Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Mladenovac - Velika Plana timetable

wednesday, 22.05.2019.
05:16 05:54 (00:38)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 05:16
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:22
dep. 05:23
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:26
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:31
15 km
arr. 05:34
dep. 05:34
20 km
Glibovac, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
23 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 05:42
dep. 05:43
28 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 05:49
dep. 05:50
35 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:54
41 km
07:04 07:39 (00:35)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 07:04
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 07:29
dep. 07:30
28 km
Velika Plana, Railway station
arr. 07:39
41 km
08:33 09:09 (00:36)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 08:33
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:40
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 08:43
dep. 08:43
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:48
15 km
arr. 08:51
dep. 08:51
20 km
Glibovac, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:54
23 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:59
28 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:05
dep. 09:05
35 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:09
41 km
14:37 15:15 (00:38)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 14:37
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:43
dep. 14:44
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 14:47
dep. 14:47
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 14:51
dep. 14:52
15 km
arr. 14:55
dep. 14:55
20 km
Glibovac, Railway station
arr. 14:58
dep. 14:59
23 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 15:03
dep. 15:04
28 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:10
dep. 15:11
35 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:15
41 km
16:35 17:16 (00:41)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 16:35
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:42
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
15 km
arr. 16:53
dep. 16:53
20 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:56
23 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:00
dep. 17:05
28 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:11
dep. 17:12
35 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:16
41 km
18:29 18:58 (00:29)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 18:29
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 18:48
dep. 18:49
28 km
Velika Plana, Railway station
arr. 18:58
41 km
21:02 21:40 (00:38)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 21:02
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 21:08
dep. 21:09
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 21:12
dep. 21:12
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:17
15 km
arr. 21:20
dep. 21:20
20 km
Glibovac, Railway station
arr. 21:23
dep. 21:24
23 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 21:28
dep. 21:29
28 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 21:35
dep. 21:36
35 km
Velika Plana, Railway station
arr. 21:40
41 km

Naselja Mladenovac i Velika Plana su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 05:16 h, dok je poslednji polazak u 21:02 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.