Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Negotin - Kladovo timetable

thursday, 20.02.2020.
09:05 10:15 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 09:05
Samarinovac kod Negotina
arr. 09:10
dep. 09:10
5 km
Mala Kamenica
arr. 09:26
dep. 09:26
18 km
Mihajlovac kod Negotina
arr. 09:28
dep. 09:28
19 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 09:36
dep. 09:36
26 km
Kupuziste, Intersection
arr. 09:38
dep. 09:38
28 km
Brza Palanka, Stara
arr. 09:40
dep. 09:40
30 km
Brza Palanka
arr. 09:43
dep. 09:43
32 km
Grabovica kod Kladova
arr. 09:48
dep. 09:48
36 km
Ljubičevac kod Kladova
arr. 09:52
dep. 09:52
39 km
Velesnica
arr. 09:56
dep. 09:56
43 km
Milutinovac
arr. 10:00
dep. 10:00
46 km
Recica kod Kladova, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
50 km
Kladovo, Bus station
arr. 10:15
58 km
10:26 11:33 (01:07)
Badnjevska ulica - Dom Stanko PaunovicBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
dep. 10:26
Negotin, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
1.5 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 10:39
dep. 10:39
7 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 10:42
dep. 10:42
9.8 km
Dusanovac, Intersection
arr. 10:46
dep. 10:46
12.7 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 10:52
dep. 10:52
19.5 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
20.2 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 10:58
dep. 10:58
26.2 km
Kupuziste, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
31.9 km
Brza Palanka, Stara
arr. 11:06
dep. 11:06
35.3 km
Brza Palanka
arr. 11:08
dep. 11:08
37 km
Grabovica kod Kladova
arr. 11:11
dep. 11:11
40.2 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
43.3 km
Velesnica
arr. 11:17
dep. 11:17
46.4 km
Milutinovac, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
49.9 km
Kladovo, Bus station
arr. 11:33
60.3 km
12:28 13:30 (01:02)
Badnjevska ulica - Dom Stanko PaunovicBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
dep. 12:28
Negotin, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
2 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 12:40
dep. 12:40
7 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 12:43
dep. 12:43
10 km
Dusanovac, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
12 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
19 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
22 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 13:02
dep. 13:02
30 km
Kupuziste, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
32 km
Brza Palanka, Stara
arr. 13:07
dep. 13:07
35 km
Brza Palanka
arr. 13:08
dep. 13:08
36 km
Grabovica kod Kladova
arr. 13:11
dep. 13:11
39 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
42 km
Velesnica
arr. 13:17
dep. 13:17
45 km
Milutinovac, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
49 km
Kladovo, Bus station
arr. 13:30
60 km
14:33 15:45 (01:12)
Badnjevska ulica - Dom Stanko PaunovicBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
dep. 14:33
Negotin, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:45
2 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 14:55
dep. 14:55
7 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 14:58
dep. 14:58
10 km
Dusanovac, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
12 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
19 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
22 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 15:17
dep. 15:17
30 km
Kupuziste, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
32 km
Brza Palanka, Stara
arr. 15:22
dep. 15:22
35 km
Brza Palanka
arr. 15:23
dep. 15:23
36 km
Grabovica kod Kladova
arr. 15:26
dep. 15:26
39 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
42 km
Velesnica
arr. 15:32
dep. 15:32
45 km
Milutinovac, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
49 km
Kladovo, Bus station
arr. 15:45
60 km
15:55 17:02 (01:07)
Badnjevska ulica - Dom Stanko PaunovicBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
dep. 15:55
Negotin, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
1.5 km
Dusanovac, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
12.7 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 16:22
dep. 16:22
20.2 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 16:27
dep. 16:27
26.2 km
Kupuziste, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
31.9 km
Brza Palanka, Stara
arr. 16:35
dep. 16:35
35.3 km
Brza Palanka
arr. 16:37
dep. 16:37
37 km
Grabovica kod Kladova
arr. 16:40
dep. 16:40
40.2 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
43.3 km
Velesnica
arr. 16:46
dep. 16:46
46.4 km
Milutinovac, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
49.9 km
Kladovo, Bus station
arr. 17:02
60.3 km
17:50 19:00 (01:10)
Badnjevska ulica - Dom Stanko PaunovicBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
dep. 17:50
Negotin, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:00
2 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 18:05
dep. 18:05
7 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 18:08
dep. 18:08
10 km
Dusanovac, Čoka
arr. 18:10
dep. 18:10
12 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
20 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
22 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 18:29
dep. 18:29
31 km
Kupuziste, Intersection
arr. 18:31
dep. 18:31
33 km
Brza Palanka, Stara
arr. 18:34
dep. 18:34
36 km
Brza Palanka
arr. 18:36
dep. 18:36
38 km
Grabovica kod Kladova
arr. 18:40
dep. 18:40
41 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 18:43
dep. 18:43
44 km
Velesnica
arr. 18:46
dep. 18:46
47 km
Milutinovac, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
51 km
Kladovo, Bus station
arr. 19:00
62 km
19:43 20:45 (01:02)
Badnjevska ulica - Dom Stanko PaunovicBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
dep. 19:43
Negotin, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
2 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 19:55
dep. 19:55
7 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 19:58
dep. 19:58
10 km
Dusanovac, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
12 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
19 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
22 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 20:17
dep. 20:17
30 km
Kupuziste, Intersection
arr. 20:19
dep. 20:19
32 km
Brza Palanka, Stara
arr. 20:22
dep. 20:22
35 km
Brza Palanka
arr. 20:23
dep. 20:23
36 km
Grabovica kod Kladova
arr. 20:26
dep. 20:26
39 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 20:29
dep. 20:29
42 km
Velesnica
arr. 20:32
dep. 20:32
45 km
Milutinovac, Intersection
arr. 20:36
dep. 20:36
49 km
Kladovo, Bus station
arr. 20:45
60 km
22:27 23:34 (01:07)
Badnjevska ulica - Dom Stanko PaunovicBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
dep. 22:27
Negotin, Bus station
arr. 22:32
dep. 22:32
1.5 km
Dusanovac, Intersection
arr. 22:47
dep. 22:47
12.7 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 22:54
dep. 22:54
20.2 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 22:59
dep. 22:59
26.2 km
Kupuziste, Intersection
arr. 23:04
dep. 23:04
31.9 km
Brza Palanka, Stara
arr. 23:07
dep. 23:07
35.3 km
Brza Palanka
arr. 23:09
dep. 23:09
37 km
Grabovica kod Kladova
arr. 23:12
dep. 23:12
40.2 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 23:15
dep. 23:15
43.3 km
Velesnica
arr. 23:18
dep. 23:18
46.4 km
Milutinovac, Intersection
arr. 23:21
dep. 23:21
49.9 km
Kladovo, Bus station
arr. 23:34
60.3 km

Naselja Negotin i Kladovo su međusobno udaljena ~61 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 02min., a najduže 01h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Negotin je u 09:05 h, dok je poslednji polazak u 22:27 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.