Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mladenovac - Vlaska near Mladenovac timetable

saturday, 13.04.2024.
05:30 06:08 (00:38)
Bus stationRadojkovici
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:30
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 05:34
dep. 05:34
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovacki put
arr. 05:36
dep. 05:36
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 05:38
dep. 05:38
3.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 05:39
dep. 05:39
4.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 05:42
dep. 05:42
5.2 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 05:44
dep. 05:44
5.9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 05:47
dep. 05:47
7.4 km
Vlaska near Mladenovac, Milenkovici
arr. 05:49
dep. 05:49
7.9 km
Vlaska near Mladenovac, Ilici
arr. 05:51
dep. 05:51
8.4 km
Vlaska near Mladenovac, Lazici
arr. 05:55
dep. 05:55
9.4 km
Vlaska near Mladenovac, Trafo
arr. 05:58
dep. 05:58
10.4 km
Vlaska near Mladenovac, Ivkovici
arr. 06:01
dep. 06:01
11.3 km
Vlaska near Mladenovac, Selo Vlaška - centar
arr. 06:03
dep. 06:03
11.8 km
Vlaska near Mladenovac, Ekonomija
arr. 06:06
dep. 06:06
12.7 km
Vlaska near Mladenovac, Radojkovici
arr. 06:08
13.6 km
08:15 08:48 (00:33)
Bus stationMilenkovici
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 08:15
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 08:19
dep. 08:19
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovacki put
arr. 08:21
dep. 08:21
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 08:23
dep. 08:23
3.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 08:24
dep. 08:24
4.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 08:27
dep. 08:27
5.2 km
Vlaska near Mladenovac, Radojkovici
arr. 08:30
dep. 08:30
6.3 km
Vlaska near Mladenovac, Ekonomija
arr. 08:32
dep. 08:32
7.2 km
Vlaska near Mladenovac, Selo Vlaska - centar
arr. 08:35
dep. 08:35
8.1 km
Vlaska near Mladenovac, Ivkovici
arr. 08:37
dep. 08:37
8.6 km
Vlaska near Mladenovac, Trafo
arr. 08:40
dep. 08:40
9.5 km
Vlaska near Mladenovac, Lazici
arr. 08:43
dep. 08:43
10.5 km
Vlaska near Mladenovac, Ilici
arr. 08:46
dep. 08:46
11.5 km
Vlaska near Mladenovac, Milenkovici
arr. 08:48
12 km
11:30 12:03 (00:33)
Bus stationMilenkovici
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:30
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 11:34
dep. 11:34
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovacki put
arr. 11:36
dep. 11:36
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 11:38
dep. 11:38
3.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 11:39
dep. 11:39
4.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 11:42
dep. 11:42
5.2 km
Vlaska near Mladenovac, Radojkovici
arr. 11:45
dep. 11:45
6.3 km
Vlaska near Mladenovac, Ekonomija
arr. 11:47
dep. 11:47
7.2 km
Vlaska near Mladenovac, Selo Vlaska - centar
arr. 11:50
dep. 11:50
8.1 km
Vlaska near Mladenovac, Ivkovici
arr. 11:52
dep. 11:52
8.6 km
Vlaska near Mladenovac, Trafo
arr. 11:55
dep. 11:55
9.5 km
Vlaska near Mladenovac, Lazici
arr. 11:58
dep. 11:58
10.5 km
Vlaska near Mladenovac, Ilici
arr. 12:01
dep. 12:01
11.5 km
Vlaska near Mladenovac, Milenkovici
arr. 12:03
12 km
13:20 13:53 (00:33)
Bus stationMilenkovici
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:20
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 13:24
dep. 13:24
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovacki put
arr. 13:26
dep. 13:26
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 13:28
dep. 13:28
3.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 13:29
dep. 13:29
4.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 13:32
dep. 13:32
5.2 km
Vlaska near Mladenovac, Radojkovici
arr. 13:35
dep. 13:35
6.3 km
Vlaska near Mladenovac, Ekonomija
arr. 13:37
dep. 13:37
7.2 km
Vlaska near Mladenovac, Selo Vlaska - centar
arr. 13:40
dep. 13:40
8.1 km
Vlaska near Mladenovac, Ivkovici
arr. 13:42
dep. 13:42
8.6 km
Vlaska near Mladenovac, Trafo
arr. 13:45
dep. 13:45
9.5 km
Vlaska near Mladenovac, Lazici
arr. 13:48
dep. 13:48
10.5 km
Vlaska near Mladenovac, Ilici
arr. 13:51
dep. 13:51
11.5 km
Vlaska near Mladenovac, Milenkovici
arr. 13:53
12 km
15:20 15:53 (00:33)
Bus stationMilenkovici
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:20
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 15:24
dep. 15:24
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovacki put
arr. 15:26
dep. 15:26
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 15:28
dep. 15:28
3.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 15:29
dep. 15:29
4.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 15:32
dep. 15:32
5.2 km
Vlaska near Mladenovac, Radojkovici
arr. 15:35
dep. 15:35
6.3 km
Vlaska near Mladenovac, Ekonomija
arr. 15:37
dep. 15:37
7.2 km
Vlaska near Mladenovac, Selo Vlaska - centar
arr. 15:40
dep. 15:40
8.1 km
Vlaska near Mladenovac, Ivkovici
arr. 15:42
dep. 15:42
8.6 km
Vlaska near Mladenovac, Trafo
arr. 15:45
dep. 15:45
9.5 km
Vlaska near Mladenovac, Lazici
arr. 15:48
dep. 15:48
10.5 km
Vlaska near Mladenovac, Ilici
arr. 15:51
dep. 15:51
11.5 km
Vlaska near Mladenovac, Milenkovici
arr. 15:53
12 km
17:30 18:03 (00:33)
Bus stationMilenkovici
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:30
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 17:34
dep. 17:34
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovacki put
arr. 17:36
dep. 17:36
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 17:38
dep. 17:38
3.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 17:39
dep. 17:39
4.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 17:42
dep. 17:42
5.2 km
Vlaska near Mladenovac, Radojkovici
arr. 17:45
dep. 17:45
6.3 km
Vlaska near Mladenovac, Ekonomija
arr. 17:47
dep. 17:47
7.2 km
Vlaska near Mladenovac, Selo Vlaska - centar
arr. 17:50
dep. 17:50
8.1 km
Vlaska near Mladenovac, Ivkovici
arr. 17:52
dep. 17:52
8.6 km
Vlaska near Mladenovac, Trafo
arr. 17:55
dep. 17:55
9.5 km
Vlaska near Mladenovac, Lazici
arr. 17:58
dep. 17:58
10.5 km
Vlaska near Mladenovac, Ilici
arr. 18:01
dep. 18:01
11.5 km
Vlaska near Mladenovac, Milenkovici
arr. 18:03
12 km
19:30 20:03 (00:33)
Bus stationMilenkovici
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:30
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 19:34
dep. 19:34
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovacki put
arr. 19:36
dep. 19:36
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 19:38
dep. 19:38
3.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 19:39
dep. 19:39
4.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 19:42
dep. 19:42
5.2 km
Vlaska near Mladenovac, Radojkovici
arr. 19:45
dep. 19:45
6.3 km
Vlaska near Mladenovac, Ekonomija
arr. 19:47
dep. 19:47
7.2 km
Vlaska near Mladenovac, Selo Vlaska - centar
arr. 19:50
dep. 19:50
8.1 km
Vlaska near Mladenovac, Ivkovici
arr. 19:52
dep. 19:52
8.6 km
Vlaska near Mladenovac, Trafo
arr. 19:55
dep. 19:55
9.5 km
Vlaska near Mladenovac, Lazici
arr. 19:58
dep. 19:58
10.5 km
Vlaska near Mladenovac, Ilici
arr. 20:01
dep. 20:01
11.5 km
Vlaska near Mladenovac, Milenkovici
arr. 20:03
12 km
21:20 21:53 (00:33)
Bus stationMilenkovici
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 21:20
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 21:24
dep. 21:24
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Rajkovacki put
arr. 21:26
dep. 21:26
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 21:28
dep. 21:28
3.4 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 21:29
dep. 21:29
4.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 21:32
dep. 21:32
5.2 km
Vlaska near Mladenovac, Radojkovici
arr. 21:35
dep. 21:35
6.3 km
Vlaska near Mladenovac, Ekonomija
arr. 21:37
dep. 21:37
7.2 km
Vlaska near Mladenovac, Selo Vlaska - centar
arr. 21:40
dep. 21:40
8.1 km
Vlaska near Mladenovac, Ivkovici
arr. 21:42
dep. 21:42
8.6 km
Vlaska near Mladenovac, Trafo
arr. 21:45
dep. 21:45
9.5 km
Vlaska near Mladenovac, Lazici
arr. 21:48
dep. 21:48
10.5 km
Vlaska near Mladenovac, Ilici
arr. 21:51
dep. 21:51
11.5 km
Vlaska near Mladenovac, Milenkovici
arr. 21:53
12 km

Naselja Mladenovac i Vlaska near Mladenovac su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 33min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.