Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Mladenovac - Velika Ivanca timetable

tuesday, 21.05.2019.
03:30 04:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 03:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 03:38
dep. 03:38
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 03:41
dep. 03:41
4.6 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 03:43
dep. 03:43
5.2 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 03:44
dep. 03:44
5.8 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 03:49
dep. 03:49
7.5 km
Pruzatovac, Center
arr. 03:52
dep. 03:52
8.7 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 03:57
dep. 03:57
10.8 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 03:59
dep. 03:59
11.3 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 04:00
dep. 04:00
11.7 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 04:02
dep. 04:02
12.2 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 04:03
dep. 04:03
12.6 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 04:04
dep. 04:04
13.1 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 04:05
dep. 04:05
13.6 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 04:06
dep. 04:06
14 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 04:08
dep. 04:08
14.5 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 04:10
dep. 04:10
15.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 04:12
dep. 04:12
15.8 km
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 04:14
dep. 04:14
17.5 km
Velika Ivanca, Strugara
arr. 04:15
17.8 km
05:00 05:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:00
Meduluzje, Veterinarska
arr. 05:08
dep. 05:08
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 05:11
dep. 05:11
4.6 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 05:13
dep. 05:13
5.2 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 05:14
dep. 05:14
5.8 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 05:19
dep. 05:19
7.5 km
Pruzatovac, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
8.7 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 05:27
dep. 05:27
10.8 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 05:29
dep. 05:29
11.3 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 05:30
dep. 05:30
11.7 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 05:32
dep. 05:32
12.2 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 05:33
dep. 05:33
12.6 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 05:34
dep. 05:34
13.1 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 05:35
dep. 05:35
13.6 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 05:36
dep. 05:36
14 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 05:38
dep. 05:38
14.5 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 05:40
dep. 05:40
15.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 05:42
dep. 05:42
15.8 km
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 05:44
dep. 05:44
17.5 km
Velika Ivanca, Strugara
arr. 05:45
17.8 km
05:10 05:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:10
Meduluzje, Veterinarska
arr. 05:18
dep. 05:18
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 05:21
dep. 05:21
4.6 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 05:23
dep. 05:23
5.2 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 05:24
dep. 05:24
5.8 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 05:29
dep. 05:29
7.5 km
Pruzatovac, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
8.7 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 05:37
dep. 05:37
10.8 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 05:39
dep. 05:39
11.3 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 05:40
dep. 05:40
11.7 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 05:42
dep. 05:42
12.2 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 05:43
dep. 05:43
12.6 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 05:44
dep. 05:44
13.1 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 05:45
dep. 05:45
13.6 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 05:46
dep. 05:46
14 km
Velika Ivanca, Jendek
arr. 05:47
dep. 05:47
14.6 km
Velika Ivanca, Urosevic
arr. 05:48
dep. 05:48
15.2 km
Velika Ivanca, Metaljka
arr. 05:50
15.7 km
06:00 06:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:00
Meduluzje, Veterinarska
arr. 06:08
dep. 06:08
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 06:11
dep. 06:11
4.6 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 06:13
dep. 06:13
5.2 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 06:14
dep. 06:14
5.8 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 06:19
dep. 06:19
7.5 km
Pruzatovac, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
8.7 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 06:27
dep. 06:27
10.8 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 06:29
dep. 06:29
11.3 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 06:30
dep. 06:30
11.7 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 06:32
dep. 06:32
12.2 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 06:33
dep. 06:33
12.6 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 06:34
dep. 06:34
13.1 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 06:35
dep. 06:35
13.6 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 06:36
dep. 06:36
14 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 06:38
dep. 06:38
14.5 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 06:40
dep. 06:40
15.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 06:42
dep. 06:42
15.8 km
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 06:44
dep. 06:44
17.5 km
Velika Ivanca, Strugara
arr. 06:45
17.8 km
07:05 07:50 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 07:05
Meduluzje, Veterinarska
arr. 07:13
dep. 07:13
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 07:16
dep. 07:16
4.6 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 07:18
dep. 07:18
5.2 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 07:19
dep. 07:19
5.8 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 07:24
dep. 07:24
7.5 km
Pruzatovac, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
8.7 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 07:32
dep. 07:32
10.8 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 07:34
dep. 07:34
11.3 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 07:35
dep. 07:35
11.7 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 07:37
dep. 07:37
12.2 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 07:38
dep. 07:38
12.6 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 07:39
dep. 07:39
13.1 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 07:40
dep. 07:40
13.6 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 07:41
dep. 07:41
14 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 07:43
dep. 07:43
14.5 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 07:45
dep. 07:45
15.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 07:47
dep. 07:47
15.8 km
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 07:49
dep. 07:49
17.5 km
Velika Ivanca, Strugara
arr. 07:50
17.8 km
09:00 09:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:00
Meduluzje, Veterinarska
arr. 09:08
dep. 09:08
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 09:11
dep. 09:11
4.6 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 09:13
dep. 09:13
5.2 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 09:14
dep. 09:14
5.8 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 09:19
dep. 09:19
7.5 km
Pruzatovac, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
8.7 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 09:27
dep. 09:27
10.8 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 09:29
dep. 09:29
11.3 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 09:30
dep. 09:30
11.7 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 09:32
dep. 09:32
12.2 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 09:33
dep. 09:33
12.6 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 09:34
dep. 09:34
13.1 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 09:35
dep. 09:35
13.6 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 09:36
dep. 09:36
14 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 09:38
dep. 09:38
14.5 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 09:40
dep. 09:40
15.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 09:42
dep. 09:42
15.8 km
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 09:44
dep. 09:44
17.5 km
Velika Ivanca, Strugara
arr. 09:45
17.8 km
11:00 11:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:00
Meduluzje, Veterinarska
arr. 11:08
dep. 11:08
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 11:11
dep. 11:11
4.6 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 11:13
dep. 11:13
5.2 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 11:14
dep. 11:14
5.8 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 11:19
dep. 11:19
7.5 km
Pruzatovac, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
8.7 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 11:27
dep. 11:27
10.8 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 11:29
dep. 11:29
11.3 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 11:30
dep. 11:30
11.7 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 11:32
dep. 11:32
12.2 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 11:33
dep. 11:33
12.6 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 11:34
dep. 11:34
13.1 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 11:35
dep. 11:35
13.6 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 11:36
dep. 11:36
14 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 11:38
dep. 11:38
14.5 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 11:40
dep. 11:40
15.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 11:42
dep. 11:42
15.8 km
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 11:44
dep. 11:44
17.5 km
Velika Ivanca, Strugara
arr. 11:45
17.8 km
12:10 12:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 12:10
Meduluzje, Veterinarska
arr. 12:18
dep. 12:18
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 12:21
dep. 12:21
4.6 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 12:23
dep. 12:23
5.2 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 12:24
dep. 12:24
5.8 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 12:29
dep. 12:29
7.5 km
Pruzatovac, Center
arr. 12:32
dep. 12:32
8.7 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 12:37
dep. 12:37
10.8 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 12:39
dep. 12:39
11.3 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 12:40
dep. 12:40
11.7 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 12:42
dep. 12:42
12.2 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 12:43
dep. 12:43
12.6 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 12:44
dep. 12:44
13.1 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 12:45
dep. 12:45
13.6 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 12:46
dep. 12:46
14 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 12:48
dep. 12:48
14.5 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 12:50
dep. 12:50
15.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 12:52
dep. 12:52
15.8 km
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 12:54
dep. 12:54
17.5 km
Velika Ivanca, Strugara
arr. 12:55
17.8 km
13:30 14:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 13:38
dep. 13:38
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 13:41
dep. 13:41
4.6 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 13:43
dep. 13:43
5.2 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 13:44
dep. 13:44
5.8 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 13:49
dep. 13:49
7.5 km
Pruzatovac, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
8.7 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 13:57
dep. 13:57
10.8 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 13:59
dep. 13:59
11.3 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 14:00
dep. 14:00
11.7 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 14:02
dep. 14:02
12.2 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 14:03
dep. 14:03
12.6 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 14:04
dep. 14:04
13.1 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 14:05
dep. 14:05
13.6 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 14:06
dep. 14:06
14 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 14:08
dep. 14:08
14.5 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 14:10
dep. 14:10
15.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 14:12
dep. 14:12
15.8 km
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 14:14
dep. 14:14
17.5 km
Velika Ivanca, Strugara
arr. 14:15
17.8 km
14:20 15:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 14:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 14:28
dep. 14:28
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 14:31
dep. 14:31
4.6 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 14:33
dep. 14:33
5.2 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 14:34
dep. 14:34
5.8 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 14:39
dep. 14:39
7.5 km
Pruzatovac, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
8.7 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 14:47
dep. 14:47
10.8 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 14:49
dep. 14:49
11.3 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 14:50
dep. 14:50
11.7 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 14:52
dep. 14:52
12.2 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 14:53
dep. 14:53
12.6 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 14:54
dep. 14:54
13.1 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 14:55
dep. 14:55
13.6 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 14:56
dep. 14:56
14 km
Velika Ivanca, Jendek
arr. 14:57
dep. 14:57
14.6 km
Velika Ivanca, Urosevic
arr. 14:58
dep. 14:58
15.2 km
Velika Ivanca, Metaljka
arr. 15:00
15.7 km
15:30 16:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 15:38
dep. 15:38
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 15:41
dep. 15:41
4.6 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 15:43
dep. 15:43
5.2 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 15:44
dep. 15:44
5.8 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 15:49
dep. 15:49
7.5 km
Pruzatovac, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
8.7 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 15:57
dep. 15:57
10.8 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 15:59
dep. 15:59
11.3 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 16:00
dep. 16:00
11.7 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 16:02
dep. 16:02
12.2 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 16:03
dep. 16:03
12.6 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 16:04
dep. 16:04
13.1 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 16:05
dep. 16:05
13.6 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 16:06
dep. 16:06
14 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 16:08
dep. 16:08
14.5 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 16:10
dep. 16:10
15.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 16:12
dep. 16:12
15.8 km
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 16:14
dep. 16:14
17.5 km
Velika Ivanca, Strugara
arr. 16:15
17.8 km
18:00 18:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 18:00
Meduluzje, Veterinarska
arr. 18:08
dep. 18:08
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 18:11
dep. 18:11
4.6 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 18:13
dep. 18:13
5.2 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 18:14
dep. 18:14
5.8 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 18:19
dep. 18:19
7.5 km
Pruzatovac, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
8.7 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 18:27
dep. 18:27
10.8 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 18:29
dep. 18:29
11.3 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 18:30
dep. 18:30
11.7 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 18:32
dep. 18:32
12.2 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 18:33
dep. 18:33
12.6 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 18:34
dep. 18:34
13.1 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 18:35
dep. 18:35
13.6 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 18:36
dep. 18:36
14 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 18:38
dep. 18:38
14.5 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 18:40
dep. 18:40
15.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 18:42
dep. 18:42
15.8 km
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 18:44
dep. 18:44
17.5 km
Velika Ivanca, Strugara
arr. 18:45
17.8 km
19:30 20:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 19:38
dep. 19:38
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 19:41
dep. 19:41
4.6 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 19:43
dep. 19:43
5.2 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 19:44
dep. 19:44
5.8 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 19:49
dep. 19:49
7.5 km
Pruzatovac, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
8.7 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 19:57
dep. 19:57
10.8 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 19:59
dep. 19:59
11.3 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 20:00
dep. 20:00
11.7 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 20:02
dep. 20:02
12.2 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 20:03
dep. 20:03
12.6 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 20:04
dep. 20:04
13.1 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 20:05
dep. 20:05
13.6 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 20:06
dep. 20:06
14 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 20:08
dep. 20:08
14.5 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 20:10
dep. 20:10
15.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 20:12
dep. 20:12
15.8 km
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 20:14
dep. 20:14
17.5 km
Velika Ivanca, Strugara
arr. 20:15
17.8 km
21:20 22:05 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 21:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 21:28
dep. 21:28
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 21:31
dep. 21:31
4.6 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 21:33
dep. 21:33
5.2 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 21:34
dep. 21:34
5.8 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 21:39
dep. 21:39
7.5 km
Pruzatovac, Center
arr. 21:42
dep. 21:42
8.7 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 21:47
dep. 21:47
10.8 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 21:49
dep. 21:49
11.3 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 21:50
dep. 21:50
11.7 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 21:52
dep. 21:52
12.2 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 21:53
dep. 21:53
12.6 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 21:54
dep. 21:54
13.1 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 21:55
dep. 21:55
13.6 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 21:56
dep. 21:56
14 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 21:58
dep. 21:58
14.5 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 22:00
dep. 22:00
15.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 22:02
dep. 22:02
15.8 km
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 22:04
dep. 22:04
17.5 km
Velika Ivanca, Strugara
arr. 22:05
17.8 km

Naselja Mladenovac i Velika Ivanca su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 03:30 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.