Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mladenovo - Novi Sad timetable

sunday, 23.02.2020.
11:30 12:58 (01:28)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovo, Center
dep. 11:30
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 11:31
dep. 11:31
0.4 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
4 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 11:39
dep. 11:39
8.6 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 11:40
dep. 11:40
9.4 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 11:43
dep. 11:43
12.1 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 11:44
dep. 11:44
12.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 11:50
dep. 12:00
14 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:03
dep. 12:03
14.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 12:04
dep. 12:04
15.6 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 12:13
dep. 12:13
24.5 km
Celarevo, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
25.4 km
arr. 12:16
dep. 12:16
26.4 km
Glozan, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
29.4 km
Begec, II - Roundabout
arr. 12:27
dep. 12:27
36.2 km
arr. 12:34
dep. 12:34
42.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 12:41
dep. 12:41
47 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 12:49
dep. 12:49
52.6 km
arr. 12:58
55.3 km
Mladenovo - Novi Sad timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
04:30 05:50 (01:20)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovo, Center
dep. 04:30
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 04:31
dep. 04:31
0.4 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 04:32
dep. 04:32
0.8 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 04:35
dep. 04:35
4 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 04:40
dep. 04:40
9.4 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 04:43
dep. 04:43
12.1 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 04:48
dep. 04:50
14 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 04:53
dep. 04:53
14.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 04:54
dep. 04:54
15.6 km
Celarevo, Center
arr. 05:04
dep. 05:04
25.4 km
Glozan, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
29.4 km
Begec, II - Roundabout
arr. 05:17
dep. 05:17
36.2 km
arr. 05:24
dep. 05:24
42.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 05:31
dep. 05:31
47 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 05:39
dep. 05:39
52.6 km
arr. 05:50
55.3 km
05:25 07:10 (01:45)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovo, Center
dep. 05:25
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 05:27
dep. 05:27
0.4 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 05:29
dep. 05:29
0.8 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 05:49
dep. 05:49
9.4 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 05:55
dep. 05:55
12.1 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 06:02
dep. 06:10
14 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 06:13
dep. 06:13
14.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 06:14
dep. 06:14
15.6 km
Celarevo, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
25.4 km
Glozan, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
29.4 km
Begec, II - Roundabout
arr. 06:37
dep. 06:37
36.2 km
arr. 06:44
dep. 06:44
42.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:51
dep. 06:51
47 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 07:00
dep. 07:00
52.6 km
arr. 07:10
55.3 km
06:08 07:41 (01:33)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovo, Center
dep. 06:08
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 06:10
dep. 06:10
0.4 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 06:12
dep. 06:12
0.8 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
4 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 06:22
dep. 06:22
9.4 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 06:26
dep. 06:26
12.1 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 06:32
dep. 06:32
14 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 06:38
dep. 06:38
14.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 06:40
dep. 06:40
15.6 km
Celarevo, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
25.4 km
Glozan, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
29.4 km
Begec, II - Roundabout
arr. 07:06
dep. 07:06
36.2 km
arr. 07:14
dep. 07:14
42.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 07:22
dep. 07:22
47 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 07:31
dep. 07:31
52.6 km
arr. 07:41
55.3 km
06:50 08:27 (01:37)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovo, Center
dep. 06:50
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 06:52
dep. 06:52
0.4 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 06:54
dep. 06:54
0.8 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
4 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 07:04
dep. 07:04
9.4 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 07:08
dep. 07:08
12.1 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:14
dep. 07:20
14 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 07:24
dep. 07:24
14.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 07:26
dep. 07:26
15.6 km
Celarevo, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
25.4 km
Glozan, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
29.4 km
Begec, II - Roundabout
arr. 07:52
dep. 07:52
36.2 km
arr. 08:00
dep. 08:00
42.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 08:08
dep. 08:08
47 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 08:17
dep. 08:17
52.6 km
arr. 08:27
55.3 km
08:00 09:30 (01:30)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovo, Center
dep. 08:00
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 08:01
dep. 08:01
0.4 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 08:02
dep. 08:02
0.8 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 08:10
dep. 08:10
9.4 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 08:13
dep. 08:13
12.1 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:30
14 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 08:33
dep. 08:33
14.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 08:35
dep. 08:35
15.6 km
Celarevo, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
25.4 km
Glozan, Center
arr. 08:52
dep. 08:52
29.4 km
Begec, II - Roundabout
arr. 08:59
dep. 08:59
36.2 km
arr. 09:06
dep. 09:06
42.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 09:13
dep. 09:13
47 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 09:21
dep. 09:21
52.6 km
arr. 09:30
55.3 km
11:30 12:58 (01:28)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovo, Center
dep. 11:30
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 11:31
dep. 11:31
0.4 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
4 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 11:39
dep. 11:39
8.6 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 11:40
dep. 11:40
9.4 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 11:43
dep. 11:43
12.1 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 11:44
dep. 11:44
12.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 11:50
dep. 12:00
14 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:03
dep. 12:03
14.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 12:04
dep. 12:04
15.6 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 12:13
dep. 12:13
24.5 km
Celarevo, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
25.4 km
arr. 12:16
dep. 12:16
26.4 km
Glozan, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
29.4 km
Begec, II - Roundabout
arr. 12:27
dep. 12:27
36.2 km
arr. 12:34
dep. 12:34
42.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 12:41
dep. 12:41
47 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 12:49
dep. 12:49
52.6 km
arr. 12:58
55.3 km
13:00 14:32 (01:32)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovo, Center
dep. 13:00
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 13:02
dep. 13:02
0.4 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 13:04
dep. 13:04
0.8 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 13:08
dep. 13:08
4 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 13:14
dep. 13:14
9.4 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 13:18
dep. 13:18
12.1 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 13:24
dep. 13:25
14 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 13:29
dep. 13:29
14.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 13:31
dep. 13:31
15.6 km
Celarevo, Center
arr. 13:42
dep. 13:42
25.4 km
Glozan, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
29.4 km
Begec, II - Roundabout
arr. 13:57
dep. 13:57
36.2 km
arr. 14:05
dep. 14:05
42.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:13
dep. 14:13
47 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 14:22
dep. 14:22
52.6 km
arr. 14:32
55.3 km
14:40 16:05 (01:25)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovo, Center
dep. 14:40
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 14:41
dep. 14:41
0.4 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 14:42
dep. 14:42
0.8 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 14:50
dep. 14:50
9.4 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 14:53
dep. 14:53
12.1 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 14:58
dep. 15:05
14 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:08
dep. 15:08
14.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 15:09
dep. 15:09
15.6 km
Celarevo, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
25.4 km
Glozan, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
29.4 km
Begec, II - Roundabout
arr. 15:32
dep. 15:32
36.2 km
arr. 15:39
dep. 15:39
42.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 15:46
dep. 15:46
47 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 15:55
dep. 15:55
52.6 km
arr. 16:05
55.3 km
17:25 18:58 (01:33)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovo, Center
dep. 17:25
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 17:26
dep. 17:26
0.4 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 17:27
dep. 17:27
0.8 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 17:32
dep. 17:32
4 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 17:38
dep. 17:38
8.6 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 17:39
dep. 17:39
9.4 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 17:43
dep. 17:43
12.1 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 17:44
dep. 17:44
12.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
14 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 18:03
dep. 18:03
14.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 18:04
dep. 18:04
15.6 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 18:13
dep. 18:13
24.5 km
Celarevo, Center
arr. 18:14
dep. 18:14
25.4 km
arr. 18:16
dep. 18:16
26.4 km
Glozan, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
29.4 km
Begec, II - Roundabout
arr. 18:27
dep. 18:27
36.2 km
arr. 18:34
dep. 18:34
42.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 18:41
dep. 18:41
47 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 18:49
dep. 18:49
52.6 km
arr. 18:58
55.3 km

Naselja Mladenovo i Novi Sad su međusobno udaljena ~56 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovo je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 17:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.