Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Mladenovac - Velika Plana timetable

thursday, 22.11.2018.
05:13 05:51 (00:38)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 05:13
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:23
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:28
15 km
arr. 05:31
dep. 05:31
20 km
Glibovac, Railway station
arr. 05:34
dep. 05:35
23 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 05:39
dep. 05:40
28 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 05:46
dep. 05:47
35 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:51
41 km
07:47 08:16 (00:29)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 07:47
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
28 km
Velika Plana, Railway station
arr. 08:16
41 km
08:37 09:24 (00:47)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 08:37
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 08:56
dep. 08:56
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:01
15 km
arr. 09:04
dep. 09:04
20 km
Glibovac, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
23 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
28 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:19
dep. 09:20
35 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:24
41 km
13:59 14:37 (00:38)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 13:59
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:05
dep. 14:06
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 14:09
dep. 14:09
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 14:13
dep. 14:14
15 km
arr. 14:17
dep. 14:17
20 km
Glibovac, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:21
23 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 14:25
dep. 14:26
28 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 14:32
dep. 14:33
35 km
Velika Plana, Railway station
arr. 14:37
41 km
16:29 17:19 (00:50)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 16:29
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:42
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
15 km
arr. 16:53
dep. 16:53
20 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
23 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:01
28 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:14
dep. 17:15
35 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:19
41 km
18:23 18:53 (00:30)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 18:23
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
28 km
Velika Plana, Railway station
arr. 18:53
41 km
21:00 21:38 (00:38)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 21:00
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 21:06
dep. 21:07
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 21:10
dep. 21:10
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 21:14
dep. 21:15
15 km
arr. 21:18
dep. 21:18
20 km
Glibovac, Railway station
arr. 21:21
dep. 21:22
23 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 21:26
dep. 21:27
28 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 21:33
dep. 21:34
35 km
Velika Plana, Railway station
arr. 21:38
41 km

Naselja Mladenovac i Velika Plana su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 05:13 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.