Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mlanca - Ušće kod Kraljeva timetable

wednesday, 17.08.2022.
06:00 07:00 (01:00)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mlanca, Centar
dep. 06:00
Mlanca, Tribrod
arr. 06:05
dep. 06:05
2.1 km
Milice, Mostiste
arr. 06:10
dep. 06:10
3.1 km
Milice, Dubocica
arr. 06:15
dep. 06:15
4.1 km
Milice, Ralicki put
arr. 06:20
dep. 06:20
6.1 km
Dakovo, Savosnica
arr. 06:25
dep. 06:25
8.1 km
Dakovo, Bob. luka
arr. 06:30
dep. 06:30
9.1 km
Dakovo, Zivicka
arr. 06:35
dep. 06:35
11.1 km
Brezova kod Kraljeva, Rakita
arr. 06:40
dep. 06:40
13.1 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 06:45
dep. 06:45
15.1 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 06:48
dep. 06:48
18.1 km
Kamenjani
arr. 06:50
dep. 06:50
19.1 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 06:55
dep. 06:55
20.1 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 06:59
dep. 06:59
24.1 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 07:00
25.1 km
10:00 11:00 (01:00)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mlanca, Centar
dep. 10:00
Mlanca, Tribrod
arr. 10:05
dep. 10:05
2.1 km
Milice, Mostiste
arr. 10:10
dep. 10:10
3.1 km
Milice, Dubocica
arr. 10:15
dep. 10:15
4.1 km
Milice, Ralicki put
arr. 10:20
dep. 10:20
6.1 km
Dakovo, Savosnica
arr. 10:25
dep. 10:25
8.1 km
Dakovo, Bob. luka
arr. 10:30
dep. 10:30
9.1 km
Dakovo, Zivicka
arr. 10:35
dep. 10:35
11.1 km
Brezova kod Kraljeva, Rakita
arr. 10:40
dep. 10:40
13.1 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 10:45
dep. 10:45
15.1 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 10:48
dep. 10:48
18.1 km
Kamenjani
arr. 10:50
dep. 10:50
19.1 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 10:55
dep. 10:55
20.1 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 10:59
dep. 10:59
24.1 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 11:00
25.1 km
12:45 13:45 (01:00)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mlanca, Centar
dep. 12:45
Mlanca, Tribrod
arr. 12:50
dep. 12:50
2.1 km
Milice, Mostiste
arr. 12:55
dep. 12:55
3.1 km
Milice, Dubocica
arr. 13:00
dep. 13:00
4.1 km
Milice, Ralicki put
arr. 13:05
dep. 13:05
6.1 km
Dakovo, Savosnica
arr. 13:10
dep. 13:10
8.1 km
Dakovo, Bob. luka
arr. 13:15
dep. 13:15
9.1 km
Dakovo, Zivicka
arr. 13:20
dep. 13:20
11.1 km
Brezova kod Kraljeva, Rakita
arr. 13:25
dep. 13:25
13.1 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 13:30
dep. 13:30
15.1 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 13:33
dep. 13:33
18.1 km
Kamenjani
arr. 13:35
dep. 13:35
19.1 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 13:40
dep. 13:40
20.1 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 13:44
dep. 13:44
24.1 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 13:45
25.1 km
17:30 18:30 (01:00)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mlanca, Centar
dep. 17:30
Mlanca, Tribrod
arr. 17:35
dep. 17:35
2.1 km
Milice, Mostiste
arr. 17:40
dep. 17:40
3.1 km
Milice, Dubocica
arr. 17:45
dep. 17:45
4.1 km
Milice, Ralicki put
arr. 17:50
dep. 17:50
6.1 km
Dakovo, Savosnica
arr. 17:55
dep. 17:55
8.1 km
Dakovo, Bob. luka
arr. 18:00
dep. 18:00
9.1 km
Dakovo, Zivicka
arr. 18:05
dep. 18:05
11.1 km
Brezova kod Kraljeva, Rakita
arr. 18:10
dep. 18:10
13.1 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 18:15
dep. 18:15
15.1 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 18:18
dep. 18:18
18.1 km
Kamenjani
arr. 18:20
dep. 18:20
19.1 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 18:25
dep. 18:25
20.1 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 18:29
dep. 18:29
24.1 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 18:30
25.1 km
23:30 00:30 (01:00)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mlanca, Centar
dep. 23:30
Mlanca, Tribrod
arr. 23:35
dep. 23:35
2.1 km
Milice, Mostiste
arr. 23:40
dep. 23:40
3.1 km
Milice, Dubocica
arr. 23:45
dep. 23:45
4.1 km
Milice, Ralicki put
arr. 23:50
dep. 23:50
6.1 km
Dakovo, Savosnica
arr. 23:55
dep. 23:55
8.1 km
Dakovo, Bob. luka
arr. 00:00
dep. 00:00
9.1 km
Dakovo, Zivicka
arr. 00:05
dep. 00:05
11.1 km
Brezova kod Kraljeva, Rakita
arr. 00:10
dep. 00:10
13.1 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 00:15
dep. 00:15
15.1 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 00:18
dep. 00:18
18.1 km
Kamenjani
arr. 00:20
dep. 00:20
19.1 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 00:25
dep. 00:25
20.1 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 00:29
dep. 00:29
24.1 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 00:30
25.1 km
Mlanca - Ušće kod Kraljeva timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
06:00 07:00 (01:00)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mlanca, Centar
dep. 06:00
Mlanca, Tribrod
arr. 06:05
dep. 06:05
2.1 km
Milice, Mostiste
arr. 06:10
dep. 06:10
3.1 km
Milice, Dubocica
arr. 06:15
dep. 06:15
4.1 km
Milice, Ralicki put
arr. 06:20
dep. 06:20
6.1 km
Dakovo, Savosnica
arr. 06:25
dep. 06:25
8.1 km
Dakovo, Bob. luka
arr. 06:30
dep. 06:30
9.1 km
Dakovo, Zivicka
arr. 06:35
dep. 06:35
11.1 km
Brezova kod Kraljeva, Rakita
arr. 06:40
dep. 06:40
13.1 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 06:45
dep. 06:45
15.1 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 06:48
dep. 06:48
18.1 km
Kamenjani
arr. 06:50
dep. 06:50
19.1 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 06:55
dep. 06:55
20.1 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 06:59
dep. 06:59
24.1 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 07:00
25.1 km
10:00 11:00 (01:00)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mlanca, Centar
dep. 10:00
Mlanca, Tribrod
arr. 10:05
dep. 10:05
2.1 km
Milice, Mostiste
arr. 10:10
dep. 10:10
3.1 km
Milice, Dubocica
arr. 10:15
dep. 10:15
4.1 km
Milice, Ralicki put
arr. 10:20
dep. 10:20
6.1 km
Dakovo, Savosnica
arr. 10:25
dep. 10:25
8.1 km
Dakovo, Bob. luka
arr. 10:30
dep. 10:30
9.1 km
Dakovo, Zivicka
arr. 10:35
dep. 10:35
11.1 km
Brezova kod Kraljeva, Rakita
arr. 10:40
dep. 10:40
13.1 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 10:45
dep. 10:45
15.1 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 10:48
dep. 10:48
18.1 km
Kamenjani
arr. 10:50
dep. 10:50
19.1 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 10:55
dep. 10:55
20.1 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 10:59
dep. 10:59
24.1 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 11:00
25.1 km
12:45 13:45 (01:00)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mlanca, Centar
dep. 12:45
Mlanca, Tribrod
arr. 12:50
dep. 12:50
2.1 km
Milice, Mostiste
arr. 12:55
dep. 12:55
3.1 km
Milice, Dubocica
arr. 13:00
dep. 13:00
4.1 km
Milice, Ralicki put
arr. 13:05
dep. 13:05
6.1 km
Dakovo, Savosnica
arr. 13:10
dep. 13:10
8.1 km
Dakovo, Bob. luka
arr. 13:15
dep. 13:15
9.1 km
Dakovo, Zivicka
arr. 13:20
dep. 13:20
11.1 km
Brezova kod Kraljeva, Rakita
arr. 13:25
dep. 13:25
13.1 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 13:30
dep. 13:30
15.1 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 13:33
dep. 13:33
18.1 km
Kamenjani
arr. 13:35
dep. 13:35
19.1 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 13:40
dep. 13:40
20.1 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 13:44
dep. 13:44
24.1 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 13:45
25.1 km
17:30 18:30 (01:00)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mlanca, Centar
dep. 17:30
Mlanca, Tribrod
arr. 17:35
dep. 17:35
2.1 km
Milice, Mostiste
arr. 17:40
dep. 17:40
3.1 km
Milice, Dubocica
arr. 17:45
dep. 17:45
4.1 km
Milice, Ralicki put
arr. 17:50
dep. 17:50
6.1 km
Dakovo, Savosnica
arr. 17:55
dep. 17:55
8.1 km
Dakovo, Bob. luka
arr. 18:00
dep. 18:00
9.1 km
Dakovo, Zivicka
arr. 18:05
dep. 18:05
11.1 km
Brezova kod Kraljeva, Rakita
arr. 18:10
dep. 18:10
13.1 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 18:15
dep. 18:15
15.1 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 18:18
dep. 18:18
18.1 km
Kamenjani
arr. 18:20
dep. 18:20
19.1 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 18:25
dep. 18:25
20.1 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 18:29
dep. 18:29
24.1 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 18:30
25.1 km
23:30 00:30 (01:00)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mlanca, Centar
dep. 23:30
Mlanca, Tribrod
arr. 23:35
dep. 23:35
2.1 km
Milice, Mostiste
arr. 23:40
dep. 23:40
3.1 km
Milice, Dubocica
arr. 23:45
dep. 23:45
4.1 km
Milice, Ralicki put
arr. 23:50
dep. 23:50
6.1 km
Dakovo, Savosnica
arr. 23:55
dep. 23:55
8.1 km
Dakovo, Bob. luka
arr. 00:00
dep. 00:00
9.1 km
Dakovo, Zivicka
arr. 00:05
dep. 00:05
11.1 km
Brezova kod Kraljeva, Rakita
arr. 00:10
dep. 00:10
13.1 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 00:15
dep. 00:15
15.1 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 00:18
dep. 00:18
18.1 km
Kamenjani
arr. 00:20
dep. 00:20
19.1 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 00:25
dep. 00:25
20.1 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 00:29
dep. 00:29
24.1 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 00:30
25.1 km

Naselja Mlanca i Ušće kod Kraljeva su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mlanca je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.