Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Mladenovac - Kusadak timetable

tuesday, 21.08.2018.
05:00 05:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 05:00
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 05:12
dep. 05:12
7 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 05:15
dep. 05:15
8 km
Kusadak, Breg
arr. 05:18
dep. 05:18
9.5 km
Kusadak, Škola
arr. 05:20
dep. 05:20
10.5 km
Kusadak, Kosovac
arr. 05:21
dep. 05:21
11 km
Kusadak, Milojevići
arr. 05:23
dep. 05:23
11.5 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 05:25
dep. 05:25
12.5 km
Kusadak, Center
arr. 05:30
13 km
05:13 05:31 (00:18)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 05:13
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:23
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:28
15 km
arr. 05:31
20 km
06:00 06:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:00
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 06:14
dep. 06:14
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Oaza
arr. 06:17
dep. 06:17
8.5 km
Kusadak, Certici
arr. 06:24
dep. 06:24
12 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 06:27
dep. 06:27
14 km
Kusadak, Put
arr. 06:30
15.5 km
06:30 07:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 06:30
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 06:42
dep. 06:42
7 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Kusadak, Breg
arr. 06:48
dep. 06:48
9.5 km
Kusadak, Škola
arr. 06:50
dep. 06:50
10.5 km
Kusadak, Kosovac
arr. 06:51
dep. 06:51
11 km
Kusadak, Milojevići
arr. 06:53
dep. 06:53
11.5 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 06:55
dep. 06:55
12.5 km
Kusadak, Center
arr. 07:00
13 km
08:37 09:04 (00:27)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 08:37
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 08:56
dep. 08:56
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:01
15 km
arr. 09:04
20 km
09:40 10:07 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 09:40
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 09:50
dep. 09:50
7.2 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 09:54
dep. 09:54
8.4 km
Kusadak, Breg
arr. 09:56
dep. 09:56
9.3 km
Kusadak, Škola
arr. 09:59
dep. 09:59
10.4 km
Kusadak, Kosovac
arr. 10:00
dep. 10:00
10.8 km
Kusadak, Milojevići
arr. 10:02
dep. 10:02
11.4 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 10:04
dep. 10:04
12.1 km
Kusadak, Center
arr. 10:07
12.9 km
13:00 14:02 (01:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:00
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 13:17
dep. 13:17
7.1 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 13:21
dep. 13:21
8.3 km
Kusadak, Breg
arr. 13:24
dep. 13:24
9.2 km
Kusadak, Škola
arr. 13:28
dep. 13:28
10.3 km
Kusadak, Kosovac
arr. 13:30
dep. 13:30
10.7 km
Kusadak, Milojevići
arr. 13:33
dep. 13:33
11.3 km
Kusadak, Mlin
arr. 13:37
dep. 13:37
12 km
Kusadak, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
12.9 km
Kusadak, Lazarevići
arr. 13:46
dep. 13:46
14.8 km
Kusadak, Novakovići
arr. 13:50
dep. 13:50
16.1 km
Kusadak, Pocevica skola
arr. 13:52
dep. 13:52
16.6 km
Kusadak, Zapis Milenkovići
arr. 13:55
dep. 13:55
17.4 km
Kusadak, Put
arr. 13:57
dep. 13:57
18 km
Kusadak, Šljiva
arr. 14:00
dep. 14:00
19.4 km
Kusadak, Spasojevići
arr. 14:02
20.1 km
13:30 14:11 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 13:30
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 13:47
dep. 13:47
7.1 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 13:51
dep. 13:51
8.3 km
Kusadak, Breg
arr. 13:54
dep. 13:54
9.2 km
Kusadak, Škola
arr. 13:58
dep. 13:58
10.3 km
Kusadak, Kosovac
arr. 14:00
dep. 14:00
10.7 km
Kusadak, Milojevići
arr. 14:03
dep. 14:03
11.3 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 14:07
dep. 14:07
12 km
Kusadak, Center
arr. 14:11
12.9 km
13:59 14:17 (00:18)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 13:59
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:05
dep. 14:06
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 14:09
dep. 14:09
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 14:13
dep. 14:14
15 km
arr. 14:17
20 km
15:10 15:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:10
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 15:24
dep. 15:24
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Oaza
arr. 15:27
dep. 15:27
8.5 km
Kusadak, Certici
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 15:37
dep. 15:37
14 km
Kusadak, Put
arr. 15:40
15.5 km
15:40 16:07 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 15:40
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 15:50
dep. 15:50
7.2 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 15:54
dep. 15:54
8.4 km
Kusadak, Breg
arr. 15:56
dep. 15:56
9.3 km
Kusadak, Škola
arr. 15:59
dep. 15:59
10.4 km
Kusadak, Kosovac
arr. 16:00
dep. 16:00
10.8 km
Kusadak, Milojevići
arr. 16:02
dep. 16:02
11.4 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 16:04
dep. 16:04
12.1 km
Kusadak, Center
arr. 16:07
12.9 km
16:29 16:53 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 16:29
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:42
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
15 km
arr. 16:53
20 km
17:20 18:08 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 17:20
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
7 km
Kusadak, Stojkovici
arr. 17:43
dep. 17:43
11 km
Kusadak, Certici
arr. 17:45
dep. 17:45
12 km
Kusadak, Avramovići
arr. 17:48
dep. 17:48
13.5 km
Kusadak, Tri Pištolja
arr. 17:50
dep. 17:50
14.8 km
Kusadak, Zapis
arr. 17:52
dep. 17:52
15.5 km
Kusadak, Mlin
arr. 17:53
dep. 17:53
16.2 km
Kusadak, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
17 km
Kusadak, Jerinin dućan
arr. 17:57
dep. 17:57
17.5 km
Kusadak, Novakovići
arr. 17:58
dep. 17:58
18 km
Kusadak, Pocevica skola
arr. 17:59
dep. 17:59
18.5 km
Kusadak, Zapis Milenkovići
arr. 18:00
dep. 18:00
19 km
Kusadak, Pocevica put
arr. 18:01
dep. 18:01
19.5 km
Kusadak, Šljiva
arr. 18:05
dep. 18:05
21 km
Kusadak, Spasojevići
arr. 18:08
22 km
18:30 18:57 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 18:30
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 18:42
dep. 18:42
7 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 18:45
dep. 18:45
8 km
Kusadak, Breg
arr. 18:48
dep. 18:48
9.5 km
Kusadak, Škola
arr. 18:50
dep. 18:50
10.5 km
Kusadak, Kosovac
arr. 18:51
dep. 18:51
11 km
Kusadak, Milojevići
arr. 18:53
dep. 18:53
11.5 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 18:55
dep. 18:55
12.5 km
Kusadak, Center
arr. 18:57
13 km
19:30 20:11 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 19:30
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 19:47
dep. 19:47
7.1 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 19:51
dep. 19:51
8.3 km
Kusadak, Breg
arr. 19:54
dep. 19:54
9.2 km
Kusadak, Škola
arr. 19:58
dep. 19:58
10.3 km
Kusadak, Kosovac
arr. 20:00
dep. 20:00
10.7 km
Kusadak, Milojevići
arr. 20:03
dep. 20:03
11.3 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 20:07
dep. 20:07
12 km
Kusadak, Center
arr. 20:11
12.9 km
21:00 21:18 (00:18)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Railway station
dep. 21:00
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 21:06
dep. 21:07
7 km
Rabrovac, Railway station
arr. 21:10
dep. 21:10
10 km
Kusadak, Railway station
arr. 21:14
dep. 21:15
15 km
arr. 21:18
20 km
21:20 22:01 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mladenovac, Bus station
dep. 21:20
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 21:37
dep. 21:37
7.1 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 21:41
dep. 21:41
8.3 km
Kusadak, Breg
arr. 21:44
dep. 21:44
9.2 km
Kusadak, Škola
arr. 21:48
dep. 21:48
10.3 km
Kusadak, Kosovac
arr. 21:50
dep. 21:50
10.7 km
Kusadak, Milojevići
arr. 21:53
dep. 21:53
11.3 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 21:57
dep. 21:57
12 km
Kusadak, Center
arr. 22:01
12.9 km

Naselja Mladenovac i Kusadak su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mladenovac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.