Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mrcic - Gornja Grabovica timetable

thursday, 25.04.2024.
06:10 06:50 (00:40)
2 - B. stena
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcic, 2 - B. stena
dep. 06:10
Mrcic, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Mrcic, Asfaltna baza
arr. 06:15
dep. 06:15
1.9 km
Belosevac, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
3 km
Belosevac, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Belosevac, R. farma
arr. 06:21
dep. 06:21
4.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 06:22
dep. 06:22
5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 06:24
dep. 06:24
6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 06:26
dep. 06:26
7 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 06:27
dep. 06:27
7.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 06:28
dep. 06:28
7.7 km
arr. 06:29
dep. 06:29
8 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 06:30
dep. 06:30
8.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 06:31
dep. 06:31
8.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 06:32
dep. 06:32
9 km
arr. 06:33
dep. 06:33
9.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 06:34
dep. 06:34
10 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 06:36
dep. 06:36
10.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 06:37
dep. 06:37
10.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 06:38
dep. 06:38
11.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 06:41
dep. 06:41
13 km
Valjevo, Kos
arr. 06:43
dep. 06:43
14 km
Valjevo, Klicevac
arr. 06:45
dep. 06:45
15 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
17 km
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 06:49
dep. 06:49
17.5 km
Gornja Grabovica
arr. 06:50
18 km
06:10 06:55 (00:45)
2 - B. stenaDurica Gaj
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcic, 2 - B. stena
dep. 06:10
Mrcic, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Mrcic, Asfaltna baza
arr. 06:15
dep. 06:15
1.9 km
Belosevac, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
3 km
Belosevac, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Belosevac, R. farma
arr. 06:21
dep. 06:21
4.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 06:22
dep. 06:22
5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 06:24
dep. 06:24
6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 06:26
dep. 06:26
7 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 06:27
dep. 06:27
7.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 06:28
dep. 06:28
7.7 km
arr. 06:29
dep. 06:29
8 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 06:30
dep. 06:30
8.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 06:31
dep. 06:31
8.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 06:32
dep. 06:32
9 km
arr. 06:33
dep. 06:33
9.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 06:34
dep. 06:34
10 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 06:36
dep. 06:36
10.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 06:37
dep. 06:37
10.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 06:38
dep. 06:38
11.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 06:41
dep. 06:41
13 km
Valjevo, Kos
arr. 06:43
dep. 06:43
14 km
Valjevo, Klicevac
arr. 06:45
dep. 06:45
15 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
17 km
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 06:49
dep. 06:49
17.5 km
Gornja Grabovica
arr. 06:50
dep. 06:50
18 km
Gornja Grabovica, Posare R
arr. 06:53
dep. 06:53
20 km
Gornja Grabovica, Ivan kuce
arr. 06:54
dep. 06:54
20.5 km
Gornja Grabovica, Durica Gaj
arr. 06:55
21 km
10:50 11:30 (00:40)
2 - B. stena
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcic, 2 - B. stena
dep. 10:50
Mrcic, 1
arr. 10:53
dep. 10:53
1 km
Mrcic, Asfaltna baza
arr. 10:55
dep. 10:55
1.9 km
Belosevac, 2
arr. 10:57
dep. 10:57
3 km
Belosevac, 1
arr. 11:00
dep. 11:00
4 km
Belosevac, R. farma
arr. 11:01
dep. 11:01
4.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 11:02
dep. 11:02
5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 11:04
dep. 11:04
6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:06
dep. 11:06
7 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 11:07
dep. 11:07
7.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 11:08
dep. 11:08
7.7 km
arr. 11:09
dep. 11:09
8 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 11:10
dep. 11:10
8.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 11:11
dep. 11:11
8.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 11:12
dep. 11:12
9 km
arr. 11:13
dep. 11:13
9.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 11:14
dep. 11:14
10 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 11:16
dep. 11:16
10.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 11:17
dep. 11:17
10.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 11:18
dep. 11:18
11.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 11:21
dep. 11:21
13 km
Valjevo, Kos
arr. 11:23
dep. 11:23
14 km
Valjevo, Klicevac
arr. 11:25
dep. 11:25
15 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
17 km
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 11:29
dep. 11:29
17.5 km
Gornja Grabovica
arr. 11:30
18 km
10:50 11:30 (00:40)
2 - B. stena
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcic, 2 - B. stena
dep. 10:50
Mrcic, 1
arr. 10:53
dep. 10:53
1 km
Mrcic, Asfaltna baza
arr. 10:55
dep. 10:55
1.9 km
Belosevac, 2
arr. 10:57
dep. 10:57
3 km
Belosevac, 1
arr. 11:00
dep. 11:00
4 km
Belosevac, R. farma
arr. 11:01
dep. 11:01
4.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 11:02
dep. 11:02
5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 11:04
dep. 11:04
6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:06
dep. 11:06
7 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 11:07
dep. 11:07
7.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 11:08
dep. 11:08
7.7 km
arr. 11:09
dep. 11:09
8 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 11:10
dep. 11:10
8.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 11:11
dep. 11:11
8.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 11:12
dep. 11:12
9 km
arr. 11:13
dep. 11:13
9.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 11:14
dep. 11:14
10 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 11:16
dep. 11:16
10.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 11:17
dep. 11:17
10.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 11:18
dep. 11:18
11.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 11:21
dep. 11:21
13 km
Valjevo, Kos
arr. 11:23
dep. 11:23
14 km
Valjevo, Klicevac
arr. 11:25
dep. 11:25
15 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
17 km
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 11:29
dep. 11:29
17.5 km
Gornja Grabovica
arr. 11:30
18 km
12:30 13:10 (00:40)
2 - B. stena
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcic, 2 - B. stena
dep. 12:30
Mrcic, 1
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Mrcic, Asfaltna baza
arr. 12:35
dep. 12:35
1.9 km
Belosevac, 2
arr. 12:37
dep. 12:37
3 km
Belosevac, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Belosevac, R. farma
arr. 12:41
dep. 12:41
4.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 12:42
dep. 12:42
5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 12:44
dep. 12:44
6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 12:46
dep. 12:46
7 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 12:47
dep. 12:47
7.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 12:48
dep. 12:48
7.7 km
arr. 12:49
dep. 12:49
8 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 12:50
dep. 12:50
8.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 12:51
dep. 12:51
8.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 12:52
dep. 12:52
9 km
arr. 12:53
dep. 12:53
9.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 12:54
dep. 12:54
10 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 12:56
dep. 12:56
10.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 12:57
dep. 12:57
10.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 12:58
dep. 12:58
11.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 13:01
dep. 13:01
13 km
Valjevo, Kos
arr. 13:03
dep. 13:03
14 km
Valjevo, Klicevac
arr. 13:05
dep. 13:05
15 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 13:08
dep. 13:08
17 km
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 13:09
dep. 13:09
17.5 km
Gornja Grabovica
arr. 13:10
18 km
12:30 13:15 (00:45)
2 - B. stenaDurica Gaj
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcic, 2 - B. stena
dep. 12:30
Mrcic, 1
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Mrcic, Asfaltna baza
arr. 12:35
dep. 12:35
1.9 km
Belosevac, 2
arr. 12:37
dep. 12:37
3 km
Belosevac, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Belosevac, R. farma
arr. 12:41
dep. 12:41
4.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 12:42
dep. 12:42
5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 12:44
dep. 12:44
6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 12:46
dep. 12:46
7 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 12:47
dep. 12:47
7.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 12:48
dep. 12:48
7.7 km
arr. 12:49
dep. 12:49
8 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 12:50
dep. 12:50
8.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 12:51
dep. 12:51
8.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 12:52
dep. 12:52
9 km
arr. 12:53
dep. 12:53
9.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 12:54
dep. 12:54
10 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 12:56
dep. 12:56
10.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 12:57
dep. 12:57
10.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 12:58
dep. 12:58
11.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 13:01
dep. 13:01
13 km
Valjevo, Kos
arr. 13:03
dep. 13:03
14 km
Valjevo, Klicevac
arr. 13:05
dep. 13:05
15 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 13:08
dep. 13:08
17 km
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 13:09
dep. 13:09
17.5 km
Gornja Grabovica
arr. 13:10
dep. 13:10
18 km
Gornja Grabovica, Posare R
arr. 13:13
dep. 13:13
20 km
Gornja Grabovica, Ivan kuce
arr. 13:14
dep. 13:14
20.5 km
Gornja Grabovica, Durica Gaj
arr. 13:15
21 km
14:45 15:25 (00:40)
2 - B. stena
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcic, 2 - B. stena
dep. 14:45
Mrcic, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
1 km
Mrcic, Asfaltna baza
arr. 14:50
dep. 14:50
1.9 km
Belosevac, 2
arr. 14:52
dep. 14:52
3 km
Belosevac, 1
arr. 14:55
dep. 14:55
4 km
Belosevac, R. farma
arr. 14:56
dep. 14:56
4.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 14:57
dep. 14:57
5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 14:59
dep. 14:59
6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:01
dep. 15:01
7 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 15:02
dep. 15:02
7.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 15:03
dep. 15:03
7.7 km
arr. 15:04
dep. 15:04
8 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 15:05
dep. 15:05
8.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 15:06
dep. 15:06
8.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 15:07
dep. 15:07
9 km
arr. 15:08
dep. 15:08
9.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 15:09
dep. 15:09
10 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 15:11
dep. 15:11
10.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 15:12
dep. 15:12
10.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 15:13
dep. 15:13
11.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 15:16
dep. 15:16
13 km
Valjevo, Kos
arr. 15:18
dep. 15:18
14 km
Valjevo, Klicevac
arr. 15:20
dep. 15:20
15 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 15:23
dep. 15:23
17 km
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 15:24
dep. 15:24
17.5 km
Gornja Grabovica
arr. 15:25
18 km
14:45 15:25 (00:40)
2 - B. stena
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcic, 2 - B. stena
dep. 14:45
Mrcic, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
1 km
Mrcic, Asfaltna baza
arr. 14:50
dep. 14:50
1.9 km
Belosevac, 2
arr. 14:52
dep. 14:52
3 km
Belosevac, 1
arr. 14:55
dep. 14:55
4 km
Belosevac, R. farma
arr. 14:56
dep. 14:56
4.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 14:57
dep. 14:57
5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 14:59
dep. 14:59
6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:01
dep. 15:01
7 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 15:02
dep. 15:02
7.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 15:03
dep. 15:03
7.7 km
arr. 15:04
dep. 15:04
8 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 15:05
dep. 15:05
8.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 15:06
dep. 15:06
8.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 15:07
dep. 15:07
9 km
arr. 15:08
dep. 15:08
9.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 15:09
dep. 15:09
10 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 15:11
dep. 15:11
10.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 15:12
dep. 15:12
10.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 15:13
dep. 15:13
11.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 15:16
dep. 15:16
13 km
Valjevo, Kos
arr. 15:18
dep. 15:18
14 km
Valjevo, Klicevac
arr. 15:20
dep. 15:20
15 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 15:23
dep. 15:23
17 km
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 15:24
dep. 15:24
17.5 km
Gornja Grabovica
arr. 15:25
18 km
18:10 18:50 (00:40)
2 - B. stena
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcic, 2 - B. stena
dep. 18:10
Mrcic, 1
arr. 18:13
dep. 18:13
1 km
Mrcic, Asfaltna baza
arr. 18:15
dep. 18:15
1.9 km
Belosevac, 2
arr. 18:17
dep. 18:17
3 km
Belosevac, 1
arr. 18:20
dep. 18:20
4 km
Belosevac, R. farma
arr. 18:21
dep. 18:21
4.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 18:22
dep. 18:22
5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 18:24
dep. 18:24
6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 18:26
dep. 18:26
7 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 18:27
dep. 18:27
7.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 18:28
dep. 18:28
7.7 km
arr. 18:29
dep. 18:29
8 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 18:30
dep. 18:30
8.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 18:31
dep. 18:31
8.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 18:32
dep. 18:32
9 km
arr. 18:33
dep. 18:33
9.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 18:34
dep. 18:34
10 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 18:36
dep. 18:36
10.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 18:37
dep. 18:37
10.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 18:38
dep. 18:38
11.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 18:41
dep. 18:41
13 km
Valjevo, Kos
arr. 18:43
dep. 18:43
14 km
Valjevo, Klicevac
arr. 18:45
dep. 18:45
15 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 18:48
dep. 18:48
17 km
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 18:49
dep. 18:49
17.5 km
Gornja Grabovica
arr. 18:50
18 km
18:10 18:55 (00:45)
2 - B. stenaDurica Gaj
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcic, 2 - B. stena
dep. 18:10
Mrcic, 1
arr. 18:13
dep. 18:13
1 km
Mrcic, Asfaltna baza
arr. 18:15
dep. 18:15
1.9 km
Belosevac, 2
arr. 18:17
dep. 18:17
3 km
Belosevac, 1
arr. 18:20
dep. 18:20
4 km
Belosevac, R. farma
arr. 18:21
dep. 18:21
4.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 18:22
dep. 18:22
5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 18:24
dep. 18:24
6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 18:26
dep. 18:26
7 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 18:27
dep. 18:27
7.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 18:28
dep. 18:28
7.7 km
arr. 18:29
dep. 18:29
8 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 18:30
dep. 18:30
8.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 18:31
dep. 18:31
8.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 18:32
dep. 18:32
9 km
arr. 18:33
dep. 18:33
9.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 18:34
dep. 18:34
10 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 18:36
dep. 18:36
10.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 18:37
dep. 18:37
10.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 18:38
dep. 18:38
11.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 18:41
dep. 18:41
13 km
Valjevo, Kos
arr. 18:43
dep. 18:43
14 km
Valjevo, Klicevac
arr. 18:45
dep. 18:45
15 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 18:48
dep. 18:48
17 km
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 18:49
dep. 18:49
17.5 km
Gornja Grabovica
arr. 18:50
dep. 18:50
18 km
Gornja Grabovica, Posare R
arr. 18:53
dep. 18:53
20 km
Gornja Grabovica, Ivan kuce
arr. 18:54
dep. 18:54
20.5 km
Gornja Grabovica, Durica Gaj
arr. 18:55
21 km
19:50 20:30 (00:40)
2 - B. stena
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcic, 2 - B. stena
dep. 19:50
Mrcic, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
1 km
Mrcic, Asfaltna baza
arr. 19:55
dep. 19:55
1.9 km
Belosevac, 2
arr. 19:57
dep. 19:57
3 km
Belosevac, 1
arr. 20:00
dep. 20:00
4 km
Belosevac, R. farma
arr. 20:01
dep. 20:01
4.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 20:02
dep. 20:02
5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 20:04
dep. 20:04
6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 20:06
dep. 20:06
7 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 20:07
dep. 20:07
7.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 20:08
dep. 20:08
7.7 km
arr. 20:09
dep. 20:09
8 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 20:10
dep. 20:10
8.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 20:11
dep. 20:11
8.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 20:12
dep. 20:12
9 km
arr. 20:13
dep. 20:13
9.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 20:14
dep. 20:14
10 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 20:16
dep. 20:16
10.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 20:17
dep. 20:17
10.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 20:18
dep. 20:18
11.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 20:21
dep. 20:21
13 km
Valjevo, Kos
arr. 20:23
dep. 20:23
14 km
Valjevo, Klicevac
arr. 20:25
dep. 20:25
15 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
17 km
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 20:29
dep. 20:29
17.5 km
Gornja Grabovica
arr. 20:30
18 km
19:50 20:30 (00:40)
2 - B. stena
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mrcic, 2 - B. stena
dep. 19:50
Mrcic, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
1 km
Mrcic, Asfaltna baza
arr. 19:55
dep. 19:55
1.9 km
Belosevac, 2
arr. 19:57
dep. 19:57
3 km
Belosevac, 1
arr. 20:00
dep. 20:00
4 km
Belosevac, R. farma
arr. 20:01
dep. 20:01
4.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 20:02
dep. 20:02
5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 20:04
dep. 20:04
6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 20:06
dep. 20:06
7 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 20:07
dep. 20:07
7.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 20:08
dep. 20:08
7.7 km
arr. 20:09
dep. 20:09
8 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 20:10
dep. 20:10
8.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 20:11
dep. 20:11
8.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 20:12
dep. 20:12
9 km
arr. 20:13
dep. 20:13
9.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 20:14
dep. 20:14
10 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 20:16
dep. 20:16
10.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 20:17
dep. 20:17
10.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 20:18
dep. 20:18
11.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 20:21
dep. 20:21
13 km
Valjevo, Kos
arr. 20:23
dep. 20:23
14 km
Valjevo, Klicevac
arr. 20:25
dep. 20:25
15 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
17 km
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 20:29
dep. 20:29
17.5 km
Gornja Grabovica
arr. 20:30
18 km

Naselja Mrcic i Gornja Grabovica su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mrcic je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 19:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.