Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Nis - Aleksinac timetable

thursday, 16.08.2018.
00:40 01:08 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 00:40
Aleksinac, Bus station
arr. 01:08
31 km
02:33 03:15 (00:42)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 02:33
Nis, Bus station
arr. 02:35
dep. 02:45
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 03:15
33 km
04:00 04:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:00
Aleksinac, Bus station
arr. 04:30
30.1 km
05:30 06:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
31 km
05:40 06:45 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:40
Nis, Jastrebac
arr. 05:44
dep. 05:44
1.9 km
Donji Komren
arr. 05:47
dep. 05:47
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 05:55
dep. 05:55
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 05:57
dep. 05:57
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:01
dep. 06:01
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 06:06
dep. 06:06
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 06:08
dep. 06:08
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 06:09
dep. 06:09
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 06:11
dep. 06:11
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 06:12
dep. 06:12
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 06:14
dep. 06:14
18.1 km
Grejac
arr. 06:16
dep. 06:16
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 06:20
dep. 06:20
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:21
dep. 06:21
21.1 km
Tesica, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:26
dep. 06:26
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:30
dep. 06:30
26.1 km
Nozrina, I
arr. 06:32
dep. 06:32
27 km
Moravac, I
arr. 06:34
dep. 06:34
28.3 km
Moravac, II
arr. 06:36
dep. 06:36
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 06:39
dep. 06:39
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 06:42
dep. 06:42
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:45
33.8 km
05:55 06:23 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:55
Aleksinac, Bus station
arr. 06:23
31 km
06:10 06:51 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:10
Nis, Jastrebac
arr. 06:13
dep. 06:13
1.9 km
Donji Komren
arr. 06:15
dep. 06:15
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:45
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:47
dep. 06:47
31.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:51
32.5 km
06:20 07:10 (00:50)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:20
Nis, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:40
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:10
33 km
06:30 06:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
Aleksinac, Bus station
arr. 06:58
31 km
06:30 07:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
Nis, Jastrebac
arr. 06:33
dep. 06:33
1.9 km
Donji Komren
arr. 06:35
dep. 06:35
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:02
dep. 07:02
31.2 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:04
32 km
06:35 07:40 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:35
Nis, Jastrebac
arr. 06:39
dep. 06:39
1.9 km
Donji Komren
arr. 06:42
dep. 06:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:50
dep. 06:50
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:52
dep. 06:52
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:56
dep. 06:56
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:01
dep. 07:01
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:03
dep. 07:03
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 07:04
dep. 07:04
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 07:06
dep. 07:06
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:07
dep. 07:07
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:09
dep. 07:09
18.1 km
Grejac
arr. 07:11
dep. 07:11
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:13
dep. 07:13
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 07:15
dep. 07:15
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 07:16
dep. 07:16
21.1 km
Tesica, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:21
dep. 07:21
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 07:25
dep. 07:25
26.1 km
Nozrina, I
arr. 07:27
dep. 07:27
27 km
Moravac, I
arr. 07:29
dep. 07:29
28.3 km
Moravac, II
arr. 07:31
dep. 07:31
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 07:37
dep. 07:37
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:40
33.8 km
06:35 07:40 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:35
Nis, Jastrebac
arr. 06:39
dep. 06:39
1.9 km
Donji Komren
arr. 06:42
dep. 06:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:49
dep. 06:49
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:52
dep. 06:52
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:56
dep. 06:56
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
13.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 07:02
dep. 07:02
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 07:04
dep. 07:04
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 07:10
dep. 07:10
20.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 07:20
dep. 07:20
25.8 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
26.9 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 07:24
dep. 07:24
28.3 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 07:27
dep. 07:27
30.5 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 07:29
dep. 07:29
31.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
33 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 07:37
dep. 07:37
34.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:40
35.4 km
06:45 07:05 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:45
Aleksinac, Bus station
arr. 07:05
31 km
07:15 07:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:15
Aleksinac, Bus station
arr. 07:45
31 km
07:15 08:20 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:15
Nis, Jastrebac
arr. 07:19
dep. 07:19
1.9 km
Donji Komren
arr. 07:22
dep. 07:22
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:30
dep. 07:30
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:32
dep. 07:32
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:36
dep. 07:36
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:41
dep. 07:41
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:43
dep. 07:43
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 07:44
dep. 07:44
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 07:46
dep. 07:46
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:47
dep. 07:47
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:49
dep. 07:49
18.1 km
Grejac
arr. 07:51
dep. 07:51
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 07:55
dep. 07:55
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 07:56
dep. 07:56
21.1 km
Tesica, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 08:01
dep. 08:01
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 08:05
dep. 08:05
26.1 km
Nozrina, I
arr. 08:07
dep. 08:07
27 km
Moravac, I
arr. 08:09
dep. 08:09
28.3 km
Moravac, II
arr. 08:11
dep. 08:11
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 08:14
dep. 08:14
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 08:17
dep. 08:17
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:20
33.8 km
07:25 07:55 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:25
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
31 km
07:37 08:15 (00:38)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:37
Nis, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:15
32 km
07:45 08:26 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:45
Nis, Jastrebac
arr. 07:48
dep. 07:48
1.9 km
Donji Komren
arr. 07:50
dep. 07:50
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 08:22
dep. 08:22
31.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 08:26
32.5 km
07:50 08:30 (00:40)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:50
Nis, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:30
33 km
08:15 08:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:15
Aleksinac, Bus station
arr. 08:45
31 km
08:25 09:10 (00:45)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:25
Nis, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:10
31 km
09:00 09:38 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
Donji Komren, Komren
arr. 09:03
dep. 09:03
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
31 km
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 09:36
dep. 09:36
33 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 09:38
33 km
09:36 10:18 (00:42)
Naselje Milka Protic
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:36
arr. 09:38
dep. 09:38
1 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
34 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:17
dep. 10:17
34.5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:18
35 km
09:40 10:40 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:40
Nis, Jastrebac
arr. 09:44
dep. 09:44
1.9 km
Donji Komren
arr. 09:47
dep. 09:47
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 09:51
dep. 09:51
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 09:54
dep. 09:54
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 09:55
dep. 09:55
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 09:56
dep. 09:56
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 09:59
dep. 09:59
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 10:00
dep. 10:00
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 10:03
dep. 10:03
13.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 10:06
dep. 10:06
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 10:08
dep. 10:08
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 10:13
dep. 10:13
20.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 10:22
dep. 10:22
25.8 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:24
dep. 10:24
26.9 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 10:26
dep. 10:26
28.3 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 10:29
dep. 10:29
30.5 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 10:31
dep. 10:31
31.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
33 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 10:37
dep. 10:37
34.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:40
35.4 km
09:50 10:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:50
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
31 km
10:20 11:25 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:20
Nis, Jastrebac
arr. 10:24
dep. 10:24
1.9 km
Donji Komren
arr. 10:27
dep. 10:27
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 10:31
dep. 10:31
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 10:35
dep. 10:35
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 10:36
dep. 10:36
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 10:37
dep. 10:37
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 10:40
dep. 10:40
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 10:41
dep. 10:41
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 10:44
dep. 10:44
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 10:46
dep. 10:46
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 10:48
dep. 10:48
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 10:49
dep. 10:49
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 10:51
dep. 10:51
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 10:52
dep. 10:52
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 10:54
dep. 10:54
18.1 km
Grejac
arr. 10:56
dep. 10:56
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:58
dep. 10:58
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 11:00
dep. 11:00
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 11:01
dep. 11:01
21.1 km
Tesica, Center
arr. 11:04
dep. 11:04
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 11:06
dep. 11:06
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 11:10
dep. 11:10
26.1 km
Nozrina, I
arr. 11:12
dep. 11:12
27 km
Moravac, I
arr. 11:14
dep. 11:14
28.3 km
Moravac, II
arr. 11:16
dep. 11:16
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 11:19
dep. 11:19
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 11:22
dep. 11:22
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:25
33.8 km
10:25 11:15 (00:50)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:25
Nis, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:45
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:15
33 km
10:30 11:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
31 km
10:37 11:18 (00:41)
Naselje Milka Protic
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:37
arr. 10:40
dep. 10:40
2 km
Nis, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:50
4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:18
35 km
11:15 12:00 (00:45)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:15
Nis, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:30
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:00
32 km
11:15 12:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:15
Donji Komren
arr. 11:20
dep. 11:20
3 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
7 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 11:27
dep. 11:27
9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 11:32
dep. 11:32
12 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
14 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 11:37
dep. 11:37
15 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 11:41
dep. 11:41
17 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
18 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 11:47
dep. 11:47
21 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 11:52
dep. 11:52
25 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:53
dep. 11:53
26 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 11:56
dep. 11:56
27 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 11:58
dep. 11:58
28 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 12:00
dep. 12:00
29 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
31 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 12:06
dep. 12:06
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
34 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:12
dep. 12:12
35 km
Aleksinac, Hala
arr. 12:15
36 km
11:31 12:43 (01:12)
EI
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, EI
dep. 11:31
Nis, Cele kula
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
arr. 11:36
dep. 11:36
4 km
Nis, Bus station
arr. 11:40
dep. 12:15
6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:43
37 km
11:50 12:28 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:50
Donji Komren, Komren
arr. 11:53
dep. 11:53
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
31 km
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 12:26
dep. 12:26
33 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:28
33 km
11:50 12:55 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:50
Donji Komren
arr. 11:53
dep. 11:53
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:13
dep. 12:13
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:14
dep. 12:14
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:17
dep. 12:17
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 12:19
dep. 12:19
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 12:21
dep. 12:21
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 12:22
dep. 12:22
18 km
Grejac
arr. 12:26
dep. 12:26
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
20 km
Tesica, Ulaz
arr. 12:32
dep. 12:32
22 km
Tesica, Center
arr. 12:34
dep. 12:34
23 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 12:36
dep. 12:36
24 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 12:40
dep. 12:40
26 km
Nozrina, I
arr. 12:42
dep. 12:42
27 km
Moravac, I
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 12:49
dep. 12:49
31 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 12:51
dep. 12:51
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:55
34 km
12:30 13:14 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
Nis, Jastrebac
arr. 12:33
dep. 12:33
1.9 km
Donji Komren
arr. 12:35
dep. 12:35
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:10
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 13:12
dep. 13:12
31.2 km
Aleksinac, Hala
arr. 13:14
32 km
12:35 13:40 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:35
Nis, Jastrebac
arr. 12:39
dep. 12:39
1.9 km
Donji Komren
arr. 12:42
dep. 12:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:50
dep. 12:50
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:52
dep. 12:52
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:55
dep. 12:55
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:56
dep. 12:56
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 13:01
dep. 13:01
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 13:03
dep. 13:03
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 13:04
dep. 13:04
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 13:06
dep. 13:06
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 13:07
dep. 13:07
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 13:09
dep. 13:09
18.1 km
Grejac
arr. 13:11
dep. 13:11
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 13:15
dep. 13:15
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 13:16
dep. 13:16
21.1 km
Tesica, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 13:21
dep. 13:21
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 13:25
dep. 13:25
26.1 km
Nozrina, I
arr. 13:27
dep. 13:27
27 km
Moravac, I
arr. 13:29
dep. 13:29
28.3 km
Moravac, II
arr. 13:31
dep. 13:31
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 13:34
dep. 13:34
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 13:37
dep. 13:37
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:40
33.8 km
12:50 13:50 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:50
Nis, Jastrebac
arr. 12:53
dep. 12:53
1.9 km
Donji Komren
arr. 12:55
dep. 12:55
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 13:02
dep. 13:02
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 13:05
dep. 13:05
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:08
dep. 13:08
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:09
dep. 13:09
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 13:12
dep. 13:12
13.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 13:15
dep. 13:15
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 13:17
dep. 13:17
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 13:23
dep. 13:23
20.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 13:32
dep. 13:32
25.8 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:34
dep. 13:34
26.9 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 13:36
dep. 13:36
28.3 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 13:39
dep. 13:39
30.5 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 13:41
dep. 13:41
31.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
33 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 13:47
dep. 13:47
34.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:50
35.4 km
13:00 11:40 (-01:2)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
Aleksinac, Bus station
arr. 11:40
-46 km
13:00 13:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
Draževac kod Aleksinca
arr. 13:20
dep. 13:20
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:35
31 km
13:20 14:25 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:20
Donji Komren
arr. 13:25
dep. 13:25
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:43
dep. 13:43
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:44
dep. 13:44
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 13:49
dep. 13:49
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 13:51
dep. 13:51
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 13:52
dep. 13:52
18 km
Grejac
arr. 13:56
dep. 13:56
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
20 km
Tesica, Ulaz
arr. 14:02
dep. 14:02
22 km
Tesica, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
23 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 14:06
dep. 14:06
24 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 14:10
dep. 14:10
26 km
Nozrina, I
arr. 14:12
dep. 14:12
27 km
Moravac, I
arr. 14:15
dep. 14:15
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 14:19
dep. 14:19
31 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 14:21
dep. 14:21
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:25
34 km
13:40 14:10 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:40
Aleksinac, Bus station
arr. 14:10
31 km
13:40 14:18 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:40
Donji Komren, Komren
arr. 13:43
dep. 13:43
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
31 km
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 14:16
dep. 14:16
33 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:18
33 km
14:10 14:52 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
Donji Komren
arr. 14:15
dep. 14:15
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:50
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:51
dep. 14:51
31.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:52
32.5 km
14:10 15:15 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
Nis, Jastrebac
arr. 14:14
dep. 14:14
1.9 km
Donji Komren
arr. 14:17
dep. 14:17
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 14:25
dep. 14:25
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:27
dep. 14:27
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:31
dep. 14:31
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 14:36
dep. 14:36
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 14:38
dep. 14:38
15.2 km
Veliki Drenovac, Kitice
arr. 14:39
dep. 14:39
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 14:41
dep. 14:41
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 14:42
dep. 14:42
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 14:44
dep. 14:44
18.1 km
Grejac
arr. 14:46
dep. 14:46
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 14:50
dep. 14:50
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 14:51
dep. 14:51
21.1 km
Tesica, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 14:56
dep. 14:56
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:00
dep. 15:00
26.1 km
Nozrina, I
arr. 15:02
dep. 15:02
27 km
Moravac, I
arr. 15:04
dep. 15:04
28.3 km
Moravac, II
arr. 15:06
dep. 15:06
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 15:09
dep. 15:09
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 15:12
dep. 15:12
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
33.8 km
14:15 14:47 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:15
Aleksinac, Bus station
arr. 14:47
31 km
14:30 15:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
10 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Moravski Bujmir
arr. 14:53
dep. 14:53
23 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
30 km
14:30 15:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Nis, Jastrebac
arr. 14:34
dep. 14:34
1.9 km
Donji Komren
arr. 14:37
dep. 14:37
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 14:44
dep. 14:44
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:46
dep. 14:46
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:49
dep. 14:49
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:50
dep. 14:50
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
13.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 14:56
dep. 14:56
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 14:58
dep. 14:58
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 15:03
dep. 15:03
20.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 15:12
dep. 15:12
25.8 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
26.9 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 15:16
dep. 15:16
28.3 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 15:19
dep. 15:19
30.5 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 15:21
dep. 15:21
31.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
33 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 15:27
dep. 15:27
34.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:30
35.4 km
14:48 15:28 (00:40)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:48
Nis, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:00
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:28
33 km
15:00 15:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
Aleksinac, Bus station
arr. 15:30
30.1 km
15:05 16:10 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:05
Donji Komren
arr. 15:10
dep. 15:10
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:28
dep. 15:28
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:34
dep. 15:34
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 15:36
dep. 15:36
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:37
dep. 15:37
18 km
Grejac
arr. 15:41
dep. 15:41
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
20 km
Tesica, Ulaz
arr. 15:47
dep. 15:47
22 km
Tesica, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
23 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 15:51
dep. 15:51
24 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:55
dep. 15:55
26 km
Nozrina, I
arr. 15:58
dep. 15:58
27 km
Moravac, I
arr. 16:00
dep. 16:00
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 16:04
dep. 16:04
31 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 16:06
dep. 16:06
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:10
34 km
15:15 15:35 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
Aleksinac, Bus station
arr. 15:35
30 km
15:15 16:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
Donji Komren
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:27
dep. 15:27
9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:32
dep. 15:32
12 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 15:37
dep. 15:37
15 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 15:41
dep. 15:41
17 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
18 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 15:47
dep. 15:47
21 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 15:52
dep. 15:52
25 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
26 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 15:56
dep. 15:56
27 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 15:58
dep. 15:58
28 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 16:00
dep. 16:00
29 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
31 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 16:06
dep. 16:06
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
34 km
Aleksinac, Opstina
arr. 16:12
dep. 16:12
35 km
Aleksinac, Hala
arr. 16:15
36 km
15:45 16:26 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
Nis, Jastrebac
arr. 15:48
dep. 15:48
1.9 km
Donji Komren
arr. 15:50
dep. 15:50
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 16:22
dep. 16:22
31.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 16:26
32.5 km
15:45 16:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
Nis, Jastrebac
arr. 15:49
dep. 15:49
1.9 km
Donji Komren
arr. 15:52
dep. 15:52
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:00
dep. 16:00
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:02
dep. 16:02
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:06
dep. 16:06
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 16:11
dep. 16:11
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 16:13
dep. 16:13
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 16:14
dep. 16:14
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 16:16
dep. 16:16
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 16:17
dep. 16:17
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 16:19
dep. 16:19
18.1 km
Grejac
arr. 16:21
dep. 16:21
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:23
dep. 16:23
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 16:25
dep. 16:25
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 16:26
dep. 16:26
21.1 km
Tesica, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 16:31
dep. 16:31
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 16:35
dep. 16:35
26.1 km
Nozrina, I
arr. 16:37
dep. 16:37
27 km
Moravac, I
arr. 16:39
dep. 16:39
28.3 km
Moravac, II
arr. 16:41
dep. 16:41
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 16:44
dep. 16:44
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 16:47
dep. 16:47
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:50
33.8 km
15:50 16:40 (00:50)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:50
Nis, Bus station
arr. 15:55
dep. 16:10
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:40
33 km
16:00 16:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:30
30.1 km
16:00 16:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:30
21 km
16:15 16:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:15
Aleksinac, Bus station
arr. 16:45
31 km
16:20 17:00 (00:40)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:20
Nis, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:30
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:00
32 km
16:30 17:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 16:50
dep. 16:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:05
31 km
17:00 17:38 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
Donji Komren, Komren
arr. 17:03
dep. 17:03
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
31 km
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 17:36
dep. 17:36
33 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 17:38
33 km
17:00 18:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
Donji Komren
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:23
dep. 17:23
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 17:24
dep. 17:24
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 17:29
dep. 17:29
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 17:31
dep. 17:31
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 17:32
dep. 17:32
18 km
Grejac
arr. 17:36
dep. 17:36
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 17:38
dep. 17:38
20 km
Tesica, Ulaz
arr. 17:42
dep. 17:42
22 km
Tesica, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
23 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
24 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 17:50
dep. 17:50
26 km
Nozrina, I
arr. 17:52
dep. 17:52
27 km
Moravac, I
arr. 17:55
dep. 17:55
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 17:59
dep. 17:59
31 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 18:01
dep. 18:01
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:05
34 km
17:20 17:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
Donji Komren
arr. 17:25
dep. 17:25
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
31 km
Aleksinac, Opstina
arr. 17:52
dep. 17:52
32 km
Aleksinac, Hala
arr. 17:55
33 km
17:30 18:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
30 km
17:35 18:30 (00:55)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:35
Nis, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:30
33 km
17:40 18:28 (00:48)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Nis, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:28
33 km
18:00 18:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
Aleksinac, Bus station
arr. 18:30
31 km
18:00 18:37 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
Donji Komren
arr. 18:05
dep. 18:05
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:35
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 18:36
dep. 18:36
31.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 18:37
32.5 km
18:25 19:30 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:25
Donji Komren
arr. 18:27
dep. 18:27
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 18:48
dep. 18:48
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 18:49
dep. 18:49
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 18:54
dep. 18:54
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 18:57
dep. 18:57
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 18:58
dep. 18:58
18 km
Grejac
arr. 19:01
dep. 19:01
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
20 km
Tesica, Ulaz
arr. 19:07
dep. 19:07
22 km
Tesica, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
23 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 19:11
dep. 19:11
24 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 19:15
dep. 19:15
26 km
Nozrina, I
arr. 19:17
dep. 19:17
27 km
Moravac, I
arr. 19:20
dep. 19:20
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 19:24
dep. 19:24
31 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 19:26
dep. 19:26
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:30
34 km
18:35 19:30 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:35
Donji Komren
arr. 18:40
dep. 18:40
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 18:48
dep. 18:48
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 18:52
dep. 18:52
12 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 18:57
dep. 18:57
15 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
18 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 19:07
dep. 19:07
21 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 19:12
dep. 19:12
25 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 19:13
dep. 19:13
26 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 19:16
dep. 19:16
27 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 19:18
dep. 19:18
28 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 19:20
dep. 19:20
29 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
31 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 19:26
dep. 19:26
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:30
34 km
19:00 19:33 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:00
Donji Komren, Komren
arr. 19:03
dep. 19:03
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
31 km
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 19:31
dep. 19:31
33 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 19:33
33 km
19:15 20:20 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:15
Donji Komren
arr. 19:20
dep. 19:20
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 19:38
dep. 19:38
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 19:41
dep. 19:41
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 19:42
dep. 19:42
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 19:44
dep. 19:44
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 19:46
dep. 19:46
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 19:47
dep. 19:47
18 km
Grejac
arr. 19:51
dep. 19:51
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
20 km
Tesica, Ulaz
arr. 19:57
dep. 19:57
22 km
Tesica, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
23 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 20:01
dep. 20:01
24 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 20:05
dep. 20:05
26 km
Nozrina, I
arr. 20:07
dep. 20:07
27 km
Moravac, I
arr. 20:10
dep. 20:10
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 20:14
dep. 20:14
31 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 20:16
dep. 20:16
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
34 km
19:30 20:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:30
Nis, Jastrebac
arr. 19:33
dep. 19:33
1.9 km
Donji Komren
arr. 19:35
dep. 19:35
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 20:02
dep. 20:02
31.2 km
Aleksinac, Hala
arr. 20:04
32 km
20:00 21:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
Nis, Jastrebac
arr. 20:04
dep. 20:04
1.9 km
Donji Komren
arr. 20:07
dep. 20:07
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:14
dep. 20:14
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:15
dep. 20:15
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:16
dep. 20:16
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:19
dep. 20:19
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:20
dep. 20:20
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
13.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 20:26
dep. 20:26
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 20:28
dep. 20:28
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 20:33
dep. 20:33
20.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 20:42
dep. 20:42
25.8 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
26.9 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 20:46
dep. 20:46
28.3 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 20:49
dep. 20:49
30.5 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 20:51
dep. 20:51
31.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:54
dep. 20:54
33 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 20:57
dep. 20:57
34.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:00
35.4 km
20:00 21:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
Nis, Jastrebac
arr. 20:04
dep. 20:04
1.9 km
Donji Komren
arr. 20:07
dep. 20:07
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:15
dep. 20:15
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:17
dep. 20:17
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:20
dep. 20:20
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:21
dep. 20:21
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:24
dep. 20:24
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 20:26
dep. 20:26
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 20:28
dep. 20:28
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 20:29
dep. 20:29
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 20:31
dep. 20:31
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 20:32
dep. 20:32
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 20:34
dep. 20:34
18.1 km
Grejac
arr. 20:36
dep. 20:36
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 20:40
dep. 20:40
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 20:41
dep. 20:41
21.1 km
Tesica, Center
arr. 20:44
dep. 20:44
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 20:46
dep. 20:46
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 20:50
dep. 20:50
26.1 km
Nozrina, I
arr. 20:52
dep. 20:52
27 km
Moravac, I
arr. 20:54
dep. 20:54
28.3 km
Moravac, II
arr. 20:56
dep. 20:56
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 20:59
dep. 20:59
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 21:02
dep. 21:02
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:05
33.8 km
21:15 22:20 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:15
Nis, Jastrebac
arr. 21:19
dep. 21:19
1.9 km
Donji Komren
arr. 21:22
dep. 21:22
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 21:30
dep. 21:30
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 21:31
dep. 21:31
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 21:32
dep. 21:32
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 21:35
dep. 21:35
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 21:36
dep. 21:36
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 21:39
dep. 21:39
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 21:41
dep. 21:41
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 21:43
dep. 21:43
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 21:44
dep. 21:44
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 21:46
dep. 21:46
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 21:47
dep. 21:47
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 21:49
dep. 21:49
18.1 km
Grejac
arr. 21:51
dep. 21:51
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:53
dep. 21:53
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 21:55
dep. 21:55
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 21:56
dep. 21:56
21.1 km
Tesica, Center
arr. 21:59
dep. 21:59
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 22:01
dep. 22:01
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 22:05
dep. 22:05
26.1 km
Nozrina, I
arr. 22:07
dep. 22:07
27 km
Moravac, I
arr. 22:09
dep. 22:09
28.3 km
Moravac, II
arr. 22:11
dep. 22:11
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 22:14
dep. 22:14
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 22:17
dep. 22:17
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:20
33.8 km
22:00 23:02 (01:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:00
Nis, Jastrebac
arr. 22:03
dep. 22:03
1.9 km
Donji Komren
arr. 22:05
dep. 22:05
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 22:09
dep. 22:09
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 22:12
dep. 22:12
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 22:14
dep. 22:14
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 22:15
dep. 22:15
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 22:18
dep. 22:18
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 22:19
dep. 22:19
11.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 22:25
dep. 22:25
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 22:27
dep. 22:27
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 22:29
dep. 22:29
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 22:33
dep. 22:33
20.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 22:42
dep. 22:42
25.8 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 22:44
dep. 22:44
26.9 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 22:46
dep. 22:46
28.3 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 22:49
dep. 22:49
30.5 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 22:51
dep. 22:51
31.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 22:54
dep. 22:54
33 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 22:57
dep. 22:57
34.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
35.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 23:02
36.5 km
23:30 00:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Jastrebac
arr. 23:34
dep. 23:34
1.9 km
Donji Komren
arr. 23:37
dep. 23:37
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 23:45
dep. 23:45
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 23:46
dep. 23:46
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 23:47
dep. 23:47
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 23:50
dep. 23:50
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 23:51
dep. 23:51
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 23:54
dep. 23:54
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 23:56
dep. 23:56
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 23:58
dep. 23:58
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 23:59
dep. 23:59
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 00:01
dep. 00:01
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 00:02
dep. 00:02
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 00:04
dep. 00:04
18.1 km
Grejac
arr. 00:06
dep. 00:06
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 00:08
dep. 00:08
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 00:10
dep. 00:10
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 00:11
dep. 00:11
21.1 km
Tesica, Center
arr. 00:14
dep. 00:14
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 00:16
dep. 00:16
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 00:20
dep. 00:20
26.1 km
Nozrina, I
arr. 00:22
dep. 00:22
27 km
Moravac, I
arr. 00:24
dep. 00:24
28.3 km
Moravac, II
arr. 00:26
dep. 00:26
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 00:29
dep. 00:29
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 00:32
dep. 00:32
32.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 00:35
33.8 km

Naselja Nis i Aleksinac su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće -01h i 2min., a najduže 01h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 13 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 00:40 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Aleksinac iznosi od 250,00 RSD do 250,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.