Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Mladenovac - Sopot timetable

monday, 20.08.2018.
05:55 06:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:55
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 05:58
dep. 05:58
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 06:03
dep. 06:03
3.3 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 06:04
dep. 06:04
4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 06:06
dep. 06:06
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 06:08
dep. 06:08
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 06:10
dep. 06:10
7.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:12
dep. 06:12
8.1 km
Durinci, Izlaz
arr. 06:15
dep. 06:15
10.1 km
Durinci, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:19
12.4 km
Sopot, Vojska
arr. 06:21
dep. 06:21
13.6 km
Sopot, Pijaca
arr. 06:24
dep. 06:24
15.6 km
Sopot, Bus station
arr. 06:25
16.1 km
06:40 07:10 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:40
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 06:43
dep. 06:43
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 06:48
dep. 06:48
3.3 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 06:49
dep. 06:49
4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 06:51
dep. 06:51
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 06:53
dep. 06:53
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 06:55
dep. 06:55
7.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:57
dep. 06:57
8.1 km
Durinci, Izlaz
arr. 07:00
dep. 07:00
10.1 km
Durinci, Railway station
arr. 07:04
dep. 07:04
12.4 km
Sopot, Vojska
arr. 07:06
dep. 07:06
13.6 km
Sopot, Pijaca
arr. 07:09
dep. 07:09
15.6 km
Sopot, Bus station
arr. 07:10
16.1 km
06:40 07:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:40
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 06:43
dep. 06:43
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 06:48
dep. 06:48
3.3 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 06:49
dep. 06:49
4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 06:51
dep. 06:51
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 06:53
dep. 06:53
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 06:55
dep. 06:55
7.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:57
dep. 06:57
8.1 km
Nemenikuce, Bakcina - okretnica
arr. 07:00
dep. 07:00
9.5 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 07:01
dep. 07:01
10.3 km
Nemenikuce, Bakcina - ulaz
arr. 07:02
dep. 07:02
11 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 07:03
dep. 07:03
11.5 km
Nemenikuce, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
12.3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 07:05
dep. 07:05
13 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 07:07
dep. 07:07
14 km
Sopot, Zivanovici
arr. 07:10
dep. 07:10
15 km
Sopot, Opstina
arr. 07:12
dep. 07:12
16 km
Sopot, Bus station
arr. 07:15
17 km
09:00 09:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:00
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 09:03
dep. 09:03
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 09:05
dep. 09:05
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 09:08
dep. 09:08
3.3 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 09:09
dep. 09:09
4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 09:11
dep. 09:11
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 09:13
dep. 09:13
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 09:15
dep. 09:15
7.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 09:17
dep. 09:17
8.1 km
Durinci, Izlaz
arr. 09:20
dep. 09:20
10.1 km
Durinci, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
12.4 km
Sopot, Vojska
arr. 09:26
dep. 09:26
13.6 km
Sopot, Pijaca
arr. 09:29
dep. 09:29
15.6 km
Sopot, Bus station
arr. 09:30
16.1 km
10:00 10:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 10:00
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 10:03
dep. 10:03
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 10:08
dep. 10:08
3.3 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 10:09
dep. 10:09
4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 10:11
dep. 10:11
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 10:13
dep. 10:13
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 10:15
dep. 10:15
7.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 10:17
dep. 10:17
8.1 km
Durinci, Izlaz
arr. 10:20
dep. 10:20
10.1 km
Durinci, Railway station
arr. 10:24
dep. 10:24
12.4 km
Sopot, Vojska
arr. 10:26
dep. 10:26
13.6 km
Sopot, Pijaca
arr. 10:29
dep. 10:29
15.6 km
Sopot, Bus station
arr. 10:30
16.1 km
12:00 12:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 12:00
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 12:03
dep. 12:03
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 12:08
dep. 12:08
3.3 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 12:09
dep. 12:09
4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 12:11
dep. 12:11
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 12:13
dep. 12:13
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 12:15
dep. 12:15
7.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 12:17
dep. 12:17
8.1 km
Durinci, Izlaz
arr. 12:20
dep. 12:20
10.1 km
Durinci, Railway station
arr. 12:24
dep. 12:24
12.4 km
Sopot, Vojska
arr. 12:26
dep. 12:26
13.6 km
Sopot, Pijaca
arr. 12:29
dep. 12:29
15.6 km
Sopot, Bus station
arr. 12:30
16.1 km
13:00 13:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:00
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 13:03
dep. 13:03
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 13:08
dep. 13:08
3.3 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 13:09
dep. 13:09
4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 13:11
dep. 13:11
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 13:13
dep. 13:13
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 13:15
dep. 13:15
7.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 13:17
dep. 13:17
8.1 km
Durinci, Izlaz
arr. 13:20
dep. 13:20
10.1 km
Durinci, Railway station
arr. 13:24
dep. 13:24
12.4 km
Sopot, Vojska
arr. 13:26
dep. 13:26
13.6 km
Sopot, Pijaca
arr. 13:29
dep. 13:29
15.6 km
Sopot, Bus station
arr. 13:30
16.1 km
14:30 15:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 14:30
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 14:33
dep. 14:33
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 14:38
dep. 14:38
3.3 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 14:39
dep. 14:39
4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 14:41
dep. 14:41
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 14:43
dep. 14:43
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 14:45
dep. 14:45
7.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 14:47
dep. 14:47
8.1 km
Durinci, Izlaz
arr. 14:50
dep. 14:50
10.1 km
Durinci, Railway station
arr. 14:54
dep. 14:54
12.4 km
Sopot, Vojska
arr. 14:56
dep. 14:56
13.6 km
Sopot, Pijaca
arr. 14:59
dep. 14:59
15.6 km
Sopot, Bus station
arr. 15:00
16.1 km
15:30 16:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:30
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 15:33
dep. 15:33
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 15:38
dep. 15:38
3.3 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 15:39
dep. 15:39
4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 15:41
dep. 15:41
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 15:43
dep. 15:43
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 15:45
dep. 15:45
7.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 15:47
dep. 15:47
8.1 km
Nemenikuce, Bakcina - okretnica
arr. 15:50
dep. 15:50
9.5 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 15:51
dep. 15:51
10.3 km
Nemenikuce, Bakcina - ulaz
arr. 15:52
dep. 15:52
11 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 15:53
dep. 15:53
11.5 km
Nemenikuce, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
12.3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 15:55
dep. 15:55
13 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 15:57
dep. 15:57
14 km
Sopot, Zivanovici
arr. 16:00
dep. 16:00
15 km
Sopot, Opstina
arr. 16:02
dep. 16:02
16 km
Sopot, Bus station
arr. 16:05
17 km
16:15 16:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:15
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 16:18
dep. 16:18
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 16:23
dep. 16:23
3.3 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 16:24
dep. 16:24
4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 16:26
dep. 16:26
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 16:28
dep. 16:28
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 16:30
dep. 16:30
7.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 16:32
dep. 16:32
8.1 km
Durinci, Izlaz
arr. 16:35
dep. 16:35
10.1 km
Durinci, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:39
12.4 km
Sopot, Vojska
arr. 16:41
dep. 16:41
13.6 km
Sopot, Pijaca
arr. 16:44
dep. 16:44
15.6 km
Sopot, Bus station
arr. 16:45
16.1 km
16:50 17:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:50
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 16:53
dep. 16:53
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 16:58
dep. 16:58
3.3 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 16:59
dep. 16:59
4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 17:01
dep. 17:01
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 17:03
dep. 17:03
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 17:05
dep. 17:05
7.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 17:07
dep. 17:07
8.1 km
Durinci, Izlaz
arr. 17:10
dep. 17:10
10.1 km
Durinci, Railway station
arr. 17:14
dep. 17:14
12.4 km
Sopot, Vojska
arr. 17:16
dep. 17:16
13.6 km
Sopot, Pijaca
arr. 17:19
dep. 17:19
15.6 km
Sopot, Bus station
arr. 17:20
16.1 km
18:30 19:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 18:30
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 18:33
dep. 18:33
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 18:38
dep. 18:38
3.3 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 18:39
dep. 18:39
4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 18:41
dep. 18:41
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 18:45
dep. 18:45
7.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 18:47
dep. 18:47
8.1 km
Durinci, Izlaz
arr. 18:50
dep. 18:50
10.1 km
Durinci, Railway station
arr. 18:54
dep. 18:54
12.4 km
Sopot, Vojska
arr. 18:56
dep. 18:56
13.6 km
Sopot, Pijaca
arr. 18:59
dep. 18:59
15.6 km
Sopot, Bus station
arr. 19:00
16.1 km
19:30 20:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:30
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 19:33
dep. 19:33
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 19:38
dep. 19:38
3.3 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 19:39
dep. 19:39
4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 19:41
dep. 19:41
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 19:43
dep. 19:43
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 19:45
dep. 19:45
7.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 19:47
dep. 19:47
8.1 km
Durinci, Izlaz
arr. 19:50
dep. 19:50
10.1 km
Durinci, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:54
12.4 km
Sopot, Vojska
arr. 19:56
dep. 19:56
13.6 km
Sopot, Pijaca
arr. 19:59
dep. 19:59
15.6 km
Sopot, Bus station
arr. 20:00
16.1 km
20:40 21:10 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 20:40
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 20:43
dep. 20:43
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 20:48
dep. 20:48
3.3 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 20:49
dep. 20:49
4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 20:51
dep. 20:51
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 20:53
dep. 20:53
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 20:55
dep. 20:55
7.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 20:57
dep. 20:57
8.1 km
Durinci, Izlaz
arr. 21:00
dep. 21:00
10.1 km
Durinci, Railway station
arr. 21:04
dep. 21:04
12.4 km
Sopot, Vojska
arr. 21:06
dep. 21:06
13.6 km
Sopot, Pijaca
arr. 21:09
dep. 21:09
15.6 km
Sopot, Bus station
arr. 21:10
16.1 km
22:15 22:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 22:15
Mladenovac, Petar Drapsin
arr. 22:18
dep. 22:18
1.2 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 22:20
dep. 22:20
2.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 22:23
dep. 22:23
3.3 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 22:24
dep. 22:24
4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 22:26
dep. 22:26
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 22:28
dep. 22:28
6.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 22:30
dep. 22:30
7.1 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 22:32
dep. 22:32
8.1 km
Durinci, Izlaz
arr. 22:35
dep. 22:35
10.1 km
Durinci, Railway station
arr. 22:39
dep. 22:39
12.4 km
Sopot, Vojska
arr. 22:41
dep. 22:41
13.6 km
Sopot, Pijaca
arr. 22:44
dep. 22:44
15.6 km
Sopot, Bus station
arr. 22:45
16.1 km

Naselja Mladenovac i Sopot su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.