Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Mladenovac - Smederevska Palanka timetable

friday, 10.07.2020.
05:16 05:42 (00:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 05:16
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:22
dep. 05:23
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:26
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:31
15 km
arr. 05:34
dep. 05:34
20 km
Glibovac, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
23 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 05:42
28 km
06:00 06:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:00
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 06:14
dep. 06:14
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Oaza
arr. 06:17
dep. 06:17
8.5 km
Kusadak, Certici
arr. 06:24
dep. 06:24
12 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 06:27
dep. 06:27
14 km
Kusadak, Put
arr. 06:30
dep. 06:30
15.5 km
Glibovac, Spasojevici
arr. 06:33
dep. 06:33
16.8 km
Glibovac, Salevac
arr. 06:35
dep. 06:35
18.5 km
Glibovac, Rasici
arr. 06:37
dep. 06:37
19.9 km
Glibovac, Škola
arr. 06:39
dep. 06:39
21.5 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 06:43
dep. 06:43
24.8 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 06:45
26 km
06:04 06:25 (00:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 06:04
Kusadak, Railway station
arr. 06:16
dep. 06:17
15 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:25
28 km
07:02 07:20 (00:18)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 07:02
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 07:20
28 km
08:38 09:04 (00:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 08:38
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:45
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
15 km
arr. 08:56
dep. 08:56
20 km
Glibovac, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
23 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:04
28 km
13:00 14:19 (01:19)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:00
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 13:17
dep. 13:17
7.1 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 13:21
dep. 13:21
8.3 km
Kusadak, Breg
arr. 13:24
dep. 13:24
9.2 km
Kusadak, Škola
arr. 13:28
dep. 13:28
10.3 km
Kusadak, Kosovac
arr. 13:30
dep. 13:30
10.7 km
Kusadak, Milojevići
arr. 13:33
dep. 13:33
11.3 km
Kusadak, Mlin
arr. 13:37
dep. 13:37
12 km
Kusadak, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
12.9 km
Kusadak, Lazarevići
arr. 13:46
dep. 13:46
14.8 km
Kusadak, Novakovići
arr. 13:50
dep. 13:50
16.1 km
Kusadak, Pocevica skola
arr. 13:52
dep. 13:52
16.6 km
Kusadak, Zapis Milenkovići
arr. 13:55
dep. 13:55
17.4 km
Kusadak, Put
arr. 13:57
dep. 13:57
18 km
Kusadak, Šljiva
arr. 14:00
dep. 14:00
19.4 km
Kusadak, Spasojevići
arr. 14:02
dep. 14:02
20.1 km
Glibovac, Rasici
arr. 14:06
dep. 14:06
22.5 km
Glibovac, Vrelo
arr. 14:08
dep. 14:08
23.4 km
Glibovac, Škola
arr. 14:10
dep. 14:10
24.1 km
Glibovac, Staza
arr. 14:12
dep. 14:12
25.3 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 14:15
dep. 14:15
27.1 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 14:19
28.5 km
14:23 14:49 (00:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 14:23
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:29
dep. 14:30
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 14:33
dep. 14:33
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
15 km
arr. 14:41
dep. 14:41
20 km
Glibovac, Railway station
arr. 14:44
dep. 14:45
23 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 14:49
28 km
15:10 15:55 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:10
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 15:24
dep. 15:24
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Oaza
arr. 15:27
dep. 15:27
8.5 km
Kusadak, Certici
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 15:37
dep. 15:37
14 km
Kusadak, Put
arr. 15:40
dep. 15:40
15.5 km
Glibovac, Spasojevici
arr. 15:43
dep. 15:43
16.8 km
Glibovac, Salevac
arr. 15:45
dep. 15:45
18.5 km
Glibovac, Rasici
arr. 15:47
dep. 15:47
19.9 km
Glibovac, Škola
arr. 15:49
dep. 15:49
21.5 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 15:53
dep. 15:53
24.8 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 15:55
26 km
16:41 17:05 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 16:41
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:47
dep. 16:47
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:50
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:55
15 km
arr. 16:58
dep. 16:58
20 km
Glibovac, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:01
23 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:05
28 km
17:20 18:30 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:20
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
7 km
Kusadak, Stojkovici
arr. 17:43
dep. 17:43
11 km
Kusadak, Certici
arr. 17:45
dep. 17:45
12 km
Kusadak, Avramovići
arr. 17:48
dep. 17:48
13.5 km
Kusadak, Tri Pištolja
arr. 17:50
dep. 17:50
14.8 km
Kusadak, Zapis
arr. 17:52
dep. 17:52
15.5 km
Kusadak, Mlin
arr. 17:53
dep. 17:53
16.2 km
Kusadak, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
17 km
Kusadak, Jerinin dućan
arr. 17:57
dep. 17:57
17.5 km
Kusadak, Novakovići
arr. 17:58
dep. 17:58
18 km
Kusadak, Pocevica skola
arr. 17:59
dep. 17:59
18.5 km
Kusadak, Zapis Milenkovići
arr. 18:00
dep. 18:00
19 km
Kusadak, Pocevica put
arr. 18:01
dep. 18:01
19.5 km
Kusadak, Šljiva
arr. 18:05
dep. 18:05
21 km
Kusadak, Spasojevići
arr. 18:08
dep. 18:08
22 km
Glibovac, Salevac
arr. 18:10
dep. 18:10
23 km
Glibovac, Rasici
arr. 18:14
dep. 18:14
24 km
Glibovac, Vrelo
arr. 18:17
dep. 18:17
25 km
Glibovac, Škola
arr. 18:20
dep. 18:20
26 km
Glibovac, Staza
arr. 18:23
dep. 18:23
27 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 18:27
dep. 18:27
28.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 18:30
30 km
17:30 17:53 (00:23)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 17:30
Kusadak, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:43
15 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:53
28 km
18:34 18:53 (00:19)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 18:34
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 18:53
28 km
21:03 21:28 (00:25)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 21:03
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 21:09
dep. 21:09
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 21:12
dep. 21:12
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:17
15 km
arr. 21:20
dep. 21:20
20 km
Glibovac, Railway station
arr. 21:23
dep. 21:24
23 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 21:28
28 km

Naselja Mladenovac i Smederevska Palanka su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 01h i 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 05:16 h, dok je poslednji polazak u 21:03 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.