Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mladenovac - Velika Ivanca timetable

sunday, 09.08.2020.
05:00 05:45 (00:45)
Bus stationStrugara
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:00
Meduluzje, Veterinarska
arr. 05:08
dep. 05:08
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 05:11
dep. 05:11
4.6 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 05:13
dep. 05:13
5.2 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 05:14
dep. 05:14
5.8 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 05:19
dep. 05:19
7.5 km
Pruzatovac, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
8.7 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 05:27
dep. 05:27
10.8 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 05:29
dep. 05:29
11.3 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 05:30
dep. 05:30
11.7 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 05:32
dep. 05:32
12.2 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 05:33
dep. 05:33
12.6 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 05:34
dep. 05:34
13.1 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 05:35
dep. 05:35
13.6 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 05:36
dep. 05:36
14 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 05:38
dep. 05:38
14.5 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 05:40
dep. 05:40
15.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 05:42
dep. 05:42
15.8 km
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 05:44
dep. 05:44
17.5 km
Velika Ivanca, Strugara
arr. 05:45
17.8 km
09:00 09:45 (00:45)
Bus stationStrugara
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:00
Meduluzje, Veterinarska
arr. 09:08
dep. 09:08
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 09:11
dep. 09:11
4.6 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 09:13
dep. 09:13
5.2 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 09:14
dep. 09:14
5.8 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 09:19
dep. 09:19
7.5 km
Pruzatovac, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
8.7 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 09:27
dep. 09:27
10.8 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 09:29
dep. 09:29
11.3 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 09:30
dep. 09:30
11.7 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 09:32
dep. 09:32
12.2 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 09:33
dep. 09:33
12.6 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 09:34
dep. 09:34
13.1 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 09:35
dep. 09:35
13.6 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 09:36
dep. 09:36
14 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 09:38
dep. 09:38
14.5 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 09:40
dep. 09:40
15.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 09:42
dep. 09:42
15.8 km
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 09:44
dep. 09:44
17.5 km
Velika Ivanca, Strugara
arr. 09:45
17.8 km
11:00 11:45 (00:45)
Bus stationStrugara
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:00
Meduluzje, Veterinarska
arr. 11:08
dep. 11:08
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 11:11
dep. 11:11
4.6 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 11:13
dep. 11:13
5.2 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 11:14
dep. 11:14
5.8 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 11:19
dep. 11:19
7.5 km
Pruzatovac, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
8.7 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 11:27
dep. 11:27
10.8 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 11:29
dep. 11:29
11.3 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 11:30
dep. 11:30
11.7 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 11:32
dep. 11:32
12.2 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 11:33
dep. 11:33
12.6 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 11:34
dep. 11:34
13.1 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 11:35
dep. 11:35
13.6 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 11:36
dep. 11:36
14 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 11:38
dep. 11:38
14.5 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 11:40
dep. 11:40
15.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 11:42
dep. 11:42
15.8 km
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 11:44
dep. 11:44
17.5 km
Velika Ivanca, Strugara
arr. 11:45
17.8 km
14:20 15:05 (00:45)
Bus stationStrugara
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 14:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 14:28
dep. 14:28
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 14:31
dep. 14:31
4.6 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 14:33
dep. 14:33
5.2 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 14:34
dep. 14:34
5.8 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 14:39
dep. 14:39
7.5 km
Pruzatovac, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
8.7 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 14:47
dep. 14:47
10.8 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 14:49
dep. 14:49
11.3 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 14:50
dep. 14:50
11.7 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 14:52
dep. 14:52
12.2 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 14:53
dep. 14:53
12.6 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 14:54
dep. 14:54
13.1 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 14:55
dep. 14:55
13.6 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 14:56
dep. 14:56
14 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 14:58
dep. 14:58
14.5 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 15:00
dep. 15:00
15.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 15:02
dep. 15:02
15.8 km
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 15:04
dep. 15:04
17.5 km
Velika Ivanca, Strugara
arr. 15:05
17.8 km
18:00 18:45 (00:45)
Bus stationStrugara
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 18:00
Meduluzje, Veterinarska
arr. 18:08
dep. 18:08
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 18:11
dep. 18:11
4.6 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 18:13
dep. 18:13
5.2 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 18:14
dep. 18:14
5.8 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 18:19
dep. 18:19
7.5 km
Pruzatovac, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
8.7 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 18:27
dep. 18:27
10.8 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 18:29
dep. 18:29
11.3 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 18:30
dep. 18:30
11.7 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 18:32
dep. 18:32
12.2 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 18:33
dep. 18:33
12.6 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 18:34
dep. 18:34
13.1 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 18:35
dep. 18:35
13.6 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 18:36
dep. 18:36
14 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 18:38
dep. 18:38
14.5 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 18:40
dep. 18:40
15.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 18:42
dep. 18:42
15.8 km
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 18:44
dep. 18:44
17.5 km
Velika Ivanca, Strugara
arr. 18:45
17.8 km
19:30 20:15 (00:45)
Bus stationStrugara
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:30
Meduluzje, Veterinarska
arr. 19:38
dep. 19:38
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 19:41
dep. 19:41
4.6 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 19:43
dep. 19:43
5.2 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 19:44
dep. 19:44
5.8 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 19:49
dep. 19:49
7.5 km
Pruzatovac, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
8.7 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 19:57
dep. 19:57
10.8 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 19:59
dep. 19:59
11.3 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 20:00
dep. 20:00
11.7 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 20:02
dep. 20:02
12.2 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 20:03
dep. 20:03
12.6 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 20:04
dep. 20:04
13.1 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 20:05
dep. 20:05
13.6 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 20:06
dep. 20:06
14 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 20:08
dep. 20:08
14.5 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 20:10
dep. 20:10
15.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 20:12
dep. 20:12
15.8 km
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 20:14
dep. 20:14
17.5 km
Velika Ivanca, Strugara
arr. 20:15
17.8 km
21:20 22:05 (00:45)
Bus stationStrugara
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 21:20
Meduluzje, Veterinarska
arr. 21:28
dep. 21:28
3.7 km
Meduluzje, Meduluski put
arr. 21:31
dep. 21:31
4.6 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 21:33
dep. 21:33
5.2 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 21:34
dep. 21:34
5.8 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 21:39
dep. 21:39
7.5 km
Pruzatovac, Center
arr. 21:42
dep. 21:42
8.7 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 21:47
dep. 21:47
10.8 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 21:49
dep. 21:49
11.3 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 21:50
dep. 21:50
11.7 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 21:52
dep. 21:52
12.2 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 21:53
dep. 21:53
12.6 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 21:54
dep. 21:54
13.1 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 21:55
dep. 21:55
13.6 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 21:56
dep. 21:56
14 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 21:58
dep. 21:58
14.5 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 22:00
dep. 22:00
15.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 22:02
dep. 22:02
15.8 km
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 22:04
dep. 22:04
17.5 km
Velika Ivanca, Strugara
arr. 22:05
17.8 km

Naselja Mladenovac i Velika Ivanca su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.