Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mladenovac - Smederevska Palanka timetable

thursday, 18.07.2019.
05:16 05:42 (00:26)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 05:16
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:22
dep. 05:23
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:26
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:31
15 km
arr. 05:34
dep. 05:34
20 km
Glibovac, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
23 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 05:42
28 km
06:00 06:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:00
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 06:14
dep. 06:14
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Oaza
arr. 06:17
dep. 06:17
8.5 km
Kusadak, Certici
arr. 06:24
dep. 06:24
12 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 06:27
dep. 06:27
14 km
Kusadak, Put
arr. 06:30
dep. 06:30
15.5 km
Glibovac, Spasojevici
arr. 06:33
dep. 06:33
16.8 km
Glibovac, Salevac
arr. 06:35
dep. 06:35
18.5 km
Glibovac, Rasici
arr. 06:37
dep. 06:37
19.9 km
Glibovac, Škola
arr. 06:39
dep. 06:39
21.5 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 06:43
dep. 06:43
24.8 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 06:45
26 km
07:04 07:29 (00:25)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 07:04
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 07:29
28 km
08:33 08:58 (00:25)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 08:33
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:40
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 08:43
dep. 08:43
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:48
15 km
arr. 08:51
dep. 08:51
20 km
Glibovac, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:54
23 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 08:58
28 km
10:06 10:25 (00:19)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 10:06
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 10:25
28 km
13:00 14:19 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:00
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 13:17
dep. 13:17
7.1 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 13:21
dep. 13:21
8.3 km
Kusadak, Breg
arr. 13:24
dep. 13:24
9.2 km
Kusadak, Škola
arr. 13:28
dep. 13:28
10.3 km
Kusadak, Kosovac
arr. 13:30
dep. 13:30
10.7 km
Kusadak, Milojevići
arr. 13:33
dep. 13:33
11.3 km
Kusadak, Mlin
arr. 13:37
dep. 13:37
12 km
Kusadak, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
12.9 km
Kusadak, Lazarevići
arr. 13:46
dep. 13:46
14.8 km
Kusadak, Novakovići
arr. 13:50
dep. 13:50
16.1 km
Kusadak, Pocevica skola
arr. 13:52
dep. 13:52
16.6 km
Kusadak, Zapis Milenkovići
arr. 13:55
dep. 13:55
17.4 km
Kusadak, Put
arr. 13:57
dep. 13:57
18 km
Kusadak, Šljiva
arr. 14:00
dep. 14:00
19.4 km
Kusadak, Spasojevići
arr. 14:02
dep. 14:02
20.1 km
Glibovac, Rasici
arr. 14:06
dep. 14:06
22.5 km
Glibovac, Vrelo
arr. 14:08
dep. 14:08
23.4 km
Glibovac, Škola
arr. 14:10
dep. 14:10
24.1 km
Glibovac, Staza
arr. 14:12
dep. 14:12
25.3 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 14:15
dep. 14:15
27.1 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 14:19
28.5 km
14:37 15:03 (00:26)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 14:37
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:43
dep. 14:44
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 14:47
dep. 14:47
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 14:51
dep. 14:52
15 km
arr. 14:55
dep. 14:55
20 km
Glibovac, Railway station
arr. 14:58
dep. 14:59
23 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 15:03
28 km
15:10 15:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:10
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 15:24
dep. 15:24
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Oaza
arr. 15:27
dep. 15:27
8.5 km
Kusadak, Certici
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 15:37
dep. 15:37
14 km
Kusadak, Put
arr. 15:40
dep. 15:40
15.5 km
Glibovac, Spasojevici
arr. 15:43
dep. 15:43
16.8 km
Glibovac, Salevac
arr. 15:45
dep. 15:45
18.5 km
Glibovac, Rasici
arr. 15:47
dep. 15:47
19.9 km
Glibovac, Škola
arr. 15:49
dep. 15:49
21.5 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 15:53
dep. 15:53
24.8 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 15:55
26 km
16:35 17:00 (00:25)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 16:35
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:42
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
15 km
arr. 16:53
dep. 16:53
20 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:56
23 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:00
28 km
17:20 18:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:20
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
7 km
Kusadak, Stojkovici
arr. 17:43
dep. 17:43
11 km
Kusadak, Certici
arr. 17:45
dep. 17:45
12 km
Kusadak, Avramovići
arr. 17:48
dep. 17:48
13.5 km
Kusadak, Tri Pištolja
arr. 17:50
dep. 17:50
14.8 km
Kusadak, Zapis
arr. 17:52
dep. 17:52
15.5 km
Kusadak, Mlin
arr. 17:53
dep. 17:53
16.2 km
Kusadak, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
17 km
Kusadak, Jerinin dućan
arr. 17:57
dep. 17:57
17.5 km
Kusadak, Novakovići
arr. 17:58
dep. 17:58
18 km
Kusadak, Pocevica skola
arr. 17:59
dep. 17:59
18.5 km
Kusadak, Zapis Milenkovići
arr. 18:00
dep. 18:00
19 km
Kusadak, Pocevica put
arr. 18:01
dep. 18:01
19.5 km
Kusadak, Šljiva
arr. 18:05
dep. 18:05
21 km
Kusadak, Spasojevići
arr. 18:08
dep. 18:08
22 km
Glibovac, Salevac
arr. 18:10
dep. 18:10
23 km
Glibovac, Rasici
arr. 18:14
dep. 18:14
24 km
Glibovac, Vrelo
arr. 18:17
dep. 18:17
25 km
Glibovac, Škola
arr. 18:20
dep. 18:20
26 km
Glibovac, Staza
arr. 18:23
dep. 18:23
27 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 18:27
dep. 18:27
28.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 18:30
30 km
18:29 18:48 (00:19)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 18:29
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 18:48
28 km
19:29 19:48 (00:19)
Railway station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 19:29
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:48
28 km
21:02 21:28 (00:26)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 21:02
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 21:08
dep. 21:09
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 21:12
dep. 21:12
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:17
15 km
arr. 21:20
dep. 21:20
20 km
Glibovac, Railway station
arr. 21:23
dep. 21:24
23 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 21:28
28 km

Naselja Mladenovac i Smederevska Palanka su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 01h i 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 05:16 h, dok je poslednji polazak u 21:02 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.