Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nastavce - Vranje timetable

tuesday, 22.10.2019.
06:50 07:32 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nastavce
dep. 06:50
Nastavce, Dininci
arr. 06:51
dep. 06:51
0.4 km
Gornje Trebesinje, Panduci
arr. 06:53
dep. 06:53
1.7 km
Gornje Trebesinje
arr. 06:55
dep. 06:55
2.7 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 06:58
dep. 06:58
3.3 km
Donje Trebesinje
arr. 07:00
dep. 07:00
3.8 km
Zlatokop
arr. 07:19
dep. 07:19
12.5 km
Zlatokop, Brestovac raskrsnica
arr. 07:17
dep. 07:17
11.9 km
Tibuzde, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
10.8 km
Tibuzde, 2
arr. 07:13
dep. 07:13
10 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 07:21
dep. 07:21
13.5 km
Vranje, Palestina
arr. 07:24
dep. 07:24
13.8 km
Vranje, D. Vranje
arr. 07:26
dep. 07:26
14.5 km
Vranje, Bus station
arr. 07:32
16.8 km
08:35 09:00 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nastavce
dep. 08:35
Zlatokop, Brestovac
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Tibuzde, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
6 km
Zlatokop
arr. 08:50
dep. 08:50
9 km
Vranje, Palestina
arr. 08:55
dep. 08:55
11 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 08:58
dep. 08:58
13 km
Vranje, Bus station
arr. 09:00
14 km
14:05 14:30 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nastavce
dep. 14:05
Zlatokop, Brestovac
arr. 14:10
dep. 14:10
4 km
Tibuzde, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Zlatokop
arr. 14:20
dep. 14:20
9 km
Vranje, Palestina
arr. 14:25
dep. 14:25
11 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 14:28
dep. 14:28
13 km
Vranje, Bus station
arr. 14:30
14 km
16:15 16:44 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nastavce
dep. 16:15
Nastavce, Dininci
arr. 16:16
dep. 16:16
0.4 km
Gornje Trebesinje, Panduci
arr. 16:18
dep. 16:18
1.7 km
Gornje Trebesinje
arr. 16:20
dep. 16:20
2.7 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 16:23
dep. 16:23
3.3 km
Donje Trebesinje
arr. 16:25
dep. 16:25
3.8 km
Zlatokop
arr. 16:35
dep. 16:35
7.5 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 16:37
dep. 16:37
13.5 km
Vranje, Palestina
arr. 16:40
dep. 16:40
13.8 km
Vranje, D. Vranje
arr. 16:42
dep. 16:42
14.5 km
Vranje, Bus station
arr. 16:44
16.8 km
18:05 18:30 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 25.03.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nastavce
dep. 18:05
Zlatokop, Brestovac
arr. 18:10
dep. 18:10
4 km
Tibuzde, 1
arr. 18:15
dep. 18:15
6 km
Zlatokop
arr. 18:20
dep. 18:20
9 km
Vranje, Palestina
arr. 18:25
dep. 18:25
11 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 18:28
dep. 18:28
13 km
Vranje, Bus station
arr. 18:30
14 km
Nastavce - Vranje timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
06:50 07:32 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nastavce
dep. 06:50
Nastavce, Dininci
arr. 06:51
dep. 06:51
0.4 km
Gornje Trebesinje, Panduci
arr. 06:53
dep. 06:53
1.7 km
Gornje Trebesinje
arr. 06:55
dep. 06:55
2.7 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 06:58
dep. 06:58
3.3 km
Donje Trebesinje
arr. 07:00
dep. 07:00
3.8 km
Zlatokop
arr. 07:19
dep. 07:19
12.5 km
Zlatokop, Brestovac raskrsnica
arr. 07:17
dep. 07:17
11.9 km
Tibuzde, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
10.8 km
Tibuzde, 2
arr. 07:13
dep. 07:13
10 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 07:21
dep. 07:21
13.5 km
Vranje, Palestina
arr. 07:24
dep. 07:24
13.8 km
Vranje, D. Vranje
arr. 07:26
dep. 07:26
14.5 km
Vranje, Bus station
arr. 07:32
16.8 km
08:35 09:00 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nastavce
dep. 08:35
Zlatokop, Brestovac
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Tibuzde, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
6 km
Zlatokop
arr. 08:50
dep. 08:50
9 km
Vranje, Palestina
arr. 08:55
dep. 08:55
11 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 08:58
dep. 08:58
13 km
Vranje, Bus station
arr. 09:00
14 km
14:05 14:30 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nastavce
dep. 14:05
Zlatokop, Brestovac
arr. 14:10
dep. 14:10
4 km
Tibuzde, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Zlatokop
arr. 14:20
dep. 14:20
9 km
Vranje, Palestina
arr. 14:25
dep. 14:25
11 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 14:28
dep. 14:28
13 km
Vranje, Bus station
arr. 14:30
14 km
16:15 16:44 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nastavce
dep. 16:15
Nastavce, Dininci
arr. 16:16
dep. 16:16
0.4 km
Gornje Trebesinje, Panduci
arr. 16:18
dep. 16:18
1.7 km
Gornje Trebesinje
arr. 16:20
dep. 16:20
2.7 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 16:23
dep. 16:23
3.3 km
Donje Trebesinje
arr. 16:25
dep. 16:25
3.8 km
Zlatokop
arr. 16:35
dep. 16:35
7.5 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 16:37
dep. 16:37
13.5 km
Vranje, Palestina
arr. 16:40
dep. 16:40
13.8 km
Vranje, D. Vranje
arr. 16:42
dep. 16:42
14.5 km
Vranje, Bus station
arr. 16:44
16.8 km
18:05 18:30 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 25.03.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nastavce
dep. 18:05
Zlatokop, Brestovac
arr. 18:10
dep. 18:10
4 km
Tibuzde, 1
arr. 18:15
dep. 18:15
6 km
Zlatokop
arr. 18:20
dep. 18:20
9 km
Vranje, Palestina
arr. 18:25
dep. 18:25
11 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 18:28
dep. 18:28
13 km
Vranje, Bus station
arr. 18:30
14 km

Naselja Nastavce i Vranje su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nastavce je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 18:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.