Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Negotin - Rajac kod Negotina timetable

sunday, 16.06.2024.
09:15 09:56 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 19.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Railway station
dep. 09:15
Kobisnica, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:25
8 km
Veljkovo, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:40
15 km
Rogljevo, Railway station
arr. 09:46
dep. 09:46
20 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 09:56
25 km
19:30 20:11 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 19.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Railway station
dep. 19:30
Kobisnica, Railway station
arr. 19:40
dep. 19:40
8 km
Veljkovo, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:55
15 km
Rogljevo, Railway station
arr. 20:01
dep. 20:01
20 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 20:11
25 km
Negotin - Rajac kod Negotina timetable
Departures on: monday, 17.06.2024.
06:00 07:55 (01:55)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:03
dep. 06:03
2.3 km
Srbovo, Center
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Kobisnica, Škola
arr. 06:19
dep. 06:19
13.5 km
Kobisnica, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
14.2 km
Veljkovo, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
23.5 km
Rogljevo, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
26.5 km
Kovilovo kod Negotina, Center
arr. 06:46
dep. 06:46
30.6 km
arr. 06:53
dep. 06:53
34.6 km
Smedovac, Center
arr. 06:57
dep. 06:57
36.9 km
Rajac kod Negotina, Intersection
arr. 07:55
67.3 km
06:00 07:55 (01:55)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:03
dep. 06:03
2.3 km
Srbovo, Center
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Kobisnica, Škola
arr. 06:21
dep. 06:21
13.5 km
Kobisnica, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
14.2 km
Veljkovo, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
23.5 km
Rogljevo, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
26.5 km
Kovilovo kod Negotina, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
30.6 km
arr. 06:57
dep. 06:57
36.9 km
Smedovac, Center
arr. 07:07
dep. 07:07
42.5 km
Tamnic, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
48.5 km
Bracevac, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
53.5 km
Crnomasnica, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
58.2 km
Aleksandrovac near Negotin
arr. 07:49
dep. 07:49
64.8 km
Rajac kod Negotina, Intersection
arr. 07:55
67.3 km
06:00 07:55 (01:55)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:03
dep. 06:03
2.3 km
Srbovo, Center
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Kobisnica, Škola
arr. 06:19
dep. 06:19
13.5 km
Kobisnica, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
14.2 km
Veljkovo, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
23.5 km
Rogljevo, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
26.5 km
Kovilovo kod Negotina, Center
arr. 06:46
dep. 06:46
30.6 km
arr. 06:53
dep. 06:53
34.6 km
Smedovac, Center
arr. 06:57
dep. 06:57
36.9 km
Rajac kod Negotina, Intersection
arr. 07:55
67.3 km
09:15 09:56 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 19.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Railway station
dep. 09:15
Kobisnica, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:25
8 km
Veljkovo, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:40
15 km
Rogljevo, Railway station
arr. 09:46
dep. 09:46
20 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 09:56
25 km
11:55 13:49 (01:54)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 11:55
Kobisnica, Škola
arr. 12:24
dep. 12:24
13.5 km
Kobisnica, Center
arr. 12:26
dep. 12:26
14.2 km
Veljkovo, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
23.5 km
Rogljevo, Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
26.5 km
arr. 12:47
dep. 12:47
34.6 km
Smedovac, Center
arr. 12:51
dep. 12:51
36.9 km
Rajac kod Negotina, Intersection
arr. 13:49
67.3 km
11:55 13:49 (01:54)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 11:55
arr. 12:08
dep. 12:08
2.3 km
Kobisnica, Škola
arr. 12:24
dep. 12:24
13.5 km
Kobisnica, Center
arr. 12:26
dep. 12:26
14.2 km
Veljkovo, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
23.5 km
Rogljevo, Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
26.5 km
arr. 12:47
dep. 12:47
34.6 km
Smedovac, Center
arr. 12:51
dep. 12:51
36.9 km
Rajac kod Negotina, Intersection
arr. 13:49
67.3 km
14:10 14:51 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 19.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Railway station
dep. 14:10
Kobisnica, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:20
8 km
Veljkovo, Railway station
arr. 14:35
dep. 14:35
15 km
Rogljevo, Railway station
arr. 14:41
dep. 14:41
20 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 14:51
25 km
15:20 17:15 (01:55)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 15:20
arr. 15:23
dep. 15:23
2.3 km
Srbovo, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
6 km
Kobisnica, Škola
arr. 15:39
dep. 15:39
13.5 km
Kobisnica, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
14.2 km
Veljkovo, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
23.5 km
Rogljevo, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
26.5 km
Kovilovo kod Negotina, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
30.6 km
arr. 16:13
dep. 16:13
34.6 km
Smedovac, Center
arr. 16:17
dep. 16:17
36.9 km
Rajac kod Negotina, Intersection
arr. 17:15
67.3 km
15:20 17:15 (01:55)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 15:20
arr. 15:23
dep. 15:23
2.3 km
Srbovo, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
6 km
Kobisnica, Škola
arr. 15:39
dep. 15:39
13.5 km
Kobisnica, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
14.2 km
Veljkovo, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
23.5 km
Rogljevo, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
26.5 km
Kovilovo kod Negotina, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
30.6 km
arr. 16:13
dep. 16:13
34.6 km
Smedovac, Center
arr. 16:17
dep. 16:17
36.9 km
Rajac kod Negotina, Intersection
arr. 17:15
67.3 km
15:20 17:15 (01:55)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 15:20
arr. 15:23
dep. 15:23
2.3 km
Srbovo, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
6 km
Kobisnica, Škola
arr. 15:41
dep. 15:41
13.5 km
Kobisnica, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
14.2 km
Veljkovo, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
23.5 km
Rogljevo, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
26.5 km
Kovilovo kod Negotina, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
30.6 km
arr. 16:17
dep. 16:17
36.9 km
Smedovac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
42.5 km
Tamnic, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
48.5 km
Bracevac, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
53.5 km
Crnomasnica, Center
arr. 16:57
dep. 16:57
58.2 km
Aleksandrovac near Negotin
arr. 17:09
dep. 17:09
64.8 km
Rajac kod Negotina, Intersection
arr. 17:15
67.3 km
19:30 20:11 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 19.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Railway station
dep. 19:30
Kobisnica, Railway station
arr. 19:40
dep. 19:40
8 km
Veljkovo, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:55
15 km
Rogljevo, Railway station
arr. 20:01
dep. 20:01
20 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 20:11
25 km

Naselja Negotin i Rajac kod Negotina su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 41min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Negotin je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.