Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Mol - Novi Sad timetable

saturday, 18.08.2018.
05:24 06:50 (01:26)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mol, Center
dep. 05:24
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
8 km
Becej, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:50
21 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
32 km
Nadalj, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
39 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:30
dep. 06:30
51 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:35
dep. 06:35
55 km
arr. 06:50
70 km
06:03 07:30 (01:27)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mol, Center
dep. 06:03
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
8 km
Becej, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
21 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
32 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
51 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
55 km
arr. 07:30
70 km
07:18 09:02 (01:44)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mol, Center
dep. 07:18
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
8 km
Becej, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
21 km
arr. 09:02
70 km
10:15 11:55 (01:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mol, Center
dep. 10:15
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
8 km
Becej, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
21 km
Backo Gradiste, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
32 km
Nadalj, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
39 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:22
dep. 11:22
55 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:38
dep. 11:38
69 km
arr. 11:55
70 km
14:25 15:55 (01:30)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mol, Center
dep. 14:25
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
0 km
Becej, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
50 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
61 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:37
dep. 15:37
0 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:48
dep. 15:48
98 km
arr. 15:55
99 km
15:03 16:30 (01:27)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mol, Center
dep. 15:03
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
8 km
Becej, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:28
21 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
32 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
51 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
55 km
arr. 16:30
70 km
17:05 18:46 (01:41)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mol, Center
dep. 17:05
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
8 km
Becej, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
21 km
Backo Gradiste, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
32 km
arr. 18:46
70 km
19:33 21:00 (01:27)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mol, Center
dep. 19:33
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
8 km
Becej, Bus station
arr. 19:58
dep. 19:58
21 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
32 km
Nadalj, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
39 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
51 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
55 km
arr. 21:00
70 km

Naselja Mol i Novi Sad su međusobno udaljena ~74 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 26min., a najduže 01h i 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mol je u 05:24 h, dok je poslednji polazak u 19:33 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.