Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Negotin - Bor timetable

thursday, 30.05.2024.
07:01 08:30 (01:29)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 07:01
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 07:20
dep. 07:20
12.1 km
arr. 07:24
dep. 07:24
14.6 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
16.9 km
arr. 07:31
dep. 07:31
18.7 km
arr. 07:36
dep. 07:36
23.6 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 07:41
dep. 07:41
28.6 km
Rgotina, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
50.9 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 08:10
dep. 08:10
56.5 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
62 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:18
dep. 08:18
65 km
arr. 08:21
dep. 08:21
66.6 km
arr. 08:24
dep. 08:24
67.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:26
dep. 08:26
68.2 km
Bor, Bus station
arr. 08:30
69.7 km
16:15 17:45 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 16:15
arr. 16:20
dep. 16:20
8 km
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 16:21
dep. 16:21
11 km
arr. 16:31
dep. 16:31
18 km
arr. 16:36
dep. 16:36
21 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 16:43
dep. 16:43
27 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 16:59
dep. 16:59
38 km
arr. 17:05
dep. 17:05
43 km
Rgotina, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
45 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 17:30
dep. 17:30
51 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
55 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:39
dep. 17:39
59 km
arr. 17:40
dep. 17:40
60 km
arr. 17:41
dep. 17:41
61 km
Bor, Bus station
arr. 17:45
65 km
Negotin - Bor timetable
Departures on: friday, 31.05.2024.
07:01 08:30 (01:29)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 07:01
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 07:20
dep. 07:20
12.1 km
arr. 07:24
dep. 07:24
14.6 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
16.9 km
arr. 07:31
dep. 07:31
18.7 km
arr. 07:36
dep. 07:36
23.6 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 07:41
dep. 07:41
28.6 km
Rgotina, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
50.9 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 08:10
dep. 08:10
56.5 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
62 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:18
dep. 08:18
65 km
arr. 08:21
dep. 08:21
66.6 km
arr. 08:24
dep. 08:24
67.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:26
dep. 08:26
68.2 km
Bor, Bus station
arr. 08:30
69.7 km
16:15 17:45 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 16:15
arr. 16:20
dep. 16:20
8 km
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 16:21
dep. 16:21
11 km
arr. 16:31
dep. 16:31
18 km
arr. 16:36
dep. 16:36
21 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 16:43
dep. 16:43
27 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 16:59
dep. 16:59
38 km
arr. 17:05
dep. 17:05
43 km
Rgotina, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
45 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 17:30
dep. 17:30
51 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
55 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:39
dep. 17:39
59 km
arr. 17:40
dep. 17:40
60 km
arr. 17:41
dep. 17:41
61 km
Bor, Bus station
arr. 17:45
65 km
Negotin - Bor timetable
Departures on: saturday, 01.06.2024.
16:15 17:45 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 16:15
arr. 16:20
dep. 16:20
8 km
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 16:21
dep. 16:21
11 km
arr. 16:31
dep. 16:31
18 km
arr. 16:36
dep. 16:36
21 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 16:43
dep. 16:43
27 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 16:59
dep. 16:59
38 km
arr. 17:05
dep. 17:05
43 km
Rgotina, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
45 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 17:30
dep. 17:30
51 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
55 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:39
dep. 17:39
59 km
arr. 17:40
dep. 17:40
60 km
arr. 17:41
dep. 17:41
61 km
Bor, Bus station
arr. 17:45
65 km
Negotin - Bor timetable
Departures on: sunday, 02.06.2024.
16:15 17:45 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 16:15
arr. 16:20
dep. 16:20
8 km
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 16:21
dep. 16:21
11 km
arr. 16:31
dep. 16:31
18 km
arr. 16:36
dep. 16:36
21 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 16:43
dep. 16:43
27 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 16:59
dep. 16:59
38 km
arr. 17:05
dep. 17:05
43 km
Rgotina, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
45 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 17:30
dep. 17:30
51 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
55 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:39
dep. 17:39
59 km
arr. 17:40
dep. 17:40
60 km
arr. 17:41
dep. 17:41
61 km
Bor, Bus station
arr. 17:45
65 km
Negotin - Bor timetable
Departures on: monday, 03.06.2024.
05:40 07:00 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 05:40
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 05:56
dep. 05:56
12.1 km
arr. 05:58
dep. 05:58
14.6 km
arr. 06:02
dep. 06:02
18.7 km
arr. 06:06
dep. 06:06
23.6 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 06:11
dep. 06:11
28.6 km
Rgotina, Center
arr. 06:33
dep. 06:33
50.9 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 06:41
dep. 06:41
56.5 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 06:46
dep. 06:46
62 km
Bor, Jugopetrol
arr. 06:51
dep. 06:51
65 km
arr. 06:53
dep. 06:53
66.6 km
arr. 06:55
dep. 06:55
67.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 06:57
dep. 06:57
68.2 km
Bor, Bus station
arr. 07:00
69.7 km
07:01 08:30 (01:29)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 07:01
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 07:20
dep. 07:20
12.1 km
arr. 07:24
dep. 07:24
14.6 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
16.9 km
arr. 07:31
dep. 07:31
18.7 km
arr. 07:36
dep. 07:36
23.6 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 07:41
dep. 07:41
28.6 km
Rgotina, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
50.9 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 08:10
dep. 08:10
56.5 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
62 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:18
dep. 08:18
65 km
arr. 08:21
dep. 08:21
66.6 km
arr. 08:24
dep. 08:24
67.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:26
dep. 08:26
68.2 km
Bor, Bus station
arr. 08:30
69.7 km
16:15 17:45 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 16:15
arr. 16:20
dep. 16:20
8 km
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 16:21
dep. 16:21
11 km
arr. 16:31
dep. 16:31
18 km
arr. 16:36
dep. 16:36
21 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 16:43
dep. 16:43
27 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 16:59
dep. 16:59
38 km
arr. 17:05
dep. 17:05
43 km
Rgotina, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
45 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 17:30
dep. 17:30
51 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
55 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:39
dep. 17:39
59 km
arr. 17:40
dep. 17:40
60 km
arr. 17:41
dep. 17:41
61 km
Bor, Bus station
arr. 17:45
65 km

Naselja Negotin i Bor su međusobno udaljena ~68 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Negotin je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.