Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Mramorak - Kovin timetable

wednesday, 24.04.2019.
04:50 05:25 (00:35)
2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mramorak, 2
dep. 04:50
Mramorak, Center
arr. 04:52
dep. 04:52
0.8 km
Mramorak, 1
arr. 04:54
dep. 04:54
1.4 km
Mramorak, Zel. stanica
arr. 04:58
dep. 04:58
4.1 km
Deliblato, 3
arr. 05:04
dep. 05:04
7.6 km
Deliblato, Center
arr. 05:06
dep. 05:06
8.7 km
Deliblato, 2
arr. 05:08
dep. 05:08
9.7 km
Deliblato, 1
arr. 05:10
dep. 05:10
10.4 km
Kovin, Galenika
arr. 05:15
dep. 05:15
16.2 km
arr. 05:18
dep. 05:18
19 km
Kovin, Bolnica
arr. 05:19
dep. 05:19
19.4 km
Kovin, Gimnazija
arr. 05:20
dep. 05:20
20.3 km
Kovin, Cikljan
arr. 05:21
dep. 05:21
20.7 km
Kovin, Skardelj
arr. 05:23
dep. 05:23
21.1 km
Kovin, Bus station
arr. 05:25
21.7 km
06:45 07:20 (00:35)
2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mramorak, 2
dep. 06:45
Mramorak, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
0.8 km
Mramorak, 1
arr. 06:49
dep. 06:49
1.4 km
Mramorak, Zel. stanica
arr. 06:53
dep. 06:53
4.1 km
Deliblato, 3
arr. 06:59
dep. 06:59
7.6 km
Deliblato, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
8.7 km
Deliblato, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
9.7 km
Deliblato, 1
arr. 07:05
dep. 07:05
10.4 km
Kovin, Galenika
arr. 07:10
dep. 07:10
16.2 km
arr. 07:13
dep. 07:13
19 km
Kovin, Bolnica
arr. 07:14
dep. 07:14
19.4 km
Kovin, Gimnazija
arr. 07:15
dep. 07:15
20.3 km
Kovin, Cikljan
arr. 07:16
dep. 07:16
20.7 km
Kovin, Skardelj
arr. 07:18
dep. 07:18
21.1 km
Kovin, Bus station
arr. 07:20
21.7 km
15:20 15:55 (00:35)
2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mramorak, 2
dep. 15:20
Mramorak, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
0.8 km
Mramorak, 1
arr. 15:24
dep. 15:24
1.4 km
Mramorak, Zel. stanica
arr. 15:28
dep. 15:28
4.1 km
Deliblato, 3
arr. 15:34
dep. 15:34
7.6 km
Deliblato, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
8.7 km
Deliblato, 2
arr. 15:38
dep. 15:38
9.7 km
Deliblato, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
10.4 km
Kovin, Galenika
arr. 15:45
dep. 15:45
16.2 km
arr. 15:48
dep. 15:48
19 km
Kovin, Bolnica
arr. 15:49
dep. 15:49
19.4 km
Kovin, Gimnazija
arr. 15:50
dep. 15:50
20.3 km
Kovin, Cikljan
arr. 15:51
dep. 15:51
20.7 km
Kovin, Skardelj
arr. 15:53
dep. 15:53
21.1 km
Kovin, Bus station
arr. 15:55
21.7 km
21:00 21:40 (00:40)
2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mramorak, 2
dep. 21:00
Mramorak, Center
arr. 21:01
dep. 21:01
0.8 km
Mramorak, 1
arr. 21:02
dep. 21:02
1.4 km
Mramorak, Zel. stanica
arr. 21:05
dep. 21:05
4.1 km
Deliblato, 3
arr. 21:19
dep. 21:19
7.6 km
Deliblato, Center
arr. 21:21
dep. 21:21
8.7 km
Deliblato, 2
arr. 21:23
dep. 21:23
9.7 km
Deliblato, 1
arr. 21:25
dep. 21:25
10.4 km
Kovin, Galenika
arr. 21:30
dep. 21:30
16.2 km
arr. 21:35
dep. 21:35
19 km
Kovin, Bolnica
arr. 21:36
dep. 21:36
19.4 km
Kovin, Gimnazija
arr. 21:37
dep. 21:37
20.3 km
Kovin, Cikljan
arr. 21:38
dep. 21:38
20.7 km
Kovin, Skardelj
arr. 21:39
dep. 21:39
21.1 km
Kovin, Bus station
arr. 21:40
21.7 km
 
Departures on: thursday, 25.04.2019.
04:50 05:25 (00:35)
2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mramorak, 2
dep. 04:50
Mramorak, Center
arr. 04:52
dep. 04:52
0.8 km
Mramorak, 1
arr. 04:54
dep. 04:54
1.4 km
Mramorak, Zel. stanica
arr. 04:58
dep. 04:58
4.1 km
Deliblato, 3
arr. 05:04
dep. 05:04
7.6 km
Deliblato, Center
arr. 05:06
dep. 05:06
8.7 km
Deliblato, 2
arr. 05:08
dep. 05:08
9.7 km
Deliblato, 1
arr. 05:10
dep. 05:10
10.4 km
Kovin, Galenika
arr. 05:15
dep. 05:15
16.2 km
arr. 05:18
dep. 05:18
19 km
Kovin, Bolnica
arr. 05:19
dep. 05:19
19.4 km
Kovin, Gimnazija
arr. 05:20
dep. 05:20
20.3 km
Kovin, Cikljan
arr. 05:21
dep. 05:21
20.7 km
Kovin, Skardelj
arr. 05:23
dep. 05:23
21.1 km
Kovin, Bus station
arr. 05:25
21.7 km
06:45 07:20 (00:35)
2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mramorak, 2
dep. 06:45
Mramorak, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
0.8 km
Mramorak, 1
arr. 06:49
dep. 06:49
1.4 km
Mramorak, Zel. stanica
arr. 06:53
dep. 06:53
4.1 km
Deliblato, 3
arr. 06:59
dep. 06:59
7.6 km
Deliblato, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
8.7 km
Deliblato, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
9.7 km
Deliblato, 1
arr. 07:05
dep. 07:05
10.4 km
Kovin, Galenika
arr. 07:10
dep. 07:10
16.2 km
arr. 07:13
dep. 07:13
19 km
Kovin, Bolnica
arr. 07:14
dep. 07:14
19.4 km
Kovin, Gimnazija
arr. 07:15
dep. 07:15
20.3 km
Kovin, Cikljan
arr. 07:16
dep. 07:16
20.7 km
Kovin, Skardelj
arr. 07:18
dep. 07:18
21.1 km
Kovin, Bus station
arr. 07:20
21.7 km
15:20 15:55 (00:35)
2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mramorak, 2
dep. 15:20
Mramorak, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
0.8 km
Mramorak, 1
arr. 15:24
dep. 15:24
1.4 km
Mramorak, Zel. stanica
arr. 15:28
dep. 15:28
4.1 km
Deliblato, 3
arr. 15:34
dep. 15:34
7.6 km
Deliblato, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
8.7 km
Deliblato, 2
arr. 15:38
dep. 15:38
9.7 km
Deliblato, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
10.4 km
Kovin, Galenika
arr. 15:45
dep. 15:45
16.2 km
arr. 15:48
dep. 15:48
19 km
Kovin, Bolnica
arr. 15:49
dep. 15:49
19.4 km
Kovin, Gimnazija
arr. 15:50
dep. 15:50
20.3 km
Kovin, Cikljan
arr. 15:51
dep. 15:51
20.7 km
Kovin, Skardelj
arr. 15:53
dep. 15:53
21.1 km
Kovin, Bus station
arr. 15:55
21.7 km
21:00 21:40 (00:40)
2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mramorak, 2
dep. 21:00
Mramorak, Center
arr. 21:01
dep. 21:01
0.8 km
Mramorak, 1
arr. 21:02
dep. 21:02
1.4 km
Mramorak, Zel. stanica
arr. 21:05
dep. 21:05
4.1 km
Deliblato, 3
arr. 21:19
dep. 21:19
7.6 km
Deliblato, Center
arr. 21:21
dep. 21:21
8.7 km
Deliblato, 2
arr. 21:23
dep. 21:23
9.7 km
Deliblato, 1
arr. 21:25
dep. 21:25
10.4 km
Kovin, Galenika
arr. 21:30
dep. 21:30
16.2 km
arr. 21:35
dep. 21:35
19 km
Kovin, Bolnica
arr. 21:36
dep. 21:36
19.4 km
Kovin, Gimnazija
arr. 21:37
dep. 21:37
20.3 km
Kovin, Cikljan
arr. 21:38
dep. 21:38
20.7 km
Kovin, Skardelj
arr. 21:39
dep. 21:39
21.1 km
Kovin, Bus station
arr. 21:40
21.7 km

Naselja Mramorak i Kovin su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mramorak je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.