
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:50
33.8 km
15:59 16:40 (00:41)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:59
Nis, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:10
1.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:40
32 km
16:00 16:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:30
30.1 km
16:00 16:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2028.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:30
21 km
16:15 16:45 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:15
Aleksinac, Bus station
arr. 16:45
31 km
16:20 17:00 (00:40)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:20
Nis, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:30
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:00
32 km
16:30 17:05 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 16:50
dep. 16:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:05
31 km
17:00 17:36 (00:36)
Bus stationOpstina
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:03
dep. 17:03
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
31 km
Aleksinac, Opstina
arr. 17:36
33 km
17:00 18:05 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
7 km
arr. 17:19
dep. 17:19
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:23
dep. 17:23
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 17:24
dep. 17:24
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 17:29
dep. 17:29
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 17:31
dep. 17:31
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 17:32
dep. 17:32
18 km
Grejac, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
19 km
arr. 17:38
dep. 17:38
20 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 17:42
dep. 17:42
22 km
Tesica, II - Centar
arr. 17:44
dep. 17:44
23 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
24 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
26 km
Nozrina, I
arr. 17:52
dep. 17:52
27 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 17:55
dep. 17:55
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 17:59
dep. 17:59
31 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:01
dep. 18:01
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:05
34 km
17:30 18:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
30 km
17:40 18:28 (00:48)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 03.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Nis, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:28
33 km
17:42 18:30 (00:48)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.04.2026.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:42
Nis, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
1.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:30
32 km
18:00 18:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
Aleksinac, Bus station
arr. 18:30
31 km
19:00 19:31 (00:31)
Bus stationOpstina
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:00
arr. 19:03
dep. 19:03
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
31 km
Aleksinac, Opstina
arr. 19:31
33 km
20:00 21:05 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
arr. 20:04
dep. 20:04
1.9 km
arr. 20:07
dep. 20:07
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
5.5 km
arr. 20:15
dep. 20:15
7.9 km
arr. 20:16
dep. 20:16
8.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 20:17
dep. 20:17
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:20
dep. 20:20
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:21
dep. 20:21
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:24
dep. 20:24
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 20:26
dep. 20:26
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 20:28
dep. 20:28
15.2 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 20:29
dep. 20:29
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 20:31
dep. 20:31
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 20:32
dep. 20:32
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 20:34
dep. 20:34
18.1 km
Grejac, Center
arr. 20:36
dep. 20:36
19 km
arr. 20:38
dep. 20:38
19.7 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 20:40
dep. 20:40
20.5 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 20:41
dep. 20:41
21.1 km
Tesica, II - Centar
arr. 20:44
dep. 20:44
22.7 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 20:46
dep. 20:46
23.5 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:50
dep. 20:50
26.1 km
Nozrina, I
arr. 20:52
dep. 20:52
27 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 20:54
dep. 20:54
28.3 km
Moravac, II - Centar
arr. 20:56
dep. 20:56
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:59
dep. 20:59
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 21:02
dep. 21:02
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:05
33.8 km

Naselja Nis i Aleksinac su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 14 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 02:33 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Aleksinac iznosi od 2,58 EUR do 5,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.