Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mladenovac - Sepsin timetable

thursday, 20.02.2020.
04:00 04:58 (00:58)
Bus stationPribis
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 04:00
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 04:02
dep. 04:02
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 04:09
dep. 04:09
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 04:17
dep. 04:17
8.6 km
Dubona, Brestovi
arr. 04:22
dep. 04:22
10.8 km
Dubona, Glisici
arr. 04:24
dep. 04:24
11.8 km
Dubona, Kovac
arr. 04:26
dep. 04:26
12.7 km
Dubona, Dom
arr. 04:29
dep. 04:29
13.6 km
Dubona, Kovac
arr. 04:32
dep. 04:32
14.4 km
Dubona, Glisici
arr. 04:34
dep. 04:34
15.4 km
Dubona, Brestovi
arr. 04:36
dep. 04:36
16.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 04:41
dep. 04:41
18.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 04:46
dep. 04:46
20.1 km
Sepsin, Sume
arr. 04:48
dep. 04:48
20.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 04:50
dep. 04:50
22.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 04:52
dep. 04:52
23.7 km
arr. 04:54
dep. 04:54
24 km
Sepsin, Vrba
arr. 04:56
dep. 04:56
25 km
Sepsin, Pribis
arr. 04:58
26 km
05:00 05:58 (00:58)
Bus stationPribis
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:00
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 05:02
dep. 05:02
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 05:09
dep. 05:09
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 05:17
dep. 05:17
8.6 km
Dubona, Brestovi
arr. 05:22
dep. 05:22
10.8 km
Dubona, Glisici
arr. 05:24
dep. 05:24
11.8 km
Dubona, Kovac
arr. 05:26
dep. 05:26
12.7 km
Dubona, Dom
arr. 05:29
dep. 05:29
13.6 km
Dubona, Kovac
arr. 05:32
dep. 05:32
14.4 km
Dubona, Glisici
arr. 05:34
dep. 05:34
15.4 km
Dubona, Brestovi
arr. 05:36
dep. 05:36
16.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 05:41
dep. 05:41
18.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 05:46
dep. 05:46
20.1 km
Sepsin, Sume
arr. 05:48
dep. 05:48
20.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 05:50
dep. 05:50
22.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 05:52
dep. 05:52
23.7 km
arr. 05:54
dep. 05:54
24 km
Sepsin, Vrba
arr. 05:56
dep. 05:56
25 km
Sepsin, Pribis
arr. 05:58
26 km
05:30 06:05 (00:35)
Bus stationCesma - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:30
Mladenovac, Sumadijska
arr. 05:38
dep. 05:38
2.3 km
Mladenovac selo, Strugara
arr. 05:39
dep. 05:39
2.7 km
Mladenovac selo, Zvonara
arr. 05:40
dep. 05:40
3 km
Mladenovac selo, Radojevici
arr. 05:41
dep. 05:41
3.6 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 05:45
dep. 05:45
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 05:53
dep. 05:53
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 05:58
dep. 05:58
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 06:00
dep. 06:00
11.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 06:02
dep. 06:02
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 06:04
dep. 06:04
13.7 km
arr. 06:05
14 km
07:40 08:03 (00:23)
Bus stationPribis
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 07:40
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 07:43
dep. 07:43
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 07:47
dep. 07:47
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 07:51
dep. 07:51
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 07:53
dep. 07:53
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 07:54
dep. 07:54
10.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 07:56
dep. 07:56
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 07:58
dep. 07:58
13.7 km
arr. 07:59
dep. 07:59
14 km
Sepsin, Vrba
arr. 08:01
dep. 08:01
15 km
Sepsin, Pribis
arr. 08:03
16.3 km
08:50 09:50 (01:00)
Bus stationCesma - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 08:50
Mladenovac, Sumadijska
arr. 08:58
dep. 08:58
2.3 km
Mladenovac selo, Zvonara
arr. 09:00
dep. 09:00
3 km
Mladenovac selo, Radojevici
arr. 09:01
dep. 09:01
3.6 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 09:05
dep. 09:05
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 09:13
dep. 09:13
8.6 km
Dubona, Brestovi
arr. 09:18
dep. 09:18
10.8 km
Dubona, Glisici
arr. 09:20
dep. 09:20
11.8 km
Dubona, Kovac
arr. 09:22
dep. 09:22
12.7 km
Dubona, Dom
arr. 09:25
dep. 09:25
13.6 km
Dubona, Kovac
arr. 09:28
dep. 09:28
14.4 km
Dubona, Glisici
arr. 09:30
dep. 09:30
15.4 km
Dubona, Brestovi
arr. 09:32
dep. 09:32
16.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 09:37
dep. 09:37
18.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 09:42
dep. 09:42
20.1 km
Sepsin, Sume
arr. 09:44
dep. 09:44
21.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 09:46
dep. 09:46
22.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 09:49
dep. 09:49
23.7 km
arr. 09:50
24 km
11:00 11:58 (00:58)
Bus stationPribis
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:00
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 11:02
dep. 11:02
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 11:09
dep. 11:09
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 11:17
dep. 11:17
8.6 km
Dubona, Brestovi
arr. 11:22
dep. 11:22
10.8 km
Dubona, Glisici
arr. 11:24
dep. 11:24
11.8 km
Dubona, Kovac
arr. 11:26
dep. 11:26
12.7 km
Dubona, Dom
arr. 11:29
dep. 11:29
13.6 km
Dubona, Kovac
arr. 11:32
dep. 11:32
14.4 km
Dubona, Glisici
arr. 11:34
dep. 11:34
15.4 km
Dubona, Brestovi
arr. 11:36
dep. 11:36
16.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 11:41
dep. 11:41
18.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 11:46
dep. 11:46
20.1 km
Sepsin, Sume
arr. 11:48
dep. 11:48
20.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 11:50
dep. 11:50
22.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 11:52
dep. 11:52
23.7 km
arr. 11:54
dep. 11:54
24 km
Sepsin, Vrba
arr. 11:56
dep. 11:56
25 km
Sepsin, Pribis
arr. 11:58
26 km
11:20 11:55 (00:35)
Bus stationCesma - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 11:20
Mladenovac, Sumadijska
arr. 11:28
dep. 11:28
2.3 km
Mladenovac selo, Strugara
arr. 11:29
dep. 11:29
2.7 km
Mladenovac selo, Zvonara
arr. 11:30
dep. 11:30
3 km
Mladenovac selo, Radojevici
arr. 11:31
dep. 11:31
3.6 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 11:35
dep. 11:35
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 11:43
dep. 11:43
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 11:48
dep. 11:48
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 11:50
dep. 11:50
11.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 11:52
dep. 11:52
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 11:54
dep. 11:54
13.7 km
arr. 11:55
14 km
13:10 13:33 (00:23)
Bus stationPribis
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:10
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 13:13
dep. 13:13
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 13:17
dep. 13:17
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 13:21
dep. 13:21
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 13:23
dep. 13:23
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 13:24
dep. 13:24
10.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 13:26
dep. 13:26
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 13:28
dep. 13:28
13.7 km
arr. 13:29
dep. 13:29
14 km
Sepsin, Vrba
arr. 13:31
dep. 13:31
15 km
Sepsin, Pribis
arr. 13:33
16.3 km
14:00 14:42 (00:42)
Bus stationSume
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 14:00
Mladenovac, Sumadijska
arr. 14:08
dep. 14:08
2.3 km
Mladenovac selo, Zvonara
arr. 14:10
dep. 14:10
3 km
Mladenovac selo, Radojevici
arr. 14:11
dep. 14:11
3.6 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 14:15
dep. 14:15
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 14:49
dep. 14:49
19.4 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 14:28
dep. 14:28
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 14:30
dep. 14:30
11.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 14:32
dep. 14:32
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 14:35
dep. 14:35
13.7 km
arr. 14:36
dep. 14:36
14 km
Sepsin, Zadruga
arr. 14:37
dep. 14:37
14.3 km
Sepsin, Kruska
arr. 14:40
dep. 14:40
15.1 km
Sepsin, Sume
arr. 14:42
16.1 km
15:40 16:15 (00:35)
Bus stationCesma - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:40
Mladenovac, Sumadijska
arr. 15:48
dep. 15:48
2.3 km
Mladenovac selo, Strugara
arr. 15:49
dep. 15:49
2.7 km
Mladenovac selo, Zvonara
arr. 15:50
dep. 15:50
3 km
Mladenovac selo, Radojevici
arr. 15:51
dep. 15:51
3.6 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 15:55
dep. 15:55
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 16:03
dep. 16:03
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 16:08
dep. 16:08
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 16:10
dep. 16:10
11.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 16:12
dep. 16:12
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 16:14
dep. 16:14
13.7 km
arr. 16:15
14 km
16:10 16:33 (00:23)
Bus stationPribis
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 16:10
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 16:13
dep. 16:13
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 16:17
dep. 16:17
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 16:21
dep. 16:21
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 16:23
dep. 16:23
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 16:24
dep. 16:24
10.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 16:26
dep. 16:26
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 16:28
dep. 16:28
13.7 km
arr. 16:29
dep. 16:29
14 km
Sepsin, Vrba
arr. 16:31
dep. 16:31
15 km
Sepsin, Pribis
arr. 16:33
16.3 km
17:00 18:00 (01:00)
Bus stationCesma - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:00
Mladenovac, Sumadijska
arr. 17:08
dep. 17:08
2.3 km
Mladenovac selo, Zvonara
arr. 17:10
dep. 17:10
3 km
Mladenovac selo, Radojevici
arr. 17:11
dep. 17:11
3.6 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 17:15
dep. 17:15
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 17:23
dep. 17:23
8.6 km
Dubona, Brestovi
arr. 17:28
dep. 17:28
10.8 km
Dubona, Glisici
arr. 17:30
dep. 17:30
11.8 km
Dubona, Kovac
arr. 17:32
dep. 17:32
12.7 km
Dubona, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
13.6 km
Dubona, Kovac
arr. 17:38
dep. 17:38
14.4 km
Dubona, Glisici
arr. 17:40
dep. 17:40
15.4 km
Dubona, Brestovi
arr. 17:42
dep. 17:42
16.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 17:47
dep. 17:47
18.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 17:52
dep. 17:52
20.1 km
Sepsin, Sume
arr. 17:54
dep. 17:54
21.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 17:56
dep. 17:56
22.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 17:59
dep. 17:59
23.7 km
arr. 18:00
24 km
17:30 18:28 (00:58)
Bus stationPribis
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:30
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 17:32
dep. 17:32
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 17:39
dep. 17:39
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 17:47
dep. 17:47
8.6 km
Dubona, Brestovi
arr. 17:52
dep. 17:52
10.8 km
Dubona, Glisici
arr. 17:54
dep. 17:54
11.8 km
Dubona, Kovac
arr. 17:56
dep. 17:56
12.7 km
Dubona, Dom
arr. 17:59
dep. 17:59
13.6 km
Dubona, Kovac
arr. 18:02
dep. 18:02
14.4 km
Dubona, Glisici
arr. 18:04
dep. 18:04
15.4 km
Dubona, Brestovi
arr. 18:06
dep. 18:06
16.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 18:11
dep. 18:11
18.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 18:16
dep. 18:16
20.1 km
Sepsin, Sume
arr. 18:18
dep. 18:18
20.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 18:20
dep. 18:20
22.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 18:22
dep. 18:22
23.7 km
arr. 18:24
dep. 18:24
24 km
Sepsin, Vrba
arr. 18:26
dep. 18:26
25 km
Sepsin, Pribis
arr. 18:28
26 km
18:45 19:08 (00:23)
Bus stationPribis
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 18:45
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 18:48
dep. 18:48
2.3 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 18:52
dep. 18:52
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 18:56
dep. 18:56
8.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 18:58
dep. 18:58
10.1 km
Sepsin, Sume
arr. 18:59
dep. 18:59
10.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 19:01
dep. 19:01
12.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 19:03
dep. 19:03
13.7 km
arr. 19:04
dep. 19:04
14 km
Sepsin, Vrba
arr. 19:06
dep. 19:06
15 km
Sepsin, Pribis
arr. 19:08
16.3 km
19:40 20:40 (01:00)
Bus stationCesma - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:40
Mladenovac, Sumadijska
arr. 19:48
dep. 19:48
2.3 km
Mladenovac selo, Zvonara
arr. 19:50
dep. 19:50
3 km
Mladenovac selo, Radojevici
arr. 19:51
dep. 19:51
3.6 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 19:55
dep. 19:55
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 20:03
dep. 20:03
8.6 km
Dubona, Brestovi
arr. 20:08
dep. 20:08
10.8 km
Dubona, Glisici
arr. 20:10
dep. 20:10
11.8 km
Dubona, Kovac
arr. 20:12
dep. 20:12
12.7 km
Dubona, Dom
arr. 20:15
dep. 20:15
13.6 km
Dubona, Kovac
arr. 20:18
dep. 20:18
14.4 km
Dubona, Glisici
arr. 20:20
dep. 20:20
15.4 km
Dubona, Brestovi
arr. 20:22
dep. 20:22
16.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 20:27
dep. 20:27
18.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 20:32
dep. 20:32
20.1 km
Sepsin, Sume
arr. 20:34
dep. 20:34
21.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 20:36
dep. 20:36
22.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 20:39
dep. 20:39
23.7 km
arr. 20:40
24 km
21:20 22:20 (01:00)
Bus stationCesma - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 21:20
Mladenovac, Sumadijska
arr. 21:28
dep. 21:28
2.3 km
Mladenovac selo, Zvonara
arr. 21:30
dep. 21:30
3 km
Mladenovac selo, Radojevici
arr. 21:31
dep. 21:31
3.6 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 21:35
dep. 21:35
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 21:43
dep. 21:43
8.6 km
Dubona, Brestovi
arr. 21:48
dep. 21:48
10.8 km
Dubona, Glisici
arr. 21:50
dep. 21:50
11.8 km
Dubona, Kovac
arr. 21:52
dep. 21:52
12.7 km
Dubona, Dom
arr. 21:55
dep. 21:55
13.6 km
Dubona, Kovac
arr. 21:58
dep. 21:58
14.4 km
Dubona, Glisici
arr. 22:00
dep. 22:00
15.4 km
Dubona, Brestovi
arr. 22:02
dep. 22:02
16.4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 22:07
dep. 22:07
18.6 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 22:12
dep. 22:12
20.1 km
Sepsin, Sume
arr. 22:14
dep. 22:14
21.9 km
Sepsin, Kruska
arr. 22:16
dep. 22:16
22.9 km
Sepsin, Zadruga
arr. 22:19
dep. 22:19
23.7 km
arr. 22:20
24 km

Naselja Mladenovac i Sepsin su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.