Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mramorac - Smederevska Palanka timetable

thursday, 22.02.2024.
05:55 06:30 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mramorac, Center
dep. 05:55
Mramorac, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
arr. 06:01
dep. 06:01
3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Veterinarska stanica
arr. 06:08
dep. 06:08
7.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
8.2 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovici
arr. 06:13
dep. 06:13
8.7 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 06:18
dep. 06:18
10.5 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 06:20
dep. 06:20
11.5 km
Pridvorice, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
12.3 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 06:24
dep. 06:24
13.4 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 06:25
dep. 06:25
14.4 km
Pridvorice, Zuti
arr. 06:26
dep. 06:26
15 km
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 06:28
dep. 06:28
17 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 06:30
18 km
06:54 07:30 (00:36)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mramorac, 1
dep. 06:54
Mramorac, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
-1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 06:59
dep. 06:59
4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Veterinarska stanica
arr. 07:02
dep. 07:02
6.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
7.2 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Milici
arr. 07:08
dep. 07:08
7.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovici
arr. 07:09
dep. 07:09
7.7 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
9 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 07:13
dep. 07:13
9.5 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 07:15
dep. 07:15
10.5 km
Pridvorice, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
11.3 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 07:23
dep. 07:23
12.4 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 07:25
dep. 07:25
13.4 km
Pridvorice, Zuti
arr. 07:26
dep. 07:26
14 km
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 07:28
dep. 07:28
16 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 07:30
17 km
16:00 16:26 (00:26)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mramorac, Center
dep. 16:00
Mramorac, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
arr. 16:06
dep. 16:06
3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 16:10
dep. 16:10
5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
10 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 16:14
dep. 16:14
10.5 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 16:16
dep. 16:16
11.5 km
Pridvorice, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
12.3 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 16:20
dep. 16:20
13.4 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 16:21
dep. 16:21
14.4 km
Pridvorice, Zuti
arr. 16:22
dep. 16:22
15 km
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 16:24
dep. 16:24
17 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 16:26
18 km
Mramorac - Smederevska Palanka timetable
Departures on: friday, 23.02.2024.
05:55 06:30 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mramorac, Center
dep. 05:55
Mramorac, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
arr. 06:01
dep. 06:01
3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Veterinarska stanica
arr. 06:08
dep. 06:08
7.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
8.2 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovici
arr. 06:13
dep. 06:13
8.7 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 06:18
dep. 06:18
10.5 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 06:20
dep. 06:20
11.5 km
Pridvorice, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
12.3 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 06:24
dep. 06:24
13.4 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 06:25
dep. 06:25
14.4 km
Pridvorice, Zuti
arr. 06:26
dep. 06:26
15 km
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 06:28
dep. 06:28
17 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 06:30
18 km
06:54 07:30 (00:36)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mramorac, 1
dep. 06:54
Mramorac, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
-1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 06:59
dep. 06:59
4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Veterinarska stanica
arr. 07:02
dep. 07:02
6.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
7.2 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Milici
arr. 07:08
dep. 07:08
7.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovici
arr. 07:09
dep. 07:09
7.7 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
9 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 07:13
dep. 07:13
9.5 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 07:15
dep. 07:15
10.5 km
Pridvorice, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
11.3 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 07:23
dep. 07:23
12.4 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 07:25
dep. 07:25
13.4 km
Pridvorice, Zuti
arr. 07:26
dep. 07:26
14 km
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 07:28
dep. 07:28
16 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 07:30
17 km
16:00 16:26 (00:26)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mramorac, Center
dep. 16:00
Mramorac, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
arr. 16:06
dep. 16:06
3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 16:10
dep. 16:10
5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
10 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 16:14
dep. 16:14
10.5 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 16:16
dep. 16:16
11.5 km
Pridvorice, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
12.3 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 16:20
dep. 16:20
13.4 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 16:21
dep. 16:21
14.4 km
Pridvorice, Zuti
arr. 16:22
dep. 16:22
15 km
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 16:24
dep. 16:24
17 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 16:26
18 km
Mramorac - Smederevska Palanka timetable
Departures on: saturday, 24.02.2024.
05:55 06:30 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mramorac, Center
dep. 05:55
Mramorac, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
arr. 06:01
dep. 06:01
3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Veterinarska stanica
arr. 06:08
dep. 06:08
7.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
8.2 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovici
arr. 06:13
dep. 06:13
8.7 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 06:18
dep. 06:18
10.5 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 06:20
dep. 06:20
11.5 km
Pridvorice, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
12.3 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 06:24
dep. 06:24
13.4 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 06:25
dep. 06:25
14.4 km
Pridvorice, Zuti
arr. 06:26
dep. 06:26
15 km
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 06:28
dep. 06:28
17 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 06:30
18 km

Naselja Mramorac i Smederevska Palanka su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mramorac je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.