Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Mladenovac - Velika Krsna timetable

friday, 10.07.2020.
03:30 04:12 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 03:30
arr. 03:33
dep. 03:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 03:36
dep. 03:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 03:40
dep. 03:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 03:41
dep. 03:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 03:43
dep. 03:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 03:45
dep. 03:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 03:47
dep. 03:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 03:55
dep. 03:55
10.3 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 03:58
dep. 03:58
12.5 km
Velika Krsna, Ovča
arr. 04:00
dep. 04:00
13.4 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 04:01
dep. 04:01
14.2 km
Velika Krsna, Dom
arr. 04:06
dep. 04:06
15 km
Velika Krsna, Most
arr. 04:08
dep. 04:08
15.9 km
Velika Krsna, Dud
arr. 04:10
dep. 04:10
16.3 km
Velika Krsna, Okretnica
arr. 04:12
17.3 km
04:45 05:40 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 04:45
arr. 04:48
dep. 04:48
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 04:51
dep. 04:51
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 04:55
dep. 04:55
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 04:56
dep. 04:56
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 04:58
dep. 04:58
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 05:00
dep. 05:00
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 05:02
dep. 05:02
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 05:10
dep. 05:10
10.3 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 05:13
dep. 05:13
12.5 km
Velika Krsna, Ovča
arr. 05:25
dep. 05:25
18.4 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 05:26
dep. 05:26
19.2 km
Velika Krsna, Put Cosica
arr. 05:27
dep. 05:27
19.9 km
Velika Krsna, Majora Tepica
arr. 05:29
dep. 05:29
20.9 km
Velika Krsna, Jovana Ducica
arr. 05:30
dep. 05:30
21.5 km
Velika Krsna, Granice
arr. 05:32
dep. 05:32
22.4 km
Velika Krsna, Dolina sesira
arr. 05:34
dep. 05:34
23.2 km
Velika Krsna, Put Davidovica
arr. 05:35
dep. 05:35
23.8 km
Velika Krsna, Ambulanta
arr. 05:36
dep. 05:36
24.3 km
Velika Krsna, Most
arr. 05:37
dep. 05:37
25 km
Velika Krsna, Dud
arr. 05:38
dep. 05:38
25.4 km
Velika Krsna, Okretnica
arr. 05:40
26.4 km
04:50 05:30 (00:40)
Bus stationVlaici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 04:50
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 05:03
dep. 05:03
5.4 km
Velika Krsna, Dom
arr. 05:26
dep. 05:26
15 km
Velika Krsna, Vlaici
arr. 05:30
17 km
04:50 05:32 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 04:50
arr. 04:53
dep. 04:53
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 04:56
dep. 04:56
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 05:00
dep. 05:00
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 05:01
dep. 05:01
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 05:03
dep. 05:03
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 05:05
dep. 05:05
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 05:07
dep. 05:07
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 05:15
dep. 05:15
10.3 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 05:18
dep. 05:18
12.5 km
Velika Krsna, Ovča
arr. 05:20
dep. 05:20
13.4 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 05:21
dep. 05:21
14.2 km
Velika Krsna, Dom
arr. 05:26
dep. 05:26
15 km
Velika Krsna, Most
arr. 05:28
dep. 05:28
15.9 km
Velika Krsna, Dud
arr. 05:30
dep. 05:30
16.3 km
Velika Krsna, Okretnica
arr. 05:32
17.3 km
06:00 06:42 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:03
dep. 06:03
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 06:06
dep. 06:06
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 06:11
dep. 06:11
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 06:13
dep. 06:13
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 06:15
dep. 06:15
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 06:17
dep. 06:17
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 06:25
dep. 06:25
10.3 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 06:28
dep. 06:28
12.5 km
Velika Krsna, Ovča
arr. 06:30
dep. 06:30
13.4 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 06:31
dep. 06:31
14.2 km
Velika Krsna, Dom
arr. 06:36
dep. 06:36
15 km
Velika Krsna, Most
arr. 06:38
dep. 06:38
15.9 km
Velika Krsna, Dud
arr. 06:40
dep. 06:40
16.3 km
Velika Krsna, Okretnica
arr. 06:42
17.3 km
06:50 07:45 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:50
arr. 06:53
dep. 06:53
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 06:56
dep. 06:56
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 07:01
dep. 07:01
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 07:03
dep. 07:03
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 07:05
dep. 07:05
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 07:07
dep. 07:07
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 07:15
dep. 07:15
10.3 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 07:18
dep. 07:18
12.5 km
Velika Krsna, Ovča
arr. 07:30
dep. 07:30
18.4 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 07:31
dep. 07:31
19.2 km
Velika Krsna, Put Cosica
arr. 07:32
dep. 07:32
19.9 km
Velika Krsna, Majora Tepica
arr. 07:34
dep. 07:34
20.9 km
Velika Krsna, Jovana Ducica
arr. 07:35
dep. 07:35
21.5 km
Velika Krsna, Granice
arr. 07:37
dep. 07:37
22.4 km
Velika Krsna, Dolina sesira
arr. 07:39
dep. 07:39
23.2 km
Velika Krsna, Put Davidovica
arr. 07:40
dep. 07:40
23.8 km
Velika Krsna, Ambulanta
arr. 07:41
dep. 07:41
24.3 km
Velika Krsna, Most
arr. 07:42
dep. 07:42
25 km
Velika Krsna, Dud
arr. 07:43
dep. 07:43
25.4 km
Velika Krsna, Okretnica
arr. 07:45
26.4 km
08:40 09:22 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 08:40
arr. 08:43
dep. 08:43
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 08:46
dep. 08:46
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 08:50
dep. 08:50
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 08:51
dep. 08:51
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 08:53
dep. 08:53
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 08:55
dep. 08:55
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 08:57
dep. 08:57
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 09:05
dep. 09:05
10.3 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 09:08
dep. 09:08
12.5 km
Velika Krsna, Ovča
arr. 09:10
dep. 09:10
13.4 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 09:11
dep. 09:11
14.2 km
Velika Krsna, Dom
arr. 09:16
dep. 09:16
15 km
Velika Krsna, Most
arr. 09:18
dep. 09:18
15.9 km
Velika Krsna, Dud
arr. 09:20
dep. 09:20
16.3 km
Velika Krsna, Okretnica
arr. 09:22
17.3 km
10:00 10:42 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 10:00
arr. 10:03
dep. 10:03
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 10:06
dep. 10:06
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 10:10
dep. 10:10
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 10:11
dep. 10:11
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 10:13
dep. 10:13
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 10:15
dep. 10:15
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 10:17
dep. 10:17
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 10:25
dep. 10:25
10.3 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 10:28
dep. 10:28
12.5 km
Velika Krsna, Ovča
arr. 10:30
dep. 10:30
13.4 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 10:31
dep. 10:31
14.2 km
Velika Krsna, Dom
arr. 10:36
dep. 10:36
15 km
Velika Krsna, Most
arr. 10:38
dep. 10:38
15.9 km
Velika Krsna, Dud
arr. 10:40
dep. 10:40
16.3 km
Velika Krsna, Okretnica
arr. 10:42
17.3 km
12:00 12:42 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 12:00
arr. 12:03
dep. 12:03
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 12:06
dep. 12:06
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 12:11
dep. 12:11
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 12:13
dep. 12:13
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 12:15
dep. 12:15
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 12:17
dep. 12:17
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 12:25
dep. 12:25
10.3 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 12:28
dep. 12:28
12.5 km
Velika Krsna, Ovča
arr. 12:30
dep. 12:30
13.4 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 12:31
dep. 12:31
14.2 km
Velika Krsna, Dom
arr. 12:36
dep. 12:36
15 km
Velika Krsna, Most
arr. 12:38
dep. 12:38
15.9 km
Velika Krsna, Dud
arr. 12:40
dep. 12:40
16.3 km
Velika Krsna, Okretnica
arr. 12:42
17.3 km
13:30 14:10 (00:40)
Bus stationVlaici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:30
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 13:43
dep. 13:43
5.4 km
Velika Krsna, Dom
arr. 14:06
dep. 14:06
15 km
Velika Krsna, Vlaici
arr. 14:10
17 km
13:30 14:12 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:30
arr. 13:33
dep. 13:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 13:36
dep. 13:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 13:41
dep. 13:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 13:43
dep. 13:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 13:45
dep. 13:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 13:47
dep. 13:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 13:55
dep. 13:55
10.3 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 13:58
dep. 13:58
12.5 km
Velika Krsna, Ovča
arr. 14:00
dep. 14:00
13.4 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 14:01
dep. 14:01
14.2 km
Velika Krsna, Dom
arr. 14:06
dep. 14:06
15 km
Velika Krsna, Most
arr. 14:08
dep. 14:08
15.9 km
Velika Krsna, Dud
arr. 14:10
dep. 14:10
16.3 km
Velika Krsna, Okretnica
arr. 14:12
17.3 km
14:30 15:12 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:33
dep. 14:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 14:36
dep. 14:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 14:40
dep. 14:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 14:41
dep. 14:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 14:43
dep. 14:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 14:45
dep. 14:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 14:47
dep. 14:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 14:55
dep. 14:55
10.3 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 14:58
dep. 14:58
12.5 km
Velika Krsna, Ovča
arr. 15:00
dep. 15:00
13.4 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 15:01
dep. 15:01
14.2 km
Velika Krsna, Dom
arr. 15:06
dep. 15:06
15 km
Velika Krsna, Most
arr. 15:08
dep. 15:08
15.9 km
Velika Krsna, Dud
arr. 15:10
dep. 15:10
16.3 km
Velika Krsna, Okretnica
arr. 15:12
17.3 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus stationVlaici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:30
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 15:43
dep. 15:43
5.4 km
Velika Krsna, Dom
arr. 16:06
dep. 16:06
15 km
Velika Krsna, Vlaici
arr. 16:10
17 km
15:30 16:12 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:33
dep. 15:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 15:40
dep. 15:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 15:41
dep. 15:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 15:43
dep. 15:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 15:45
dep. 15:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 15:47
dep. 15:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 15:55
dep. 15:55
10.3 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 15:58
dep. 15:58
12.5 km
Velika Krsna, Ovča
arr. 16:00
dep. 16:00
13.4 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 16:01
dep. 16:01
14.2 km
Velika Krsna, Dom
arr. 16:06
dep. 16:06
15 km
Velika Krsna, Most
arr. 16:08
dep. 16:08
15.9 km
Velika Krsna, Dud
arr. 16:10
dep. 16:10
16.3 km
Velika Krsna, Okretnica
arr. 16:12
17.3 km
15:30 16:25 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:33
dep. 15:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 15:40
dep. 15:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 15:41
dep. 15:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 15:43
dep. 15:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 15:45
dep. 15:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 15:47
dep. 15:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 15:55
dep. 15:55
10.3 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 15:58
dep. 15:58
12.5 km
Velika Krsna, Ovča
arr. 16:10
dep. 16:10
18.4 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 16:11
dep. 16:11
19.2 km
Velika Krsna, Put Cosica
arr. 16:12
dep. 16:12
19.9 km
Velika Krsna, Majora Tepica
arr. 16:14
dep. 16:14
20.9 km
Velika Krsna, Jovana Ducica
arr. 16:15
dep. 16:15
21.5 km
Velika Krsna, Granice
arr. 16:17
dep. 16:17
22.4 km
Velika Krsna, Dolina sesira
arr. 16:19
dep. 16:19
23.2 km
Velika Krsna, Put Davidovica
arr. 16:20
dep. 16:20
23.8 km
Velika Krsna, Ambulanta
arr. 16:21
dep. 16:21
24.3 km
Velika Krsna, Most
arr. 16:22
dep. 16:22
25 km
Velika Krsna, Dud
arr. 16:23
dep. 16:23
25.4 km
Velika Krsna, Okretnica
arr. 16:25
26.4 km
16:30 17:12 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:30
arr. 16:33
dep. 16:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 16:36
dep. 16:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 16:40
dep. 16:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 16:41
dep. 16:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:43
dep. 16:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 16:45
dep. 16:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 16:47
dep. 16:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 16:55
dep. 16:55
10.3 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 16:58
dep. 16:58
12.5 km
Velika Krsna, Ovča
arr. 17:00
dep. 17:00
13.4 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 17:01
dep. 17:01
14.2 km
Velika Krsna, Dom
arr. 17:06
dep. 17:06
15 km
Velika Krsna, Most
arr. 17:08
dep. 17:08
15.9 km
Velika Krsna, Dud
arr. 17:10
dep. 17:10
16.3 km
Velika Krsna, Okretnica
arr. 17:12
17.3 km
16:45 17:13 (00:28)
Bus stationVlaici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:45
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:55
dep. 16:55
6 km
Velika Krsna, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
16 km
Velika Krsna, Vlaici
arr. 17:13
18 km
17:30 18:12 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:30
arr. 17:33
dep. 17:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 17:36
dep. 17:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 17:41
dep. 17:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 17:43
dep. 17:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 17:45
dep. 17:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 17:47
dep. 17:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 17:55
dep. 17:55
10.3 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 17:58
dep. 17:58
12.5 km
Velika Krsna, Ovča
arr. 18:00
dep. 18:00
13.4 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 18:01
dep. 18:01
14.2 km
Velika Krsna, Dom
arr. 18:06
dep. 18:06
15 km
Velika Krsna, Most
arr. 18:08
dep. 18:08
15.9 km
Velika Krsna, Dud
arr. 18:10
dep. 18:10
16.3 km
Velika Krsna, Okretnica
arr. 18:12
17.3 km
19:30 20:12 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:33
dep. 19:33
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 19:36
dep. 19:36
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 19:40
dep. 19:40
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 19:41
dep. 19:41
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 19:43
dep. 19:43
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 19:45
dep. 19:45
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 19:47
dep. 19:47
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 19:55
dep. 19:55
10.3 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 19:58
dep. 19:58
12.5 km
Velika Krsna, Ovča
arr. 20:00
dep. 20:00
13.4 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 20:01
dep. 20:01
14.2 km
Velika Krsna, Dom
arr. 20:06
dep. 20:06
15 km
Velika Krsna, Most
arr. 20:08
dep. 20:08
15.9 km
Velika Krsna, Dud
arr. 20:10
dep. 20:10
16.3 km
Velika Krsna, Okretnica
arr. 20:12
17.3 km
21:20 22:02 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 21:20
arr. 21:23
dep. 21:23
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 21:26
dep. 21:26
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 21:30
dep. 21:30
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 21:31
dep. 21:31
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 21:33
dep. 21:33
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 21:35
dep. 21:35
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 21:37
dep. 21:37
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 21:45
dep. 21:45
10.3 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 21:48
dep. 21:48
12.5 km
Velika Krsna, Ovča
arr. 21:50
dep. 21:50
13.4 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 21:51
dep. 21:51
14.2 km
Velika Krsna, Dom
arr. 21:56
dep. 21:56
15 km
Velika Krsna, Most
arr. 21:58
dep. 21:58
15.9 km
Velika Krsna, Dud
arr. 22:00
dep. 22:00
16.3 km
Velika Krsna, Okretnica
arr. 22:02
17.3 km
23:20 00:02 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 23:20
arr. 23:23
dep. 23:23
1.1 km
Mladenovac, Bataševo
arr. 23:26
dep. 23:26
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 23:30
dep. 23:30
4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novići
arr. 23:31
dep. 23:31
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 23:33
dep. 23:33
5.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina Kafana
arr. 23:35
dep. 23:35
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 23:37
dep. 23:37
6.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 23:45
dep. 23:45
10.3 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 23:48
dep. 23:48
12.5 km
Velika Krsna, Ovča
arr. 23:50
dep. 23:50
13.4 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 23:51
dep. 23:51
14.2 km
Velika Krsna, Dom
arr. 23:56
dep. 23:56
15 km
Velika Krsna, Most
arr. 23:58
dep. 23:58
15.9 km
Velika Krsna, Dud
arr. 00:00
dep. 00:00
16.3 km
Velika Krsna, Okretnica
arr. 00:02
17.3 km

Naselja Mladenovac i Velika Krsna su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 03:30 h, dok je poslednji polazak u 23:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.