Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Mokra Gora - Uzice timetable

tuesday, 19.02.2019.
08:08 09:20 (01:12)
Magistrala
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mokra Gora, Magistrala
dep. 08:08
Vitasi, Karaici
arr. 08:17
dep. 08:17
9.6 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 08:20
dep. 08:20
13.3 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 08:26
dep. 08:26
16.6 km
Bioska, Crveni vir
arr. 08:30
dep. 08:30
19.5 km
Bioska, Center
arr. 08:34
dep. 08:34
21.9 km
Bioska, Kostica most
arr. 08:36
dep. 08:36
23.4 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 08:38
dep. 08:38
25.5 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 08:40
dep. 08:40
26.6 km
arr. 08:42
dep. 08:42
28 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 08:46
dep. 08:46
30.1 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 08:47
dep. 08:47
30.8 km
Stapari, Jasike
arr. 08:49
dep. 08:49
31.7 km
Stapari, Dolovi
arr. 08:51
dep. 08:51
33.2 km
Stapari, Garaza
arr. 08:52
dep. 08:52
34.3 km
Stapari, Gredica
arr. 08:54
dep. 08:54
35.2 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 08:55
dep. 08:55
35.9 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 08:58
dep. 08:58
37.7 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 09:00
dep. 09:00
39.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
40 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 09:03
dep. 09:03
41.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 09:05
dep. 09:05
43.1 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
44 km
Uzice, Duboki potok
arr. 09:07
dep. 09:07
44.9 km
Uzice, Sekcija
arr. 09:09
dep. 09:09
45.5 km
Uzice, Terazije
arr. 09:10
dep. 09:10
46.4 km
Uzice, Kostica
arr. 09:12
dep. 09:12
47 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 09:13
dep. 09:13
47 km
Uzice, Treska
arr. 09:14
dep. 09:14
48.1 km
Uzice, Hotel
arr. 09:17
dep. 09:17
48.4 km
arr. 09:18
dep. 09:18
49 km
Uzice, Bus station
arr. 09:20
49.4 km
16:43 18:00 (01:17)
Magistrala
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mokra Gora, Magistrala
dep. 16:43
Vitasi, Karaici
arr. 16:52
dep. 16:52
9.6 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 17:00
dep. 17:00
13.3 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 17:06
dep. 17:06
16.6 km
Bioska, Crveni vir
arr. 17:10
dep. 17:10
19.5 km
Bioska, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
21.9 km
Bioska, Kostica most
arr. 17:16
dep. 17:16
23.4 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 17:18
dep. 17:18
25.5 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 17:20
dep. 17:20
26.6 km
arr. 17:22
dep. 17:22
28 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
30.1 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 17:27
dep. 17:27
30.8 km
Stapari, Jasike
arr. 17:29
dep. 17:29
31.7 km
Stapari, Dolovi
arr. 17:31
dep. 17:31
33.2 km
Stapari, Garaza
arr. 17:32
dep. 17:32
34.3 km
Stapari, Gredica
arr. 17:34
dep. 17:34
35.2 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 17:35
dep. 17:35
35.9 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 17:38
dep. 17:38
37.7 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 17:40
dep. 17:40
39.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
40 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
41.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 17:45
dep. 17:45
43.1 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 17:46
dep. 17:46
44 km
Uzice, Duboki potok
arr. 17:47
dep. 17:47
44.9 km
Uzice, Sekcija
arr. 17:49
dep. 17:49
45.5 km
Uzice, Terazije
arr. 17:50
dep. 17:50
46.4 km
Uzice, Kostica
arr. 17:52
dep. 17:52
47 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 17:53
dep. 17:53
47 km
Uzice, Treska
arr. 17:54
dep. 17:54
48.1 km
Uzice, Hotel
arr. 17:57
dep. 17:57
48.4 km
arr. 17:58
dep. 17:58
49 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
49.4 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
08:08 09:20 (01:12)
Magistrala
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mokra Gora, Magistrala
dep. 08:08
Vitasi, Karaici
arr. 08:17
dep. 08:17
9.6 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 08:20
dep. 08:20
13.3 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 08:26
dep. 08:26
16.6 km
Bioska, Crveni vir
arr. 08:30
dep. 08:30
19.5 km
Bioska, Center
arr. 08:34
dep. 08:34
21.9 km
Bioska, Kostica most
arr. 08:36
dep. 08:36
23.4 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 08:38
dep. 08:38
25.5 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 08:40
dep. 08:40
26.6 km
arr. 08:42
dep. 08:42
28 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 08:46
dep. 08:46
30.1 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 08:47
dep. 08:47
30.8 km
Stapari, Jasike
arr. 08:49
dep. 08:49
31.7 km
Stapari, Dolovi
arr. 08:51
dep. 08:51
33.2 km
Stapari, Garaza
arr. 08:52
dep. 08:52
34.3 km
Stapari, Gredica
arr. 08:54
dep. 08:54
35.2 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 08:55
dep. 08:55
35.9 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 08:58
dep. 08:58
37.7 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 09:00
dep. 09:00
39.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
40 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 09:03
dep. 09:03
41.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 09:05
dep. 09:05
43.1 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
44 km
Uzice, Duboki potok
arr. 09:07
dep. 09:07
44.9 km
Uzice, Sekcija
arr. 09:09
dep. 09:09
45.5 km
Uzice, Terazije
arr. 09:10
dep. 09:10
46.4 km
Uzice, Kostica
arr. 09:12
dep. 09:12
47 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 09:13
dep. 09:13
47 km
Uzice, Treska
arr. 09:14
dep. 09:14
48.1 km
Uzice, Hotel
arr. 09:17
dep. 09:17
48.4 km
arr. 09:18
dep. 09:18
49 km
Uzice, Bus station
arr. 09:20
49.4 km
16:43 18:00 (01:17)
Magistrala
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mokra Gora, Magistrala
dep. 16:43
Vitasi, Karaici
arr. 16:52
dep. 16:52
9.6 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 17:00
dep. 17:00
13.3 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 17:06
dep. 17:06
16.6 km
Bioska, Crveni vir
arr. 17:10
dep. 17:10
19.5 km
Bioska, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
21.9 km
Bioska, Kostica most
arr. 17:16
dep. 17:16
23.4 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 17:18
dep. 17:18
25.5 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 17:20
dep. 17:20
26.6 km
arr. 17:22
dep. 17:22
28 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
30.1 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 17:27
dep. 17:27
30.8 km
Stapari, Jasike
arr. 17:29
dep. 17:29
31.7 km
Stapari, Dolovi
arr. 17:31
dep. 17:31
33.2 km
Stapari, Garaza
arr. 17:32
dep. 17:32
34.3 km
Stapari, Gredica
arr. 17:34
dep. 17:34
35.2 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 17:35
dep. 17:35
35.9 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 17:38
dep. 17:38
37.7 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 17:40
dep. 17:40
39.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
40 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
41.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 17:45
dep. 17:45
43.1 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 17:46
dep. 17:46
44 km
Uzice, Duboki potok
arr. 17:47
dep. 17:47
44.9 km
Uzice, Sekcija
arr. 17:49
dep. 17:49
45.5 km
Uzice, Terazije
arr. 17:50
dep. 17:50
46.4 km
Uzice, Kostica
arr. 17:52
dep. 17:52
47 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 17:53
dep. 17:53
47 km
Uzice, Treska
arr. 17:54
dep. 17:54
48.1 km
Uzice, Hotel
arr. 17:57
dep. 17:57
48.4 km
arr. 17:58
dep. 17:58
49 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
49.4 km
 
Departures on: thursday, 21.02.2019.
08:08 09:20 (01:12)
Magistrala
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mokra Gora, Magistrala
dep. 08:08
Vitasi, Karaici
arr. 08:17
dep. 08:17
9.6 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 08:20
dep. 08:20
13.3 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 08:26
dep. 08:26
16.6 km
Bioska, Crveni vir
arr. 08:30
dep. 08:30
19.5 km
Bioska, Center
arr. 08:34
dep. 08:34
21.9 km
Bioska, Kostica most
arr. 08:36
dep. 08:36
23.4 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 08:38
dep. 08:38
25.5 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 08:40
dep. 08:40
26.6 km
arr. 08:42
dep. 08:42
28 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 08:46
dep. 08:46
30.1 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 08:47
dep. 08:47
30.8 km
Stapari, Jasike
arr. 08:49
dep. 08:49
31.7 km
Stapari, Dolovi
arr. 08:51
dep. 08:51
33.2 km
Stapari, Garaza
arr. 08:52
dep. 08:52
34.3 km
Stapari, Gredica
arr. 08:54
dep. 08:54
35.2 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 08:55
dep. 08:55
35.9 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 08:58
dep. 08:58
37.7 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 09:00
dep. 09:00
39.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
40 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 09:03
dep. 09:03
41.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 09:05
dep. 09:05
43.1 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
44 km
Uzice, Duboki potok
arr. 09:07
dep. 09:07
44.9 km
Uzice, Sekcija
arr. 09:09
dep. 09:09
45.5 km
Uzice, Terazije
arr. 09:10
dep. 09:10
46.4 km
Uzice, Kostica
arr. 09:12
dep. 09:12
47 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 09:13
dep. 09:13
47 km
Uzice, Treska
arr. 09:14
dep. 09:14
48.1 km
Uzice, Hotel
arr. 09:17
dep. 09:17
48.4 km
arr. 09:18
dep. 09:18
49 km
Uzice, Bus station
arr. 09:20
49.4 km
16:43 18:00 (01:17)
Magistrala
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mokra Gora, Magistrala
dep. 16:43
Vitasi, Karaici
arr. 16:52
dep. 16:52
9.6 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 17:00
dep. 17:00
13.3 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 17:06
dep. 17:06
16.6 km
Bioska, Crveni vir
arr. 17:10
dep. 17:10
19.5 km
Bioska, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
21.9 km
Bioska, Kostica most
arr. 17:16
dep. 17:16
23.4 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 17:18
dep. 17:18
25.5 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 17:20
dep. 17:20
26.6 km
arr. 17:22
dep. 17:22
28 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
30.1 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 17:27
dep. 17:27
30.8 km
Stapari, Jasike
arr. 17:29
dep. 17:29
31.7 km
Stapari, Dolovi
arr. 17:31
dep. 17:31
33.2 km
Stapari, Garaza
arr. 17:32
dep. 17:32
34.3 km
Stapari, Gredica
arr. 17:34
dep. 17:34
35.2 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 17:35
dep. 17:35
35.9 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 17:38
dep. 17:38
37.7 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 17:40
dep. 17:40
39.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
40 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
41.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 17:45
dep. 17:45
43.1 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 17:46
dep. 17:46
44 km
Uzice, Duboki potok
arr. 17:47
dep. 17:47
44.9 km
Uzice, Sekcija
arr. 17:49
dep. 17:49
45.5 km
Uzice, Terazije
arr. 17:50
dep. 17:50
46.4 km
Uzice, Kostica
arr. 17:52
dep. 17:52
47 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 17:53
dep. 17:53
47 km
Uzice, Treska
arr. 17:54
dep. 17:54
48.1 km
Uzice, Hotel
arr. 17:57
dep. 17:57
48.4 km
arr. 17:58
dep. 17:58
49 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
49.4 km
 
Departures on: friday, 22.02.2019.
08:08 09:20 (01:12)
Magistrala
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mokra Gora, Magistrala
dep. 08:08
Vitasi, Karaici
arr. 08:17
dep. 08:17
9.6 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 08:20
dep. 08:20
13.3 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 08:26
dep. 08:26
16.6 km
Bioska, Crveni vir
arr. 08:30
dep. 08:30
19.5 km
Bioska, Center
arr. 08:34
dep. 08:34
21.9 km
Bioska, Kostica most
arr. 08:36
dep. 08:36
23.4 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 08:38
dep. 08:38
25.5 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 08:40
dep. 08:40
26.6 km
arr. 08:42
dep. 08:42
28 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 08:46
dep. 08:46
30.1 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 08:47
dep. 08:47
30.8 km
Stapari, Jasike
arr. 08:49
dep. 08:49
31.7 km
Stapari, Dolovi
arr. 08:51
dep. 08:51
33.2 km
Stapari, Garaza
arr. 08:52
dep. 08:52
34.3 km
Stapari, Gredica
arr. 08:54
dep. 08:54
35.2 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 08:55
dep. 08:55
35.9 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 08:58
dep. 08:58
37.7 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 09:00
dep. 09:00
39.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
40 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 09:03
dep. 09:03
41.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 09:05
dep. 09:05
43.1 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
44 km
Uzice, Duboki potok
arr. 09:07
dep. 09:07
44.9 km
Uzice, Sekcija
arr. 09:09
dep. 09:09
45.5 km
Uzice, Terazije
arr. 09:10
dep. 09:10
46.4 km
Uzice, Kostica
arr. 09:12
dep. 09:12
47 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 09:13
dep. 09:13
47 km
Uzice, Treska
arr. 09:14
dep. 09:14
48.1 km
Uzice, Hotel
arr. 09:17
dep. 09:17
48.4 km
arr. 09:18
dep. 09:18
49 km
Uzice, Bus station
arr. 09:20
49.4 km
16:43 18:00 (01:17)
Magistrala
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mokra Gora, Magistrala
dep. 16:43
Vitasi, Karaici
arr. 16:52
dep. 16:52
9.6 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 17:00
dep. 17:00
13.3 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 17:06
dep. 17:06
16.6 km
Bioska, Crveni vir
arr. 17:10
dep. 17:10
19.5 km
Bioska, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
21.9 km
Bioska, Kostica most
arr. 17:16
dep. 17:16
23.4 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 17:18
dep. 17:18
25.5 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 17:20
dep. 17:20
26.6 km
arr. 17:22
dep. 17:22
28 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
30.1 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 17:27
dep. 17:27
30.8 km
Stapari, Jasike
arr. 17:29
dep. 17:29
31.7 km
Stapari, Dolovi
arr. 17:31
dep. 17:31
33.2 km
Stapari, Garaza
arr. 17:32
dep. 17:32
34.3 km
Stapari, Gredica
arr. 17:34
dep. 17:34
35.2 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 17:35
dep. 17:35
35.9 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 17:38
dep. 17:38
37.7 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 17:40
dep. 17:40
39.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
40 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
41.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 17:45
dep. 17:45
43.1 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 17:46
dep. 17:46
44 km
Uzice, Duboki potok
arr. 17:47
dep. 17:47
44.9 km
Uzice, Sekcija
arr. 17:49
dep. 17:49
45.5 km
Uzice, Terazije
arr. 17:50
dep. 17:50
46.4 km
Uzice, Kostica
arr. 17:52
dep. 17:52
47 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 17:53
dep. 17:53
47 km
Uzice, Treska
arr. 17:54
dep. 17:54
48.1 km
Uzice, Hotel
arr. 17:57
dep. 17:57
48.4 km
arr. 17:58
dep. 17:58
49 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
49.4 km

Naselja Mokra Gora i Uzice su međusobno udaljena ~50 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 12min., a najduže 01h i 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mokra Gora je u 08:08 h, dok je poslednji polazak u 16:43 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.