Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nakucani kod Sapca - Sabac timetable

tuesday, 26.10.2021.
05:44 06:20 (00:36)
Lazin ducanBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
dep. 05:44
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 05:45
dep. 05:45
1 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 05:49
dep. 05:49
3 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 05:51
dep. 05:51
4 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 05:55
dep. 05:55
6 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 06:00
dep. 06:00
9 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 06:04
dep. 06:04
11 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
12 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 06:09
dep. 06:09
14 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
16 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 06:14
dep. 06:14
16.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 06:15
dep. 06:15
17 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 06:16
dep. 06:16
18 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 06:18
dep. 06:18
19 km
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 06:19
dep. 06:19
19.4 km
Sabac, Bus station
arr. 06:20
20 km
05:54 06:35 (00:41)
MarjanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nakucani kod Sapca, Marjanovici
dep. 05:54
Nakucani kod Sapca, Sesici
arr. 05:53
dep. 05:53
-1 km
Nakucani kod Sapca, Alimpici
arr. 05:51
dep. 05:51
-3 km
Nakucani kod Sapca, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
-4 km
Sinosevic, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
2 km
Bojic, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
5 km
Bojic, Zabran
arr. 06:07
dep. 06:07
8 km
Slatina kod Sapca
arr. 06:10
dep. 06:10
9 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 06:12
dep. 06:12
10 km
Varna, Moskovljevici
arr. 06:13
dep. 06:13
11 km
Varna, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
12 km
Jevremovac, Crkva
arr. 06:18
dep. 06:18
13.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Jevremovac, Bunar
arr. 06:21
dep. 06:21
15.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 06:22
dep. 06:22
16.3 km
Jevremovac, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
17 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:25
dep. 06:25
17.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:26
dep. 06:26
18.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:28
dep. 06:28
19 km
Sabac, Čavić
arr. 06:29
dep. 06:29
20.2 km
Sabac, Stadion
arr. 06:30
dep. 06:30
20.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 06:31
dep. 06:31
21.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:33
dep. 06:33
22 km
Sabac, Bus station
arr. 06:35
23 km
06:24 07:00 (00:36)
Lazin ducanBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
dep. 06:24
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 06:25
dep. 06:25
1 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 06:29
dep. 06:29
3 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
4 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 06:35
dep. 06:35
6 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 06:40
dep. 06:40
9 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 06:44
dep. 06:44
11 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 06:49
dep. 06:49
14 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
16 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 06:54
dep. 06:54
16.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 06:55
dep. 06:55
17 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 06:56
dep. 06:56
18 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 06:58
dep. 06:58
19 km
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 06:59
dep. 06:59
19.4 km
Sabac, Bus station
arr. 07:00
20 km
07:35 08:10 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nakucani kod Sapca, Center
dep. 07:35
Nakucani kod Sapca, Alimpici
arr. 07:36
dep. 07:36
1 km
Nakucani kod Sapca, Sesici
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Nakucani kod Sapca, Marjanovici
arr. 07:39
dep. 07:39
4 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
5 km
Sinosevic, Bugarine
arr. 07:43
dep. 07:43
6 km
Bojic, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
9 km
Bojic, Zabran
arr. 07:48
dep. 07:48
25 km
Slatina kod Sapca
arr. 07:50
dep. 07:50
26 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 07:52
dep. 07:52
27 km
Varna, Moskovljevici
arr. 07:54
dep. 07:54
28 km
Varna, Center
arr. 07:56
dep. 07:56
29 km
Jevremovac, Crkva
arr. 07:58
dep. 07:58
30.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 07:59
dep. 07:59
32 km
Jevremovac, Bunar
arr. 08:00
dep. 08:00
32.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 08:01
dep. 08:01
33.3 km
Jevremovac, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
34 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 08:03
dep. 08:03
34.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 08:04
dep. 08:04
35.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 08:05
dep. 08:05
36 km
Sabac, Čavić
arr. 08:06
dep. 08:06
37.2 km
Sabac, Stadion
arr. 08:07
dep. 08:07
37.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 08:08
dep. 08:08
38.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:09
dep. 08:09
39 km
Sabac, Bus station
arr. 08:10
40 km
07:59 08:35 (00:36)
Lazin ducanBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
dep. 07:59
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 08:01
dep. 08:01
1 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 08:05
dep. 08:05
3 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
4 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 08:10
dep. 08:10
6 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 08:15
dep. 08:15
9 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 08:19
dep. 08:19
11 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
12 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 08:24
dep. 08:24
14 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 08:28
dep. 08:28
16 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 08:29
dep. 08:29
16.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 08:30
dep. 08:30
17 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 08:31
dep. 08:31
18 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 08:33
dep. 08:33
19 km
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 08:34
dep. 08:34
19.4 km
Sabac, Bus station
arr. 08:35
20 km
09:39 10:15 (00:36)
Lazin ducanBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
dep. 09:39
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 09:40
dep. 09:40
1 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 09:44
dep. 09:44
3 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 09:46
dep. 09:46
4 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 09:50
dep. 09:50
6 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 09:55
dep. 09:55
9 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 09:59
dep. 09:59
11 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
12 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 10:04
dep. 10:04
14 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
16 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 10:09
dep. 10:09
16.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 10:10
dep. 10:10
17 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 10:11
dep. 10:11
18 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 10:13
dep. 10:13
19 km
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 10:14
dep. 10:14
19.4 km
Sabac, Bus station
arr. 10:15
20 km
11:00 11:50 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nakucani kod Sapca, Center
dep. 11:00
Nakucani kod Sapca, Alimpici
arr. 11:05
dep. 11:05
1 km
Nakucani kod Sapca, Sesici
arr. 11:07
dep. 11:07
2 km
Nakucani kod Sapca, Marjanovici
arr. 11:09
dep. 11:09
4 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
5 km
Sinosevic, Bugarine
arr. 11:13
dep. 11:13
6 km
Bojic, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
9 km
Bojic, Zabran
arr. 11:18
dep. 11:18
25 km
Slatina kod Sapca
arr. 11:20
dep. 11:20
26 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 11:22
dep. 11:22
27 km
Varna, Moskovljevici
arr. 11:24
dep. 11:24
28 km
Varna, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
29 km
Jevremovac, Crkva
arr. 11:28
dep. 11:28
30.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 11:30
dep. 11:30
32 km
Jevremovac, Bunar
arr. 11:32
dep. 11:32
32.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 11:34
dep. 11:34
33.3 km
Jevremovac, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
34 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 11:38
dep. 11:38
34.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 11:40
dep. 11:40
35.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 11:42
dep. 11:42
36 km
Sabac, Čavić
arr. 11:44
dep. 11:44
37.2 km
Sabac, Stadion
arr. 11:46
dep. 11:46
37.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 11:48
dep. 11:48
38.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 11:49
dep. 11:49
39 km
Sabac, Bus station
arr. 11:50
40 km
11:24 12:00 (00:36)
Lazin ducanBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
dep. 11:24
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 11:25
dep. 11:25
1 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 11:29
dep. 11:29
3 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 11:31
dep. 11:31
4 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 11:35
dep. 11:35
6 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 11:40
dep. 11:40
9 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 11:44
dep. 11:44
11 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
12 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 11:49
dep. 11:49
14 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 11:53
dep. 11:53
16 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 11:54
dep. 11:54
16.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 11:55
dep. 11:55
17 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 11:56
dep. 11:56
18 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 11:58
dep. 11:58
19 km
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 11:59
dep. 11:59
19.4 km
Sabac, Bus station
arr. 12:00
20 km
13:45 14:20 (00:35)
Lazin ducanBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
dep. 13:45
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 13:46
dep. 13:46
1 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
4 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 13:55
dep. 13:55
6 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 14:00
dep. 14:00
9 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 14:04
dep. 14:04
11 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 14:06
dep. 14:06
12 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 14:09
dep. 14:09
14 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 14:13
dep. 14:13
16 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 14:14
dep. 14:14
16.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 14:15
dep. 14:15
17 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 14:16
dep. 14:16
18 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 14:18
dep. 14:18
19 km
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 14:19
dep. 14:19
19.4 km
Sabac, Bus station
arr. 14:20
20 km
16:10 17:15 (01:05)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nakucani kod Sapca, Center
dep. 16:10
Nakucani kod Sapca, Alimpici
arr. 16:15
dep. 16:15
1 km
Nakucani kod Sapca, Sesici
arr. 16:17
dep. 16:17
2 km
Nakucani kod Sapca, Marjanovici
arr. 16:19
dep. 16:19
4 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
5 km
Sinosevic, Bugarine
arr. 16:22
dep. 16:22
6 km
Bojic, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
22 km
Bojic, Skola
arr. 16:47
dep. 16:47
20.5 km
Bojic, Ostojici
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Volujac kod Sapca, Most
arr. 16:43
dep. 16:43
18 km
Dvoriste kod Sapca, 1
arr. 16:41
dep. 16:41
17 km
Dvoriste kod Sapca, 2
arr. 16:39
dep. 16:39
16 km
Dvoriste kod Sapca, Okretnica
arr. 16:35
dep. 16:35
15 km
Bojic, Zabran
arr. 16:52
dep. 16:52
25 km
Slatina kod Sapca
arr. 16:54
dep. 16:54
26 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 16:55
dep. 16:55
27 km
Varna, Moskovljevici
arr. 16:57
dep. 16:57
28 km
Varna, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
29 km
Jevremovac, Crkva
arr. 17:00
dep. 17:00
30.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 17:03
dep. 17:03
32 km
Jevremovac, Bunar
arr. 17:04
dep. 17:04
32.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 17:05
dep. 17:05
33.3 km
Jevremovac, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
34 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 17:07
dep. 17:07
34.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 17:08
dep. 17:08
35.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 17:09
dep. 17:09
36 km
Sabac, Čavić
arr. 17:11
dep. 17:11
37.2 km
Sabac, Stadion
arr. 17:12
dep. 17:12
37.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 17:13
dep. 17:13
38.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 17:14
dep. 17:14
39 km
Sabac, Bus station
arr. 17:15
40 km
17:24 18:00 (00:36)
Lazin ducanBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
dep. 17:24
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 17:25
dep. 17:25
1 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 17:29
dep. 17:29
3 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 17:31
dep. 17:31
4 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 17:35
dep. 17:35
6 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 17:40
dep. 17:40
9 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 17:44
dep. 17:44
11 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
12 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 17:49
dep. 17:49
14 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
16 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 17:55
dep. 17:55
16.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 17:56
dep. 17:56
17 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 17:57
dep. 17:57
18 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 17:58
dep. 17:58
19 km
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 17:59
dep. 17:59
19.4 km
Sabac, Bus station
arr. 18:00
20 km
19:14 19:50 (00:36)
Lazin ducanBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
dep. 19:14
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 19:15
dep. 19:15
1 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 19:19
dep. 19:19
3 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 19:21
dep. 19:21
4 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 19:25
dep. 19:25
6 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 19:30
dep. 19:30
9 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 19:34
dep. 19:34
11 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
12 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 19:39
dep. 19:39
14 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 19:43
dep. 19:43
16 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 19:44
dep. 19:44
16.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 19:45
dep. 19:45
17 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 19:46
dep. 19:46
18 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 19:48
dep. 19:48
19 km
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 19:49
dep. 19:49
19.4 km
Sabac, Bus station
arr. 19:50
20 km

Naselja Nakucani kod Sapca i Sabac su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nakucani kod Sapca je u 05:44 h, dok je poslednji polazak u 19:14 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.