Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Negotin - Bor timetable

friday, 23.11.2018.
01:55 03:32 (01:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 01:55
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 01:59
dep. 01:59
1.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
57.3 km
Bor, Bus station
arr. 03:32
88.2 km
07:01 08:30 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 07:01
Karbulovo, Intersection
arr. 07:20
dep. 07:20
12.1 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
14.6 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
16.9 km
Sikole, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
18.7 km
Metris, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
23.6 km
Salas kod Zajecara
arr. 07:41
dep. 07:41
28.6 km
Rgotina
arr. 08:03
dep. 08:03
50.9 km
Slatina kod Bora, Zadradje
arr. 08:10
dep. 08:10
56.5 km
Slatina kod Bora
arr. 08:15
dep. 08:15
62 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:18
dep. 08:18
65 km
Bor, M.Z. Petar Kočić
arr. 08:21
dep. 08:21
66.6 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 08:24
dep. 08:24
67.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:26
dep. 08:26
68.2 km
Bor, Bus station
arr. 08:30
69.7 km
14:40 16:30 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 14:40
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 14:44
dep. 14:44
1.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
12.1 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
14.6 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
16.9 km
Sikole, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
18.7 km
Metris, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
23.6 km
Salas kod Zajecara
arr. 15:11
dep. 15:11
28.6 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
32.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
39.5 km
Rgotina, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
47.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
57.3 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 16:20
dep. 16:20
86.1 km
Bor, Tehnopromet
arr. 16:21
dep. 16:21
86.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 16:22
dep. 16:22
87.4 km
Bor, Ekspres
arr. 16:23
dep. 16:23
87.8 km
Bor, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
88.4 km
Bor, Bus station
arr. 16:30
90.9 km
16:15 17:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 16:15
Stubik, Pivnice
arr. 16:20
dep. 16:20
8 km
Karbulovo, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
11 km
Sikole, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
18 km
Metris, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
21 km
Salas kod Zajecara
arr. 16:43
dep. 16:43
27 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
38 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
43 km
Rgotina
arr. 17:15
dep. 17:15
45 km
Slatina kod Bora, Zadradje
arr. 17:30
dep. 17:30
51 km
Slatina kod Bora
arr. 17:35
dep. 17:35
55 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:39
dep. 17:39
59 km
Bor, M.Z. Petar Kočić
arr. 17:40
dep. 17:40
60 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 17:41
dep. 17:41
61 km
Bor, Bus station
arr. 17:45
65 km
 
Departures on: saturday, 24.11.2018.
14:40 16:30 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 14:40
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 14:44
dep. 14:44
1.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
12.1 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
14.6 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
16.9 km
Sikole, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
18.7 km
Metris, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
23.6 km
Salas kod Zajecara
arr. 15:11
dep. 15:11
28.6 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
32.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
39.5 km
Rgotina, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
47.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
57.3 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 16:20
dep. 16:20
86.1 km
Bor, Tehnopromet
arr. 16:21
dep. 16:21
86.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 16:22
dep. 16:22
87.4 km
Bor, Ekspres
arr. 16:23
dep. 16:23
87.8 km
Bor, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
88.4 km
Bor, Bus station
arr. 16:30
90.9 km
16:15 17:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 16:15
Stubik, Pivnice
arr. 16:20
dep. 16:20
8 km
Karbulovo, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
11 km
Sikole, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
18 km
Metris, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
21 km
Salas kod Zajecara
arr. 16:43
dep. 16:43
27 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
38 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
43 km
Rgotina
arr. 17:15
dep. 17:15
45 km
Slatina kod Bora, Zadradje
arr. 17:30
dep. 17:30
51 km
Slatina kod Bora
arr. 17:35
dep. 17:35
55 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:39
dep. 17:39
59 km
Bor, M.Z. Petar Kočić
arr. 17:40
dep. 17:40
60 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 17:41
dep. 17:41
61 km
Bor, Bus station
arr. 17:45
65 km
 
Departures on: sunday, 25.11.2018.
05:18 06:30 (01:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 05:18
Bor, Bus station
arr. 06:30
68.7 km
16:15 17:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Negotin, Bus station
dep. 16:15
Stubik, Pivnice
arr. 16:20
dep. 16:20
8 km
Karbulovo, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
11 km
Sikole, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
18 km
Metris, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
21 km
Salas kod Zajecara
arr. 16:43
dep. 16:43
27 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
38 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
43 km
Rgotina
arr. 17:15
dep. 17:15
45 km
Slatina kod Bora, Zadradje
arr. 17:30
dep. 17:30
51 km
Slatina kod Bora
arr. 17:35
dep. 17:35
55 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:39
dep. 17:39
59 km
Bor, M.Z. Petar Kočić
arr. 17:40
dep. 17:40
60 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 17:41
dep. 17:41
61 km
Bor, Bus station
arr. 17:45
65 km

Naselja Negotin i Bor su međusobno udaljena ~76 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 12min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Negotin je u 01:55 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.