Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Mladost (Krtinska) - Obrenovac timetable

monday, 18.02.2019.
04:55 05:30 (00:35)
PKB farma
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladost (Krtinska), PKB farma
dep. 04:55
Mladost (Krtinska), Okretnica
arr. 04:58
dep. 04:58
1 km
Mladost (Krtinska), Krtinska - Krivina
arr. 05:01
dep. 05:01
2.2 km
Krtinska, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
3.1 km
Krtinska, Center
arr. 05:05
dep. 05:05
3.8 km
Krtinska, Urovci - Arsenovici
arr. 05:10
dep. 05:10
4.5 km
Urovci, Veljanski
arr. 05:11
dep. 05:11
5.2 km
arr. 05:13
dep. 05:13
6.1 km
arr. 05:14
dep. 05:14
6.8 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 05:15
dep. 05:15
7.4 km
Urovci, Intersection
arr. 05:16
dep. 05:16
8.1 km
arr. 05:19
dep. 05:19
9.2 km
Obrenovac, Barake
arr. 05:21
dep. 05:21
10 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 05:22
dep. 05:22
10.5 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 05:23
dep. 05:23
11.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 05:25
dep. 05:25
11.8 km
Obrenovac, Groblje
arr. 05:26
dep. 05:26
12.3 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 05:27
dep. 05:27
12.9 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:30
14 km
06:15 06:50 (00:35)
PKB farma
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladost (Krtinska), PKB farma
dep. 06:15
Mladost (Krtinska), Okretnica
arr. 06:18
dep. 06:18
1 km
Mladost (Krtinska), Krtinska - Krivina
arr. 06:21
dep. 06:21
2.2 km
Krtinska, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
3.1 km
Krtinska, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
3.8 km
Krtinska, Urovci - Arsenovici
arr. 06:30
dep. 06:30
4.5 km
Urovci, Veljanski
arr. 06:31
dep. 06:31
5.2 km
arr. 06:33
dep. 06:33
6.1 km
arr. 06:34
dep. 06:34
6.8 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 06:35
dep. 06:35
7.4 km
Urovci, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
8.1 km
arr. 06:39
dep. 06:39
9.2 km
Obrenovac, Barake
arr. 06:41
dep. 06:41
10 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 06:42
dep. 06:42
10.5 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 06:43
dep. 06:43
11.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 06:45
dep. 06:45
11.8 km
Obrenovac, Groblje
arr. 06:46
dep. 06:46
12.3 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 06:47
dep. 06:47
12.9 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:50
14 km
10:20 10:45 (00:25)
PKB farma
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladost (Krtinska), PKB farma
dep. 10:20
Mladost (Krtinska), Okretnica
arr. 10:21
dep. 10:21
1 km
Mladost (Krtinska), Krtinska - Krivina
arr. 10:24
dep. 10:24
2.2 km
Krtinska, Intersection
arr. 10:27
dep. 10:27
3.1 km
Krtinska, Otpad guma
arr. 10:28
dep. 10:28
3.6 km
Urovci, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
4.1 km
arr. 10:32
dep. 10:32
5.2 km
Obrenovac, Barake
arr. 10:34
dep. 10:34
6 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 10:35
dep. 10:35
6.5 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 10:37
dep. 10:37
7.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 10:38
dep. 10:38
7.8 km
Obrenovac, Groblje
arr. 10:39
dep. 10:39
8.3 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 10:41
dep. 10:41
8.9 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:45
10 km
12:50 13:15 (00:25)
PKB farma
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladost (Krtinska), PKB farma
dep. 12:50
Mladost (Krtinska), Okretnica
arr. 12:51
dep. 12:51
1 km
Mladost (Krtinska), Krtinska - Krivina
arr. 12:54
dep. 12:54
2.2 km
Krtinska, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
3.1 km
Krtinska, Otpad guma
arr. 12:58
dep. 12:58
3.6 km
Urovci, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
4.1 km
arr. 13:02
dep. 13:02
5.2 km
Obrenovac, Barake
arr. 13:04
dep. 13:04
6 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 13:05
dep. 13:05
6.5 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 13:07
dep. 13:07
7.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 13:08
dep. 13:08
7.8 km
Obrenovac, Groblje
arr. 13:09
dep. 13:09
8.3 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 13:11
dep. 13:11
8.9 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:15
10 km
14:15 14:40 (00:25)
PKB farma
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladost (Krtinska), PKB farma
dep. 14:15
Mladost (Krtinska), Okretnica
arr. 14:16
dep. 14:16
1 km
Mladost (Krtinska), Krtinska - Krivina
arr. 14:19
dep. 14:19
2.2 km
Krtinska, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
3.1 km
Krtinska, Otpad guma
arr. 14:23
dep. 14:23
3.6 km
Urovci, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
4.1 km
arr. 14:27
dep. 14:27
5.2 km
Obrenovac, Barake
arr. 14:29
dep. 14:29
6 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 14:30
dep. 14:30
6.5 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 14:32
dep. 14:32
7.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 14:33
dep. 14:33
7.8 km
Obrenovac, Groblje
arr. 14:34
dep. 14:34
8.3 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 14:36
dep. 14:36
8.9 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:40
10 km
16:15 16:40 (00:25)
PKB farma
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladost (Krtinska), PKB farma
dep. 16:15
Mladost (Krtinska), Okretnica
arr. 16:16
dep. 16:16
1 km
Mladost (Krtinska), Krtinska - Krivina
arr. 16:19
dep. 16:19
2.2 km
Krtinska, Intersection
arr. 16:22
dep. 16:22
3.1 km
Krtinska, Otpad guma
arr. 16:23
dep. 16:23
3.6 km
Urovci, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
4.1 km
arr. 16:27
dep. 16:27
5.2 km
Obrenovac, Barake
arr. 16:29
dep. 16:29
6 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 16:30
dep. 16:30
6.5 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 16:32
dep. 16:32
7.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 16:33
dep. 16:33
7.8 km
Obrenovac, Groblje
arr. 16:34
dep. 16:34
8.3 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 16:36
dep. 16:36
8.9 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:40
10 km
17:20 17:45 (00:25)
PKB farma
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladost (Krtinska), PKB farma
dep. 17:20
Mladost (Krtinska), Okretnica
arr. 17:21
dep. 17:21
1 km
Mladost (Krtinska), Krtinska - Krivina
arr. 17:24
dep. 17:24
2.2 km
Krtinska, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
3.1 km
Krtinska, Otpad guma
arr. 17:28
dep. 17:28
3.6 km
Urovci, Intersection
arr. 17:29
dep. 17:29
4.1 km
arr. 17:32
dep. 17:32
5.2 km
Obrenovac, Barake
arr. 17:34
dep. 17:34
6 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 17:35
dep. 17:35
6.5 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 17:37
dep. 17:37
7.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 17:38
dep. 17:38
7.8 km
Obrenovac, Groblje
arr. 17:39
dep. 17:39
8.3 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 17:41
dep. 17:41
8.9 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:45
10 km
20:10 20:35 (00:25)
PKB farma
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Mladost (Krtinska), PKB farma
dep. 20:10
Mladost (Krtinska), Okretnica
arr. 20:11
dep. 20:11
1 km
Mladost (Krtinska), Krtinska - Krivina
arr. 20:14
dep. 20:14
2.2 km
Krtinska, Intersection
arr. 20:17
dep. 20:17
3.1 km
Krtinska, Otpad guma
arr. 20:18
dep. 20:18
3.6 km
Urovci, Intersection
arr. 20:19
dep. 20:19
4.1 km
arr. 20:22
dep. 20:22
5.2 km
Obrenovac, Barake
arr. 20:24
dep. 20:24
6 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 20:25
dep. 20:25
6.5 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 20:27
dep. 20:27
7.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 20:28
dep. 20:28
7.8 km
Obrenovac, Groblje
arr. 20:29
dep. 20:29
8.3 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 20:31
dep. 20:31
8.9 km
Obrenovac, Bus station
arr. 20:35
10 km
20:55 21:20 (00:25)
PKB farma
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, Saturdays during school holiday in Middle-Serbia, Sundays during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Mladost (Krtinska), PKB farma
dep. 20:55
Mladost (Krtinska), Okretnica
arr. 20:56
dep. 20:56
1 km
Mladost (Krtinska), Krtinska - Krivina
arr. 20:59
dep. 20:59
2.2 km
Krtinska, Intersection
arr. 21:02
dep. 21:02
3.1 km
Krtinska, Otpad guma
arr. 21:03
dep. 21:03
3.6 km
Urovci, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
4.1 km
arr. 21:07
dep. 21:07
5.2 km
Obrenovac, Barake
arr. 21:09
dep. 21:09
6 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 21:10
dep. 21:10
6.5 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 21:12
dep. 21:12
7.1 km
Obrenovac, Gaj
arr. 21:13
dep. 21:13
7.8 km
Obrenovac, Groblje
arr. 21:14
dep. 21:14
8.3 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 21:16
dep. 21:16
8.9 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:20
10 km

Naselja Mladost (Krtinska) i Obrenovac su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladost (Krtinska) je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 20:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.