Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mostanica - Vranje timetable

friday, 22.11.2019.
07:15 07:45 (00:30)
2CG
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mostanica, 2
dep. 07:15
Mostanica
arr. 07:20
dep. 07:20
1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 07:25
dep. 07:25
3.6 km
Ranutovac, 2
arr. 07:27
dep. 07:27
4.5 km
Ranutovac
arr. 07:28
dep. 07:28
5.4 km
Suvi Dol, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
6.1 km
Suvi Dol, 1
arr. 07:32
dep. 07:32
6.3 km
Vranje, Raska 2
arr. 07:36
dep. 07:36
8.9 km
Vranje, Raska
arr. 07:38
dep. 07:38
9.6 km
Vranje, Auto servis
arr. 07:39
dep. 07:39
9.9 km
Vranje, Kostana
arr. 07:40
dep. 07:40
10.2 km
Vranje, Bus station
arr. 07:41
dep. 07:41
10.6 km
Vranje, CG
arr. 07:45
11.6 km
13:10 13:40 (00:30)
2CG
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mostanica, 2
dep. 13:10
Mostanica
arr. 13:15
dep. 13:15
1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:20
dep. 13:20
3.6 km
Ranutovac, 2
arr. 13:22
dep. 13:22
4.5 km
Ranutovac
arr. 13:23
dep. 13:23
5.4 km
Suvi Dol, 2
arr. 13:25
dep. 13:25
6.1 km
Suvi Dol, 1
arr. 13:27
dep. 13:27
6.3 km
Vranje, Raska 2
arr. 13:31
dep. 13:31
8.9 km
Vranje, Raska
arr. 13:33
dep. 13:33
9.6 km
Vranje, Auto servis
arr. 13:34
dep. 13:34
9.9 km
Vranje, Kostana
arr. 13:35
dep. 13:35
10.2 km
Vranje, Bus station
arr. 13:36
dep. 13:36
10.6 km
Vranje, CG
arr. 13:40
11.6 km
Mostanica - Vranje timetable
Departures on: monday, 25.11.2019.
07:15 07:45 (00:30)
2CG
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mostanica, 2
dep. 07:15
Mostanica
arr. 07:20
dep. 07:20
1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 07:25
dep. 07:25
3.6 km
Ranutovac, 2
arr. 07:27
dep. 07:27
4.5 km
Ranutovac
arr. 07:28
dep. 07:28
5.4 km
Suvi Dol, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
6.1 km
Suvi Dol, 1
arr. 07:32
dep. 07:32
6.3 km
Vranje, Raska 2
arr. 07:36
dep. 07:36
8.9 km
Vranje, Raska
arr. 07:38
dep. 07:38
9.6 km
Vranje, Auto servis
arr. 07:39
dep. 07:39
9.9 km
Vranje, Kostana
arr. 07:40
dep. 07:40
10.2 km
Vranje, Bus station
arr. 07:41
dep. 07:41
10.6 km
Vranje, CG
arr. 07:45
11.6 km
13:10 13:40 (00:30)
2CG
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mostanica, 2
dep. 13:10
Mostanica
arr. 13:15
dep. 13:15
1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:20
dep. 13:20
3.6 km
Ranutovac, 2
arr. 13:22
dep. 13:22
4.5 km
Ranutovac
arr. 13:23
dep. 13:23
5.4 km
Suvi Dol, 2
arr. 13:25
dep. 13:25
6.1 km
Suvi Dol, 1
arr. 13:27
dep. 13:27
6.3 km
Vranje, Raska 2
arr. 13:31
dep. 13:31
8.9 km
Vranje, Raska
arr. 13:33
dep. 13:33
9.6 km
Vranje, Auto servis
arr. 13:34
dep. 13:34
9.9 km
Vranje, Kostana
arr. 13:35
dep. 13:35
10.2 km
Vranje, Bus station
arr. 13:36
dep. 13:36
10.6 km
Vranje, CG
arr. 13:40
11.6 km
Mostanica - Vranje timetable
Departures on: tuesday, 26.11.2019.
07:15 07:45 (00:30)
2CG
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mostanica, 2
dep. 07:15
Mostanica
arr. 07:20
dep. 07:20
1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 07:25
dep. 07:25
3.6 km
Ranutovac, 2
arr. 07:27
dep. 07:27
4.5 km
Ranutovac
arr. 07:28
dep. 07:28
5.4 km
Suvi Dol, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
6.1 km
Suvi Dol, 1
arr. 07:32
dep. 07:32
6.3 km
Vranje, Raska 2
arr. 07:36
dep. 07:36
8.9 km
Vranje, Raska
arr. 07:38
dep. 07:38
9.6 km
Vranje, Auto servis
arr. 07:39
dep. 07:39
9.9 km
Vranje, Kostana
arr. 07:40
dep. 07:40
10.2 km
Vranje, Bus station
arr. 07:41
dep. 07:41
10.6 km
Vranje, CG
arr. 07:45
11.6 km
13:10 13:40 (00:30)
2CG
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mostanica, 2
dep. 13:10
Mostanica
arr. 13:15
dep. 13:15
1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:20
dep. 13:20
3.6 km
Ranutovac, 2
arr. 13:22
dep. 13:22
4.5 km
Ranutovac
arr. 13:23
dep. 13:23
5.4 km
Suvi Dol, 2
arr. 13:25
dep. 13:25
6.1 km
Suvi Dol, 1
arr. 13:27
dep. 13:27
6.3 km
Vranje, Raska 2
arr. 13:31
dep. 13:31
8.9 km
Vranje, Raska
arr. 13:33
dep. 13:33
9.6 km
Vranje, Auto servis
arr. 13:34
dep. 13:34
9.9 km
Vranje, Kostana
arr. 13:35
dep. 13:35
10.2 km
Vranje, Bus station
arr. 13:36
dep. 13:36
10.6 km
Vranje, CG
arr. 13:40
11.6 km
Mostanica - Vranje timetable
Departures on: wednesday, 27.11.2019.
07:15 07:45 (00:30)
2CG
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mostanica, 2
dep. 07:15
Mostanica
arr. 07:20
dep. 07:20
1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 07:25
dep. 07:25
3.6 km
Ranutovac, 2
arr. 07:27
dep. 07:27
4.5 km
Ranutovac
arr. 07:28
dep. 07:28
5.4 km
Suvi Dol, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
6.1 km
Suvi Dol, 1
arr. 07:32
dep. 07:32
6.3 km
Vranje, Raska 2
arr. 07:36
dep. 07:36
8.9 km
Vranje, Raska
arr. 07:38
dep. 07:38
9.6 km
Vranje, Auto servis
arr. 07:39
dep. 07:39
9.9 km
Vranje, Kostana
arr. 07:40
dep. 07:40
10.2 km
Vranje, Bus station
arr. 07:41
dep. 07:41
10.6 km
Vranje, CG
arr. 07:45
11.6 km
13:10 13:40 (00:30)
2CG
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mostanica, 2
dep. 13:10
Mostanica
arr. 13:15
dep. 13:15
1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:20
dep. 13:20
3.6 km
Ranutovac, 2
arr. 13:22
dep. 13:22
4.5 km
Ranutovac
arr. 13:23
dep. 13:23
5.4 km
Suvi Dol, 2
arr. 13:25
dep. 13:25
6.1 km
Suvi Dol, 1
arr. 13:27
dep. 13:27
6.3 km
Vranje, Raska 2
arr. 13:31
dep. 13:31
8.9 km
Vranje, Raska
arr. 13:33
dep. 13:33
9.6 km
Vranje, Auto servis
arr. 13:34
dep. 13:34
9.9 km
Vranje, Kostana
arr. 13:35
dep. 13:35
10.2 km
Vranje, Bus station
arr. 13:36
dep. 13:36
10.6 km
Vranje, CG
arr. 13:40
11.6 km

Naselja Mostanica i Vranje su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mostanica je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 13:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.