Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mudrakovac - Makresane timetable

friday, 19.07.2019.
05:55 06:24 (00:29)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mudrakovac
dep. 05:55
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
0.5 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:59
dep. 05:59
1.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:00
dep. 06:00
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:02
dep. 06:02
2.4 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:03
dep. 06:03
3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:05
dep. 06:05
3.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:06
dep. 06:06
3.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:08
dep. 06:08
4.6 km
Bivolje, Bivolje
arr. 06:11
dep. 06:11
5.8 km
Dedina, M
arr. 06:13
dep. 06:13
7.3 km
Dedina, DR
arr. 06:15
dep. 06:15
7.8 km
Dedina, FAG
arr. 06:17
dep. 06:17
8.3 km
Makresane, S1
arr. 06:18
dep. 06:18
8.8 km
Makresane, S2
arr. 06:19
dep. 06:19
9.2 km
Makresane, Skola
arr. 06:22
dep. 06:22
10.4 km
Makresane, S3
arr. 06:24
11 km
07:00 07:29 (00:29)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mudrakovac
dep. 07:00
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
0.5 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:04
dep. 07:04
1.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:05
dep. 07:05
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:07
dep. 07:07
2.4 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:08
dep. 07:08
3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:10
dep. 07:10
3.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:11
dep. 07:11
3.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:13
dep. 07:13
4.6 km
Bivolje, Bivolje
arr. 07:16
dep. 07:16
5.8 km
Dedina, M
arr. 07:18
dep. 07:18
7.3 km
Dedina, DR
arr. 07:20
dep. 07:20
7.8 km
Dedina, FAG
arr. 07:22
dep. 07:22
8.3 km
Makresane, S1
arr. 07:23
dep. 07:23
8.8 km
Makresane, S2
arr. 07:24
dep. 07:24
9.2 km
Makresane, Skola
arr. 07:27
dep. 07:27
10.4 km
Makresane, S3
arr. 07:29
11 km
08:00 08:29 (00:29)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mudrakovac
dep. 08:00
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
0.5 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 08:04
dep. 08:04
1.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 08:05
dep. 08:05
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 08:07
dep. 08:07
2.4 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 08:08
dep. 08:08
3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:10
dep. 08:10
3.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 08:11
dep. 08:11
3.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 08:13
dep. 08:13
4.6 km
Bivolje, Bivolje
arr. 08:16
dep. 08:16
5.8 km
Dedina, M
arr. 08:18
dep. 08:18
7.3 km
Dedina, DR
arr. 08:20
dep. 08:20
7.8 km
Dedina, FAG
arr. 08:22
dep. 08:22
8.3 km
Makresane, S1
arr. 08:23
dep. 08:23
8.8 km
Makresane, S2
arr. 08:24
dep. 08:24
9.2 km
Makresane, Skola
arr. 08:27
dep. 08:27
10.4 km
Makresane, S3
arr. 08:29
11 km
11:00 11:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mudrakovac
dep. 11:00
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
0.5 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:04
dep. 11:04
1.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:05
dep. 11:05
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 11:07
dep. 11:07
2.4 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 11:08
dep. 11:08
3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:10
dep. 11:10
3.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 11:11
dep. 11:11
3.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:13
dep. 11:13
4.6 km
Bivolje, Bivolje
arr. 11:16
dep. 11:16
5.8 km
Dedina, M
arr. 11:18
dep. 11:18
7.3 km
Dedina, DR
arr. 11:20
dep. 11:20
7.8 km
Dedina, FAG
arr. 11:22
dep. 11:22
8.3 km
Makresane, S1
arr. 11:23
dep. 11:23
8.8 km
Makresane, S2
arr. 11:24
dep. 11:24
9.2 km
Makresane, Skola
arr. 11:28
dep. 11:28
10.4 km
Makresane, S3
arr. 11:30
11 km
12:00 12:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mudrakovac
dep. 12:00
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:04
dep. 12:04
1.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:05
dep. 12:05
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:07
dep. 12:07
2.4 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:10
dep. 12:10
3.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:11
dep. 12:11
3.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:13
dep. 12:13
4.6 km
Bivolje, Bivolje
arr. 12:16
dep. 12:16
5.8 km
Dedina, M
arr. 12:18
dep. 12:18
7.3 km
Dedina, DR
arr. 12:20
dep. 12:20
7.8 km
Dedina, FAG
arr. 12:22
dep. 12:22
8.3 km
Makresane, S1
arr. 12:23
dep. 12:23
8.8 km
Makresane, S2
arr. 12:24
dep. 12:24
9.2 km
Makresane, Skola
arr. 12:28
dep. 12:28
10.4 km
Makresane, S3
arr. 12:30
11 km
13:00 13:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mudrakovac
dep. 13:00
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
0.5 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:04
dep. 13:04
1.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:05
dep. 13:05
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 13:07
dep. 13:07
2.4 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 13:08
dep. 13:08
3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:10
dep. 13:10
3.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:11
dep. 13:11
3.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:13
dep. 13:13
4.6 km
Bivolje, Bivolje
arr. 13:16
dep. 13:16
5.8 km
Dedina, M
arr. 13:18
dep. 13:18
7.3 km
Dedina, DR
arr. 13:20
dep. 13:20
7.8 km
Dedina, FAG
arr. 13:22
dep. 13:22
8.3 km
Makresane, S1
arr. 13:23
dep. 13:23
8.8 km
Makresane, S2
arr. 13:24
dep. 13:24
9.2 km
Makresane, Skola
arr. 13:28
dep. 13:28
10.4 km
Makresane, S3
arr. 13:30
11 km
14:00 14:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mudrakovac
dep. 14:00
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:02
dep. 14:02
0.5 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 14:04
dep. 14:04
1.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 14:05
dep. 14:05
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 14:07
dep. 14:07
2.4 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 14:08
dep. 14:08
3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:10
dep. 14:10
3.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:11
dep. 14:11
3.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:13
dep. 14:13
4.6 km
Bivolje, Bivolje
arr. 14:16
dep. 14:16
5.8 km
Dedina, M
arr. 14:18
dep. 14:18
7.3 km
Dedina, DR
arr. 14:20
dep. 14:20
7.8 km
Dedina, FAG
arr. 14:22
dep. 14:22
8.3 km
Makresane, S1
arr. 14:23
dep. 14:23
8.8 km
Makresane, S2
arr. 14:24
dep. 14:24
9.2 km
Makresane, Skola
arr. 14:28
dep. 14:28
10.4 km
Makresane, S3
arr. 14:30
11 km
15:00 15:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mudrakovac
dep. 15:00
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:04
dep. 15:04
1.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:05
dep. 15:05
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:07
dep. 15:07
2.4 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:10
dep. 15:10
3.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:11
dep. 15:11
3.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:13
dep. 15:13
4.6 km
Bivolje, Bivolje
arr. 15:16
dep. 15:16
5.8 km
Dedina, M
arr. 15:18
dep. 15:18
7.3 km
Dedina, DR
arr. 15:20
dep. 15:20
7.8 km
Dedina, FAG
arr. 15:22
dep. 15:22
8.3 km
Makresane, S1
arr. 15:23
dep. 15:23
8.8 km
Makresane, S2
arr. 15:24
dep. 15:24
9.2 km
Makresane, Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
10.4 km
Makresane, S3
arr. 15:30
11 km
16:00 16:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mudrakovac
dep. 16:00
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
0.5 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 16:04
dep. 16:04
1.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 16:05
dep. 16:05
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 16:07
dep. 16:07
2.4 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 16:08
dep. 16:08
3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:10
dep. 16:10
3.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 16:11
dep. 16:11
3.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:13
dep. 16:13
4.6 km
Bivolje, Bivolje
arr. 16:16
dep. 16:16
5.8 km
Dedina, M
arr. 16:18
dep. 16:18
7.3 km
Dedina, DR
arr. 16:20
dep. 16:20
7.8 km
Dedina, FAG
arr. 16:22
dep. 16:22
8.3 km
Makresane, S1
arr. 16:23
dep. 16:23
8.8 km
Makresane, S2
arr. 16:24
dep. 16:24
9.2 km
Makresane, Skola
arr. 16:28
dep. 16:28
10.4 km
Makresane, S3
arr. 16:30
11 km
18:00 18:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mudrakovac
dep. 18:00
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
0.5 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:04
dep. 18:04
1.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:05
dep. 18:05
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 18:07
dep. 18:07
2.4 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 18:08
dep. 18:08
3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:10
dep. 18:10
3.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 18:11
dep. 18:11
3.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 18:13
dep. 18:13
4.6 km
Bivolje, Bivolje
arr. 18:16
dep. 18:16
5.8 km
Dedina, M
arr. 18:18
dep. 18:18
7.3 km
Dedina, DR
arr. 18:20
dep. 18:20
7.8 km
Dedina, FAG
arr. 18:22
dep. 18:22
8.3 km
Makresane, S1
arr. 18:23
dep. 18:23
8.8 km
Makresane, S2
arr. 18:24
dep. 18:24
9.2 km
Makresane, Skola
arr. 18:28
dep. 18:28
10.4 km
Makresane, S3
arr. 18:30
11 km
19:00 19:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mudrakovac
dep. 19:00
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:02
dep. 19:02
0.5 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:04
dep. 19:04
1.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:05
dep. 19:05
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 19:07
dep. 19:07
2.4 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 19:08
dep. 19:08
3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:10
dep. 19:10
3.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:11
dep. 19:11
3.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:13
dep. 19:13
4.6 km
Bivolje, Bivolje
arr. 19:16
dep. 19:16
5.8 km
Dedina, M
arr. 19:18
dep. 19:18
7.3 km
Dedina, DR
arr. 19:20
dep. 19:20
7.8 km
Dedina, FAG
arr. 19:22
dep. 19:22
8.3 km
Makresane, S1
arr. 19:23
dep. 19:23
8.8 km
Makresane, S2
arr. 19:24
dep. 19:24
9.2 km
Makresane, Skola
arr. 19:28
dep. 19:28
10.4 km
Makresane, S3
arr. 19:30
11 km

Naselja Mudrakovac i Makresane su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mudrakovac je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.